Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
witam po raz pierwszy
Autor Wiadomość
ac3 
ac3


Wiek: 54
Dołączył: 21 Lip 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: London

Wysłany: 2006-07-24, 16:05   

Cytat:
Przecież nikt Cię nie zmuszał do przyjazdu do Brzegu i "sprzątania" z nami. A jakoś najwyraźniej to Cię boli najbardziej. Nie kumam za bardzo dlaczego?


Cytat:
Oswieć nas Mistrzu. My tu Ciemnogród uprawiamy,


Cytat:
Witam o wielki szlachcicu z pięknego kraju gdzie wszystko jest cudowne i proste, gdzie można płacić mandaty wysokości dwukrotnej wartości samochodu, gdzie urzędy słuchają się swoich obywateli, gdzie nie ma korupcji żadnych afer, gdzie ludzie są mili dla siebie etc



Cytat:
Rób swoje tam a my Ci nie będziemy mowili, co robisz źle a co dobrze. A my będziemy robili swoje tu.


Cytat:
Niestety dalej nie rozumiesz


Cytat:
wyjechałeś spodobałoi się tobie to tam zostań do usranej śmierci żyj sobie spokojnie w tym kraju...



Cytat:
Niestety nie pomożemy Ci wysprzataniu tego syfu w sposób jaki sobie wyobrażasz.
Sorki, nie ten adres


To jest tylko kilka odpowiedzi na moje zainteresowanie tematem nie sadze abym zasluzyl na taki oddzwiek z waszej strony ale wiem ze potwierdza sie jedna zasada dlaczego w polsce nie bedzie lepiej
Od gory do dolu wszysscy myslimy tak samo nie przyjmowac zadnych wnoskow innych jezeli sa rozne od naszych i jeszcze jedna zasada -jezeli ktos nie jest z nami jest przteciwko nam
od samego poczatku dej dyskusji zaznaczalem ze chce sie czynnie wlaczyc w cale przedwsiewziecie ale tez chce wiedziec w co dokladnie i odpowiedz dostalem jak na gorze watku
i tak jak napisalem w ktoryms poscie chyba jednak wole pic pivko nad oceanem niz wspolpracowac z ludzmi ktorzy sa tak zafascynowani tym co robia ze nie przyjmuja slowa krytyki
Opuszczam forum dla zdrowia jednych i spokoju ducha drugich
nazwijcie to jak chcecie ze znowu podwinelem ogon ze tak lepiej,wygodniej to wszystko juz uslyszalem i ustsunkowuje sie wlasnie teraz do tego
i tez wlasnie z podobnych powodow3 niepotrafie wytlumaczyc nikomu z obcokrajowcow dlaczego w polsce tak jest bo niby jak mam to wytlumaczyc ???
ze juz od kolyski polak ma zakodowane ze jak sasiad ma lepszy samochod to go trzeba udupioc a jak nie da rady to pewnie dorobil sie na nielegalu,ze jak wchodzi do urzedu to juz jest zlodziejem, jak chce wziac kredyt to musi przedstawic zaswiadczenia o odbyciu sluzby wojskowej pradziadka???
i znowu dostale lekcje i wyciagam z tej lekcji wnioski jak zwykle ....
zycie mnie nauczylo ze swiat jest strasznie maly i moze sie zdazyc tak ze najwieksi krzykacze tutaj i oportunisci(nie mowie o Franko bo on juz tak ma ) zostana radnymi czy innej masci urzedasami i nagle zmienia swoj punkt widzenia
zycze jeszcze raz wszystkiego dobrego i bardzo duzej dozy tolerancji i pokory ja sie dopiero tego tutaj ucze i nawet nie wiecie jak to pomaga
zegnam sie i wszystkich urazonych przepraszam za wynikle szkody moralne nie zamierzone
ac3
Ostatnio zmieniony przez Inez 2006-07-24, 19:25, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
ac3 
ac3


Wiek: 54
Dołączył: 21 Lip 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: London

Wysłany: 2006-07-24, 16:10   

Franco Zarrazzo napisał/a:
ac3 napisał/a:


jak bys uwaznie przeczytal to bys wiedzial ze chce wrocic bo duzo zostawilem tam i tez kiedys walczylem z ustrojem Brzegu i naprawde dostalem po dupie nie raz za ta walke .Moglbym teraz za przykladem franco drzec szaty i sie odwadniac z placzu ze mnie obrazasz bo nie znasz sytuacji i tak dalej .


Potwierdzam, że AC3 jest moim powiedzmy to neutralnie "znajomym". Spędziliśmy wiele czasu razem robiąc wspólnie rózne rzeczy, czasami wbrew sobie. Oboje /troje/ stykaliśmy się zawsze z kumoterstwem, nasza walka o lepsze jutro po prostu z góry była skazana na niepowodzenie. Ale próbowaliśmy. Na swój sposób jesteśmy do siebie podobni - bardzo nerwowi, wybuchowi przeczuleni na "urządniczość" i układy a także ignorancję. Oboje mamy prawie te same poglądy, chociaż dość często się kłocimy. Ostatnio przestaliśmy się do siebie odzywać właśnie przez... piłkę nożną, bo ja kibicowałem jakiemuś meczowi druzyny naszej reprezentacji, a AC3 coś tam powiedział, co mi krew rozgrzało do hihihi czerwoności... znaczy jeszcze większej, niż normalnie :) .

Oboje mielismy doczynienia z sanepidem, ZUSem /pamiętasz podpisy Anna Dż. ???:P?, Skarbówką, UM, Centrum kultury i szlag wie czym jeszcze. Zawsze ZAWSZE się okazywało, że interes urzędniczy jest ważniejszy, niż dobro miasta, przedsiębiorcy czy jakiejkolwiek inicjatywy. A próby krytyki kończyły się kolejnym krzyżykiem przy nazwisku i wytykaniem, choćby na sesji Rady Miasta poprzez zmyślanie jakiś nigdy nie istniejących faktów. Oczywiście te sprawy mogą mieć wiele różnych odcieni, można je róznorako odnosić lub opisywać, ale tak się sprawa ma najogólniej, żeby nie pisac za dużo rzeczy.


ja naprawde nie potrzebuje referencji jezeli takowe bylyby wymagane na forum to pewnie bym musial dostarczyc CV choc jak widze nie wiele sie to rozni od zamknietego forum
Ostatnio zmieniony przez Inez 2006-07-24, 19:28, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
warlike 


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 42
Dołączył: 23 Kwi 2005

UP 12 / UP 2



Wysłany: 2006-07-24, 16:14   

ej krytykujesz tylko nasze inicjatywy ale nic konkretnego nie podałeś co zrobić jak to zrobić tylko po co to robić ja bym tego nie robił bo nie ma sensu.......krytyka musi być konstruktywna a w twoich wypowiedziach nie ma tego......
0 UP 0 DOWN
 
ac3 
ac3


Wiek: 54
Dołączył: 21 Lip 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: London

Wysłany: 2006-07-24, 16:46   

warlike napisał/a:
ej krytykujesz tylko nasze inicjatywy ale nic konkretnego nie podałeś co zrobić jak to zrobić tylko po co to robić ja bym tego nie robił bo nie ma sensu


no wlasnie nie ze cos jest do dupy tylko ze ja bym tego nie robil czy moge miec swoje zdanie czy na tym forum obowiazuje tylko jedna sluszna prawda???
0 UP 0 DOWN
 
warlike 


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 42
Dołączył: 23 Kwi 2005

UP 12 / UP 2



Wysłany: 2006-07-24, 17:07   

wbiłeś na forum i napisałeś, że nie ma sensu tego robić i tyle...jeśli tak zaczynasz to napisz też co można zrobić według Ciebie aby było lepiej, mieszkałeś tu znasz to miasto
....troche pewnie się zmieniło.....
nie tylko krytykuj ale pokazuj, doradź....
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2006-07-24, 23:54   

Amen.
0 UP 0 DOWN
 
Devon 


Wiek: 38
Dołączył: 28 Kwi 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-07-25, 16:54   

nie wiem gdzie to sie tak przyjelo nie pisze sie 2,3 postow jednoczesnie, nie mozna napisac to w jednym ac3, :?:
Ostatnio zmieniony przez Devon 2006-07-25, 16:54, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
ac3 
ac3


Wiek: 54
Dołączył: 21 Lip 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: London

Wysłany: 2006-07-25, 20:07   

Devon napisał/a:
nie wiem gdzie to sie tak przyjelo nie pisze sie 2,3 postow jednoczesnie, nie mozna napisac to w jednym ac3,


juz przepraszalem za moje podkniecia techniczne i dziekuje po raz kolejny Inez za korepetycje i poprawki :)
AC3
Ostatnio zmieniony przez ac3 2006-07-25, 20:08, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Inez 
Mod na emeryturze ;)



Wiek: 46
Dołączyła: 15 Wrz 2005

UP 10 / UP 0



Wysłany: 2006-07-25, 21:58   

ac3 napisał/a:
juz przepraszalem za moje podkniecia techniczne i dziekuje po raz kolejny Inez za korepetycje i poprawki :)

Nie ma za co, przyjemność po mojej stronie. Mam nadzieję, że nauka nie poszła w las :wink:
A pozostałych poproszę o odrobinę luzu i wyrozumiałości. Nikt z nas nie jest 'alfą i omegą', za to jesteśmy tu by sobie poplotkować, pomagać, wspierać się i uczyć od tych mądrzejszych, czy bardziej doświadczonych.
Razem tworzymy tu historię, podrzucamy nowe pomysły (czasem dość radykalne), bawimy się lub walczymy z niesprawiedliwością. Czasem nasze akcje są dla innych wzorem do naśladowania innym razem tematem do naśmiewania się z nas. Nie patrzmy na innych, na to co myślą lecz róbmy swoje. Kilkoro forumowiczów poszło oddać krew, być może uratuje ona czyjeś życie. To szczytna akcja i jak na mój gust bardziej potrzebna od sprzątania parku. Uważam, że wymagała ona odwagi, ale odwagą było też pokazanie się z workami na śmieci w centrum miasta w godzinach szczytu. Jednak te akcje mają znikomy oddźwięk, ale każdy jest ważny, choćby to było najmniejsze echo... Dajemy innym wzór do naśladowania. Oddana krew może pomóc w uratowaniu jednego człowieka, ale to duża nagroda dla krwiodawcy, bo dzięki niemu ktoś będzie cieszył się życiem. Niby nic nie zrobił, wstał rano i poszedł dać się ukłuć. Niby takie nic a jednak wiele. A sprzątanie w centrum, niby kilka papierków, a jednak znalazła się osoba, która się do nas przyłączyła. Kilka innych pytało o szczegóły akcji, wspierało nas dobrym słowem. Ale co najważniejsze pokazaliśmy, że każdy może podnieść papierek, to nie jest ujma na honorze, ale wprost przeciwnie to wzór do naśladowania. A nagroda dla nas to widok Pani, czy Pana schylającego się po papierek, to tekst dziecka, że nie wolno rzucać, trzeba zanieść do kosza.

Nie każdy tak do tego podchodzi. Nie trzeba walczyć 'na śmierć i życie' z władzą, biurokracją, nawykami. Po prostu nie bójmy się być sobą nawet, gdy naszym zachowaniem odstajemy od reszty. Nie nakazujmy, nie narzucajmy, nie próbujmy na siłę zmienić nawyków uczonych przez lata. Po prostu pokazujmy, dajmy dobry wzór do naśladowania, a przez to zmuszajmy do refleksji.

Będziemy tworzyć kolejne akcje, nie dla innych lecz dla nas samych, bo przyjemnością jest spotkać się i zrobić coś pożytecznego razem :) I oby było ich jak najwięcej, bo pomagają nam się jednoczyć :wink:

"Woda drąży kamień nie siłą, lecz częstym padaniem".

Nie napadajmy na innych, każdy ma własne zdanie i ma prawo je wyrazić. Wskazujmy jednak niedociągnięcia, podrzucajmy nowe pomysły. Na tym polega konstruktywna krytyka, by zachęcić, a nie zniechęcić :)

Pozdrowienia dla wszystkich :)
Ostatnio zmieniony przez Inez 2006-07-25, 21:59, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
ac3 
ac3


Wiek: 54
Dołączył: 21 Lip 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: London

Wysłany: 2006-07-25, 22:24   

Inez napisał/a:
Mam nadzieję, że nauka nie poszła w las

jak widac chyba nie :)
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: pierwszy, po, raz, witam


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 30
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu