Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Cyborg
2006-10-12, 20:18
Niedzielne Pogotowie Literackie - terminy lipiec, sierpień,.
Autor Wiadomość
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2006-07-25, 12:36   

Ej no bez przesadyzmu - ja po prostu jestem ironistą od urodzenia chyba. Ironia w moim wypadku raczej niekoniecznie oznacza braku szacunku czy co tam, ale po prostu na swój sposób humorystycznie naświetla pewne duchowe rozterki. A przynajmniej tak ma być :) .
Przemknął mi przez głowę cytat na temat ironii jako wyznacznika inteligencji z czytanej właśnie przez mnie "Czarodziejskiej Góry" Tomasz Manna, ale nie potrafie go przytoczyć.
Minus to minus - po prostu jest to konsewkencja toczonej z Toba dysputy na kilku różnych wątkach na tematy promocji imprez w mieście i odźwieku społeczności nie związanej uczuciowo bądź zawodowo z r u c h a m i okołobecekoworatuszowostowarzeszyniowymi.
Krytykę promocji wyrażam często i gęsto, a że sprawy kultury są mi jakoś szczególnie bliskie, krytyka trafia na imprezy BCKu, Galerii no i teraz SŻP.
Ostatnio napisalem kilka słów na temat pokazu slajdów, bardzo imho pozytywnych słów, ale nie zabrakło tam też kilku uwag krytycznych, w tym też na temat promocji. Piszę co myślę i jak to widzę. Być może czasami nie są to słowa zgodne z oczekiwaniem odbiorcy, ale za to są z gruntu raczej szczere, chociaż czasami na pewno nacechowane życiowym doświadczeniem.
Karteczka Chwilowo Nieczynne nie powinna mieć odniesienia do pracowników Galerii, bo to nie oni firmowali Pogotowie :) . Zresztą przeprosił nas za to osobiście pan dyrektor, za co też dziękujemy, bo czuł się odpowowiedzialny za chwilową niedyspozycję swojego podwładnego.

Zwracam też uwagę, że mogłeś /mogliście?/ wykrozystać właśnie to Forum i ten wątek do ponformowania forumowiczów o reorganizacji przebiegu pogotowia.

Ot i tyle.

Z SERDECZNYM pozdrowieniem

Franco - ironista :)
Ostatnio zmieniony przez Franco Zarrazzo 2006-07-25, 13:11, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
Inez 
Mod na emeryturze ;)



Wiek: 46
Dołączyła: 15 Wrz 2005

UP 10 / UP 0



Wysłany: 2006-07-25, 12:49   

Radek W. napisał/a:
nie gniewajta się druzja:)

A kto tu się gniewa :?: :roll: No dobra, byłam załamana, wylałam z tego powodu morze łez i aż odechciało mi się pisania :cry: Żartuję, przecież napisałam Ci w PW co i jak. Z mojej strony jest oki, po prostu nie mam szczęścia, ale wierzę, że następnym razem uda mi się trafić na to pogotowie i opatrzysz mi Radku W. to i tamto (żeby jednak nie pozostawiać pola do domysłów dodam, że miałam na myśli tylko i wyłącznie duszę :-P ) :wink:
Ostatnio zmieniony przez Inez 2006-07-25, 12:51, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2006-07-25, 13:10   

Radek W. napisał/a:

a) jedną częscią sżp realizowali projekt fotograficzno-warsztatowy


A te warsztaty fotograficzne to kto co i kiedy i dla kogo? Bo tu na forum fotoamatorów też nie brakuje.
0 UP 0 DOWN
 
Radek W. 



Wiek: 49
Dołączył: 21 Wrz 2005

UP 5 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-07-25, 13:21   

Franco Zarrazzo napisał/a:


Karteczka Chwilowo Nieczynne nie powinna mieć odniesienia do pracowników Galerii, bo to nie oni firmowali Pogotowie :) . Zresztą przeprosił nas za to osobiście pan dyrektor, za co też dziękujemy, bo czuł się odpowowiedzialny za chwilową niedyspozycję swojego podwładnego.



Chwilowo nieczynne tym bardziej nie miało odniesienia do nas, bo jestesmy tylko gościem korzystającym z uprzejmości wspominanego dyrektora a okoliczności które sprawiły powieszenie feralnej karteczki nie zależały ani ode mnie ani od nikogo z sżp.

A ten program fotograficzny będzie współorganizowany przez SŻP, Fundację "Ę" z Warszawy i dwie rzutkie dziewczyny Asie i Olgę z kulturoznawstwa z Uniwersytetu Warszawskiego. Z tego co mi wiadomo,a ku mojej żałości zresztą, będzie adresowany do młodzieży szkolnej.

Ale będą tez elementy wspólne, otwarte dla wszystkich. Jak prowodyrki przyślą szczególy a przede wszystkim dogadamy finansowanie ze sponsorem - info n pewno sie tutaj zjawi.

Hejże
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: lipiec, literackie, niedzielne, pogotowie, sierpien, terminy


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 24
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu