Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Prawa konsumenta a la LIDL
Autor Wiadomość
jstaszek 



Wiek: 62
Dołączył: 30 Cze 2005

UP 22 / UP 18



Wysłany: 2012-07-12, 14:23   

Bajabajka napisał/a:
I ok, ale chociaz raz uzyles, a moze dwa, a ile masz gwarancji i jaka masz pewnosc, ze Ci tego nie odrzuca? Zadna! w momencie awarii kasa bloto! A tak na marginesie masz wyp
isana gwarancje?


ma 3 lata gwarancji i powinien mieć paragon :wink:
o szczegółach w INFO KL
ale temat nie o tym
Ostatnio zmieniony przez jstaszek 2012-07-12, 14:26, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Bajabajka 


Wiek: 47
Dołączyła: 24 Maj 2007

UP 8 / UP 74



Wysłany: 2012-07-12, 19:59   

yoorek napisał/a:
Sikorq-zapewniam cię że po narzędzia pracy wpadnę do ciebie,i nie będą to małe zakupy.Pomijając fakt,że to był głupi zabawkowy wykrywacz drucików ,który nie działał,tematem mojego postu był zwrot....... wpiszcie co chcecie.Oto tylko mi chodziło.Irytację moją budził fakt,że część forumowiczów czytała moje wypociny jakby nie rozumiejąc treści.Jak wcześniej napisałem shopping to nie moje hobby,kupuję dużo i dużo też oddaję, jeżeli uznam to za stosowne.Nie sądzę abyś ty nie praktykował zwrotów,jeżeli spełniają one odpowiednie wymogi,gdyż wg mnie to jest oznaka porządnego kupiectwa ,a nie lidlowszyzny.PS.panie z LIDLA mają premie za nie uznawanie zwrotów.


I wszystko fajnie, ale jest gwarancja(pewnie nie podbita!) a druga sprawa jeśli chcesz zrobić zakupy w profesjonalnym sklepie, to dlaczego testujesz LIDLA i masz do wszystkich si?
0 UP 0 DOWN
 
Bajabajka 


Wiek: 47
Dołączyła: 24 Maj 2007

UP 8 / UP 74



Wysłany: 2012-07-12, 20:00   

jstaszek napisał/a:
Bajabajka napisał/a:
I ok, ale chociaz raz uzyles, a moze dwa, a ile masz gwarancji i jaka masz pewnosc, ze Ci tego nie odrzuca? Zadna! w momencie awarii kasa bloto! A tak na marginesie masz wyp
isana gwarancje?


ma 3 lata gwarancji i powinien mieć paragon :wink:
o szczegółach w INFO KL
ale temat nie o tym


Ale na co te 3 lata,bo to jest istotne?
0 UP 0 DOWN
 
yoorek 


Wiek: 66
Dołączył: 13 Paź 2008

UP 477 / UP 1011



Wysłany: 2012-07-12, 20:39   

Bajabajka,dobrze to sformułowałaś -testowanie Lidla.Jestem ,,kolekcjonerem narzędzi",miłośnikiem sprzętu do naprawy i do pracy,kupuję narzędzia po to by je mieć.Jedni kolekcjonują znaczki ,a ja narzędzia.Jest jeden warunek muszą funkcjonować dobrze.Dlatego też sprzęt elektr. który mam to Bosch i Metabo i to są moje preferencje.Jednakże często sprzęt ,,no name" wystarczająco dobrze działa.Niegdyś kupiłem w Lidlu niezłe klucze grzechotkowe za ok.35 zeta i doskonale się sprawują.Być może także dlatego ,że rzadko je używam.Ten,,legendarny wykrywacz" miał napisane że działa do 50 mm w ścianie .Nie wskazał nawet gniazdka pod napięciem.Czyli zostałem po prostu oszukany przez Lidla.Wykrywacz nie jest mi potrzebny w ogóle.Tak jak setki innych narzędzi które mam w szufladach.
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: Brak tagów.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 22
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu