Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Problem z umówieniem się na wizytę do Lekarza Specjalisty ro
Autor Wiadomość
matthew079 


Wiek: 36
Dołączył: 15 Maj 2012

UP 0 / UP 0



  Wysłany: 2012-05-15, 20:22   Problem z umówieniem się na wizytę do Lekarza Specjalisty ro

Witam wszystkich forumowiczów, z własnego doświadczenia wiem, że są problemy z zarejestrowaniem się do wybranego Lekarza (np. Stomatologa) na wizytę, znalazłem ostatnio serwis, który umożliwia rejestracje online do Lekarza jest to tak fajnie zbudowane, że widzimy TERMINARZ tego lekarza (ZAJĘTE i WOLNE) oraz cennik i oferty zabiegów! no na taki serwis to ja czekałem nazywa się www.LekarzDlaCiebie.eu

Pozdrawiam i życzę przede wszystkim zdrowia.
0 UP 0 DOWN
 
sabina2 



Wiek: 44
Dołączyła: 17 Cze 2008

UP 20 / UP 6


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2012-05-16, 08:38   

Nie znalazłam żadnego lekarza z Brzegu;( Wiec albo nie umiem w tym serwisie szukać albo obejmuje on większe miasta... Dla mnie taki serwis odpada:(
0 UP 0 DOWN
 
matthew079 


Wiek: 36
Dołączył: 15 Maj 2012

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2012-05-16, 16:21   

Na to wygląda, że baza gabinetów lekarskich (różnej specjalizacji) jest dopiero w budowie,systemy takie tworzy się nie tylko dla dużych miast ale wszędzie tam gdzie są gabinety lekarskie. W Nysie na przykład system ten wdrożył już Chirurg Szczękowy
Dr Findziński. Wygląda na to, że musimy uzbroić się w cierpliwość i śledzić rozwój serwisu by niebawem cieszyć się z możliwości rejestracji przez internet do wybranego Lekarza w swoim mieście a to tylko jedna z zalet tego serwisu, kolejna jest taka, że Lekarz Specjalista za naszą zgodą ma dostęp do historii przebytych chorób, diagnoz, sposoby leczenia, przyjmowane lekarstwa, to z pewnością ułatwi mu podjęcie decyzji związanej z naszym leczeniem :)
Ostatnio zmieniony przez matthew079 2012-05-16, 16:28, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: do, lekarza, na, problem, rozwiazany, sie, specjalisty, umowieniem, wizyte


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 22
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu