Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Photo Day Brzeg v. 0.1 beta

Czy Photo Day w Brzegu mialby racje bytu?
Tak
80%
 80%  [ 32 ]
Nie
20%
 20%  [ 8 ]
Głosowań: 40
Wszystkich Głosów: 40

Autor Wiadomość
A.Mason 


Wiek: 109
Dołączył: 05 Lip 2007

UP 138 / UP 71


Skąd: skądinąd

Wysłany: 2011-05-20, 18:25   

kubut napisał/a:
Taka opuszczona willa czy coś takiego tam stoi, o ile mnie pamieć nie myli? Ona chyba jest "bezpieczniejsza"?

Tam chyba widzialem jakis remont ostatnio.
0 UP 0 DOWN
 
kubut 
Antyreporter



Wiek: 31
Dołączył: 31 Maj 2006

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2011-05-21, 01:48   

remont takiego budynku też mógłby być ciekawym tematem, tylko gorzej będzie ze zgodą na wejście...
0 UP 0 DOWN
 
jadore 
Wiecie gdzie mnie znaleźć



Wiek: 50
Dołączyła: 01 Sie 2006

UP 51 / UP 4


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2011-05-21, 10:57   

Ja ciągle myślę o dawnej szkółce policyjnej, czyli gimnazjum piastowskim, nie wiem czy byłoby to dobre miejsce, kiedyś bardzo chciałam zwiedzić wieżę na rybackiej - udało mi się, ale byłam nią bardzo rozczarowana...
0 UP 0 DOWN
 
jadore 
Wiecie gdzie mnie znaleźć



Wiek: 50
Dołączyła: 01 Sie 2006

UP 51 / UP 4


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2011-08-21, 21:30   

W sobotę przechodziłam koło dawnego Cukrogalu i pomyślałam sobie czy to nie byłoby ciekawe miejsce na nasz photo day?
0 UP 0 DOWN
 
chmurkolistna 
...Achtung Baby...



Wiek: 40
Dołączyła: 07 Sty 2008

UP 46 / UP 83



Wysłany: 2011-08-23, 22:40   

Tak w ogóle jak z datą brzeskiego Photo Day - jeszcze wrzesień wchodzi w grę, czy październik? Miejsce całkiem ok - i Cukrogal, i gimnazjum piastowskie.

Nabieram ochoty na wzięcie udziału w wydarzeniu, co prawda będę ze swoim wynalazkiem - aparatem kompaktem, ale co tam - najwyżej będziecie mieli ubaw z mojego "sprzętu". :)
0 UP 0 DOWN
 
A.Mason 


Wiek: 109
Dołączył: 05 Lip 2007

UP 138 / UP 71


Skąd: skądinąd

Wysłany: 2011-08-25, 13:28   

jadore napisał/a:
W sobotę przechodziłam koło dawnego Cukrogalu i pomyślałam sobie czy to nie byłoby ciekawe miejsce na nasz photo day?

Nie wiem co to i gdzie to jest :)

chmurkolistna napisał/a:
Tak w ogóle jak z datą brzeskiego Photo Day - jeszcze wrzesień wchodzi w grę, czy październik?

Niestety, sierpien okazal sie dla mnie nieszczesliwym miesiacem, wiec termin PD zostanie ustalony dopiero w poczatku wrzesnia po powrocie wspolorganizatora z urlopu.

chmurkolistna napisał/a:
Nabieram ochoty na wzięcie udziału w wydarzeniu, co prawda będę ze swoim wynalazkiem - aparatem kompaktem, ale co tam - najwyżej będziecie mieli ubaw z mojego "sprzętu".

Ubaw bedziemy mieli wtedy, kiedy zobaczymy zdjecia i nie bedziemy mogli poznac, ktore zostaly robione malpka, a ktore lustrzanka :-)
Kilka razy w roku biore udzial w plenerach fotograficznych, gdzie uczestnicy posiadaja bardzo rozny sprzet, od malpek za 200-400zl, po lustrzanki za kilka tysiecy. Duzo wazniejsze od sprzetu jest to, jak ow sprzet wykorzystasz. Przy dobrym kadrze i poprawnie ustawionych parametrach nawet nieco gorsza jakosc zdjec nie przeszkadza.

Ponizej link do zdjec wystawowych z takiego pleneru. Sprobujcie poznac, ktore fotki byly robione malpkami, a ktore lustrzankami:
http://www.sparrow.4neuro...zymbark_720.wmv
0 UP 0 DOWN
 
jadore 
Wiecie gdzie mnie znaleźć



Wiek: 50
Dołączyła: 01 Sie 2006

UP 51 / UP 4


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2011-08-25, 19:47   

Cukrogal to dawne zakłądy cukiernicze, jeszcze jakieś kilka lat temu funkcjonowały, robiły galaretkę w cukrze dla Odry - mieszczą się za czerwonymi koszarami - ul. Wileńska lub Grunwaldzka - http://www.smacznie.org/c..._o_o_12099.html pojęcia nie mam z kim ew. się kontaktować w sprawie PD.
chmurkolistna, no i widzisz - to samo przecież ja Ci mówiłam, a poza tym zabawa będzie naprawdę fajna - i w trakcie i po :)
0 UP 0 DOWN
 
chmurkolistna 
...Achtung Baby...



Wiek: 40
Dołączyła: 07 Sty 2008

UP 46 / UP 83



Wysłany: 2011-08-25, 22:28   

A.Mason napisał/a:
Ubaw bedziemy mieli wtedy, kiedy zobaczymy zdjecia i nie bedziemy mogli poznac, ktore zostaly robione malpka, a ktore lustrzanka :-)

O tym nie pomyślałam. :) W takim razie zapowiada się ciekawie.

Cytat:
chmurkolistna, no i widzisz - to samo przecież ja Ci mówiłam, a poza tym zabawa będzie naprawdę fajna - i w trakcie i po :)

Teraz już wierzę.
Zabawa będzie przednia? W to akurat nie wątpię. :)

jadore napisał/a:
Cukrogal to dawne zakłądy cukiernicze, jeszcze jakieś kilka lat temu funkcjonowały, robiły galaretkę w cukrze dla Odry

Ta galaretka była bardzo dobra... i nasza własna - brzeska.
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: brzeg, day, photo


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 24
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu