Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
SOUTH PARK

Co sądzisz o South Park??
Super kreskówka!!
85%
 85%  [ 6 ]
Tępa kreskówka
14%
 14%  [ 1 ]
A co to jest??
0%
 0%  [ 0 ]
Głosowań: 7
Wszystkich Głosów: 7

Autor Wiadomość
draq 



Wiek: 32
Dołączył: 15 Kwi 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: stacja Brzeg

Wysłany: 2006-06-17, 19:06   

Ty naprawdę chcesz się kłucić :x
No dobra OK wyzywam CIe na SOLO za kanałem na błoniach bym Cię mógł od razu zakopać :D

dreyfus napisał/a:
Nie zmienia to faktu, że wciągu tak długiego okresu czasu napisałeś tak mało postów! Więc, oświeć mnie prosze


Dla mnie nie liczy się ilość. Nie wiem jak Ty.


dreyfus napisał/a:
Wyznaję zasadę, że nie chcę mieć czegoś co się ciągle sypie (bo przypomne Tobie jak ostatnio odpadł Ci tłumik). Wolę na tym nie jeździć, poczekać i mieć w przyszłości coś porządnego. Wiem, że w ten sposób strace w życiu wiele miłych chwil ale już taki jestem.
I nie odwracaj kota ogonem, stwierdziłem, że świata poza Simsonem nie widzisz, a Ty z braku argumentów dowaliłeś, iż ja nie posiadam żadnego jednoślada!


Sory pomyłka, ale nie musiałeś wszystkich oświecać że odpada mi tłumik
Chwyt poniżej pasa :brawo:

dreyfus napisał/a:
A głos w tej dyskusji, w której to wogóle nie powinieneś zabierać głosu (wiem dlaczego), zabrałeś tylko z tego powodu, iż Generał stwierdził, że mając te same zdanie w tym trudnym (bo jednak pisaliśmy o "wnętrzu człowieka") temacie, stwierdził cytuję "chyba się polubimy Dreyfus"! No i oczywiście "nasz kochany" draq też musiał coś tam sobie z tego "miodku" podebrać! Wyjaśnione!


Czyli będziesz mi wybierać na jakie tematy mogę pisać. NIE ZGADZAM SIĘ :twisted:

dreyfus napisał/a:
Z Twojego stylu dopieprzania się (a tak jest zawsze) do wszystkego czego nie znasz (dla przypomnienia zespół AC-DC, który to teraz ubóstwiasz i Guns n' Roses - śmiałeś się z wokalu frontmenów, a kilka dni temu byłem świadkiem jak wysyłasz sms-a na konkurs, w którym można wygrać bilet na ich koncert)


Pomyliłeś się nic nie wysyłałem, chciałem wysłać. Chciałem | Zrobiłem JEST RÓŻNICA !!!

dreyfus napisał/a:
Wiadomo! Z braku argumentów! A tak wogóle nie krytykowałem samego Cartmana ale zjawisko, iż dzieci :evil: zazwyczaj lubią bohaterów wyróżniających się pod jakimś względem (w tym przypadku wulgarnością). Przykład: Dragon Ball. Ty uwielbiałeś postać Songa i Vegety (bo to główni bohaterowie i prawie zawsze brali udział we wszystkich bataliach), ja natomiast zawsze najbardziej lubiłem Szatana Serduszko, gdyż jest on postacią bardzo skomplikowaną!


Nie jestem dzieckiem! Moich gust nie da zrzucić się do jednego wora i skąd możesz wiedzieć kogo lubie a kogo nie. To było DAWNO. GUSTA SIĘ zmieniają !!!


dreyfus napisał/a:
Czekam w dalszym ciągu na podsumowanie mojego wcześniejszego postu (z godz. 21:52).


Czekaj dalej :-P
Ostatnio zmieniony przez draq 2006-06-17, 20:30, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
dreyfus 
TI_TU



Wiek: 37
Dołączył: 28 Maj 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg my sweet home

Wysłany: 2006-06-18, 00:58   

Cytat:
No dobra OK wyzywam CIe na SOLO za kanałem na błoniach bym Cię mógł od razu zakopać :D


Weź mnie nie rozśmieszaj! Ty wogóle trzymałeś kiedyś łopate w ręku? A wyzwanie przyjmuję. Gdzie i kiedy? Broń biała czy czarna? Do pierwszej krwi czy na śmierć i życie? Będzie sekundant? A świadkowie? (Bo pewnie przyjdziesz z kumplami).

draq napisał/a:
Dla mnie nie liczy się ilość. Nie wiem jak Ty.


A bez przerwy podniecasz się ile to już masz postów i że właśnie pojawiła się pod Twoim avatarem druga kotwica! Żałosne! :x

No tak! W takim razie ja zarejestruję się na forum Przyjaciół Lwowa i Kresów Wschodnich, napiszę ze dwa posty, a po pół roku dopiepsze się do kogoś kto pisze długie i wartościowe posty, że pewnie pisze je 3-4 godziny każdy! A na jego odpowiedź stwierdzę, że ja jestem od niego dłużej zarejestrowany!
Logiczne? Raczej nie - ale to cały draq i jego sposób myślenia! :x

draq napisał/a:
Sory pomyłka, ale nie musiałeś wszystkich oświecać że odpada mi tłumik
Chwyt poniżej pasa


To Ty mogłeś nie drwić ze mnie, że nie posiadam jednośladu? Ja niestety nie mam dziadka, który dałby mi ot tak Simsona!

draq napisał/a:
Czyli będziesz mi wybierać na jakie tematy mogę pisać. NIE ZGADZAM SIĘ


Pewnie, że nie moge tego zrobic! Ale wolałbym abyś w swoich postach zawierał coś co wnosi do sprawy, a nie tylko potwierdzał wcześniejsze wypowiedzi! (jak choćby w temacie o Dragon Ballu!) :x

draq napisał/a:
Pomyliłeś się nic nie wysyłałem, chciałem wysłać. Chciałem | Zrobiłem JEST RÓŻNICA !!!


No tak, wielka różnica. Niezmienia to faktu, że chciałeś pojechać na koncert zespołu, którego wokalista według Ciebie miał śmieszny głosik! :x
A właśnie m.in. ten wyjątkowy głos Axla Rose-a nadaje Guns n' Roses wspaniały i porywający charakter! :)
PRAWDZIWI fani Gunsów wiedzą o co chodzi! :D

draq napisał/a:
Nie jestem dzieckiem!


Hmm.... długo by się zastanawiać! Ty faktycznie, tak jak stwierdziła Joanna27 "jesteś wrażliwy na punkcie swojego wieku".

draq napisał/a:
GUSTA SIĘ zmieniają !!!


A Ty co kobietą jesteś, żeś taki zmienny! :-P

draq napisał/a:
dreyfus napisał/a:
Czekam w dalszym ciągu na podsumowanie mojego wcześniejszego postu (z godz. 21:52).


Czekaj dalej


No i wszystko jasne! Mocny jesteś tylko w dopiepszaniu się!
Ostatnio zmieniony przez dreyfus 2006-06-18, 01:00, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Pecik 
alias...Wapniak :D



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 37
Dołączył: 25 Lis 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: pawłów

Wysłany: 2006-06-18, 02:59   

no widze panowie ze znalezliscie sobie temat, a moze utworzycie se temat tylko dla siebie :?:
0 UP 0 DOWN
 
draq 



Wiek: 32
Dołączył: 15 Kwi 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: stacja Brzeg

Wysłany: 2006-06-18, 10:33   

Oczywiście wszytko to co pisze dreyfus to prawda, jestem dzieckiem, mama kupuje mi do słownie wszytko, do każdego się dopieprzam, drwie - CAŁY JA :wink:
Obiecałem, że nie będe się już kłucił, a teraz idę potrzymać łopatę w ręku (jakbym nigdy tego nie robił) - cóż za doświadczenie. :wink:
0 UP 0 DOWN
 
Maga 



Wiek: 33
Dołączyła: 22 Kwi 2005

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-06-18, 15:23   

hmm... Proponuję wrócić do South Parku. Tak więc mam już 7 sezonów, teraz jestem w trakcie oglądania 2 sezonu, 'South Park - 209 - Chef's Chocolate Salty Balls' od kąd ostałąm wczoraj płytkę wkręciłam się tak bardzo, że w kółko oglądam :D nie długo może będę miała sezony 8 i 9 ale na 10 chyba będę musiała dłużej poczekać... ale puki co, to spadam oglądać kolejny odcinek :D
0 UP 0 DOWN
 
KtOŚ 
<--(x_x)-<<



Wiek: 37
Dołączył: 10 Kwi 2006

UP 18 / UP 25


Skąd: a domyśl się :P

Wysłany: 2006-06-18, 16:59   

a wiecie, gdzie mozna zdobyć SP??.....oczywiście P2P odpada :P
0 UP 0 DOWN
 
draq 



Wiek: 32
Dołączył: 15 Kwi 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: stacja Brzeg

Wysłany: 2006-06-18, 18:19   

Kasiuuu!!! albo jak wolisz Ziomek, pożyczysz mi? bo też chciałbym pooglądać. Mogę w zamian co innego pożyczyć, tylko co chcesz?
0 UP 0 DOWN
 
Maga 



Wiek: 33
Dołączyła: 22 Kwi 2005

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-06-18, 20:23   

łoł... właśnie skończyłam oglądać cały 2 sezon :D hihi na MTV leciał jak na razie tylko pierwszy odcinek 2 sezonu 'South Park - 201 - Terrance & Phillip In Not Without My Anus'. i co sądzę?? nie było żadnego odcinka z którego bym nie zlewała hehe i tylko w jedym odcinku nie umarł Kenny hihihi 'Och God, they've killed Kenny...' hihihi

pzdr idę oglądać 3 sezon :D

[ Dodano: 2006-12-02, 17:01 ]
Jakby ktoś chcial SOUTH PARK to służę :) posiadam 10 sezonow i pełnometrazówkę
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: park, south


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 29
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu