Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Wywiad z Jarosławem Karczyńśkim
Autor Wiadomość
sikork 



Wiek: 45
Dołączył: 12 Maj 2008

UP 315 / UP 772



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2011-06-28, 16:58   Wywiad z Jarosławem Karczyńśkim

W dniu dzisiejszym, mamy zaszczyt udostępnić Państwu, najnowszy, ekskluzywny wywiad z czołowym politykiem Polandii – Jarosławem Karczyńskim. Zapraszamy do lektury.

[Red.] – Skąd pan pochodzi?

[Jarosław Karczyński] – Z pałacu prezydenckiego, niestety zostałem z niego wyrzucony ponieważ ateiści zabrali dowody babciom, które tak chętnie oddają emeryturę głosy na moją partię.

[Red.] – Posiada Pan rodzinę?

[Jarosław Karczyński] – Na szczęście nie, człowiek najsilniejszym jest, gdy jest sam, w końcu kobiety i dzieci są dla mięczaków, którzy nie potrafią opiekować się kotem.

[Red.] – Gdzie wybiera się Pan na wakacje?

[Jarosław Karczyński] – Nie mam czasu na wakacje, wkrótce wybieram się na Ukrainę ponieważ będziemy kręcić tam klip reklamowy do najbliższych wyborów. Pragnę w tym miejscu uspokoić wyborców – ich ciężko ukradzione zarobione pieniądze nie zostaną zapomniane – wykorzystamy je wszystkie, powiem więcej, weźmiemy kredyty i wykorzystamy także pieniądze, które zarobią wasze wnuki i prawnuki (bo pieniądze które zarobią wasze dzieci, już dawno wykorzystaliśmy).

[Red.] – Jak to jest być prawiczkiem w tym wieku?

[Jarosław Karczyński] – Co za bezczelne pytanie, równie dobrze mogę Pana zapytać jak to być prawiczkiem-zoofilem czy nekrofilem. Zresztą, Ojciec Rydz by Panu wyprostował poglądy. Trzeba słuchać jedynej słusznej radiostacji, a swoje pieniądze, poza podatkami – które obowiązkowo przekazujemy na darmozjadów polityków – należy przesyłać do Ojca Prowadzącego z dopiskiem „Cel dobroczynny – na nowe felgi do Maybacha”.

[Red.] – Dlaczego nie posiada Pan prawa jazdy?

[Jarosław Karczyński] – Aby mógł Pan zadawać głupie pytania. Czy to nie oczywiste, że posiadając kota, nie ma potrzeby posiadania prawa jazdy? Jak Pan myśli, na co przeznaczane są podatki? Podpowiem, bo widzę, że nie do końca z Pańską bystrością dzisiaj – pieniądze z podatków wydawane są na polityków, mieszkania polityków, wczasy polityków, samochody polityków – i tu pragnę zadać kolejne pytanie – Kto jeździ limuzynami? – Otóż limuzynami jeżdżą szoferzy, i to właśnie na nich idą Pańskie pieniądze i dzięki ich ciężkiej pracy, ja nie potrzebuję prawa jazdy. Ponadto pragnę zaznaczyć, że jazda samochodami to hobby plebsu, ludzi których nie stać na zakupy w sklepie innym niż Biedronka – dla najuboższych. Przeciętni Polacy, tacy jak ja, do transportu wykorzystują rządowe prywatne samoloty i helikoptery.

[Red] – Dlaczego w Polandii do wycięcia jednego drzewa potrzeba samolotu i 96 osób?

[Jarosław Karczyński] – To bardzo rozbudowana i wbrew pozorom trudna kwestia. Rozumiem, że rozmiar administracji, czasami przewyższa możliwości finansowe biedaka robiącego zakupy w Biedronce, ale to naprawdę jest konieczne. Drzewa odpowiedzialne są za tlen, powietrze, nasze życie – w tym miejscu pragnę podziękować ekoterrorystom, za bohaterską obronę Doliny Rozpusty – nasza biurokracja, jest naszą siłą. Na razie w celu wycięcia paru drzew, potrzeba osobistych zezwoleń i oględzin przez grupę niezwiązanych z ochroną przyrody, niezależnych specjalistów (takich jak generałowie czy kombatanci, politycy oraz ich żony). Samolot, natomiast, to zupełnie odrębna kwestia. Wielu obywateli potrzebuje, powycinać drzewa na swojej posesji – wysyłanie takiej grupy urzędników, w kilku oddzielnych autobusach byłoby zanadto kosztowne oraz zbyt czasochłonne. Dla dobra i naszej wygody podatnika, postanowiliśmy używać samolotów.

[Red.] – Gdzie Pan schował Księżyc?

[Jarosław Karczyński] – Nic mi nie wiadomo o żadnym Księżycu. Nie miałem z tym nic wspólnego. Kto Panu te herezje naopowiadał? Ja naprawdę nie miałem z tym nic wspólnego. Byłem tego pamiętnego dnia u Kota na imieninach. Mogę o to obwinić Donalda Tsuka? Zresztą bez znaczenia. To jego wina. On za to odpowiada. Ja mam czyste rączki – proszę patrzeć – o tutaj <pokazuje ręce> – To wszystko wina tych POpaprańców. Mój kot może być świadkiem!

[Red] – Dlaczego ma takie śmieszne nazwisko?

[Jarosław Karczyński] – :censored2: dziadu!

[Red] – Dziękujemy za wyczerpujący wywiad.
0 UP 0 DOWN
 
A.Mason 



Wiek: 109
Dołączył: 05 Lip 2007

UP 138 / UP 71


Skąd: skądinąd

Wysłany: 2011-06-28, 17:54   

Jak nie lubie Kaczynskiego, tak ten wywiad jest zenujaco denna proba parodii :-/
0 UP 0 DOWN
 
lord 
antysikork



Wiek: 32
Dołączył: 20 Wrz 2008

UP 242 / UP 264



Wysłany: 2011-06-28, 18:02   

A.Mason napisał/a:
tak ten wywiad jest zenujaco denna proba parodii :- /
też tak uważam
0 UP 0 DOWN
 
blaster 



Zaproszone osoby: 10
Wiek: 39
Dołączył: 26 Kwi 2006

UP 138 / UP 192


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2011-06-28, 18:10   

kicha szczególnie Donalda Tsuka - żal
0 UP 0 DOWN
 
fudi12021988* 
HeRoS



Wiek: 42
Dołączył: 23 Sie 2007

UP 11 / UP 0



Wysłany: 2011-06-28, 18:27   

lord napisał/a:
A.Mason napisał/a:
tak ten wywiad jest zenujaco denna proba parodii :- /
też tak uważam





fudi12021988*
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: jaroslawem, karczynskim, wywiad


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 23
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu