Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Cyborg
2006-10-09, 23:03
Nic się nie dzieje.
Autor Wiadomość
alferx 



Wiek: 51
Dołączył: 11 Cze 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-06-09, 15:11   

Andrzejbrzeg napisał/a:

Sorry, ale nie każdy lubi pływać kajakiem lub oglądać mecze.

Na rowerze to jechałem jakieś 10 lat temu tak, więc wybacz mi raczej nie dam się skusić.


No to siedź dalej przed kompem i narzekaj.
Jakby nie patrzeć imprezy są, tylko trzeba ich poszukać.

Andrzejbrzeg napisał/a:
Cytat:
- w sobotę festyn dla dzieci na Brzechwy


Raczej mnie takie imprezy nie kręcą!

A możesz się sprecyzować jakie imprezy Cię kręcą?
Może ktoś postanowi zorganizowac jednoosobową imprezę by zadowolić zgredliwego brzeżanina.
Ostatnio zmieniony przez alferx 2006-06-09, 15:13, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
Andrzejbrzeg 
OSCAR


Wiek: 46
Dołączył: 16 Mar 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-06-09, 15:51   

Cytat:
No to siedź dalej przed kompem i narzekaj.
Jakby nie patrzeć imprezy są, tylko trzeba ich poszukać.


Nie no sorry może zajmę się modelarstwem kartonowym :D

Cytat:
A możesz się sprecyzować jakie imprezy Cię kręcą?
Może ktoś postanowi zorganizowac jednoosobową imprezę by zadowolić zgredliwego brzeżanina.


Wyjedz, chociaż raz w życiu do Wrocławia to wtedy będziesz wiedział, jakie imprezy mnie kręcą.

Sam sobie potrafię zagwarantować rozrywkę każdy lubi coś innego. Jeżeli Tobie odpowiadają imprezy dla dzieci to nie krępuj się. Wypij sobie Pikolo tylko nie za dużo żebyś się nie zataczał.
W tamtym roku była fajna impreza na kąpielisku MOSIR. Zawody, piwko muzyka parkiet.
8)
0 UP 0 DOWN
 
alferx 



Wiek: 51
Dołączył: 11 Cze 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-06-09, 17:38   

Andrzejbrzeg napisał/a:
Jeżeli Tobie odpowiadają imprezy dla dzieci to nie krępuj się.


BINGO. Trafiłes, bo mam małe dzieci i takie imprezy pasują mi, ponieważ możymy wyjść na nie razem całą rodziną. :wink:

Andrzejbrzeg napisał/a:
Wyjedz, chociaż raz w życiu do Wrocławia to wtedy będziesz wiedział, jakie imprezy mnie kręcą.


5 lat studiowałem we Wrocławiu (mieszkałem w akademiku) i wiem jakie kiedyś imprezy mnie kręciły, no i praktycznie nikt nie musiał nic organizować same się robiły :D
Teraz we wrocławiu pracuję (jestem tam każdy dzień roboczy) i wystarczy, że trace 3 godziny dziennie na dojazd, by jeszcze dłużej tam zostawać na hulanki. Poza tym patrz odpowiedź wyżej.

Brzeg nie jest miastem uniwersyteckim nastawionym na rozrywki dla młodzieży.
Organizowane imprezy są pod konkretne (głównie zamknięte) środowiska. Są to raczej inicjatywy szkół, zakładów (praktycznie tylko jednego), partii politycznych czy organizacji pozarządowych.

-----
Głupi przykład niegdyś sławnego festiwalu na całą Polskę.
Burmistrz w tym roku nie objął patronatu nad FPA i jaka reklama w porównaniu Jazzu Nad Odrą.
Czym jedno różni się od drugiego? Te samo źródło dofinansowania, to samo miejsce imprezy, także chodzi o muzykę ale jakoś to jest gorsze a to lepsze.
Dlaczego młodzież z Goldstar nie została zaproszona na FPA? Bo to niemcy i angielskiego nie znają?
Dlaczego info o koncercie zespołu "No Heroes" (gościa specjalnego FPA) to czarbo-białe ksero A4 porozwieszane na tablicach gubiące się wśród klapsydr?

Tych dlaczego można by wymieniać i wymieniać.
Dlaczego? Dlatego, że nikt nie widzi interesu w tym. Sztuka dla urzędników to hobby ludzi (podobnie jak modelarstwo kartonowe 8) ). A ostatnio rząd stwierdził że artyści to oszuści VATowi i traktuje ich jako nowe żródło dochodów do budżetu.

Niestety w tym kraju jakoś wszystko jest wypaczone.
Ekologia przez dodatkowy podatek recyklingowy do towarów. Dodatkowa akcyza na gaz (najczystrze paliwo). Promocja kultury przez dodatkowe opodatkowanie artystów. Ostatni projekt zmian w prawie autorskim (List otwarty przeciwko DRM). To wszystko ma sprzyjać rozwojowi tego kraju?

Po kulturze, jak juz ją całkiem roz......walą rząd poszuka następnego kozła ofiarnego - sport. Podatek od kibica. Podatek od meczu. Dodatkowy podatek sportowy od sprzętu sportowego (bo przecież sport musi sie rozwijać i musi miec pieniądze) itp. itd.

Kończąc moje narzekania no to co się dzieje cieszmy się że sa jeszcze w Brzegu ludzie którym zalezy na wyjściu do innego człowieka. Organizują jakieś rajdy, imprezy, wystawy, spotkania. Niech i BCKowi się wiedzie (bo nie mamy nic lepszego). Gdyby nie inicjatywa ludzi którym zależy na innych w Brzegu dosłownie nie było by NIC. Jest COŚ to więcej niż NIC.
Jeżeli nie ma imprez (lub nie sa po guście) w Brzegu to może są w okolicy (tak jak w zeszłym tygodniu w Lewinie i Grodkowie). A jeżeli komu i to mało ma Wrocław i Opole.
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: dzieje, nic, nie, sie


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 23
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu