Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: KtOŚ
2011-03-19, 20:49
Nie uczciwe traktowanie forumowiczow. Opinia negatywna
Autor Wiadomość
killer79 

Wiek: 45
Dołączył: 20 Lis 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2011-03-19, 15:28   

Luizjana napisał/a:
a Ibizo Ty żyjesz od zarobku z ludzi zapewne no chyba że praca w tygodniu albo jakies ciemne interesiki łatwo zarobkowe????


A to nie jest obrażanie z Twojej strony?

Przykro mi Luizjano, ale gdy widzę jak wyglądasz kiedy spacerujesz po swoich Gierszowicach niestety przyznaję rację Ibizie, że nie wpuściłbym Cię do klubu w stroju w jakim wychodzisz do ludzi. Niestety jak Cię widzą tak Cię piszą.
Czytałem właśnie Twój opis na nk, piszesz w nim: „Jestem piękna, nieobliczalna, namiętna a także ostra jak żyletka nie poddaje się zawsze walczę o swoje…” (przy okazji popraw tam jeden błąd).
Piękny opis, ale nijak mi nie pasuje do osoby, która niezbyt o siebie dba. Chodzi mi o Twoje piękno. Może chodzi o Twoje wewnętrzne piękno? Nie widzę jego niestety. Widzę natomiast kilka sytuacji, które widziałem jako postronna osoba. Przekleństwa, obgadywanie innych osób, niedbalstwo w wyglądzie, przerywanie innym w rozmowie… No niestety, ale należy popracować nad swoją postawą, żeby oceniać innych.
Kiedyś słyszałem jak mówisz, że nie używasz brzydkich słów… a na nk można przeczytać: „…dziękuje tym którzy we mnie wierzą a Ci co uważają że jestem nikim niech :censored2: z mojego profilu” ( tu też do poprawienia jedno słowo, akurat te najbrzydsze). Niestety jakoś słowa u Ciebie nie przekładają się na czyny…

Acha, nie wiem dokładnie jak to jest, ale u moja dwójka rodzeństwa też jest tu na forum, mamy wspólny Internet, więc chyba to samo IP. Więc Yasiu powinien nas poblokować, tak?

Może to już czepialstwo, ale cóż, wredny jestem. Skoro tak nie lubisz Ibizy, to nie reklamuj jej poprzez swoje zdjęcia z imprez Ibizowych na swoim facebooku :evil:
Ostatnio zmieniony przez killer79 2011-03-19, 15:47, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2011-03-19, 15:51   

To, że jest jedno IP nie powoduje blokady. Konta blokuje się jak jest ewidentnie pokazane, że jedna osoba korzysta z 2 kont.
0 UP 0 DOWN
 
Luizjana 
zakochana w tańcu



Wiek: 35
Dołączyła: 18 Paź 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2011-03-19, 18:29   

killer79 napisał/a:
Luizjana napisał/a:
a Ibizo Ty żyjesz od zarobku z ludzi zapewne no chyba że praca w tygodniu albo jakies ciemne interesiki łatwo zarobkowe????


A to nie jest obrażanie z Twojej strony?

Przykro mi Luizjano, ale gdy widzę jak wyglądasz kiedy spacerujesz po swoich Gierszowicach niestety przyznaję rację Ibizie, że nie wpuściłbym Cię do klubu w stroju w jakim wychodzisz do ludzi. Niestety jak Cię widzą tak Cię piszą.
Czytałem właśnie Twój opis na nk, piszesz w nim: „Jestem piękna, nieobliczalna, namiętna a także ostra jak żyletka nie poddaje się zawsze walczę o swoje…” (przy okazji popraw tam jeden błąd).
Piękny opis, ale nijak mi nie pasuje do osoby, która niezbyt o siebie dba. Chodzi mi o Twoje piękno. Może chodzi o Twoje wewnętrzne piękno? Nie widzę jego niestety. Widzę natomiast kilka sytuacji, które widziałem jako postronna osoba. Przekleństwa, obgadywanie innych osób, niedbalstwo w wyglądzie, przerywanie innym w rozmowie… No niestety, ale należy popracować nad swoją postawą, żeby oceniać innych.
Kiedyś słyszałem jak mówisz, że nie używasz brzydkich słów… a na nk można przeczytać: „…dziękuje tym którzy we mnie wierzą a Ci co uważają że jestem nikim niech :censored2: z mojego profilu” ( tu też do poprawienia jedno słowo, akurat te najbrzydsze). Niestety jakoś słowa u Ciebie nie przekładają się na czyny…

Acha, nie wiem dokładnie jak to jest, ale u moja dwójka rodzeństwa też jest tu na forum, mamy wspólny Internet, więc chyba to samo IP. Więc Yasiu powinien nas poblokować, tak?

Może to już czepialstwo, ale cóż, wredny jestem. Skoro tak nie lubisz Ibizy, to nie reklamuj jej poprzez swoje zdjęcia z imprez Ibizowych na swoim facebooku :evil:





Wiesz co to w czym chodze po mojej wiosce to akurat cie nie interesuje, to co mam napisane na profilu ciebie tez nie powinno interesować takie masz zdanie na mój temat? to po co wchodzisz na mój profil???? po drugie nie znasz mnie więc nie gadaj i wiesz co ja tyłka nie obgaduje ja mówie co mysle prosto w oczy i dowiemn siue kim jestes szybciej niz ci się wydaje i wiesz co nic o mnie nie wiesz i się raczej nie dowiesz co mam sie ciebie bać że wiesz gdzie mieszkam??? ha ha ha to co napisałam na profilu jak najbardziej do mnie pasuje jak mnie widzą tak mnie pisza masz racje bo jestem bardziej wartościowa niż Twoje denne dogadywanie i nie zamierzam się kłucic bo jestem zbyt mądra i inteligentna żeby marnowac swój cenny czas na takie pierdoły madrzejszy głupiemu stępuje . A po zatym zapewnie zżera cie to że nie mozesz zobaczyc mojego wewnętrznego piekna i szlak cie trafia że nie możesz miec takiej kobiet jak ja ha ha ha Twój tekst równa sie temu co zróbił na podwórku mój pies i co zmył deszcz i to zmieszało sie z błotem i spłynęło studzienka ściekową i trafiło do oczyszczalni i to teraz przypomina cos prawdziwego lecz nawet koło prawdziwego nie leżało ha ha ha
0 UP 0 DOWN
 
Luizjana 
zakochana w tańcu



Wiek: 35
Dołączyła: 18 Paź 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2011-03-19, 18:31   

przepraszam za przejezyczenie
0 UP 0 DOWN
 
Yvvone 



Wiek: 33
Dołączyła: 23 Lut 2007

UP 66 / UP 12


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2011-03-19, 19:07   

Luizjano, skończ proszę, bo pogrążasz się coraz bardziej. Najpierw ta żenująca akcja na forum z ibizą, a teraz to... Takie sprawy lepiej wywlekać na PW. Jestem zniesmaczona do granic możliwości. :?
0 UP 0 DOWN
 
blaster 



Zaproszone osoby: 10
Wiek: 39
Dołączył: 26 Kwi 2006

UP 138 / UP 192


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2011-03-19, 19:57   

Luizjana, twoje wewnetrzne piekno mnie teraz lekko mówiąc przycisnelo do podlogi :D brawo brawo i jeszcze raz brawo.

Szkoda mi Ciebie ;) ale akurat killer79, jak widać ma racje.
0 UP 0 DOWN
 
KtOŚ 
<--(x_x)-<<



Wiek: 37
Dołączył: 10 Kwi 2006

UP 18 / UP 25


Skąd: a domyśl się :P

Wysłany: 2011-03-19, 20:49   

temat do niczego nie prowadzi, więc zamykam, jak ktoś będzie chciał coś dodać SENSOWNEGO I NA TEMAT to prosze o pw
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: forumowiczow., negatywna, nie, opinia, traktowanie, uczciwe


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 27
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu