Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Problem z UPC
Autor Wiadomość
OlaMania 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Sie 2006

UP 2 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-09-26, 12:54   Problem z UPC

Od lutego mam dość dziwny problem z internetem UPC. W tygodniu w dzień działa praktycznie normalnie, ale w weekendy wieczorami są przerwy. Na początku były bardzo regularne - co 20 min była ok 1-min przerwa. Później było tylko gorzej. UPC twierdzi, że u nich jest wszystko ok, jakiś czas temu stwierdzili, że jednak jest jakiś problem, ale nie wiedzieli jaki. Wymienili modem, pogrzebali coś przy kablach i na jakieś 2 tygodnie internet działał całkiem dobrze, ale znów pojawiają się problemy.
Czy takie coś zdarza się tylko u mnie, czy jeszcze ktoś z Was zauważył u siebie problemy?
Ostatnio zmieniony przez OlaMania 2010-09-26, 14:20, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
Aranea 


Wiek: 29
Dołączył: 08 Mar 2010

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-09-26, 12:58   

UPS czy UPC?

Próbowałaś podłączyć do innego komputera ten internet? Może to wina sprzętu?
0 UP 0 DOWN
 
OlaMania 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Sie 2006

UP 2 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-09-26, 13:24   

Mam 1 komputer podłączony na kablu i laptopy przez router. Modem wymieniony, router działa. U mnie wszystko ok, a UPC nie wie co się dzieje.
0 UP 0 DOWN
 
kisiol 
telekomunikator-integrator



Wiek: 39
Dołączył: 17 Wrz 2005

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-09-26, 13:50   

a czy ta przerwa nastepuje po wejsciu na jakas strone? wlaczeniu czegos? czy po prostu sam sie wylacza na chwile? bo to wyglada na resatr modemu, albo routera.
0 UP 0 DOWN
 
OlaMania 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Sie 2006

UP 2 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-09-26, 14:19   

Po prostu się rozłącza. Jak już pisałam problemu nie ma u mnie, modem dopiero wymieniony, a router działa bez zarzutów :(
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2010-09-26, 15:26   

A czy router nie ma ustawionego restartu co podany czas? (ułatwienie dla osób co mają restartować połączenie by przyznało nowe IP)
0 UP 0 DOWN
 
grampp 
www.gamer-olawa.pl



Wiek: 33
Dołączył: 24 Maj 2007

UP 14 / UP 7


Skąd: GAMER

Wysłany: 2010-09-26, 15:34   

Też mam UPC (bezprzewodowy router) i zero skoków wydajności, w 100% stabilnie
0 UP 0 DOWN
 
kisiol 
telekomunikator-integrator



Wiek: 39
Dołączył: 17 Wrz 2005

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-09-26, 16:22   

OlaMania napisał/a:
Jak już pisałam problemu nie ma u mnie, modem dopiero wymieniony, a router działa bez zarzutów


a u kogo?

Czaem jest tak, ze w routerze moze nastapic restart nieprzewidziany.
Jak bedzie sie znowu restartowalo.. to podlacz sie na krotko (bezposrednio do medemu) i zobacz czy problem rowniez wystepuje.
0 UP 0 DOWN
 
Delete 


Wiek: 36
Dołączył: 05 Kwi 2009

UP 0 / UP 0


Skąd: się biorą dzieci?

Wysłany: 2010-09-28, 12:11   

Jaki masz router, bo miałem coś takiego na d-linku że się poprostu zawieszał router.
0 UP 0 DOWN
 
kruku445 
Po prostu kruku.



Wiek: 30
Dołączył: 09 Kwi 2008

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-09-29, 22:27   

Miałem taki sam problem, okazało się ze jest spalona wtyczka w skrzynce UPC :) tak samo się rozłączał itp
0 UP 0 DOWN
 
krt 



Wiek: 47
Dołączył: 08 Gru 2007

UP 41 / UP 37



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2011-01-09, 09:48   

od tygodnia mam problem z netem z UPC chodzi bardzo wolno, w tej chwili musze korzystac z mobilnego bo nie idzie otworzyc strony, wczesnie rano internet chodzi dobrze ale popołudniu i wieczorem jest bezużyteczny, czy ktoś ma podobny problem w Brzegu??
0 UP 0 DOWN
 
Aranea 


Wiek: 29
Dołączył: 08 Mar 2010

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2011-01-09, 13:02   

krt, zadzwoń na infolinię. Jeśli jest jakiś problem z siecią to dostaniesz informacje. Głos osoby, która mówi, że neta nie będzie przez kilkadziesiąt godzin jest bardzo drażniący i nie można na nikim wyładować swojej frustracji.
0 UP 0 DOWN
 
A.Mason 



Wiek: 109
Dołączył: 05 Lip 2007

UP 138 / UP 71


Skąd: skądinąd

Wysłany: 2011-01-09, 13:16   

krt napisał/a:
od tygodnia mam problem z netem z UPC chodzi bardzo wolno, w tej chwili musze korzystac z mobilnego bo nie idzie otworzyc strony, wczesnie rano internet chodzi dobrze ale popołudniu i wieczorem jest bezużyteczny, czy ktoś ma podobny problem w Brzegu??

Od czasu do czasu zdarza sie, ze cos nawala, ale na tyle nieuciazliwie, ze nie zapamietuje kiedy. Takich przypadkow jak opisujesz, nigdy nie zarejestrowalem. Tudziez inaczej - zarejestrowalem, ale raz (rok temu, zaraz po zalozeniu UPC) wina byla po stronie wadliwego modemu, ktory zostal pozniej wymieniony, za drugim razem wystarczylo zrestartowac modem i router (oba chodza u mnie 24h/dobe, wiec czasem trzeba je zrestartowac).
0 UP 0 DOWN
 
krt 



Wiek: 47
Dołączył: 08 Gru 2007

UP 41 / UP 37



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2011-01-09, 15:53   

A.Mason napisał/a:
krt napisał/a:
od tygodnia mam problem z netem z UPC chodzi bardzo wolno, w tej chwili musze korzystac z mobilnego bo nie idzie otworzyc strony, wczesnie rano internet chodzi dobrze ale popołudniu i wieczorem jest bezużyteczny, czy ktoś ma podobny problem w Brzegu??

Od czasu do czasu zdarza sie, ze cos nawala, ale na tyle nieuciazliwie, ze nie zapamietuje kiedy. Takich przypadkow jak opisujesz, nigdy nie zarejestrowalem. Tudziez inaczej - zarejestrowalem, ale raz (rok temu, zaraz po zalozeniu UPC) wina byla po stronie wadliwego modemu, ktory zostal pozniej wymieniony, za drugim razem wystarczylo zrestartowac modem i router (oba chodza u mnie 24h/dobe, wiec czasem trzeba je zrestartowac).


no ja dotychczas nie narzekałem na net z UPC zdarzały sie awarie ale problemu nie robilem na drugi dzień chodziło , ten tydzień to jakas porażka polaczenie sie wiesza czekałem 28 minut na otwarcie strony gazeta.pl to juz dialup był szybszy, z chęcią bym zrobil test szybkosci łacza ale nie idzie jej otworzyc strony w tej chwili. Dlatego chcialem sie zapytac czy tylko ja mam taki problem czy moze jednak ktos ma podobnie, wysłałem przez ich strone reklamacje niby wciagu 7 dni mają coś zrobic - zobaczymy

na infolinie nie chce mi sie dzwonic
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: problem, upc


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu