Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Prawdziwe oblicze B.Tyczńskiego
Autor Wiadomość
Dizel07 



Wiek: 32
Dołączył: 17 Lis 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-11-28, 13:31   

walker napisał/a:
Dziedzic_Pruski napisał/a:
Jakieś forum przepraszalne się tu zaczyna robić. :o


Może to złagodzi obyczaje niektórych :wink:

Załagodzi obyczaje? Najpierw patrzcie na siebie. Jestem w tym wszystkim totalnie bezstronny i przyglądam się rozmowie z boku i widzę, że zachowujecie się jak banda dzieciaków, a nie jak poważni ludzie. KAŻDY. I Bartek, i Ty, walker. Szczególnie Ty. Może masz te swoje 44 lata, ale poziomem swoich przemyśleń nie dościgasz wielu. Skoro chcesz łagodzić obyczaje, zacznij od swoich, a potem pouczaj innych jak mają pisać. Bo kiedy Bartek napisał jedno zdanie - które owszem, mogło być odebrane jako niemiłe - a Ty się do niego doczepiłeś, nagle powstał cały temat oraz wielka kłótnia, która na pewno nie załagodzi żadnych obyczajów, ani też nie namówi nikogo do przeproszenia. To działa na zasadzie ataku militarnego jakiegoś przykładowego wielkiego mocarstwa na malutki kraj, bo jego prezydent wypowiedział niefortunnie niepasujące mocarstwu słowa. Przepraszam, że powiem to jako 19-letni gówniarz, ale dorośnijcie.
0 UP 0 DOWN
 
Dziedzic_Pruski 



Wiek: 63
Dołączył: 19 Lut 2007

UP 4808 / UP 7271



Wysłany: 2010-11-28, 13:35   

Dizel07 napisał/a:
Może masz te swoje 44 lata

...a imię jego czterdzieści i cztery...
Wreszcie zrozumiałem. :)
0 UP 0 DOWN
 
walker 
JAŚ WĘDROWNICZEK :)



Wiek: 57
Dołączył: 12 Lut 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: BRZEG

Wysłany: 2010-11-28, 18:39   

Dziedzic_Pruski napisał/a:
...a imię jego czterdzieści i cztery...


Zawsze to mniej niż 50 :x
0 UP 0 DOWN
 
Młody_89 


Wiek: 34
Dołączył: 01 Wrz 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-11-28, 20:12   

Masz rację Jacku, że publicznie domagasz się o przeprosiny dla swojej mamy od Bartka T. Nikt nie ma prawa w ten grubiański sposób odnosić się do swoich dawnych kolegów i koleżanek z rady. Rozumiem, że Twoją mamę te "żartobliwe" słowo won zabolało, choć jak próbuje BT i jego SLD-wska kompania z tej wpadki bez przeprosin się wymiksować. Panie Bartłomieju T. jest Pan nadal osobą publiczną i proszę pokazać klasę i przeprosić Panią Mazurkiewicz, która swoją długoletnią pracą na rzecz naszego miasta na takie traktowanie sobie nie zasłużyła.
0 UP 0 DOWN
 
Dizel07 



Wiek: 32
Dołączył: 17 Lis 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-11-28, 20:23   

Młody_89 napisał/a:
Masz rację Jacku, że publicznie domagasz się o przeprosiny dla swojej mamy od Bartka T. Nikt nie ma prawa w ten grubiański sposób odnosić się do swoich dawnych kolegów i koleżanek z rady. Rozumiem, że Twoją mamę te "żartobliwe" słowo won zabolało, choć jak próbuje BT i jego SLD-wska kompania z tej wpadki bez przeprosin się wymiksować. Panie Bartłomieju T. jest Pan nadal osobą publiczną i proszę pokazać klasę i przeprosić Panią Mazurkiewicz, która swoją długoletnią pracą na rzecz naszego miasta na takie traktowanie sobie nie zasłużyła.

I spójrzcie Panowie, tak powinna Wasza rozmowa wyglądać od początku. Właśnie tak. Ciekaw jestem jak zareaguje druga strona.
0 UP 0 DOWN
 
blaster 



Zaproszone osoby: 10
Wiek: 39
Dołączył: 26 Kwi 2006

UP 138 / UP 192


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-11-28, 22:42   

milczeniem :) tak samo gdy ktoś zapytal czy bartek byl na tak znanym zdjęciu ululanego Kowalczyka lezace na ławce. Tak samo jak i to czy nastepnym razem wystartuje z środka listy a nie 1 miejsca hehe :)
0 UP 0 DOWN
 
Bartek T. 
poszukiwacz



Wiek: 43
Dołączył: 23 Wrz 2006

UP 161 / UP 140


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-11-29, 01:43   

W sumie nie lubię się powtarzać, czy wdawać w dziwne insynuacje, ale ok, proszę bardzo:
1. Swoją wypowiedź kierowałem ad rem nie ad persona. Skomentowałem w ten sposób fakty wyborów powszechnych, które spowodowały, że ponad połowy radnych (z tych czy innych powodów) nie ma już w RM. Byłą to odpowiedź na stwierdzenie, że nic się nie zmieniło. Później, dla porządku wymieniłem nazwiska tych radnych. Większość z wymienionych radnych to moi koledzy, z którymi znam się do dziś i nie zamierzam tego zmieniać.
2.
blaster napisał/a:
ktoś zapytal czy bartek byl na tak znanym zdjęciu ululanego Kowalczyka lezace na ławce
Nie bardzo rozumiem związek tego zdjęcia ze mną? Przeceniasz mnie, myśląc że czytywałem tamten wątek. Przestałem dość szybko. A pytanie - jeśli padło - jest idiotyczne: jak mogę być na zdjęciu skoro na nim widać że mnie tam nie ma? Nie ja je robiłem, nie wiem kiedy było zrobione, nie mam z nim nic wspólnego. To tak jakby ktoś Cię blaster zapytał, czy siedziałeś obok pijanego kierowcy, który został złapany. No i czy także byłeś pijany - przecież to jakaś bzdura.
3. Blaster, proponuje nie zajmować się polityką, zajmij się czymś innym - wyobrażasz sobie, że szef partii startuje ze środka listy? Widziałeś kiedyś takiego lidera? Puszczewicz, Stefański, Gil, Pulit, z jakich miejsc startowali? Czy też liderzy lokalnych stowarzyszeń: Ciszewski, Surdyka. Zwierzchowski startował z "dwójki" żeby ustąpić urzędującemu burmistrzowi i strategicznie wejść na jego miejsce przy reelekcji (ale się przeliczył i zdobył za mało głosów). Powiedzmy podobna sytuacja miała miejsce 4 lata temu kiedy szef SLD w powiecie ustąpił miejsca urzędującemu staroście Szypule i startował z "dwójki". Ale ja powiedzmy nie czuje się na siłach tłumaczyć Ci podstawy takich zachowań.
0 UP 0 DOWN
 
Daro_60 


Wiek: 63
Dołączył: 05 Sie 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-11-29, 07:22   

Panie Bartłomieju T. odpowiedz nam Pan konkretnie, czy publicznie przeprosisz Panią Mazurkiewicz czy nie. Jak juz wiesz, że Pani Irena czuje się dotknietą twoją niestosowną wypowiedzią na forum . Natomiast to ,ze nie wystartujesz ze srodka listy to wszyscy wiemy, bo szanse twoje na ponowny wybór byłyby marne. Więc nie wciskaj nam kitu, ze elektorat Cię kocha. Po prostu sprytnie korzystasz z wadliwego systemu wyborczego i ot cała tajemnica, prawda Panie Liderze.
0 UP 0 DOWN
 
mulder 


Wiek: 47
Dołączył: 21 Gru 2008

UP 2397 / UP 3901



Wysłany: 2010-11-29, 07:38   

walker, jako Twój wyborca, Twojej partii, mam prawo oczekiwać nieco innej postawy . Żenujące są te wtyki i przytyki. Organizuj zebranie PO, macie ( mamy) dużo do przemyślenia.
0 UP 0 DOWN
 
Młody_89 


Wiek: 34
Dołączył: 01 Wrz 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-11-29, 08:30   

Bartek poszedł w zaparte. Chyba nie przeprosi. Pewnie z Panią Irenka nie był na Ty więc się nie ukorzy.
0 UP 0 DOWN
 
zipi 



Wiek: 70
Dołączył: 20 Kwi 2005

UP 64 / UP 34


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-11-29, 09:27   

Młody_89 napisał/a:
Bartek poszedł w zaparte. Chyba nie przeprosi.

I ma rację. Za co ma przepraszać. Jak się Pani poczuła dotknięta i obrażona to do sądu, a nie do Bartka. Ciekawe, że wszyscy chcą, żeby Bartek przepraszał, a nikt nie krzyczy, żeby przeprosił Puszczewicz.
Pozdrawiam
0 UP 0 DOWN
 
blaster 



Zaproszone osoby: 10
Wiek: 39
Dołączył: 26 Kwi 2006

UP 138 / UP 192


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-11-29, 09:59   

Bartek T. napisał/a:
Nie bardzo rozumiem związek tego zdjęcia ze mną? Przeceniasz mnie, myśląc że czytywałem tamten wątek. Przestałem dość szybko. A pytanie - jeśli padło - jest idiotyczne: jak mogę być na zdjęciu skoro na nim widać że mnie tam nie ma? Nie ja je robiłem, nie wiem kiedy było zrobione, nie mam z nim nic wspólnego. To tak jakby ktoś Cię blaster zapytał, czy siedziałeś obok pijanego kierowcy, który został złapany. No i czy także byłeś pijany - przecież to jakaś bzdura.


ktoś stwierdził ze siedziales na ławce obok jak było to foto robione i zapytał czy to prawda.

Bartek T. napisał/a:
3. Blaster, proponuje nie zajmować się polityką, zajmij się czymś innym


tylko ty sie mozesz polityką zajmować ojjjjjj :-P :-P

Bartek T. napisał/a:
wyobrażasz sobie, że szef partii startuje ze środka listy? Widziałeś kiedyś takiego lidera? Puszczewicz, Stefański, Gil, Pulit, z jakich miejsc startowali? Czy też liderzy lokalnych stowarzyszeń: Ciszewski, Surdyka. Zwierzchowski startował z "dwójki" żeby ustąpić urzędującemu burmistrzowi i strategicznie wejść na jego miejsce przy reelekcji (ale się przeliczył i zdobył za mało głosów). Powiedzmy podobna sytuacja miała miejsce 4 lata temu kiedy szef SLD w powiecie ustąpił miejsca urzędującemu staroście Szypule i startował z "dwójki".


to tez nie było moje pytanie do ciebie napisalem tylko ze nie udzieliles odpowiedzi na pytanie któregoś z forumowiczów, w twoim temacie zreszta.

Bartek T. napisał/a:
Ale ja powiedzmy nie czuje się na siłach tłumaczyć Ci podstawy takich zachowań.


nie musisz mi tlumaczyc bo jak napisalem wyzej nie ja zadalem to pytanie, ale chetnie uslyszalbym odpowiedz. Ale skoro nie czujesz sie na silach to lepiej się poloz bo sie przewrocisz :)
0 UP 0 DOWN
 
A.Mason 



Wiek: 109
Dołączył: 05 Lip 2007

UP 138 / UP 71


Skąd: skądinąd

Wysłany: 2010-11-29, 12:41   

A ja znow do rady programowej - Bartku, takze nie przeczytales tego posta i powtorzenia go w innym dziale?
Obecnie wspolrzadzisz miastem, sam rzuciles przed wyborami temat na tapete, a na moj post glucho milczysz.
Jak mam to odbierac?
Rzuciles haslo wyborcze o radzie, nie majac ogladu na jej dotychczasowa dzialalnosc? Nie chcesz podzielic sie wiedza na temat oceny jej dotychczasowej dzialalnosci? Czy w ogole powstaly chociaz jakiekolwiek sprawozdania z dzialalnosci? Czym wykazala sie rada, ze rzuciles haslem (jak zrozumialem) zwiekszenia zakresu jej kompetencji?
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: b.tycznskiego, oblicze, prawdziwe


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 32
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu