Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Sponsorem działu jest:

PSB MRÓWKA
Autor Wiadomość
nedzop 

Wiek: 54
Dołączył: 06 Mar 2009




Wysłany: 2009-08-25, 13:51   

Każdy by narzekał lub chwalił powiedzmy sobie jasno i szczerze każdy sklep ma swoich klientów i każdy sklep posiada swoistą atmosferę .
Co do Mrówki to są początki zobaczymy co będzie po roku !!
Jak na mój gust wolę zakupy w mniejszy sklepach zawsze coś można wynegocjować dogadać się itp.
Większe sklepy są po to aby można był kupić prawie wszystko nie koniecznie tanio .
:oops:
Osobiście wolę sklepy ukierunkowane pod kątem specjalistycznym bo lepiej odwiedzić trzy sklepy w jednym dniu i kupić coś konkretnego nie wbić i kupować co popadnie (bo jest).
8)
 
deejaytomi 


Wiek: 34
Dołączył: 24 Sie 2010




Wysłany: 2010-08-24, 16:26   Mrówka oddział Wieluń

Witam na początku tego postu chciałem nadmienić że aby starać się o pracę w PSB Mrówka - oddziałw Wieluniu należy się dosłownie kłaniać i chodzić na kolanach. Dyrektor z którym miałem przyjemność rozmawiać okazał się zwykłym chamem i cepem bez odrobiny kultury!!!! otóż zostawiłem tam swoje podanie i byłem zapewniony że dostanę telefon za parę dni o której mam się wstawić na spotkanie organizacyjne z nowo przyjętymi (oczywiście już byłem w tym gronie), telefonu nie było, więc postanowilem pojechać i grzecznie zapytać jak się sprawy mają, a ten na mnie z ryjem :twisted: więc uprzedam wszystkich co chcą tam pracować, wyposażcie się w ochraniacze na kolana bo odcisków dostaniecie :mrgreen: Oczywiście mam pracę ale bardzo niebezpieczna i szkodliwą, i chyba jednak przy niej pozostanę :cry:
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: mrowka, psb


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 21
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu