Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Co sądzicie o Fabryce Okien Różański w Kościerzycach
Autor Wiadomość
warlike 


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 42
Dołączył: 23 Kwi 2005

UP 12 / UP 2



Wysłany: 2008-07-16, 15:10   

Cytat:
Co masz na mysli??????


napisał posta potem zmienił zdanie a że wykasować nie mógł to go zmienił i dlatego ma nieważne wygańsnie :-P
0 UP 0 DOWN
 
bobi 

Wiek: 43
Dołączył: 05 Paź 2009

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2009-10-05, 10:21   

gu-maco i Maniek.... co wy wogóle pie*rzycie !!!

żal wam dupe ściska i tyle... brak słów
jakieś obozy wymyslacie, jakieś tępe teksty o produkcie...

żenada...

współpracuje z FOR kilka lat i jestem zadowolony ze współpracy, jakości obsługi i produktu jaki oferują, a wy poprostu znikajcie i nie gadajcie pierdół...
co z tego że są kamery, to znaczy obóz ??? nie to znaczy bezpieczeństwo, to znaczy dbanie o swoje wyroby i o majątek firmy...
obozy to są w np. jelczu (Toyota), felgi itp... gdzie stoisz przez 8 godzin i ze swojego m2 nie wychodzisz !!! w namysłowie w Weluxie gdzie by zapalić papierosa na PRZERWIE to musisz wybiec za zakład !!! to mozeż nazywac obozami debilu jeden...
Tam jest swobodna linia, praca lekka i nikt nie stoi nad Tobą z batem, tylko ludziom sie robić nie chce i potem piszą takie bzdety po forach....

druga sprawa to produkty czyli SCHUCO i MACO to doskonałe połączenie...
jaki Aluplast czy Gealan lepszy ??? - buuuhhhahahaha
i do tego jeszcze chwalone GU...

Dobrze że FOR uciekło od tego badziewia bo by sie z reklamacji nigdy nie wyplątało!

2 lata na schuco i praktycznie nie ma reklamacji, a Aluplast, do dzis się wygina i do dziś mam z tym problemy... do SCHUCO jeszcze nie jechałem aby przykładać poziomice lub wymieniać skrzydła bo profil sie wygioł !!!
Gealan kolejny gigant z recyklingu i to ma być niby lepsze od SCHUCO !!!

ha ha ha

to samo okucie GU które po dwóch przekręcaniach kluczem się wyrabiało i mogłeś sobie w nosie dłubać...
a MACO praktycznie jedna regulacja i okno pracuje jak należy !!!

Współpracując z FOR miałem już dość Aluplasta w połączenoiu z GU.
Dobrze że uciekli najpierw od tego miękkiego badziewia (Aluplast) i GU-wnianiego okucia!!!

Ja sprzedawałem ich okna i widze różnicę...

Ludzie nie dajcie sie tłumić zawistnymi debilami co piszą takie bzdury o FOR...
Maniek co ma 17 lat i wie co w trawie piszczy... hehe dobre
albo jakis gu-maco... pewnie handlowiec z gu co żal mu jest bo jedna z wiekszych firm uciekła od okucia, które po prostu nie działało !!!

pozdrawiam i do was należy wybór, ale po czytaniu tych trzech gości w kółko widac że to po prostu złośliwość i zazdrość i chora konkurencja !!

narazie

ps: porównywanie Veki, Schuci i Gealana to jak porównanie, Mercedes, Audi i Fiat !!!

Gealan to recykling ludzie więc robiony jest z waszych bytelek i opakowań itp... jak może być lepszy niż VEKA czy SCHUCO !!!

po prostu konkurencja, zazdrość i zawiść !!!
nic więcej w tym poście nie ma !

szkoda było czasu by nawet tu odpisywać po tak długim czasie, ale jakmi klient przyszedł i stwierdził że Schuco to jest be i FOR bo gdzieś ktoś go na ten watek nakierował to po prostu żal....

7 lat sprzedaję od 2 producentów i dobrze że FOR zmieniło profil i okucie bo procent reklamacji jaki teraz mam jest praktycznie zerowy !!!

aha i jeszcze jedna sprawa do okucia MACO - kto ucieka ??
zastanów się co piszesz jeden z drugim.....
Oknoplast Kraktów - okucie MACO
Filplast - okucie MACO
i to od dobrych 8-10 lat Ci dwaj znani, duzi producenci sprzedają na MACO ! - baranie !
...

/proszę o zachowanie kultury wypowiedzi. Nie oczekuję wielkich rezultatów. Zależy mi jedynie na braku wulgaryzmów i atakowaniu innych użytkowników forum.Normalnie `żal` :]
Ostatnio zmieniony przez Panna Nikt 2009-10-17, 13:54, w całości zmieniany 3 razy  
0 UP 0 DOWN
 
ManiekBRG! 


Zaproszone osoby: 1
Wiek: 32
Dołączył: 10 Lip 2008

UP 52 / UP 25


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-10-05, 15:21   

bobi napisał/a:
druga sprawa to produkty czyli SCHUCO i MACO to doskonałe połączenie

to czemu klient słysząc i mając pojęcie na temat stolarki okiennej nie chce tego profilu tylko woli VEKA czy REHAU.???
bobi napisał/a:
Maniek co ma 17 lat i wie co w trawie piszczy... hehe dobre

Mi jest żal Ciebie, czy ja mając 17 lat nie moge nic wiedziec.???
bobi napisał/a:
po prostu konkurencja, zazdrość i zawiść !!!

Mnie nie możesz nazwać konkurencją, ponieważ to jest producent a ja takowym nie jestem :shock:
bobi napisał/a:
Tam jest swobodna linia, praca lekka i nikt nie stoi nad Tobą z batem, tylko ludziom sie robić nie chce i potem piszą takie bzdety po forach....

Ska wiesz przecież ty tylko:
bobi napisał/a:
7 lat sprzedaję od 2 producentów i dobrze że FOR zmieniło profil i okucie bo procent reklamacji jaki teraz mam jest praktycznie zerowy !!!
bobi napisał/a:
to mozeż nazywac obozami debilu jeden...
bobi napisał/a:
i to od dobrych 8-10 lat Ci dwaj znani, duzi producenci sprzedają na MACO ! - baranie !

Prosił bym Moderatora o pewną interwencję, ponieważ to jest obraza mojej osoby.!

Tak oczywiście SCHUCO jest lepszym profilem od Aluplasta, MACO lepsze od GU oczywiście zgadzam się z tobą. Ale ja we wcześniejszych postach porównałem to co było wcześniej a to co jest teraz. Wcześniej jak pamiętam, przyjeżdżałem na zakład i na plac cały zawalony oknami, nie da się ukryć że od czasu przejścia na inny profil i okucia FOR straciło...

A na koniec chciałbym podkreślić, że ilość sprzedawanych kiedyś okien na profilu Veka czy Rehau była świetna, i to sam właściciel może potwierdzić....
Nie ma to jak rozkopać temat z ponad roku temu...
0 UP 0 DOWN
 
bzyt 


Wiek: 45
Dołączył: 26 Lut 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-02-26, 11:32   

oj dzieci oj!

Firma jak firma. Sam jeden z drugim załóż swoją i patrz spokojnie jak pracownicy wynoszą okna i elementy!!! Policja była wielokrotnie i dyscyplinarne zwolnienia których byłem świadkiem!!! Więc o kamerach i o obozie nie przesadzajcie, a przy okazji nieoczekiwanie poziom produkcyjny wzrósł o 20%. Bardzo ciekawe nie?

Ktoś tam pisał że kiedyś okien było na placu cała kupa i porównuje to z dzisiejszą sprzedażą? Komediant z Ciebie! Dzisiaj zaczęła poprawnie funkcjonować logistyka i okien nie nie zbiera się sterta dzięki temu. Okno to nic innego jak zamrożone pieniądze w materiale więc taka fura okien na placu dobrze nie wróży. Nie macie pojęcia pisząc takie głupoty. Firma to nie łopata, to złożony organizm. Poprzedni sezon zakończył FOR w ilości blisko 1500jednostek tygodniowo. Nigdy tyle nie było!!! Więc kolejny mit o sztucznie podtrzymanej firmie obalony!

Teraz o pracownicach! Jakiś inteligent napisał że tylko atrybuty się tam liczą błahahaha. Pojęcie o firmie macie nieziemskie. Każda młoda zgrabna z atutami zaraz pójdzie na urlop macierzyński i raczej wszystko na ten temat.

Teraz o jakości!
Sporo serwisowałem okna wszystkich okręgowych firm w tym FOR. Na brak zajęć nie mogłem narzekać przy aluplaście. To był dla mnie raj. Reklamacja za reklamacją i do tego powtarzające się. Przy większych balkonach na słupku ruchomym i bez poprzeczki to raczej stały dochód serwisanta. Klienci sami są sobie winny i tu na skalę krajową. Udział aluplasta w rynku profilodawców jest największy bo najtańszy. Chodzą szukają gdzie jest najtaniej a producenci chcąc sprostać takiej rzeczywistości urywa na jakości. Wszyscy! Od momentu przejścia na Schuco i Maco straciłem pracę :cry: serwisanta. Obecnie sprzedaję i montuję okna dla różnych firm. Gealan Schuco Veka Aluplast powtarzają się na przemian. Veka Schuco chętnie reszta porażka. Choć jest firma pod Opolem , świeża nazwy nie wymienię ale na Veka ale to nie gwarantuje jakości okna. Tolerancja do 5mm na szerokości skrzydła dołem i górą to standard.
Podsumowując moje ponad 10letnie doświadczenie w stolarce okiennej polecę obecnie FOR dzięki schuco na maco, standard podnośnik skrzydła, blokada klamki, własny sprzęt do oklejania. Szczególnie u klientów z nowymi domkami - czy wiecie jak są składowane profile dostarczane z niemiec w postaci całych palet o dł 6metrów? Ano pod chmurką najczęściej a przerzucane z miejsa na miejsce ulegają licznym zarysowaniom. FOR klei profil pod klienta fuż przed produkcją okien!!!

Stronniczy nie jestem bo zostałem wywalony z roboty ale w moim przypadku to raczej dobrze świadczy o poprawie jakości a w zasadzie zaprzestania produkcji na aluplaście. Szklenie u okuwanie to podstawa ale jak byś nie próbował to z gumy okna dobrego nie wykonasz. porównując w skali 1/10 - oknoplast na zgrzewarce żyłkowej i brązową uszczelką 10/10 dla różańskiego z czystym sumieniem dam 8 bo trochę do poprawy jest. Dział reklamacyjny kuleje strasznie. Poczytajcie o normach o iso i zobaczycie która firma co spełnia. Przepisy unijne zobowiązują do podniesionego standardu bezpieczeństwa niepalność, czad, wentylacja. Paru producentów chyba nigdy nie słyszało i szczelinie infiltracyjnej która powinna byś stosowana obowiązkowo w każdym jednym oknie.
Szukasz najtaniej a za 6-8 lat po okresie gwarancyjnym wychodzą te oszczędności wraz z grzybem na ścianach.

Tym miłym akcentem kończę swą przynudnawą opowiastkę.


aha 17 letni młodzieńcze pomontuj okna 10lat to wówczas bardziej konstruktywnie się wypowiesz.
0 UP 0 DOWN
 
koksik888 
LWC



Wiek: 34
Dołączył: 07 Sty 2010

UP 0 / UP 0


Skąd: Kościerzyce/Brzeg

Wysłany: 2010-03-28, 23:08   

powiem tak było ok jest osranie
0 UP 0 DOWN
 
Parkinson 


Wiek: 34
Dołączył: 11 Sie 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-08-19, 17:19   

teraz niewiadomo czy firma do zimy dotrwa a to wszystko przez tego zlodzieja pan krzysztofa K!! :lol:
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: co, fabryce, koscierzycach, okien, rozanski, sadzicie


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 26
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu