Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Inżynieria środowiska --> Wentylacja i ogrzewanie
Autor Wiadomość
666 


Wiek: 29
Dołączył: 07 Sty 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-05-24, 20:22   Inżynieria środowiska --> Wentylacja i ogrzewanie

Witam. W ostatnim czasie zainteresował mnie owy kierunek. Co sądzicie o tym kierunku? Czy jest to przyszłościowe i opłacalne?
Słyszałem ze po tym projektuje sie sieci wentylacji np na róznych halach itp, to prawda?
Co można po tym robić?

Pozdrawiam
0 UP 0 DOWN
 
malina 



Wiek: 34
Dołączyła: 24 Sty 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: brzeg

Wysłany: 2010-05-26, 20:12   

wejdź na stronę wydziału inżynierii środowiska na politechnice wrocławskiej, tam masz dość sporo informacji. a czegoś więcej możesz się dowiedzieć od samych studentów tego kierunku na:
www.polwro.pl wydział w-7
strona wydziału:
www.wis.pwr.wroc.pl
0 UP 0 DOWN
 
szeryfix 



Wiek: 37
Dołączył: 12 Sty 2009

UP 0 / UP 0


Skąd: 49-300

Wysłany: 2010-06-11, 16:49   

http://www.is.samorzad.pwr.wroc.pl

Polwro jest fajne, ale na tej stronie dowiesz się więcej.

Na Wydziale Inżynierii Środowiska możesz wybrać specjalizację Klimatyzacja, Ogrzewnictwo i Instalacje Sanitarne. Czy jest to ciekawe? Zależy co kto lubi, a czy opłacalne? zależy jak kto pracuje...

Po jakichkolwiek studiach technicznych dużo łatwiej znaleźć pracę, niż po humanistycznych, po tym kierunku możesz robić mnóstwo rzeczy i jedną z nich jest "projektowanie wentylacji w halach" Wejdź na stronę www.wis.pwr.wroc.pl, dalej w siatkę zajęć i zobacz jakie są przedmioty. Rozjaśni Ci to działalność tego kierunku i dowiesz się "co możesz po tym robić i czy jest to opłacalne"
0 UP 0 DOWN
 
KS 
.rześka osóbka.



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 38
Dołączyła: 24 Kwi 2005

UP 18 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-06-12, 10:20   

Ja właśnie kończe owy kierunek na Wydziale IŚ. Specjalność KOiIS.
Szczerze powiem, ze nie żałuję wyboru takiego kierunku studiów. Ciekawych a co najważniejsze praktycznych rzeczy można się dowiedzieć. Nauczysz się projektować nie tylko wentylację różnego rodzaju pomieszczeń, ale też klimatyzację, ogrzewnictwo własnie oraz instalacje sanitarne (które ja wybrałam jako pracę dyplomową np.).
Ludzie są fajni, kadra nauczających również. Wydział nasz jest dość integracyjny, często są wyjazdy, rajdy, szkolenia, imprezy wydziałowe :) Co sprzyja nawiązywaniu oczywiscie kontaktów.

Ogólnie jestem zdania, że fajnie tak móc sobie zaprojektować "coś" samemu, chocby dla samego siebie w przyszłosci (oczywiscie wcześniej porządna praktyka pod okiem czyimś, potem uprawnienia) ale też dla innych :) Coś bez czego nie da rady "funkcjonować".
Ostatnio zmieniony przez KS 2010-06-12, 10:21, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: inzynieria, ogrzewanie, srodowiska, wentylacja


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 23
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu