Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Polityka na forum
Autor Wiadomość
colutea 


Wiek: 40
Dołączyła: 20 Mar 2007

UP 3 / UP 0



Wysłany: 2010-04-30, 12:26   Polityka na forum

Niedobrze mi normalne.. ależ to forum się ostatnio zrobiło polityczne :shock: bleeech
0 UP 0 DOWN
 
Yvvone 



Wiek: 33
Dołączyła: 23 Lut 2007

UP 66 / UP 12


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-04-30, 12:31   

Hmmm... To jest forum wielotematyczne. Nie ograniczamy się przecież tylko do polityki, a tematy, na widok których nam jest niedobrze zawsze można zignorować. ;)
Był ostatnio taki dość "gorący" okres polskiej polityki i pewnie nadal tak będzie (zbliżające się wybory), więc obawiam się, że nie zostaje nic innego jak tylko się z tym pogodzić. ;)
0 UP 0 DOWN
 
colutea 


Wiek: 40
Dołączyła: 20 Mar 2007

UP 3 / UP 0



Wysłany: 2010-04-30, 12:55   

Tylko widzisz... coraz częściej jest tak, że temat nie jest bezpośrednio polityczny, a kilka osób wciąż o polityce wszędzie gdzie się tylko da :( musiałabym połowę tematów ignorować ;)
0 UP 0 DOWN
 
warlike 


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 42
Dołączył: 23 Kwi 2005

UP 12 / UP 2



Wysłany: 2010-04-30, 13:13   

Ja też polityki nie lubie ale niestety tak to już jest. Zbliżają się wybory i coraz więcej będzie się jej przewijało również na forum. Jedyne co można zrobić to poczekać aż skończy sie "gorączka wyborów" :-P
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2010-04-30, 13:25   

Musimy to przeżyć. Jest dział Wybory samorządowe i staramy się tam wszystko kierować.
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2010-04-30, 16:13   

colutea napisał/a:
Niedobrze mi normalne..
Mi też. Ludzie, których znam od lat, z którymi się spotykam, z którymi robiłem i robię wiele rzeczy, nagle w każdym moim posunięciu widzą politykę. Przed godziną zrezygnowałem z udziału w Masie Krytycznej, żeby uniknąć krytykanctwa, że to polityczne z mojej strony, że coś tam coś tam. Nieważne jest, że sama ta idea jest z gruntu wpisana w politykę - w walkę o interesy pewnej grupy społecznej, nieważne jest, że ja brałem w niej udział już co najmniej raz, nie ważne jest, że brałem udział w rajdach Na Przełajowych (mam nawet dyplomy), nieważne, że robiłem to zanim zostałem członkiem pewnego ugrupowania politycznego.

Nieważnym jest, że o mitach pisałem już dawniej, że zajmowałem się nimi na studiach i że o nie też opierałem licencjat. Nagle mit śmierdzi polityką...

Za chwilę idę do toalety. To też polityka ? ;) . Niedobrze mi, Siora.. Zwróc jeszcze uwagę, że większość tych osób urodziła się pod tym samym znakiem zodiaku ;) :P.

A poza tym w zupełności Cię rozumiem i mam nadzieję, że wszystko aktualne ?

Yasiu - a ten post był za długi, za krótki czy w sam raz? Zmień regulamin (tylko tym razem powiadom o tym ludzi, bo zdaje się ostatnia aktualizacja przebiegła bez powiadomienia), jakiej długości powinny być posty, żeby nie wkurzać Admina.

Serdelki
0 UP 0 DOWN
 
colutea 


Wiek: 40
Dołączyła: 20 Mar 2007

UP 3 / UP 0



Wysłany: 2010-04-30, 16:42   

Aktualne :) tylko dwie sprawy:

1. kolega z Kędzierzyna się nie odezwał do tej pory, zatem on bierze na siebie sprawy projektowo-wykonawczo-dyplomowo-statuetkowe :) mi się nie chce :P

2. 12/13 czerwca mam zajęty!

Reszta bez zmian :)




UUoochhh chyba uchyliłam co nieco rąbka tajemnicy ;)
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2010-04-30, 18:10   

Nio chyba tak. Ale wracamy na priva. W każdym razie Forumowicze wiedzą, że Colutea też się zaangażowała w odyseję konkursową :) . Dzięki Siora (ech, żeby nie te moje lata i ta Twoja obrączka, to by my inaczej pogadali :P ).

Niestety nie wiem, czy akurat obecnie trwająca edycja będzie wolna od polityki. W każdym razie zapewniam, że jak do tej pory nie zwracałem się o pomoc w finansowaniu do żadnej organizacji politycznej :) . Tzn żeby uściślić, były rozmowy z Biurem Promocji UM o coś tam, ale na razie jest dobra wola, teraz trzeba dograć sprawę (w tej sprawie też byłem na Sesji, a nie tylko po to, aby swoim bazyliszkowym wzrokiem zamienić Bartka T. w głaz :P ).
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2010-04-30, 20:49   

Franco Zarrazzo napisał/a:
Yasiu - a ten post był za długi, za krótki czy w sam raz? Zmień regulamin (tylko tym razem powiadom o tym ludzi, bo zdaje się ostatnia aktualizacja przebiegła bez powiadomienia), jakiej długości powinny być posty, żeby nie wkurzać Admina.


Przesadzasz. Czy ja nie mogę mieć swojego zdania? Twoje długie posty są mało czytelne i dlatego mi osobiście "dają po oczach". (Tu też widzisz politykę z mojej strony?)

Powiem szczerze, że miałem propozycje polityczne ale z nich nie skorzystałem, dlaczego? Bo można wiele zrobić nie będąc politykiem :P

O ostatnich zmianach regulaminu była informacja i wszyscy dostali PW ;)

Teraz widać jak atakujesz ludzi którzy na coś zwrócą Ci uwagę ;) Ale Franco ja się tym naprawdę nie przejmuję. Życie jest zbyt krótkie by się przejmować takimi rzeczami ;)
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2010-04-30, 21:04   

Spoko. Wiesz, że Cię lubię i wiem, że piszę tasiemce czasami. Ale tak mam. Zawsze można ignorować. Ale fakt, Ty nie możesz, jako Admin. Ja nie mogę co najmniej jednego Moderatora. Remis? ;) :P.

Pozdrawiam

F.

PS O zmianie regulaminu właśnie nic nie dostałem i dlatego zdziwiła mnie data, od której obowiązuje nowy.
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2010-04-30, 21:18   

Po prostu błąd w dacie ;)
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2010-04-30, 21:19   

A to ok :) .
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: forum, na, polityka


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 31
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu