Wysłany: 2010-01-27, 13:26 Sportowe podsumowanie roku 2009
REGULAMIN KONKURSU
1. W głosowaniu mogą brać udział tylko zarejestrowani użytkownicy forumbrzeg.pl
2. Głosujemy na formularzu umieszczonym na stronie www.plebiscyt.abryser.pl
3. Plebiscyt zawiera 4 kategorie
4. Nie trzeba głosować we wszystkich kategoriach
5. Aby w danej kategorii głos był ważny należy wypełnić w niej wszystkie pola
6. Aby oddany głos był ważny konieczne jest podanie swojego nicka z forumbrzeg.pl oraz adresu e-mail
7. Głosujemy do 7 marca 2010 roku
KATEGORIE I KANDYDACI (Uwaga! Nikt nie jest doskonały, jeżeli na tych listach pominąłem kogoś, kto powinien się tam znaleźć, to przepraszam! Proszę więc o powstrzymanie się od komentarzy na ten temat)
SPORTOWIEC
Łukasz Błaszczyk (Akademia Słowa Pniewy); futsal
Łukasz Bonar (GKS Starościn/Orlik Brzeg); piłka nożna/futsal
Tatiana Borisova (Trnava Panters (SWC)/Szóstka Brzeg; Słowacja); softball
Brittany Denson (South Florida (USA)/Odra Brzeg); koszykówka
Bartosz Galar (Orlik Brzeg); piłka ręczna
Piotr Grzyb (Stal Brzeg); piłka nożna
Aleksander Hnydiuk (Prokonex Brzeg); szachy
Mateusz Janklowski (Orlik Brzeg); piłka ręczna
Tomasz Jaworski (Skalnik Gracze); piłka nożna
Tomasz Klein (Turbud Brzeg); jeździectwo
Leszek Majdański (Nowakowski Poznań); brydż
Marcin Nowacki (Ruch Chorzów); piłka nożna
Arkadiusz Pająk (UGKS Odra Brzeg); tenis stołowy
Marcin Pawluk (Grabarze Skarbimierz); baseball
Kajetan Skrobich (Mostostal Puławy); kolarstwo
Marcin Stefaniszyn (Orlik Brzeg); piłka ręczna
Łukasz Szpak (Stal Brzeg/Start Namysłów); piłka nożna
Ofa Tulikihihifo (Odra Brzeg); koszykówka
Adrian Tekliński (Stal Grudziądz); kolarstwo
Marta Żyłczyńska (Odra Brzeg); koszykówka
TRENER
Janusz Dziura (Stal Brzeg); piłka nożna
Zdzisław Grobelski (UGKS Odra Brzeg); tenis stołowy
Robert Karlikowski (Orlik Brzeg); piłka ręczna
Mirosław Kołodziejczyk (Orlik Brzeg); piłka ręczna
Krzysztof Kubiak (Stal Brzeg/AZS PO Opole); koszykówka
Franciszek Moszumański (WLUKK Brzeg-Nysa); kolarstwo
Zbigniew Semp (Centrum TKD Wrocław); taekwondo
Łukasz Zieliński (Grabarze Skarbimierz/Delfiny Brzeg); baseball/softball
Jarosław Zyskowski (Odra Brzeg); koszykówka
Dariusz Żak (Szóstka Brzeg); softball
MŁODZIEŻOWIEC
Natalia Bajor (AZS AE Wrocław); tenis stołowy
Andrzej Bartkiewicz (WLUKK Brzeg-Nysa); kolarstwo
Mariusz Gnatowicz (Śląsk Wrocław); koszykówka
Sebastian Gołębiewski (Orlik Brzeg/ŚKPR Świdnica); piłka ręczna
Adam Ignatowicz (Orlik Brzeg); piłka ręczna
Wojciech Łopusiewicz (Centrum TKD Wrocław); taekwondo
Krzysztof Maksel (WLUKK Brzeg-Nysa); kolarstwo
Wojciech Pszczolarski (WLUKK Brzeg-Nysa); kolarstwo
Waldemar Stanoszek (MOS Wrocław); piłka ręczna
Dominika Żukowska (WLUKK Brzeg-Nysa); kolarstwo
PIŁKARZ
Łukasz Bonar (GKS Starościn)
Piotr Grzyb (Stal Brzeg)
Jarosław Hałas (Stal Brzeg)
Jarosław Hraca (Pogoń Łosiów/Stal Brzeg)
Tomasz Jaworski (Skalnik Gracze)
Piotr Józefkiewicz (Gwarek Zabrze/Start Namysłów)
Tomasz Kamiński (Stal Brzeg)
Stefan Karnatowski (Foto-Higiena Gać)
Bartosz Kruk (Stal Brzeg)
Kamil Mazurkiewicz (Stal Brzeg)
Marcin Nowacki (Ruch Chorzów)
Tomasz Rabanda (LKS Ligota Turawska)
Łukasz Strząbała (Stal Brzeg)
Tomasz Szczupakowski (Stal Brzeg)
Łukasz Szpak (Stal Brzeg/Start Namysłów)
Marek Świder (Stal Brzeg)
Mariusz Świtoń (Stal Brzeg)
Grzegorz Wierzba (Swornica Czarnowąsy)
Bartosz Woźniak (Stal Brzeg)
Marek Zagórski (Stal Brzeg/Victoria Dobrzyń)
Ostatnio zmieniony przez qiero 2010-03-25, 14:13, w całości zmieniany 4 razy
4. PIŁKARZ ROKU
1 Piotr Grzyb (Stal Brzeg) 39
2 Tomasz Jaworski (Skalnik Gracze) 35
3 Bartosz Kruk (Stal Brzeg) 30
4 Łukasz Bonar (GKS Starościn) 29
5 Marcin Nowacki (Ruch Chorzów) 26
6 Jarosław Hraca (Pogoń Łosiów/Stal Brzeg) 25
7 Mariusz Świtoń (Stal Brzeg) 16
8 Kamil Mazurkiewicz (Stal Brzeg) 15
9 Tomasz Kamiński (Stal Brzeg) 14
10 Tomasz Szczupakowski (Stal Brzeg) 13
11 Jarosław Hałas (Stal Brzeg) 13
12 Bartosz Woźniak (Stal Brzeg) 13
13 Łukasz Szpak (Stal Brzeg/Start Namysłów) 11
14 Marek Zagórski (Stal Brzeg/Victoria Dobrzyń) 8
15 Stefan Karnatowski (Foto-Higiena Gać) 8
16 Marek Świder (Stal Brzeg) 7
17 Piotr Józefkiewicz (Gwarek Zabrze/Start Namysłów) 6
18 Tomasz Rabanda (LKS Ligota Turawska) 4
19 Łukasz Strząbała (Stal Brzeg) 2
20 Grzegorz Wierzba (Swornica Czarnowąsy) 1
JEDENASTKA ROKU
Marek Świder - Piotr Grzyb, Kamil Mazurkiewicz, Tomasz Kamiński, Bartosz Kruk, Łukasz Bonar, Marcin Nowacki, Mariusz Świtoń, Tomasz Jaworski, Jarosław Hraca, Tomasz Szczupakowski
Ostatnio zmieniony przez qiero 2010-03-25, 14:14, w całości zmieniany 1 raz
jak dla mnie zwycięzcy kategorii nie są niespodzianką
może 1 miejsce Piotrka Grzyba trochę, ale jesień miał rzeczywiście udaną, a pamięta się zawsze ostatnie sukcesy i bramki
za to pozostałe czołowe miejsca w kilku wypadkach budzą zdziwienie, ale w końcu to zabawa i widać, że liczą się nie tylko sukcesy ale i sympatia kibiców/kolegów
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Możesz ściągać załączniki na tym forum