Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Jaki telefon wybrać ?
Autor Wiadomość
Pandzik 
Nic na siłę,wszystko młotkiem!



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 36
Dołączył: 06 Lut 2008

UP 3 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-06-29, 18:22   

Polecam nokie e51 duzo opcji, karta do 4gb, sporo ramu dzieki czemu szybko smiga, symbian w niej stabilny a do tego łatwo posciagać przydatne programy, muzyke odtwarza w miare niezle, jak dokupisz przejściókę na na 3.5mm i domowe słuchawki to juz jest super (mi tak na basowkach trzyma 7-8 godzin przy pełnej baterii z głośnością na full), jedyną wadą jest aparat 2mpx no ale jak ktoś juz chce porządne zdjęcia cykać to lepiej sobie kupić dobry aprat fotograficzny :p

Drugim tel jest HTC SPV M650, duzy wyświetlacz dotykowy, wbodowana antena GPS i łatwe wgranie navigacji (na pełnej baterii około 6-6,5godz) łądowarka samochodowa w zestawie oczywiscie, głosno gra chociaz jako odtwarzacz to nie zdaje egzaminu. Fajnie śmiga nawet jak na windows ale tak naprawde dopiero po zainstalowaniu programu pilnujacego pamieci ram i stabilnosci systemu działa tak ze nie zauważa się, że to microshit'owski system.
0 UP 0 DOWN
 
don B 
Panicz



Wiek: 35
Dołączył: 25 Wrz 2008

UP 0 / UP 0


Skąd: Skrabimierz Brzeg

Wysłany: 2009-06-29, 20:44   

PAndzik a jaki to program ten do pamieci ram? i nie wiesz czy pojdzie na e650? niby to tez ta sama platforma ale roznie to bywa
0 UP 0 DOWN
 
don B 
Panicz



Wiek: 35
Dołączył: 25 Wrz 2008

UP 0 / UP 0


Skąd: Skrabimierz Brzeg

Wysłany: 2009-06-30, 21:03   

wlasnie odebralem tego spv , moje wrazenie , srednie bez rewelacji , poki co proboje go opanowac , na aukcji na ktorej go kupilem bylo napisane ze nia ma simlocka natomiast chodzi mi na nim tylko karta z orange ;/ juz zainterweniowalem , zdjecie z niego simlocka dosyc drogie jest. Obudowa gumowana fajnie lezy w dloni jednak srebne dodatki sa kiepsko wykonane farba schodzi łątwo paznokciem praktycznie przejedziesz i juz masz ryse :( chodzi troszke wolniej od tego se ktorego mialem , bedzie mi brakowac mojej w950i;( ale trafi w dobre rece :) co mnie zasmucilo w spv to to ze nie dzialaja do niego sluchawki z motoroli ktora tez ma podlaczane je pod port usb :P ale zaplacilem za niego wystarczajaco malo , wiec moge dokupic sobie akcesoria :) zaraz siadam na mobile 9 i szukam co na niego ciekawego znajde , chyba ze macie jakas inna strone ktora oferuje do sciagnecia oprogramowania na telefony z windowsem , to poprosze o link :)
0 UP 0 DOWN
 
Pandzik 
Nic na siłę,wszystko młotkiem!



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 36
Dołączył: 06 Lut 2008

UP 3 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-07-02, 14:46   

don B
kazdy tel symbian czy windows ma wieksze możliwości jak poszukasz po necie odpowiednich programow :P

Co do simlocka to M650 był tylko z orange dostępny, a ja zakładałem temat o M650 i jest to dosc proste, okolo 10 minut przed kompem i masz za darmo. http://www.forumbrzeg.pl/...pic.php?t=16178
oczywiście najpierw sprawdziłem na własnym i działało za 1 podejsciem w 100%

Programy ktore mam zainstalowane to :
-"S2U2+iLock2" = automatyczna czasowa blokada ekranu + odblokowywanie i odbieranie rozmów na wygląd iPhone
-'Pocket Mechanik" = program ktorym mozna czyscic ram, derfagmentowac karte pamieci, formatować, restartować na szybko telefon, usuwać programy, kasować błędy, kasować błędne skróty, czyscić Outlook'a, skanować dysk, formatować.
-"Photo Viewer Pro" = program znany z symbiana, do przegladania zdjęc i obrazów, działa szybciej niż systemowy oraz ma dodatkowe opcje przeglądania.
-"Screen Capture" = do robienia zrzutów ekranu do formatu .jpg
-"Automapa 5 + mapa polski + głos K.Hołowczyc" = navi akurat dosć stara ale nie chce mi sie aktualizować na nowszą

polecam http://gsmcenter.pl/forum/viewforum.php?f=42 tu znajdziecie duzo programow gier itp do SPV, w innych działach także symbiany
Ostatnio zmieniony przez Pandzik 2009-07-02, 14:48, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: jaki, telefon, wybrac


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 22
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu