Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Epidemia gęsiej ch....jni
Autor Wiadomość
chmurkolistna 
...Achtung Baby...



Wiek: 40
Dołączyła: 07 Sty 2008

UP 46 / UP 83



Wysłany: 2009-05-24, 22:58   

Daruj sobie wycieczki osobiste z konfesjonałem...

Wzruszenie nad błyskiem słońca w strumyku oczywiście ale przekleństw nigdy nie zaakceptuję i doskonale o tym wiesz. Jednak w tym aspekcie cieszę się, ze kultura w znaczeniu, jakie Ty kreślisz to nie moja dziedzina. Koniec w kazdym razie bo robi się pusta dyskusja.
Ostatnio zmieniony przez chmurkolistna 2009-05-24, 23:00, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
Pan_Pasztet 



Wiek: 36
Dołączył: 10 Maj 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg :)

Wysłany: 2009-05-24, 23:56   

Dajcie sobie po jednym.......buziaku i koniec... Chmurka przecież doskonale wiesz do czego służy forum... Franek jak również inni zwrócili na coś uwagę... na fakt iż ludzie sa przewrażliwieni... ile osob zmarło na czerwonkę sepce czy cos a ile osob codziennie ginie na drogach albo na AIDS... ?? ejst wielka awantura i jak kogos wylecza kto miał "podejrzenie AH1N1" czy jak to tam leci ile osob zmarło ?? w stanach 2-3 ?? w meksyku 50 co to jest w porównaniu ze smiercia głodowa dzieci w afryce czy z AIDS to sa prawdziwe problemy...


ps. chmurkolistna, ostatnio odnosze wrażenie, że wszystko Cie drażni i tak dalej... znam tylko jedno okreslenie na taki stan... bez obrazy ale to jest okres?? chodzisz zdenerwowana lekko podkur_wiona i wszystko cie denerwuje ?? spokojnie ;) to przechodzi także wyluzuj i nie spinaj pośladków... bedzie ok i chwała Ci ze nie uzywasz ostrych słów i nie jezdzisz BMW
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2009-05-25, 00:03   

chmurkolistna napisał/a:
Jednak w tym aspekcie cieszę się, ze kultura w znaczeniu, jakie Ty kreślisz to nie moja dziedzina.


Kreślą je ludzie, których zdaje się cytowałaś w nagrodzonej pracy... tak nawiasem mówiąc. Zdaje się, że cytat dotyczył też języka... zdaje się, że cytowałaś antropologa i zdaje się kultury i zdaje się, że z półki adepta kulturoznawstwa... :P .

Buzi? Z Pasztecikiem? :P

A może piosenkę ? O taką:

http://www.youtube.com/wa...l&v=PKh68MFd2Do

Pasztecior - nie przejmuj się - my tak cały czas - dyskurs niby naukowy ;) . Czasami niestety uwikłany w sam nie do końca wiem co...
Ostatnio zmieniony przez Franco Zarrazzo 2009-05-25, 00:03, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
A.Mason 



Wiek: 109
Dołączył: 05 Lip 2007

UP 138 / UP 71


Skąd: skądinąd

Wysłany: 2009-05-25, 00:31   

A ja, jak ten Salomon popre obie strony.

W tekscie jest o niejednego chooja za duzo, przez co robi sie niestrawny.
Ale z drugiej strony jest to, bylo nie bylo, cytat (gdzie zrodlo!?), moim zdaniem na tyle ciekawy z punktu socjologicznego, ze ugladzanie go mogloby byc bledem.
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2009-05-25, 08:41   

A.Mason napisał/a:
Ale z drugiej strony jest to, bylo nie bylo, cytat (gdzie zrodlo!?), moim zdaniem na tyle ciekawy z punktu socjologicznego, ze ugladzanie go mogloby byc bledem.


No i końcu ktoś trafił w sedno :D . Źródło? Vox populi :D . I masz rację, trzeba zaquotować :D .

Poza tym wcale nie uważam, że "to" słowo nie jest wulgarne ;)
Ostatnio zmieniony przez Franco Zarrazzo 2009-05-25, 10:14, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
chmurkolistna 
...Achtung Baby...



Wiek: 40
Dołączyła: 07 Sty 2008

UP 46 / UP 83



Wysłany: 2009-05-25, 22:12   

Po pierwsze - cytowałam Franco z Twojej półki ale widzię, że nie będe tego więcej robic skoro mi to wypominasz, ograniczę się w takim razie do zbiorów BG UO. Ponadto nie znasz kontekstu w jakim padły słowa o jezyku w mojej pracy.
Pamiętaj też, ze cytując ksiązki z róznych dziedzin nie stajemy się ich przedstawicielami. Czy jak zacytuję coś z zakresu teologii od razu stanę się księdzem, zakonnicą? Oczywiscie, ze nie.

Po drugie żadnych buziaków.
Ostatnio zmieniony przez chmurkolistna 2009-05-25, 22:13, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
don B 
Panicz



Wiek: 35
Dołączył: 25 Wrz 2008

UP 0 / UP 0


Skąd: Skrabimierz Brzeg

Wysłany: 2009-05-25, 23:10   

chmurkolistna słoneczko Ty moje mi sie zdaje że masz po prostu "te dni" gdy kobieta troszke bardziej czepia sie głupot niz zwykle . :-P Wulgarymy sa i beda elementem ktory oprócz braku kultury słowa może byc uzywany do karykatury srodowiska badz jako pewien gatunek humoru kto jaki humor lubi jego brocha <gusta to gusta>, nawet 13 ksiega ktora podobno napisał Fredro bardzo ceniony , zawierała w sobie dość dużo wulgaryzmów :D Nie spinaj sie :D
0 UP 0 DOWN
 
chmurkolistna 
...Achtung Baby...



Wiek: 40
Dołączyła: 07 Sty 2008

UP 46 / UP 83



Wysłany: 2009-05-26, 14:21   

Jeśli o to chodzi don B nie mam żadnych tego typu dni - jestem taka na co dzień. Poza tym don B wypraszam sobie - nie jestem Twoim słoneczkiem.
Przekonania i tak nie zmienię.
0 UP 0 DOWN
 
don B 
Panicz



Wiek: 35
Dołączył: 25 Wrz 2008

UP 0 / UP 0


Skąd: Skrabimierz Brzeg

Wysłany: 2009-05-26, 14:41   

Ahh wrednotka :) Diabeł nie kobieta:D:D
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: ch, epidemia, gesiej, jni


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 27
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu