Elite/Orlik: Paweł Pac, Kamil Migdoł, Leszek Pluciński, Łukasz Młodynia
Juniorka: Dominika Żukowska
Juniorzy: Andrzej Bartkiewicz, Wojciech Pszczolarski, Krzysztof Maksel, Paweł Franczak, Damian Zagajski, Łukasz Stawiński, Łukasz Majdanik, Adam Pluciński
Juniorzy młodsi: Marek Łazarewicz, Patryk Głogowski, Wojciech Malec, Krzysztof Mrozek, Mateusz Mazepa
Młodzicy: Paweł Mazepa, Marcin Techmański, Grzegorz Krawczyk, Robert Kobylański
Jeżeli są jakieś błędy to proszę o poprawkę
Ostatnio zmieniony przez qiero 2009-04-05, 11:29, w całości zmieniany 1 raz
[ Dodano: 2009-04-06, 16:41 ] http://strony.aster.pl/an...405sobotka.html całkowite wyniki z sobótki w kat. elita orlik startowali Piotr Zachoszcz i Kamil Migdoł 62msc w kat junior wygrał Andrzej Bartkiewicz a 3 był Paweł Franczak .
IX Wielkanocny Ogólnopolski Wyścig Kolarski o Puchar Wójta Gminy Kłomnice - Rzerzęczyce (11 kwietnia)
Elite (Orlik): 21. Kajetan Skrobich (Mostostal Puławy); 48. Kamil Migdoł
Juniorzy: 3. Paweł Franczak; 10. Mateusz Majdanik; 27. Adrian Kwapich; 76. Wojciech Pszczolarski; 77. Rafał Klepacki; 83. Łukasz Stawiński; 83. Damian Zagajski
Juniorzy młodsi: 17. Mateusz Mrozek; 46. Mateusz Mazepa; 62. Marek Łazarewicz; 65. Wojciech Malec
Młodzicy: 16. Robert Kobylański
Kobiety elite (juniorki): 4. (2.) Dominika Żukowska
Puchar Polski w kolarstwie szosowym mężczyzn – I seria (start wspólny) – Ciechanów (19 kwietnia)
Juniorzy: 3. Mateusz Majdanik; 6. Paweł Franczak; 22. Adrian Kwapich; 32. Łukasz Stawiński; 45. Wojciech Pszczolarski; 51. Andrzej Bartkiewicz; 54. Damian Zagajski; 65. Adam Pluciński
Juniorzy młodsi: 14. Mateusz Mrozek; 27. Marek Łazarewicz; 33. Dominika Żukowska (1. wśród juniorek); 56. Wiktor Malec; 63. Mateusz Mazepa
Puchar Polski w kolarstwie szosowym mężczyzn – I seria (jazda indywidualna na czas) – Ciechanów (19 kwietnia)
Juniorzy: 1. Andrzej Bartkiewicz; 3. Wojciech Pszczolarski; 7. Damian Zagajski; 12. Paweł Franczak; 34. Mateusz Majdanik; 44. Łukasz Stawiński; 59. Adam Pluciński
Juniorzy młodsi: 12. Marek Łazarewicz; 17. Wiktor Malec; 46. Dominika Żukowska (1. wśród juniorek); 63. Mateusz Mrozek; 68. Mateusz Mazepa
Mniejsza z tym - wyniki podawane przed qiero są z dobrych źródeł a sędziom też się błędy zdarzają , które się pewnie nie powtórzą bo w ogóle u P.Godlewskiego błędy są rzadkością.
http://www.pro-cycling.or...i&artykul=12098 5 juniorów WLUKK Brzeg -Nysa startuje obecnie w jedynym w polsce tak ważnym wyścigu a jest to puchar świata juniorów , barwy brzesko nyskiego klubu reprezentują : Andrzej Bartkiewicz , Mateusz Majdanik , Adrian Kwapich , Damian Zagajski i Paweł Franczak a jako SMS Żyrardów jedzie Wojciech Pszczolarski.
www.alksstal.org - najświeższe pełne wyniki po każdym etapie.
[ Dodano: 2009-05-03, 10:35 ]
X Memoriał im. Romana Siemińskiego 114km Grodzisk Mazowiecki
1. Wojciech Halejak DHL Author
2. Piotr Sztobryn Mostostal Puławy
3. Mateusz Komar DHL Author
W długi majowy weekend brzescy kolarze startowali w kilku wyścigach i jak zwykle było ich widać.
Jednymi z najciekawszych wyścigów był XXI Międzynarodowy Wyścig Juniorów o Puchar Prezydenta Grudziądza, w którym startowała pięcioosobowa grupa WLUKK Brzeg-Nysa oraz reprezentujący SMS Żyrardów – Wojciech Pszczolarski. W klasyfikacji końcowej nasi zawodnicy zajęli dalsze lokaty, ale za to byli widoczni na poszczególnych etapach. Najlepsze miejsce zajął Andrzej Bartkiewicz, który na ostatnim etapie finiszował na trzecim miejscu.
W dwóch innych wyścigach startował Kajetan Skrobich, reprezentujący barwy Mostostalu Puławy. Bardzo dobrze się spisał w sobotę, w Grodzisku Mazowieckim, gdzie zajął 5. miejsce, a w klasyfikacji Orlików był trzeci.
XXI Międzynarodowy Wyścig Juniorów o Puchar Prezydenta Grudziądza – Grudziądz (30 kwietnia – 3 maja)
1. półetap I etapu (na czas): 8. Andrzej Bartkiewicz; 19. Wojciech Pszczolarski (SMS Żyrardów); 21. Damian Zagajski; 42. Mateusz Majdanik; 49. Paweł Franczak; 112. Adrian Kwapich
2. półetap I etapu: 26. Paweł Franczak; 53. Adrian Kwapich; 58. Andrzej Bartkiewicz; 61. Wojciech Pszczolarski (SMS Żyrardów); 91. Mateusz Majdanik; Damian Zagajski wycofał się
II etap: 16. Mateusz Majdanik; 32. Paweł Franczak; 77. Wojciech Pszczolarski (SMS Żyrardów); 97. Andrzej Bartkiewicz; Adrian Kwapich wycofał się
III etap: 13. Paweł Franczak; 49. Mateusz Majdanik; 52. Wojciech Pszczolarski (SMS Żyrardów); 53. Andrzej Bartkiewicz
IV etap: 3. Andrzej Bartkiewicz; 15. Paweł Franczak; 67. Wojciech Pszczolarski (SMS Żyrardów); 87. Mateusz Majdanik
Klasyfikacja końcowa: 1. Stanisław Bażkow (Białoruś); 2. Jewgienij Patenka (Białoruś); 3. Damian Szramka (LUKS ASRT Print Olsztyn); ...; 33. Paweł Franczak; 34. Andrzej Bartkiewicz; 41. Wojciech Pszczolarski (SMS Żyrardów); 65. Mateusz Majdanik
XXI Memoriał im. Andrzeja Trochanowskiego – Baboszewo (1 maja)
Elite: 39. Kajetan Skrobich (Mostostal Puławy)
X Memoriał im. Romana Siemińskiego – Grodzisk Mazowiecki (2 maja)
Elite (Orlik): 5. (3.) Kajetan Skrobich (Mostostal Puławy)
XXI Memoriał im. Andrzeja Trochanowskiego – Baboszewo (1 maja)
Elite: 39. Kajetan Skrobich (Mostostal Puławy)
Filmik http://pro-cycling.org/in...i&artykul=12157 , Kajetan był obecny w tej pierwszej 14 osobowej ucieczce ( niebieski strój i kask) ,ale niestety nie dojechał w niej do mety.
Pro Liga jest to organizowana przez Stowarzyszenie Sympatyków Zawodowych Grup Kolarskich -klasyfikacja, która ma na celu wyłonienie najlepszego polskiego kolarza szosowego, biorącego udział w wyścigach kolarskich na terenie Polski. Klasyfikacja ta skupia kilkanaście najważniejszych polskich wyścigów :
Szlakiem Grodów Piastowskich
Memoriał Andrzeja Trochanowskiego
Bałtyk - Karkonosze Tour
Mistrzostwa Polski na czas
Mistrzostwa Polski ze startu wspólnego
Wyścig Solidarności i Olimpijczyków
Pomorski Klasyk
Wyścig Dookoła Mazowsza
Puchar Uzdrowisk Karpackich
Memoriał Henryka Łasaka
Puchar Ministra Obrony Narodowej
Szlakiem Walk Majora Hubala
Puchar PKOl
Ostatnio zmieniony przez Pacu 2009-05-07, 12:13, w całości zmieniany 1 raz
W dniach 16-17 Maja odbył się Puchar Polski Juniorów i Kobiet open, bardzo dobrze spisali sie nasi zawodnicy. Krzysztof Maksel z najlepszym czasem eliminacji sprintu nie miał sobie równych także w biegach sprinterskich i wygrał tą konkurencje jak i dwie pozostałe w których startował, sprint olimpijski wspólnie z kolegami z drużyny kadrowej (Kacper Leśniak i Paweł Laskowski) oraz w pieknym stylu po bardzo emocjonującym finishu Keirin. Bardzo dobrze spisali się również pozostali zawodnicy Brzesko-Nyskiego klubu, Wojtek Pszczolarski wygrał wyścig punktowy w którym Andrzej Bartkiewicz byl drugi, druzyna sprintu drużynowego w skladzie Adrian Kwapich, Damian Zagajski i Łukasz Stawiński zajeła trzecie miejsce.
Bardzo przepraszam jak pominąłem jakis wynik ale nie pamietam wszystkich, prosze dopisywac
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Możesz ściągać załączniki na tym forum