Organizator - WSH-E
Zgodnie z ubiegłosezonową tradycją zapraszamy przynajmniej jedną osobę do pomocy przy organizacji kolejki. Trzeba przyjść o 14.30 i pomóc w rozłożeniu sprzętu, potem pomóc przy stoliku i przy pilnowaniu porządku w hali, a na koniec pomóc w spakowaniu sprzętu, posprzątaniu hali i odebraniu szatni.
Przy tej okazji apel do wszystkich drużyn: jak najbardziej zapraszamy na BLK kibiców (w I kolejce dopisali !!), ale wyłącznie na trybuny
Na parkiecie i wokół boiska mogą pozostawać tylko zawodnicy drużyn, które grają lub rozgrzewają się przed następnym meczem i osoby które przychodzą w sprawach związanych z belką.
Jeśli drużynom są potrzebni statystycy, kierownicy zespołów trenerzy itp., to wyłącznie w obuwiu sportowym!!. I nie wchodzą one na boisko porzucać do kosza, ale siadają na ławkach albo za nimi.
Jak się pewnie domyślacie, ma to związek z nowym parkietem.
Liczymy na zrozumienie, szczególnie wśród osób związanych z drużynami, które są stałymi i wiernymi kibicami BLK (i uprzedzając ewentualne uwagi typu: "a na meczach takiej a takiej ligi wokół boiska kręcą się tłumy" informuję, że odpowiadamy tylko za BLK )
Ostatnio zmieniony przez Jamps 2008-10-20, 17:29, w całości zmieniany 1 raz
w związku z II kolejką drużynom zalegającym przypominam o wpisowym
przyjmujemy je tylko przed meczem danej (zalegającej) drużyny
chyba, że ktoś lubi przegrywać walkowerem, to może jeszcze trochę odczekać
a drużynie WSH-E uprzejmie przypominamy o przysłaniu kogoś do pomocy na 14.30
z góry dziękujęmy
organizatorzy
Ostatnio zmieniony przez Jamps 2008-10-25, 22:36, w całości zmieniany 1 raz
Grodków: Paweł Witkowski 10, Paweł Ścigałą 10, Grzegorz Bankiewicz 8, Wojciech Suchorowski 3, Grzegorz Gielas 3, Rafał Gajewski 3, Łukasz Marut 2, Krzysztof Midor, Michał Niedoputalski, Tomasz Kolanko
Mysłek: Andrzej Rolski 22, Adam Adamczyk* 22, Mateusz Dubas 18, Kamil Duliniec 10, Filip Kołecki 2, Dariusz Szeniszewski 2
BTP: Michał Kucharski 7, Mateusz Jelenkowski 5, Maciek Głowacki 4, Marek Szupeńko, Tomasz Prochownik, Kamil Obodziński 2, Kuba Konstańczuk 1, Adrian Mendel, Patryk Kiekisz, Michał Binek, Dawid Gryglewski
Debiutanci: Mateusz Franczak 19, Szymon Dymytruk 18, Grzegorz Rzeszut* 13, Artur Dudziak 10, Piotr Wysocki 7, Damian Szurmiński 2, Michał Adwent 2, Jakub Madejski
Dziewiątka - Gniotpol Basket Team 41:60 (9:14, 8:11, 12:15, 12:20)
Dziewiątka: Grzegorz Łyczkowski 10, Wiktor Nowacki 7, Daniel Gaj 6, Adam Kaliciński 6, Paweł Ogrodnik 4, Dawid Turkowski 4, Krzysztof Hulewski 2, Jacek Niesłuchowski 2, Wojciech Drozd
Gniotpol: Grzegorz Jarosławski** 17, Marcin Kucharski 14, Tomasz Pieszyński 13, Krzystof Pachołek 5, Tomasz Kubiak 5, Krzysztof Kołodziejczyk 4, Robert Dzikiewicz 2
1. Paweł Ścigała 9
. Rober Dzikiewicz 9
3. Krzysztof Pachołek 7
. Artur Dudziak 7
Najwięcej gwiazdek:
1. Marcin Laskowski 2
. Grzegorz Jarosławski 2
2. Ryszard Dzwonek 1
. Dawid Franczak 1
. Mateusz Franczak 1
. Adam Koliciński 1
. Marek Soroka 1
. Marek Lewandowski 1
. Adam Adamczyk 1
. Grzegorz Rzeszut 1
Ostatnio zmieniony przez Adyk 2008-10-28, 14:59, w całości zmieniany 1 raz
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Możesz ściągać załączniki na tym forum