Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
"Zbrodniarze" na Naszej Klasie
Autor Wiadomość
Lukasz10_2004 


Wiek: 31
Dołączył: 16 Mar 2008

UP 13 / UP 5


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-08-11, 20:25   "Zbrodniarze" na Naszej Klasie

Na ulubionym społecznościowym portalu Polaków Naszej Klasie jest kilkudziesięciu Hitlerów i kilku Stalinów – doniósł po południu portal tvn24.pl. Po tej interwencji administratorzy „Portalu dla ludzi z klasą” usunęli najbardziej rażące konta. Wciąż jednak na Naszej Klasie roi się od "zbrodniarzy".

Znajdziemy tutaj profile: marszałka III Rzeszy i twórcy Gestapo Hermanna Göringa (w rubryce „Czym się aktualnie zajmuję” możemy przeczytać: „wącham kwiatki od spodu”), zastępcy Hitlera Rudolfa Hessa, ministra spraw zagranicznych Rzeszy Joachima von Ribbentropa (znanego z paktu Ribbentrop-Mołotow) czy głównego ideologa partyjnego NSDAP Alfreda Rosenberga. Wszyscy zostali skazani przez Trybunał Norymberski na karę śmierci, bądź dożywocia.

Największą popularnością cieszy się Josef Mengele, zwany Aniołem Śmierci, zbrodniczy lekarz z Auschwitz, który ma aż 6 kont oraz współtwórca i szef SS, a potem Gestapo Heinrich Himmler – posiadacz 3 kont. W rubryce „O sobie” Mengele napisał: Ich liebe Medizin, czyli „Kocham medycynę”.

W portalu znajdziemy profile niemal wszystkich przywódców Czeka-GPU-NKWD. Posiadacz 9 kont Feliks Dzierżyński w jednym z nich pisze „o sobie”, że chce podbić świat. Jest tu także Gienrich Jagoda, Nikołaj Jeżow, czy Ławrientij Beria.

Na Naszej Klasie znajdziemy też zbrodniarzy z innych części świata, m.in. przywódcę Czerwonych Khmerów i dyktatora Kambodży Pol Pota, za którego rządów spośród 7,5 mln mieszkańców Kambodży z głodu, chorób i w wyniku egzekucji zginęło ok. 1,7-2,5 mln ludzi. Przywódca Chin Ludowych Mao Tse-Tung na łamach Naszej Klasy ma 3 konta, a przywódcy Korei Północnej, jedynego współcześnie państwa totalitarnego – „tylko” po 1.
0 UP 0 DOWN
 
ManiekBRG! 


Zaproszone osoby: 1
Wiek: 32
Dołączył: 10 Lip 2008

UP 52 / UP 25


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-08-11, 20:44   ....!

i pewnie dalej "Zespół" nasza klasa nic nie będzie z tym robić....!
Kurde to po co oni są, na początku było wszystko dobrze ale teraz to się robi masakrycznie...:(
0 UP 0 DOWN
 
alfix 
redaktor



Zaproszone osoby: 98
Wiek: 34
Dołączył: 08 Cze 2007

UP 3 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-08-11, 20:45   

Lukasz10_2004, gratuluje artykułu... :)
Może chcesz zostać redaktorem Gazety Wyborczej albo Nowej Trybuny Opolskiej - świetnie piszesz... :shock:
0 UP 0 DOWN
 
butter 
Powodzonka i szerokości :)



Wiek: 36
Dołączył: 13 Gru 2005

UP 61 / UP 15


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-08-11, 20:47   

dokłądnie, te cały nibylandie, miłośnicy itd to jedna wielka hała... jak by tak właściciele NK dostali od tych wszystkich użytkowników którzy sie na to nie zgadzają tak po ok 5 maili od każdego to by zmiękli i może by coś zrobili... a tak... no cóż wisi im to- nowa "atrakcja"

a co do lukasz10 cos tam dalej, to pewnie poraz kolejny skopiował skądyś artykuł i nie dał źródła tak jak to było z tymi fajkami i sławnym wyludnieniem ludnosci o 23 % :P
Ostatnio zmieniony przez butter 2008-08-11, 20:48, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
grampp 
www.gamer-olawa.pl



Wiek: 33
Dołączył: 24 Maj 2007

UP 14 / UP 7


Skąd: GAMER

Wysłany: 2008-08-11, 20:49   

Ale fakt faktem, Łukasz to TWÓJ artykuł?! bo niewydaje mi sie. Chociarz byś źródłem zapodał :?
0 UP 0 DOWN
 
ManiekBRG! 


Zaproszone osoby: 1
Wiek: 32
Dołączył: 10 Lip 2008

UP 52 / UP 25


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-08-11, 20:52   ...:(

Tak jak te konta fikcyjne, opisy, kto lukał na profil....!
Kurcze za dużo tego, nie wiem co oni chcą z tego zrobić....:(
Ja rozumie że chcą byc lepsi od fotka.pl no ale przez te "ulepszenia" jest coraz gorzej.
0 UP 0 DOWN
 
blaster 



Zaproszone osoby: 10
Wiek: 39
Dołączył: 26 Kwi 2006

UP 138 / UP 192


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-08-11, 21:00   

http://wiadomosci.wp.pl/k...ml?ticaid=1668c

tu jest oryginalny art. więc skopiował tylko jak wczesniej to zrobił winnym temacie :/ żal.pl
0 UP 0 DOWN
 
grampp 
www.gamer-olawa.pl



Wiek: 33
Dołączył: 24 Maj 2007

UP 14 / UP 7


Skąd: GAMER

Wysłany: 2008-08-11, 21:04   

Czyli dobrze myślałem. Heh
Żeby nie było że robie OT, to powiem wam szczerze, że te konta to po prostu maniactwo, są ludzie, krzesła i debile
0 UP 0 DOWN
 
zipi 



Wiek: 70
Dołączył: 20 Kwi 2005

UP 64 / UP 34


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-08-12, 00:41   

ManiekBRG! napisał/a:
i pewnie dalej "Zespół" nasza klasa nic nie będzie z tym robić....!
Kurde to po co oni są, na początku było wszystko dobrze ale teraz to się robi masakrycznie...

I robią z tym porządek. Ale przy tylu milionach profili nie wszystko zauważą.Ale jest możliwość wykazania się obywatelską czujnością i można zgłosić im takie profile. Na drugi dzień już otrzymuje się informacje o załatwieniu sprawy. Ponadto przy każdym zdjęciu jest czerwony przycisk "zgłoś nadużycie". Wystarczy nacisnąć i nie trzeba nawet uzasadniać.
0 UP 0 DOWN
 
blaster 



Zaproszone osoby: 10
Wiek: 39
Dołączył: 26 Kwi 2006

UP 138 / UP 192


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-08-12, 09:58   

zipi napisał/a:
Na drugi dzień już otrzymuje się informacje o załatwieniu sprawy. Ponadto przy każdym zdjęciu jest czerwony przycisk "zgłoś nadużycie". Wystarczy nacisnąć i nie trzeba nawet uzasadniać.


chyba śnisz :D jest mase kont ktre zgłaszałem tydzien czy dwa temu już nie mówie o błędach w szkole które zgłaszałem ponad rok temu chyba z 5 razy jak było tak jest
0 UP 0 DOWN
 
DeniM 


Wiek: 33
Dołączyła: 24 Wrz 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: BrzeG

Wysłany: 2008-08-12, 21:04   

Dla mnie wogóle powinni pousuwać te konta fikcyjne i te śmieszne szkoły Nibylandie. To jest portal dla ludzi którzy się niewidzieli wiele lat a powstawiali jakiejś bez sensowne nierealne szkoły klasy i konta.... żenada :x :x
0 UP 0 DOWN
 
LiscLisc 



Wiek: 31
Dołączył: 12 Mar 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-08-12, 21:40   

Ludziom się chyba coś powaliło w głowie, to chyba nasza klasa więc jak sama nazwa brzmi portal służy do zawierania kontaku ze starą lub aktualną klasą. Co za idiota stworzył profile morderców jak Hitlera czy Stalina. Ktos tak bardzo ich lubi żeby podszyć się pod niego?

Coś jest nie tak :twisted:
0 UP 0 DOWN
 
doko 
Dobry Miś



Wiek: 58
Dołączył: 15 Gru 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-08-12, 22:21   

Zgadzam się z tym stwierdzeniem:
DeniM napisał/a:
To jest portal dla ludzi którzy się niewidzieli wiele lat

Odnalazłem w n-k wielu znajomych ze szczenięcych lat. Nawiązałem kontakt z kolegami, których nie widziałem od 32 lat - niesamowite.
Faktycznie wszystkie te dziwne, durne, fikcyjne konta powinny być usunięte w jakiś systemowy sposób i to szybko.
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: klasie, na, naszej, quotzbrodniarzequot


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 31
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu