Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
[ Inne] Pośrednictwo pracy
Autor Wiadomość
iero10 



Wiek: 38
Dołączył: 11 Maj 2005

UP 96 / UP 42


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-03-16, 13:50   [ Inne] Pośrednictwo pracy

Nie do końca wiem, czy dobre miejsce wybrałem na zamieszczenie mojego pytania, no ale nie mogłem znaleść nic bardziej zbliżonego tematem. (Jeśli Moderatorzy znajdą lepsze miejsce dla tego tematu to proszę o przeniesienie :) ).

Przechodząc do głównego wątku. Chciałem się dowiedzieć, czy ktoś z forumowiczów wyjeżdzając do pracy w Belgii lub Holandii korzystał z jakiegoś biura pomagającego w znalezienu pracy. W najbliższym czasie chce wyjechać i wolałbym skorzystać z informacji i doświadczenia innych osób w wyborze pośrednika, by uniknąć jakiś "lewych" firm.
Wiem, że w Opolu i Wrocławiu jest kilka takich biur. Licze, że ktoś mi coś poradzi lub odradzi.

Z góry dziękuję za informacje...
Ostatnio zmieniony przez iero10 2008-03-16, 16:40, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Lucasss85 

Wiek: 39
Dołączył: 17 Lut 2008

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-03-16, 20:16   :-)

Byłem w Holandii w zeszłym roku przez pół roku,cały pobyt i wszystko dzięki firmie z Opola Hands to Work.Wejdz sobie na stronke i obczaj.nie narzekalem.pozdrawiam
0 UP 0 DOWN
 
Baran 


Wiek: 35
Dołączył: 24 Kwi 2005

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-03-17, 00:06   

Lucasss85 napisał/a:
Byłem w Holandii w zeszłym roku przez pół roku,cały pobyt i wszystko dzięki firmie z Opola Hands to Work.Wejdz sobie na stronke i obczaj.nie narzekalem.pozdrawiam
Prosze Cie tez tam byłem / tragedia / siedzisz na koncu świata jak w pgrz-e na zakałkaziu - robisz na packstation / łamanym polskim do Ciebie wydziera sie brudna holenderka - normy sa tak wysrubowane , że człowiek nie nadąża / szczególnie polecam w lecie prace na szklarni - 50 stopni w cieniu / ogólnie nie polecam pensja za 40 godzin około 250 € - jezeli biuro Tobie czegos nie potrąci z niewiadomo jakiego powodu , a to zdarzało często ( jeden plus w HTW masz stała stawke obojętnie dla wieku - a nie tak jak w innych holenderskich firmach podstawa dla 18-latka to około 4 euro na ręke :)
0 UP 0 DOWN
 
Lucasss85 

Wiek: 39
Dołączył: 17 Lut 2008

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-03-20, 10:45   

spoko ale ja mialem 10 euro i zalezy co robisz,maja kilka osrodkow w ktorych sie mieszka,mi sie podobalo,to byly konkretne wakacje,tyle ze w miedzy czasie praca.ja polecam,poznalem konkretnych ludiz,duzo mlodych,wiec fajnie bylo:-)
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: inne, posrednictwo, pracy


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 22
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu