Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Ostatnia część Harry'ego Pottera :) to juz jutro!!!!
Autor Wiadomość
Grzechu_Overlord 
Master of Puppets



Wiek: 32
Dołączył: 25 Lis 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-02-03, 22:13   

nooo niby tak :wink:

ale myślę, że jakby pani Rowling napisała ósmą część i liczba tomów straciłaby swoją "magiczną" moc to raczej nikt by się nie obraził. :D
0 UP 0 DOWN
 
jadore 
Wiecie gdzie mnie znaleźć



Wiek: 50
Dołączyła: 01 Sie 2006

UP 51 / UP 4


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-02-04, 09:35   

Grzechu_Overlord napisał/a:
jakby pani Rowling napisała ósmą część i liczba tomów straciłaby swoją "magiczną" moc to raczej nikt by się nie obraził.
ja na pewno, ano ale furtka została otwarta - jest tam pewien okres czasu, który można opisać w drugiej serii 7 tomów - myślę, że chyba wszyscy zainteresowani zdążyli już przeczytać książkę - chodzi mi dokładnie o te 19 lat od pokonania Sami-Wiecie-Kogo do momentu, gdy dorośli Harry, Ron, Hermiona i Ginny odprowadzają swoje dzieci na pociąg do Hogwartu... :)
0 UP 0 DOWN
 
aghta 



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 41
Dołączyła: 01 Lip 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-02-04, 20:59   

jadore napisał/a:
furtka została otwarta


Nie jestem do końca przekonana, czy napisanie dalszych losów będzie tak samo emocjonujące. Chyba, że cykl opowieści nazwany zostanie: "Saga losów rodziny Potterów ich przyjaciół";)
A co mnie urzekło, tak właśnie urzekło, w tej części:), to końcówka w sumie, czyli wspomniane już wcześniej ...19 lat później, w którym Harry został przedstawiony jako dojrzała, mądra osoba...chodzi mi o dobór imion:)
0 UP 0 DOWN
 
jadore 
Wiecie gdzie mnie znaleźć



Wiek: 50
Dołączyła: 01 Sie 2006

UP 51 / UP 4


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-02-04, 21:09   

aghta napisał/a:
.chodzi mi o dobór imion:)
masz na myśli Albusa Severusa :)
No tak, w końcu się okazało jednak, że Snape był postacią pozytywną, co gdzieś tak się we mnei tam tliło, ale już po przeczytaniu Księcia Półkrwii, bo w trakcie czytania, to byłam oburzona i w ogóle.
Co do ostatniej części, to jednak to ich ukrywanie się było jakby trochę naciągane i przydługie, ale w rezultacie potem już poszło jakoś z górki, jak znaleźli ten miecz (zresztą przy niemałej pomocy pana S.) :)
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??



Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-02-04, 21:20   

ej przestańcie pisać o tej książce...

ja jeszcze nie przeczytalem !!!!!!!! :( :( :( :(
0 UP 0 DOWN
 
Kathia 
Czubek i Patol ;)



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 35
Dołączyła: 27 Lip 2007

UP 4 / UP 2


Skąd: z kątowni :P

Wysłany: 2008-02-04, 21:25   

Kurczę, zachęcające są te wasze recenzje. Sama dawno temu przeczytałam kilka części Harrego (nawet sama nie pamiętam ile), ale jakoś pamięć nie trzyma. W wolnym czasie mam zamiar zanurzyć się w lekturze Pottera, przypominając sobie świat magii od początku przygód słynnego czarodzieja. Czy ktoś może dysponuje początkowymi tomami serii tej magicznej historii? :)
0 UP 0 DOWN
 
aghta 



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 41
Dołączyła: 01 Lip 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-02-04, 21:26   

jadore napisał/a:
No tak, w końcu się okazało jednak, że Snape był postacią pozytywną, co gdzieś tak się we mnei tam tliło, ale już po przeczytaniu Księcia Półkrwii, bo w trakcie czytania, to byłam oburzona i w ogóle.


A ja podświadomie czułam, że on gdzieś tam w swojej mrocznej, burkliwej, nielubiącejharrego, tłustowłosej duszy, może okazać się pomocny, a nawet chroniący.
Zakładałam jednak, że będzie jakimś dalekim krewnym matki Harry'ego, a tu taka niespodzianka, bo ........:), no i patronusa miał takiego samego jak ..... Lubię takie zbiegi okoliczności;)
Ostatnio zmieniony przez aghta 2008-02-04, 21:29, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
alkatel 



Wiek: 44
Dołączyła: 20 Sie 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-02-04, 23:30   

Ja jestem w trakcie czytania i opóźniam jak mogę doczytanie do końca, bo co potem będę czytała? :( Nawet nie czytam tego, co jest wyżej napisane, bo to jak oglądać powtórkę meczu, którego się nie oglądało, a znać jego wynik.
Ostatnio zmieniony przez alkatel 2008-02-04, 23:30, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
jadore 
Wiecie gdzie mnie znaleźć



Wiek: 50
Dołączyła: 01 Sie 2006

UP 51 / UP 4


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-02-05, 07:45   

steve napisał/a:
ja jeszcze nie przeczytalem !!!!!!
jak to nie przeczytałeś??? Jak mogłeś jeszcze nie przeczytać??? A co prawda to prawda - nie czytaj jeszcze tego tematu, skoro nie przeczytałeś książki :)
0 UP 0 DOWN
 
myszka 



Wiek: 36
Dołączyła: 14 Paź 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-02-05, 08:06   

jadore napisał/a:
steve napisał/a:
ja jeszcze nie przeczytalem !!!!!!
jak to nie przeczytałeś??? Jak mogłeś jeszcze nie przeczytać??? A co prawda to prawda - nie czytaj jeszcze tego tematu, skoro nie przeczytałeś książki :)


Własnie czytaj bo wart :)
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: Brak tagów.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 29
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu