Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Uwaga, na nierzetelny punkt z telefonami GSM.
Autor Wiadomość
Darek 
...trzeba było uważać...



Wiek: 46
Dołączył: 11 Wrz 2005

UP 3 / UP 0



Wysłany: 2008-01-10, 20:41   Uwaga, na nierzetelny punkt z telefonami GSM.

Oddałem swój telefon Nokia 6610i do naprawy w punkcie na ul. Trzech Kotwic w centrum handlowym Marko na I piętrze. Wymagał wymiany głośnika rozmów. Czekałem na naprawę od 28 grudnia do dziś. Gdy w końcu poszedłem po odbiór okazało się, że człowiek który tam siedzi oddał mój telefon komuś innemu i może tylko czekać aż ten ktoś zauważy,że to nie jego aparat i litościwie go zwróci. Podkreślam, że przyjmując telefon do naprawy sprzedawca zapisywał numer IMEI a oddał telefon "na gębę".
Ostatnio zmieniony przez Darek 2008-01-10, 21:00, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
KtOŚ 
<--(x_x)-<<



Wiek: 37
Dołączył: 10 Kwi 2006

UP 18 / UP 25


Skąd: a domyśl się :P

Wysłany: 2008-01-11, 09:39   

możesz żądać zwrotu kasy za w/w telefon :) .......a to co on CI mówi, to jest ściema ;)
0 UP 0 DOWN
 
Pan_Pasztet 



Wiek: 36
Dołączył: 10 Maj 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg :)

Wysłany: 2008-01-11, 09:44   

dużo się mówiło o tym punkcie mi sprzedano tam ładowarke do samsunga... raz ładowała... nie chcialno wymienić pomimo 12 miesiecznej gwarancji... po dość sporej kłótni łaskawie wy mieniono ładowarkę... ale niesmak pozostał... jedynym plusem to jest to ze na ładowarkę droższą o 2 zł bez dopłaty
0 UP 0 DOWN
 
Darek 
...trzeba było uważać...



Wiek: 46
Dołączył: 11 Wrz 2005

UP 3 / UP 0



Wysłany: 2008-01-11, 17:09   

Znalazł się człowiek, który odebrał mój telefon, zauważył różnicę i zwrócił go, na szczęście. Wczoraj wieczorem człowiek z tego punktu wysłał mi sms z tą wiadomością. Dziś aparat odebrałem, niestety człowiek zanim sie zorientował , że to nie jego aparat wyczyścił listę kontaktów w pamięci telefonu. Nie wiem co musiało by mnie skłonić żebym wydał w tym punkcie jeszcze złotówkę.
0 UP 0 DOWN
 
derdy 


Wiek: 41
Dołączył: 07 Paź 2007

UP 8 / UP 21



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2008-01-11, 22:20   

no ja bym się lekko wkurzył na takie coś....
należę do grupy osób nie zadowolonych z usług tego Pana :/
od kiedy mam Nokię służącą tylko do kontaktu <bez bajerów> nie korzystam z serwisu...
wcześniej korzystałem z usług serwisu w budkach obok dworca <nie wiem nawet czy jeszcze takowy istnieje>>>> było trochę drożej ale za to lepiej....

a jakieś odszkodowanie dostałeś ??
0 UP 0 DOWN
 
Darek 
...trzeba było uważać...



Wiek: 46
Dołączył: 11 Wrz 2005

UP 3 / UP 0



Wysłany: 2008-01-11, 23:39   

alleceno napisał/a:
a jakieś odszkodowanie dostałeś ??

Gdy dziś odbierałem telefon to nasłuchiwałem słowa "przepraszam" lub coś koło tego. Chyba przeoczyłem.
Nie robiłem awantury bo tego nie lubię (moja żona uważa, że jestem za spokojny w takich sprawach). Gdyby telefon się nie znalazł to ruszył bym po prostu do odpowiednich instytucji - zgłoszenie kradzieży na Policji i u Rzecznika Praw Konsumenta (Powiatowy Rzecznik Praw Konsumentów w Brzegu tel 774163060 - gdyby ktoś potrzebował) no i może jeszcze P I H. Po prostu więcej tam nie wrócę, a jak zobaczę,że ktoś mi wypisuje potwierdzenie przyjęcia sprzętu do naprawy na kolorowej karteczce z notesika na biurko (z pieczątką firmy) to zrezygnuję z usługi.
Po fakcie przypomniałem sobie formularz jaki wypisała kobieta w salonie jednej z sieci, gdy dawałem inny telefon do naprawy gwarancyjnej. Był formatu A4 i zawierał wszystkie dane moje (adres, telefon kontaktowy), telefonu - IMEI, model, a także numer baterii i ładowarki bo oddawałem cały zestaw.
No cóż, człowiek całe życie się uczy, zwykle na błędach, lepiej gdy na popełnianych przez innych, gorzej gdy na własnych.
Mam nadzieję, że moja przygoda kogoś przed takim błędem uchroni.
Pozdrawiam wszystkich czytających!
0 UP 0 DOWN
 
zahrah 
North Starr.



Wiek: 35
Dołączyła: 21 Cze 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: bg

Wysłany: 2008-01-14, 13:48   

Ja już kiedyś pisałam o tym jak wcisnął mi ładowarkę która nie ładowała a jak poszłam zareklamować dzień później to mnie wyśmiał. Kawał chama i tyle :x Poza tym nigdy bym tam nic nie oddała do naprawy. Byłam świadkiem, jak starszemu Panu wmówił że jego telefonu nie da się naprawić (był zepsuty tylko mikrofon) i że może go odkupić za 10 zł :x tragedia
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: gsm, na, nierzetelny, punkt, telefonami, uwaga


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 25
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu