Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Jakś muzykę chcielibyście najbardziej usłyszec w Ibizie?

Jakś muzykę chcielibyście najbardziej usłyszec w Ibizie?
Dance
12%
 12%  [ 6 ]
DnB
0%
 0%  [ 0 ]
House
31%
 31%  [ 15 ]
"Techno"
10%
 10%  [ 5 ]
RnB
6%
 6%  [ 3 ]
Disco Polo
6%
 6%  [ 3 ]
Lata 60' 70' 80'
33%
 33%  [ 16 ]
Głosowań: 48
Wszystkich Głosów: 48

Autor Wiadomość
tera 


Wiek: 45
Dołączyła: 23 Mar 2007

UP 1 / UP 0



Wysłany: 2007-10-11, 21:42   

witam , hej co tu znowu zaczyna sie dziac ?Przecież był temat muzyka , a tu znowu kłótnia , czy naprawdę nie możecie spokojnie wymienić zdania i ewentualne spostrzeżenia , dlaczego jakikolwiek temat o Ibizie kończy się jakąś przepychanką i bezsensowną kłotnią. Opamiętajcie się i wypowiadajcie się na tematy związane ,w tym wypadku z muzyką.Chyba można wypowiedzieć się w sposób logiczny i sensowny, a wy wpowiadacie się jak banda wyrostków która nie wie o co chodzi w temacie .Pozdrawiam Tera
0 UP 0 DOWN
 
verbeina 



Zaproszone osoby: 5
Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2007

UP 13 / UP 3


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-10-11, 21:43   

coastbasse napisał/a:
A ten grubas jak mówiłaś werbeina nie wpóścił Cię bo nie masz 18' lat i nigdy w ibizie tak nie było ze wpuszczano osoby od 16 roku życia. Ja wiem ze ja tu moge pisać i produkowac się na darmo jak idiota bez końca, ale do was i tak nic nie dotrze. Agnes jak Ci nie pasuje to nie przychodź, przynajmniej jak ja gram. Wielka krzywada wam sie w tym klubie dzieje, tylko ciekawe dlaczego zawsze jest was tak duzo.
Puknijcię się tak zdrowo w czoło

Nie werbeina tylko Verbeina a to różnica którą może Ty swoim wysokim poziomem inteligencji nie obejmujesz....Poza tym sa sa dzicki po 14 lat a ja mam nei wejsc wez daj zyc, pzoa tym od poczatku istnienia tej imprezy tam chodzila dopoki jego cos nie uderzylo w leb...
0 UP 0 DOWN
 
Agnes 
zadziorra ;)



Zaproszone osoby: 3
Wiek: 35
Dołączyła: 26 Mar 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: CDŚ

Wysłany: 2007-10-12, 07:12   

Cytat:
Agnes jak Ci nie pasuje to nie przychodź, przynajmniej jak ja gram



przedstaw mi swój 'grafik' a obiecuje, że sie nie pojawie...
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 43
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-10-12, 09:32   

Im mniej w poście wpisów dotyczących konkretnych propozycji, lub też dlaczego takie a nie inne propozycje sie nie podobają tudzież dlaczego inne powinny się w Ibizie pojawić, tym większe prawdopodobieństwo usunięcia postu, wstawienia tabliczki, a nawet ostrzeżenia.
Piszę ku przestrodze póki jeszcze emocje są ustabilizowane w miarę.
Proszę skupić się na temacie, nie wdawać w pyskówki powodujące powstawanie konfliktów obejmujących przy okazji wszystkich na forum.
Pozdrawiam i życzę rozmów w miłej atmosferze i przede wszystkim na temat.
Ludzie szanujmy się nawzajem !
Ostatnio zmieniony przez smooth 2007-10-12, 09:33, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
błaszczu 



Wiek: 45
Dołączył: 01 Maj 2007

UP 0 / UP 2


Skąd: sie biora dzieci

Wysłany: 2007-10-12, 10:46   

Old skool techno lata 90-96 nigdzie juz tego nie ma :cry: :cry: :cry:
0 UP 0 DOWN
 
Agnes 
zadziorra ;)



Zaproszone osoby: 3
Wiek: 35
Dołączyła: 26 Mar 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: CDŚ

Wysłany: 2007-10-12, 14:27   

ja rozumiem... ludzie sie bawią przy disco polo bo lubią, to niech sie bawią, tylko nie widze sensu zakładania takich tematów jak np ten, bo chociaz pojawi sie milion innych propozycji to przecież i tak w muzyce sie nic nie zmienia... przynajmniej ja tego nie zauwazyłam i jak sie okazuje nie tylko ja... a to że n i e k t ó r z y odbierają to jako atak i strzelają jakieś fochy to już inna bajka... i teksty "dj'a" w stylu 'nie podoba sie to nie przychodź' to dla mnie parodia, bo dj jest chyba dla ludzi, a nie przeciwko... a tutaj jakoś nie widze tego 'profesjonalizmu'... po to sie w tych wszystkich tematach pisze o błędach i takich tam, żeby można to było poprawić, ale niektórzy niestety odbierają to zbyt osobiście i jako atak... cóż... życie :D
0 UP 0 DOWN
 
verbeina 



Zaproszone osoby: 5
Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2007

UP 13 / UP 3


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-10-12, 14:36   

Agnes napisał/a:
ja rozumiem... ludzie sie bawią przy disco polo bo lubią, to niech sie bawią, tylko nie widze sensu zakładania takich tematów jak np ten, bo chociaz pojawi sie milion innych propozycji to przecież i tak w muzyce sie nic nie zmienia... przynajmniej ja tego nie zauwazyłam i jak sie okazuje nie tylko ja... a to że n i e k t ó r z y odbierają to jako atak i strzelają jakieś fochy to już inna bajka... i teksty "dj'a" w stylu 'nie podoba sie to nie przychodź' to dla mnie parodia, bo dj jest chyba dla ludzi, a nie przeciwko... a tutaj jakoś nie widze tego 'profesjonalizmu'... po to sie w tych wszystkich tematach pisze o błędach i takich tam, żeby można to było poprawić, ale niektórzy niestety odbierają to zbyt osobiście i jako atak... cóż... życie :D


Też nie wiem po co był ten temat, odrazu wynikły jakieś kłótnie...poza tym muzyka bez zmian...Faktycznie wszyscy w tym temacie proponowali inna muzyke od Disco POlo ale watpie zeby nagle lecial teraz np. HOUSE, wiec wszystko zostalo zrobione bez sesnu i potrzeby...

Co do ataku to faktycznie niektóre osoby to odebrały zbyt osobiście, tak jakbysmy w tym temacie krytykowali ich, ponieważ lubimy inny typ, rodzaj muzyki :x
0 UP 0 DOWN
 
coastbasse 



Wiek: 35
Dołączył: 13 Mar 2007

UP 13 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-10-12, 15:22   

Agnes napisał/a:
i tak w muzyce sie nic nie zmienia... przynajmniej ja tego nie zauwazyłam i jak sie okazuje nie tylko ja...


Tak Agnes, nie tylko TY, jeszcze cała reszta dzieci forum.

Agnes napisał/a:
i teksty "dj'a" w stylu 'nie podoba sie to nie przychodź' to dla mnie parodia, bo dj jest chyba dla ludzi, a nie przeciwko...


Jasne, ale nie wtedy kiedy ludzie sa przeciwko i nie potrafią napisac postu nawiąsującego do tematu. Widze ze sprawia wam to duzą trudnośc.


I jeśli chodzi wam o mnie to nie odebrałem tego osobiście bo mam gdzieś wasze głupie gadanie, na szczęście są jeszcze ludzie potrafiący odróżniać tematy.

TO JEST ANKIETA a nie off top o ibizie :!:


Moderowany przez smooth:
Uwaga
Złamany został REGULAMIN
Ten post nie jest związany z tematem w którym został napisany

Proszę przeczytać mój ostatni post
Ostatnio zmieniony przez smooth 2007-10-12, 16:28, w całości zmieniany 3 razy  
0 UP 0 DOWN
 
Agnes 
zadziorra ;)



Zaproszone osoby: 3
Wiek: 35
Dołączyła: 26 Mar 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: CDŚ

Wysłany: 2007-10-13, 16:06   

Cytat:
bo mam gdzieś wasze głupie gadanie



to, że twierdzisz, że jest głupie to najlepszy dowód na to, że jednak nie masz go gdzieś...
pzdr ;)

dzieci forum... nie bądź żałosny...


Moderowany przez smooth:
Uwaga
Złamany został REGULAMIN
Ten post nie jest związany z tematem w którym został napisany

Proszę przeczytać mój ostatni post
Ostatnio zmieniony przez smooth 2007-10-13, 17:39, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
PaniNIE 


Wiek: 40
Dołączyła: 07 Sty 2008

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-01-09, 11:48   

ja tu sie zgodze z Verbeiną, mam podobne doświadczenie w tym temacie. ale krótko mówiąc jak się człowiek najpije to tańczy przy byle czym, aby było wesoło. ale przydałaby się mała odmiana nie mówię tu o kompletnym zmianie repertuału, o DJ ma jak zwykle swoja cudowną liste. ale może jakaś mała mieszanka? coś z innych stylów jest ich przecież tak wiele? a Dj- owi nie mówi się co ma robić, ale można zasugerować, bo klientela ucieknie do Wrocławia, Opola itd. Nie jest daleko imprezy trwają dłużej niż do 3, 4, a muzyka do wyboru do koloru. Więc tak mała sugestia, by zwrócić uwagę na takie posty. i wyciagnąć po trochu z każdego.
0 UP 0 DOWN
 
Moni 


Wiek: 39
Dołączyła: 20 Mar 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-01-12, 18:40   

starsplash- cold As ice :wink:
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: chcielibyscie, ibizie, jaks, muzyke, najbardziej, uslyszec


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 34
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu