Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Układanie puzzli:)
Autor Wiadomość
kasiaczek_171 

Wiek: 35
Dołączyła: 12 Kwi 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-12-14, 18:05   Układanie puzzli:)

Jeśli chcesz ozdobić swój pokój,lub lokal a nie masz pomysłu jak lub nie masz czasu proponuje pasujace do wnetrza puzzle lub po prostu obrazek który nam się podoba,umieszczony w antyramie.To bedzie stylowa i oryginalna ozdoba twojego pomieszczenia....Bo gdzie widziałeś/widzialas coś podobnego?Wszyscy mają plakaty lub fotografie ale nikt nie ma puzzli:)
To ogłoszenie jest dla tych którzy nie mają czasu bawić sie w układanie puzzli,a chcą ozdobić nimi wnetrze:)
Oferuje ułożenie puzzli za drobną opłatą.500Elementów-5zł,1000elementów-8zł,1500elementów-12zł,2000elementów-16zł,3000elementów-20zł.Jesli musze dojechac do klienta albo zawieźc mu gotowa układanke koszty dojazdu pokrywa zleceniodawca.
Chetnych prosze o kontakt na forum albo na gg 3336311.
0 UP 0 DOWN
 
JSSgirl 
That's my time to shine ;)



Wiek: 33
Dołączyła: 30 Sie 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Z kapusty :D

Wysłany: 2007-12-15, 09:53   

Heh niezły pomysł
Też uwielbiam układać puzzle ale nie będę robić konkurencji :P
Mam pół ściany w puzzlach :D Piękny efekt- polecam :D

I o niebo tańszy niż obrazy :P
0 UP 0 DOWN
 
Kaspersky 


Wiek: 36
Dołączył: 10 Cze 2005

UP 15 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-12-15, 12:35   

Zapodajcie jakieś zdjęcia :)
0 UP 0 DOWN
 
JSSgirl 
That's my time to shine ;)



Wiek: 33
Dołączyła: 30 Sie 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Z kapusty :D

Wysłany: 2007-12-15, 12:39   

Kaspersky napisał/a:
Zapodajcie jakieś zdjęcia :)


Dzisiaj mają mi kupić aparat "na gwiazdkę" więc porobie zdjęcia "ścianom" :P :)

(Jak nie kupią dzisiaj to dodam fotki później kiedyś ;/ :P )
0 UP 0 DOWN
 
Zbychoo 
desperate househusband ;)



Wiek: 46
Dołączył: 01 Cze 2007

UP 72 / UP 23



Wysłany: 2007-12-15, 13:32   

kasiaczek_171 napisał/a:
Bo gdzie widziałeś/widzialas coś podobnego?
U połowy moich znajomych.
Ale rzeczywiście przy odpowiednim doborze obrazka efekt jest bardzo ciekawy.
Nie rozumiem tylko jak można pozbawić się największej frajdy czyli ułożenia tego samemu. No chyba że, jak napisałaś, z braku czasu. Życzę powodzenia w interesach, pomysł rzeczywiście ciekawy - przyjemne z pożytecznym (zarobkowym) :wink:
0 UP 0 DOWN
 
kasiaczek_171 

Wiek: 35
Dołączyła: 12 Kwi 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-12-15, 21:29   

Dzięki za zainteresowanie.Niestety nikt jeszcze nie zgłosił sie z ofertą.
0 UP 0 DOWN
 
gosiaczek86 
Male wredne i pyskate:P



Wiek: 37
Dołączyła: 19 Lip 2005

UP 2 / UP 1



Wysłany: 2007-12-15, 21:30   

Kaspersky napisał/a:
Zapodajcie jakieś zdjęcia :)


chciales zdjecie sciany z puzzlami .. http://yasiu.elektroda.ne...124IMAG0004.JPG
prosze bardzo to moje dzielo .. wieksze to 1000 a mniejsze jak dobrze pamietam 500 .. to jest tylko jedna sciana, niestety nie mam mozliwosci zrobienia lepszych ale napewno cos wrzuce jak juz bede miala rozwieszone w nowym mieszkaniu moje puzzle ktore ulozylam podczas mojego pobytu w angli ;)


a pomysl z ukladaniem puzzli dosyc ciekawy ale ja raczej robilam i robie to dla przyjemnosci a nie dla zarobku ale jak kto woli..
0 UP 0 DOWN
 
JSSgirl 
That's my time to shine ;)



Wiek: 33
Dołączyła: 30 Sie 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Z kapusty :D

Wysłany: 2007-12-16, 09:58   

gosiaczek86 napisał/a:
Kaspersky napisał/a:
Zapodajcie jakieś zdjęcia :)


chciales zdjecie sciany z puzzlami .. http://yasiu.elektroda.ne...124IMAG0004.JPG
prosze bardzo to moje dzielo .. wieksze to 1000 a mniejsze jak dobrze pamietam 500 .. to jest tylko jedna sciana, niestety nie mam mozliwosci zrobienia lepszych ale napewno cos wrzuce jak juz bede miala rozwieszone w nowym mieszkaniu moje puzzle ktore ulozylam podczas mojego pobytu w angli ;)


a pomysl z ukladaniem puzzli dosyc ciekawy ale ja raczej robilam i robie to dla przyjemnosci a nie dla zarobku ale jak kto woli..


no widzę, że jednej ścianie już zdjęcia robić nie muszę ;)
te ze statkiem mam takie same :D u rodziców w sypialni sobie wiszą :D

niestety cyfrówka będzie dopiero za tydzień - więc i za tydzień fotki :P
0 UP 0 DOWN
 
Walenty 



Wiek: 48
Dołączył: 02 Mar 2007

UP 2 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-12-16, 12:11   

kasiaczek_171 napisał/a:
Oferuje ułożenie puzzli

Fajny pomysł na biznes. Ja jednak nie pozbawię się przyjemności samodzielnego układania puzzli. Co prawda jest to żmudne i czasochłonne, ale satysfakcja ze złożenia tych wszystkich kawałeczków w jedną całość jest ogromna. U mnie na ścianie wisi taki obrazek
0 UP 0 DOWN
 
JSSgirl 
That's my time to shine ;)



Wiek: 33
Dołączyła: 30 Sie 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Z kapusty :D

  Wysłany: 2007-12-16, 12:26   

O wlaśnie, zamiast robić zdjęcia ścianom pokaże tak jak ktoś powyżej.
Więc oto moja kolekcja:






U mnie w pokoju:


U brata:


również inne, których zdjęc nie mogę znaleźć to Wenecja, Alpejska wioska i widok ze statkiem (kilka postów wcześniej)

z tego co widzę na stronie Castorlandu- zrobię większe zamówienie, nie wiedziałam, że mają tyle TAKICH widoków :o :lol: :D 8) :mrgreen:
0 UP 0 DOWN
 
Kaspersky 


Wiek: 36
Dołączył: 10 Cze 2005

UP 15 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-12-16, 14:23   

No dziewczyny jak dla mnie bomba :) Ciekaw jestem, czy miałbym na tyle ciepliwości, żeby samemu ułożyć takie puzzle 500+. A próbował ktoś może na spółke z kimś układać ? :) Bo zajęcie chyba w sam raz na zimowe mroźne wieczory.
0 UP 0 DOWN
 
kasiaczek_171 

Wiek: 35
Dołączyła: 12 Kwi 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-12-16, 15:28   

chciales zdjecie sciany z puzzlami .. http://yasiu.elektroda.ne...124IMAG0004.JPG
Układam puzzle dla przyjemnosci,ale ze mnie nie stać kupowac sobie na razie nowych puzzli to chetnie poukładam komuś kto nie ma na to czasu i przy okazji zarobie na swoje puzzle,nie pracuje i na razie nie moge normalnie isć do pracy a to co zarobie na układaniu puzzli o ile zarobie to sa grosze....przecież nie bede z tego żyć.
0 UP 0 DOWN
 
JSSgirl 
That's my time to shine ;)



Wiek: 33
Dołączyła: 30 Sie 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Z kapusty :D

Wysłany: 2007-12-16, 16:50   

Raz puzzle 1000, raz 1500 i raz 2000 układałam sama (nie licząc tych wszystkich co układałam jak byłam mała ;) ). A tak to przeważnie układa cała rodzinka wspólnie, albo kto, kiedy ma czas :)
Super rozrywka jak dla nas :)
Dobre na oderwanie wszystkich od TV czy komputera ;)
0 UP 0 DOWN
 
gosiaczek86 
Male wredne i pyskate:P



Wiek: 37
Dołączyła: 19 Lip 2005

UP 2 / UP 1



Wysłany: 2007-12-16, 20:55   

JSSgirl, u mnie tez jak cos to ukladala cala rodzinka tzn ja mama i tato tyle ze po tamtej dwojce ktos musial pozniej poprawiac hehe ale bylo i tak duzo zabawy ;) a co do puzzli to jest tylko moja jedna sciana na innych mam tez po 2-3 ukladanki powieszone nie liczac jednej na drugiej no i w innych pokojach .. ogolem naliczylam ze w Brzegu ulozylam ok 13000 puzzli ( licze tylko te powyzej 500 elementow) ;) a teraz w angli mieszkajac namowilam chlopaka i on tak polknol baktylka ze kupil mi 7 paczek z czego 3 juz sa ulozone w antyramach czekaja na powieszenie bo narazie nie mieszkamy na swoim ..;)ale jak sie przeprowadzimy to pewnie nastepne puzzle zaczne ukladac ;) jak cos dam znac i wrzuce fotki ;)
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: puzzli, ukladanie


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 32
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu