Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Inez
2007-03-14, 13:13
Tańce
Autor Wiadomość
xpikolox 



Wiek: 34
Dołączył: 14 Wrz 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Immaginationland

Wysłany: 2007-12-11, 00:01   

Kurs Tańca towarzyskiego w budynku urzędu miasta... szczegóły postaram się gdzieś wygrzebać i podać :roll:
0 UP 0 DOWN
 
Janiss 
tsss...



Wiek: 37
Dołączyła: 23 Kwi 2005

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-12-11, 09:01   

robaczek napisał/a:
Polna Koniczyna xD napisał/a:
Na młynarskiej jest szkołka tanca i w ktubie garnizonowym ale to sie nazywa biedronki i niewiem do ilu lat :-P 8)


jak masz niesprawdzone informacje, to proszę nie wypowiadaj się.


robaczku...Każdy ma prawo wypowiadać się na tym forum, a ewentualnie "zniekształcone" informacje można zawsze sprostować i doskonale, że to zrobiłaś.

No i jeszcze mam obiekcje co do tej "szkółki tańca". Działalności zespołów artystycznych Klubu Garnizonowego bym tak nie nazwała. Jest jeszcze wiele dziedzin twórczości scenicznej, którymi zajmują się członkowie zespołu. To nie tylko taniec, ale również śpiew, teatr, kabaret, recytacja (czy coś jeszcze pominęłam?). Takiej szerokiej gamy możliwości rozwoju w kierunku artystycznym (wszystko w jednym niemalże) chyba żadna "szkółka tańca" w Brzegu nie oferuje.

Sama, przez prawie 11 lat, byłam wychowanką zespołów KG i od "Biedronek" zaczynając, przewinęłam się przez Zespół Wokalny "Inwencja" po Eksperymentalną Scenę "JAK".
Wielka życiowa przygoda. Sceny i podróże - te małe i te duże. Konkursy, festiwale i związana z nimi świetna zabawa, nowe znajomości i przyjaźnie podtrzymywane przez lata
; ) Mnóstwo doświadczeń, emocji, które miały ogromny wpływ na to, jakim jestem dzisiaj człowiekiem...
Ostatnio zmieniony przez Janiss 2007-12-11, 09:01, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
biedronka 



Wiek: 34
Dołączyła: 01 Sie 2007

UP 1 / UP 0



Wysłany: 2007-12-11, 17:13   

Janiss napisał/a:
robaczek napisał/a:
Polna Koniczyna xD napisał/a:
Na młynarskiej jest szkołka tanca i w ktubie garnizonowym ale to sie nazywa biedronki i niewiem do ilu lat :-P 8)


jak masz niesprawdzone informacje, to proszę nie wypowiadaj się.


[

Sama, przez prawie 11 lat, byłam wychowanką zespołów KG i od "Biedronek" zaczynając, przewinęłam się przez Zespół Wokalny "Inwencja" po Eksperymentalną Scenę "JAK".
Wielka życiowa przygoda. Sceny i podróże - te małe i te duże. Konkursy, festiwale i związana z nimi świetna zabawa, nowe znajomości i przyjaźnie podtrzymywane przez lata
; ) Mnóstwo doświadczeń, emocji, które miały ogromny wpływ na to, jakim jestem dzisiaj człowiekiem...


Żanetko coś nas łączy ;) też się przewinęłam przez zespoły wokalne, różne różniste sceny- te małe i te duże. czasami na jakimś wyjeździe przychodziło nam spać w koszarach, lub w jeszcze bardziej dziwnych miejscach, ale nikt nie narzekał, bo każdy wiedział po co tam jest- aby tańczyć, śpiewać, recytować, grać... żeby zaistnieć- choć na chwilkę ;)
0 UP 0 DOWN
 
Polna Koniczyna xD 


Wiek: 29
Dołączyła: 19 Paź 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-12-15, 09:22   

:?: :?: haaaaa ty now tak do mnie okk robaczku

Moderowany przez jadore:
No i właśnie - kłania się nam pisanie pełnymi zdaniami z interpunkcją i z sensem - wg mnie tu chodzi o to: "ha! Ty, Robaczku mów tak do mnie, ok?" No chyba że sie mylę :) Taka rada na przyszłość - proszę pisać coś więcej niż tylko niezrozumiałe równoważniki zdań - prawie jak pisane slangiem - dziękuję za uwagę :)
Ostatnio zmieniony przez jadore 2007-12-15, 12:27, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
biedronka 



Wiek: 34
Dołączyła: 01 Sie 2007

UP 1 / UP 0



Wysłany: 2007-12-15, 11:29   

Polna Koniczyna xD napisał/a:
:?: :?: haaaaa ty now tak do mnie okk robaczku


napisz to jeszcze raz-powoli :P
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: tance


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 26
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu