Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Gothic 4
Autor Wiadomość
Gacek02 
Tr0jan ?? ;)



Wiek: 31
Dołączył: 12 Lut 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

  Wysłany: 2007-05-27, 11:41   Gothic 4

No wiec Panowie z JoWood pomysleli, aby zrobic kontynuacje sagi Gothic, i wydac Gothic`a 4. Co za ****** !!! przeciez Gothic 3 mial juz dosc satysfakcjonujacy koniec i i tak brakowalo w nim tej fabuly i tego klimatu co w 2 i 1, ale Ta gra doslownie schodzi na psy. poniewaz nie dosc ze gothic to byla kultowa saga i pieknie sie w nia gralo to niszcza to co bylo zadza Pieniedzy, poniewaz wiedza ze kazdy bedzie chcial miec 4 i w nia pograc, z tego powodu ja robia i beda czerpac tylko na niej zyski.

Taka sytuacja bedzie jesli gothica stworzy samo JoWood.

Jezeli kontynuacje sagi stworzy Pirania Bytes, to wierze ze bedzie w niej wiecej fabuly i klimatu niz w 3.

To jest tylko moja opinia na ten temat.

Wiecej o tworzeniu gry gothic 4 mozecie poczytac tutaj !!!
http://www.gram.pl/news_9...4_w_drodze.html
http://www.pcgames.de/?article_id=601973
http://pccentre.pl/Article16266.htm
http://forum.pclab.pl/t259293.html

wiecej nie wymieniam :P :)
Ostatnio zmieniony przez Gacek02 2007-05-27, 21:26, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 43
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-05-27, 12:32   

Gacek02 napisał/a:
Co za IDIOCI !!!


Spokojnie ! Na dzień dzisiejszy nie wiele trzeba, aby ktoś Ci wtoczył sprawę za takie słowa :wink:
No ale w rzeczy samej, choć w Gothic III nie grałem, to doniesiono mi, że nie mam czego żałować, zwłaszcza jako osoba, która grała w pierwsze dwie części.
Teraz nawet jeśli uda im się zrobić naprawdę dobrą IV część, to czeka ich ciężkie zadanie polegające na zdobyciu zaufania wiernych fanów Gothica, którzy się mocno na części IIIciej zawiedli !
Cóż, czas pokaże !
0 UP 0 DOWN
 
Gacek02 
Tr0jan ?? ;)



Wiek: 31
Dołączył: 12 Lut 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-05-27, 21:28   

No ok, troche sie oburzylem i bylem oburzony piszac tego posta :P :D

CENZURA naniesiona :)

chyba nikt mnie za szesc * nie posadzi :D no chyba ze pomysla ze obrazilem ich nazywajac ****** heh :D
0 UP 0 DOWN
 
juru 



Wiek: 36
Dołączył: 12 Lis 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: z internetu

Wysłany: 2007-05-28, 12:54   

Ja natomiast nie grałem w trzecią cześć ale mam na na nią nieziemską ochotę. Dla samej Trzeciej części Gothica kupiłbym nowy komputer... A słabej fabule nic mi nie wiadomo. A czy 4 cześć będzie klapą to z taką oceną poczekałbym do jej wydania. Logicznie rzecz biorąc i sugerując się innymi tytułami gier tak może być, jednak ja bym jeszcze poczekał z tą oceną.
0 UP 0 DOWN
 
Morg 



Wiek: 42
Dołączył: 22 Gru 2006

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-05-28, 13:16   

Gacek02 napisał/a:
Gothic 3 mial juz dosc satysfakcjonujacy koniec
Ten pokaz slajdów + tekst "najważniejsze że wszystko było dobrze" - yyyy.... to ma być satysfakcjonujący koniec?

Ogólnie G3 nie było by złe, gdyby nie fakt że jest to gra niedokończona, wydana w pośpiechu i, co tu kryć, byle jak. Co prawda misje w stylu "znajdź Xardasa" czy te ciągłe wyrzynanie czegoś (co bardziej przypomina pozycje z gatunku H&S) to gruba przesada, ale np.: Nordmar był ciekawym miejscem z fajnym klimatem. Jeszcze gdyby gra chodziła płynnie i nie wywalała się co kilka minut byłoby zupełnie OK. Gdyby zrobiliby coś co przywróci sadze (szczególnie pod względem fabularnym i technicznym [poza muzyką bo w G3 muzyka jest najlepszym elementem gry]) to, czym seria podbiła serca graczy przy części 1, to ja jestem za! Lepsze to niż wydawanie miernych dodatków, powielających te same błędy.
0 UP 0 DOWN
 
Gacek02 
Tr0jan ?? ;)



Wiek: 31
Dołączył: 12 Lut 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-05-29, 18:50   

Napisalem ze to tylko moje zdanie na ten temat :P nie czepiajcie sie az tak :)
0 UP 0 DOWN
 
konrad930 



Wiek: 30
Dołączył: 06 Wrz 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Pisarzowice

Wysłany: 2007-10-02, 20:00   

To prawda że gothic 4 ma byc na konsolki??? 8)
0 UP 0 DOWN
 
LiscLisc 



Wiek: 31
Dołączył: 12 Mar 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-10-02, 20:13   

Ja nie lubie Gothica, nudny dla mnie, nie lubie takiego wybory klasy a raczej brak wyboru.
0 UP 0 DOWN
 
Tymcio 


Zaproszone osoby: 1
Wiek: 31
Dołączył: 07 Wrz 2006

UP 24 / UP 19


Skąd: Michałowice

Wysłany: 2007-10-02, 20:52   

konrad930 napisał/a:
To prawda że gothic 4 ma byc na konsolki??? 8)


no skoro tak pisze w 2 i 4 linku to pewnie tak będzie...
ale zanim ta gra wyjdzie, to lodowce już mocno stopnieją...
0 UP 0 DOWN
 
Extreme 


Wiek: 32
Dołączył: 30 Mar 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-10-08, 20:42   

smooth napisał/a:

Teraz nawet jeśli uda im się zrobić naprawdę dobrą IV część, to czeka ich ciężkie zadanie polegające na zdobyciu zaufania wiernych fanów Gothica, którzy się mocno na części IIIciej zawiedli !


mysle, ze prawdziwi fani wlasnie dlatego siegneliby po 4 czesc Gothica. Zawiedzeni po slabej 3(nie gralem, bo komputer by nie pociagnal, ale mam zamiar w przyszlosci zagrac ;p) chcieliby sprawdzic czy 4 jest tak samo dobra jak 1 czy 2(moim zdaniem slabsza od 1), czy slaba i "naciagana" jak 3.

Nie znam dokladnie losow Bezimiennego z czesci 3(widzialm tylko poczatek gry), ale jesli 4 czesc mialaby byc wydana rowniez na konsole to dziwnie byloby gdyby zawierala czesc fabuly z wczesniejszych czesci. Chyba, ze na konsole wyszlaby cala saga od czesci 1 do 4, co jest raczej niemozliwe.
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: gothic


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 28
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu