Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: qiero
2007-05-26, 13:32
Eliminacje piłkarskich ME 2008

Czy polscy piłkarze awansują do finałów mistrzostw Europy?
tak
90%
 90%  [ 18 ]
nie
10%
 10%  [ 2 ]
Głosowań: 20
Wszystkich Głosów: 20

Autor Wiadomość
Derian 



Wiek: 37
Dołączył: 20 Maj 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: inąd

Wysłany: 2007-09-12, 18:53   

steve napisał/a:
a co do Rasiaka, to go wcale nie widać chyba dwa razy mial pilkę :p

Jak to Grzesiu. W końcu to "człowiek, który zatrzymał Polskę" :P

Jedyna dogodna sytuacja, świetne podanie Kuby Błaszczykowskiego do Rasiaka. Piłka trafia wprost do Rasiaka... ale zaraz zaraz co się dzieje, dlaczego ta cholerna piłka tak skacze? Niech ktoś ją zatrzyma :P :mrgreen:
Nigdy Grzesia nie lubiłem, uważam, że jest beznadziejnie słaby, co skutecznie pokazuje w tym meczu. Takie świetne podanie, a piłka się od niego odbija jak od słupka __-__"

Jak strzeli bramkę, to pewnie głową, bo piłka się od niego odbije :P
0 UP 0 DOWN
 
referee9o 



Wiek: 33
Dołączyła: 28 Sie 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-09-12, 19:04   

Derian napisał/a:
Jak to Grzesiu. W końcu to "człowiek, który zatrzymał Polskę"

Heh... dobry tekst... ale słyszałam jego rozwinięcie po tragicznym w wykonaniu Rasiaka meczu z Anglią (el. MŚ 2006) "człowiek, który zatrzymał Polskę na Old Trafford" :D
Derian napisał/a:
Nigdy Grzesia nie lubiłem, uważam, że jest beznadziejnie słaby, co skutecznie pokazuje w tym meczu. Takie świetne podanie, a piłka się od niego odbija jak od słupka __-__"

Ja również nigdy nie darzylam go sympatią i zawsze twierdzilam, że nie ma dla niego miejsca w naszej reprezentacji. Myślałam, że dzis jednak coś pokaże, w koncu miał okazję sie wykazać... a teraz jak dla mnie jest zbędny na boisku, to tak jakbyśmy grali w 10 :) Więc jak dla mnie Grzesiu do zmiany :/ Szkoda, bo w sumię nie potrafi on zaistnieć w reprezentacji, choćby nie wiem jak dobrze idzie mu w klubie, to zawsze w reprezentacji kiepsko:/
I licze na zmianę wyniku w drugiej połowie, oczywiście na naszą korzyśc :D
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-09-12, 19:22   

I już Rasiaka nie ma :D :D
0 UP 0 DOWN
 
Derian 



Wiek: 37
Dołączył: 20 Maj 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: inąd

Wysłany: 2007-09-12, 20:38   

No i co, zszedł Grześ, wszedł na boisko Marek Saganowski i pokazał, że grać z Finami można. Kurcze, szkoda, że znowu nie pomogły plecy bramkarza :mrgreen: :P

Ale 1 punkt też dobry. Zobaczymy czy Serbowie coś powalczą :>

I ja chciałem powiedzieć, że Artur Boruc to jest wspaniały człowiek :mrgreen:
0 UP 0 DOWN
 
skalpel 



Wiek: 37
Dołączył: 20 Maj 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Wrocław / Brzeg

Wysłany: 2007-09-12, 21:34   

I kolejny słaby mecz Polaków :roll: Można powiedzieć, że nasi grali w piłkę tylko 10-15 min na początku drugiej połowy. Pochwalić należy Błaszczykowskiego, który zagrał kolejny dobry mecz w reprezentacji i Boruca, który wybronił nam remis. Reszta drużyny wypadła fatalnie. Rasiak starał się, ale właściwie otrzymał tylko jedną dobrą piłkę w pole karne, którą zmarnował. Smolarek co chwila wdawał się w głupi drybling i tracił bezsensownie piłkę. Krzynówek wypadł przeciętnie. Środek pomocy nie istniał. Nie dość, że prawie nie odbierali piłek piłkarzom Finlandii, to kiedy już mieli piłkę podawali do przeciwnika. Dudka zagrał fatalnie i co chwila był ogrywany. Z drugiej strony Golański czasem ruszał do ataku, ale większych efektów z tego nie było :roll: A para środkowych obrońców potrafiła popełniać fatalne błędy w ustawieniu :roll:

Podsumowując znowu mieliśmy więcej częścia niż umiejętności, bo Finowie grali lepiej i powinni wykorzystać jedną z wielu sytuacji podbramkowych.

Miejmy nadzieję, że w meczu Portugalii z Serbią też padnie remis.
0 UP 0 DOWN
 
referee9o 



Wiek: 33
Dołączyła: 28 Sie 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-09-13, 10:08   

skalpel napisał/a:
Pochwalić należy Błaszczykowskiego, który zagrał kolejny dobry mecz w reprezentacji i Boruca, który wybronił nam remis.

Racja jedynie tych dwóch zawodników moge z czystym sumieniem pochwalić. Jeśli chodzi o Rasiaka to nie wypowiem się, każdy widział jego "grę" jeśli to w ogóle można nazwać grą:/ Ale dobrze, że zagrał, bo udowodnił, że nie ma dla niego miejsca w naszej reprezentacji i mam nadzieje, że szybko go w niej nie zobacze.
Słabą gre Polaków można zrozumieć jedynie dlatego, że grali bardzo cieżkie i wazne mecze na wyjezdzie. Wiadomo te 2 zdobyte punkty w meczach z Portugalia i Finlandią nie stawiają nas w takiej dobrej sytuacji jak gdybyśmy przywiezli 4 punkty, jednak nie jestesmy na straconej pozycji, nie jest źle :) Trener Beenhakker na pewno wyciągnie wnioski z tych dwóch występów i myśle że będzie dobrze (jak zwykle optymistka :D ).
skalpel napisał/a:
Podsumowując znowu mieliśmy więcej częścia niż umiejętności

Racja, szczęście ostatnio wyjątkowo dopisuje naszej reprezentacji, oby kiedys go nie zabrakło.
skalpel napisał/a:
Miejmy nadzieję, że w meczu Portugalii z Serbią też padnie remis

No i padł, Portugalia - Serbia 1:1 :D Wszystko poszło po naszej myśli, a wyrównująca bramka dla Serbów padła w samej końcówce spotkania (87 minuta). Dzięki temu wynikowi jesteśmy w dobrej sytuacji ... mamy cztery punkty przewagi nad trzecią w tabeli Portugalią (ma rozegrany o mecz mniej) i pięć na Serbią, zajmującą czwartą pozycję
A teraz pora poszukać, jakiegoś solidnego napastnika...
0 UP 0 DOWN
 
Araim 
Angels sword



Wiek: 39
Dołączył: 05 Kwi 2006

UP 2 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-09-13, 10:15   

potrzebujemy 7 pkt :] wiec z Kazachami do przodu i Belgia remis z Serbia i .....


JEDZIEMY !!!!!!!!!!!!!!!
0 UP 0 DOWN
 
posa 


Wiek: 37
Dołączył: 16 Lip 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-09-13, 12:07   

Mecz był słaby, mielismy wiecej szczescia niz rozumu. a co do Rasiaka to spodziewałem sie po nim wiecej tzn duzo wiecej, zagrał tak jak żurawski z Portugalia! czy my nie mamy dobrych napastników :x Za to Błaszykowski zagrał dobry mecz a Boruc uratowal nam punkt. wiecej pozytywów nie widze :)
0 UP 0 DOWN
 
Derian 



Wiek: 37
Dołączył: 20 Maj 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: inąd

Wysłany: 2007-09-13, 12:29   

referee9o napisał/a:
A teraz pora poszukać, jakiegoś solidnego napastnika..

posa napisał/a:
czy my nie mamy dobrych napastników


Mamy, tylko nie wiem czemu nikt nie docenia Marka Saganowskiego?
0 UP 0 DOWN
 
warlike 


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 42
Dołączył: 23 Kwi 2005

UP 12 / UP 2



Wysłany: 2007-09-13, 15:41   

jest kilku młodych i zdolnych może sięgnąć po kogoś z młodzieżówki....teraz Leo napewno będzie się rozglądał za napastnikiem

co do meczu portugalia serbia to ładny dymek tam wyszedł pod koniec meczu :evil:
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 2008, eliminacje, me, pilkarskich


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu