Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: yasiu
2008-06-25, 23:12
Opolska posłanka w Tańcu z Gwiazdami
Autor Wiadomość
Devon 


Wiek: 38
Dołączył: 28 Kwi 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-07-31, 14:39   Opolska posłanka w Tańcu z Gwiazdami



    Opolska posłanka Samoobrony - Sandra Lewandowska, weźmie udział w kolejnej edycji "Tańca z Gwiazdami" - poinformował portal internetowy TVN24.pl .

    Tak, tak - to nie prima aprilisowy żart. - Chcę pokazać inną twarz polityka. Nie tylko tę, która widzowie znają z Sejmu - powiedziała w portalu tvn24.pl Lewandowska. Co więcej przyznała także, że o zdanie zapytała wcześniej Andrzeja Leppera, który nie miał nic przeciwko a do tego obiecał trzymać za nią kciuki.

    Ale tak to już jest, że słowo gwiazda coraz częściej nie jest już w przypadku polityków nawet najmniejszym nadużyciem. Tym bardziej gdy chodzi o młodą i atrakcyjną posłankę, której liczby publikacji w kolorowych gazetach mogłaby pozazdrościć - i pewnie zazdrości - nie jedna "gwiazda" z tzw. show biznesu.

    W najnowszej edycji Tańca z Gwiazdami posłanka Lewandowska nie będzie jedynym przedstawicielem świata polityki. Swoje - być może i nie namaszczone przez ministra Giertycha - przedstawicielstwo będzie miała i Liga Polskich Rodzin. W Rumbie, czy Walcu Wiedeńskim widzom zaprezentuje się najmłodszy z posłów - Krzysztof Bosak.

    Od razu na myśl nasuwa się jednak pytanie, czy udział w jednym z najpopularniejszych show telewizyjnych ostatnich czasy jest dla posłów tylko i wyłącznie okazją do zabawy... A może to początek kampanii przed jesiennymi wyborami..? Czyżby jednak LiS nie dogadał się z PiS? Oj ciężko w dzisiejszych czasach jest tym naszym politykom. Ciągle to zabieganie o wyborców i ten niewyobrażalny stres - wybiorą mnie, czy nie?

    Pierwszy występ w niedzielę 9 września o 20.00 w Telewizji TVN.

    źródło: 24opole.pl
    fot: interia.pl
0 UP 0 DOWN
 
skalpel 



Wiek: 37
Dołączył: 20 Maj 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Wrocław / Brzeg

Wysłany: 2007-07-31, 15:20   

A w ostatniej 'Polityce' wywiad z panią posłanką i słowa:

'Ja pracuję w komisji ochrony środowiska, zasobów naturalnych i leśnictwa (...) i marzę, żeby ktoś o tym zrobił program i popularyzował mnie w ten sposób. A zamiast tego mówi się w kółko o toplessie, stringach i tak dalej.'

:D

choć najbardziej trafna do całej sytuacji jest jej pierwsza wypowiedź:

'Szczerze mówiąc, gdybym mogła, to bym w ogóle zrezygnowała z chodzenia do telewizji, bo nie mam takich ciągotek'

:D

Jak dla mnie to początek kampanii wyborczej 8) A przy tym można sobie troszkę dorobić :wink:


Swoją drogą widać jak się pracuje w polskim sejmie, jeżeli posłowie mają czas na takie pierdoły :roll:
Ostatnio zmieniony przez skalpel 2007-07-31, 15:22, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Agnes 
zadziorra ;)



Zaproszone osoby: 3
Wiek: 35
Dołączyła: 26 Mar 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: CDŚ

Wysłany: 2007-07-31, 15:29   

skalpel napisał/a:
Swoją drogą widać jak się pracuje w polskim sejmie, jeżeli posłowie mają czas na takie pierdoły :roll:



szkoda słów... :|

a swoją drogą to taniec z gwiazdami to jeden z najgłupszych programów jakie widziałam... :|
0 UP 0 DOWN
 
Pan_Pasztet 



Wiek: 36
Dołączył: 10 Maj 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg :)

Wysłany: 2007-07-31, 15:42   

taak nie zalapala sie na seks-afere w samoobronie to moze bedzie seks-afera w tancu... ??
0 UP 0 DOWN
 
Devon 


Wiek: 38
Dołączył: 28 Kwi 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-07-31, 15:49   

e tam gadasz Pasztet :) nie każda jest tak wstrząśnięta zeby odrazu isc za kase do łóżka
Ostatnio zmieniony przez Devon 2007-07-31, 15:50, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
blaster 



Zaproszone osoby: 10
Wiek: 39
Dołączył: 26 Kwi 2006

UP 138 / UP 192


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-07-31, 16:02   

kochanica barona z samoobrony :D heheh ciekawe jak tanczy. Z checia zobacze
0 UP 0 DOWN
 
Pan_Pasztet 



Wiek: 36
Dołączył: 10 Maj 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg :)

Wysłany: 2007-07-31, 16:20   

Devon napisał/a:
nie każda jest tak wstrząśnięta zeby odrazu isc za kase do łóżka


a kto powiedzial ze za kase??:D a o ile sie nie myle to byla ona gdzies w cieplych krajach z "kolegą z partii" w cieplych krajach ;) i nie ma w tym nic złego ze opalała się toples;) a byla bodajrze z maksymiukiem;)

Jezeli Kogoś uraziłem tym postem poszę o wiadomość na p.w.
0 UP 0 DOWN
 
jadore 
Wiecie gdzie mnie znaleźć



Wiek: 50
Dołączyła: 01 Sie 2006

UP 51 / UP 4


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-07-31, 16:29   

Moi drodzy, wolałabym żeby wypowiedzi tutaj toczyły się wokół tańca, a nie ściśle wokół polityki i seks afery - bardzo Was proszę. Zastanawiam się jednak, czy tematu nie przenieść do innego działu ostatecznie.

Osobiście bardzo taniec z gwiazdami lubię, choć ten poprzedni nie należał do zbyt udanych, dlatego napewno postaram się oglądać kolejną edycję. Zdziwiła mnie też ta informacja, ponieważ słyszałam, że Bosak wcale miał nie występować, a serię córek polityków miała pociągnąć Renata Lepper - córka Andrzeja zresztą :) Skoro jednak podało te informacje TVN24, to uważam je za jak najbardziej wiarygodne. Myślę że z takim składem może być ciekawie. Poza tym uważam, że udział w takim programie dla nie zawodowych tancerzy, to poza oczywiście finansami - na plus, jest jeszcze spory i to bardzo wysiłek - na minus (dla biorących udział oczywiście) :)
0 UP 0 DOWN
 
skalpel 



Wiek: 37
Dołączył: 20 Maj 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Wrocław / Brzeg

Wysłany: 2007-07-31, 18:16   

Cytat:
heheh ciekawe jak tanczy. Z checia zobacze


A czy oglądających też intereusje jak tańczy np. Kowalska spod trójki? ;-)

Osobiście nie widzę niczego interesującego w gapieniu się jak tańczą nasze rodzime pseudogwiazdy :P I tak jak poprzednich edycji, tej też nie mam zamiaru oglądać :P
0 UP 0 DOWN
 
jadore 
Wiecie gdzie mnie znaleźć



Wiek: 50
Dołączyła: 01 Sie 2006

UP 51 / UP 4


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-07-31, 20:06   

skalpel napisał/a:
I tak jak poprzednich edycji, tej też nie mam zamiaru oglądać
no i oczywiście masz do tego prawo, nikt Ci nie każe oglądać, ale nie musisz krytykować tych, którzy będą oglądać, ani złościć się że oni to robia, a to taki głupi program, dla mnie to jest rozrywka i pod tym kątem będę na to patrzeć.
0 UP 0 DOWN
 
jstaszek 



Wiek: 63
Dołączył: 30 Cze 2005

UP 22 / UP 18



Wysłany: 2007-07-31, 20:31   

jadore napisał/a:
skalpel napisał/a:
I tak jak poprzednich edycji, tej też nie mam zamiaru oglądać
no i oczywiście masz do tego prawo, nikt Ci nie każe oglądać, ale nie musisz krytykować tych, którzy będą oglądać, ani złościć się że oni to robia, a to taki głupi program, dla mnie to jest rozrywka i pod tym kątem będę na to patrzeć.

masz racje
to jest tylko rozrywka dla NAS a czy tańczy Sandra czy X'ska nie ma różnicy
jak weźmie kilka lekcji u Kwiatka (DANCE STUDIO) to naprawde będzie przyjenmość oglądania
Pozdrawiam
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: gwiazdami, opolska, poslanka, tancu


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 32
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu