Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Gdzie na wypoczynek :) ?
Autor Wiadomość
TC 



Wiek: 42
Dołączył: 04 Gru 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-06-17, 12:14   

Ja przed chwilą wróciłem z Jarnołtówka,byłem w ośrodku Max,polecam gorąco wspaniałe miejsce i dużo szlaków do poznania.

http://www.maxjar.pl/
0 UP 0 DOWN
 
Tymon 



Wiek: 39
Dołączył: 19 Kwi 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-06-18, 22:39   

Jeśli wybierac Radków albo Kudowę to zdecydowanie polecam Kudowę. Wieczorem chyba jest więcej do roboty, jest pare knajpek jakieś solne jaskinie i inne dziwne rzeczy.
W Kudowie najlepsze pstrągi nawet niedrogie są na końcu Kudowy po lewej stronie na wylocie na Błędne Skały.
Dla zmotoryzowanych i nie tylko polecam: Błędne Skały, Kaplicę Czaszek, skansen w pstrążnej.
Jak jestem w Kudowie zawsze większość czasu spędzam w Czechach bo można zobaczyć: Skalne Miasto, Bunkry w Nachodzie, Hospital Kuks troche zaniedbany ale w sezonie musi fajnie się prezentować ogród podobny do Wersalu, koniecznie trzeba pojechać do ZOO jakieś 30 km od Nachodu.
Po drodze z powrotem można zahaczyć do twierdzy w Kłodzku (do miejskich podziemi się nie opłaca wchodzić, ale te w twierdzy są super i trzeba zobaczyć), następnie jak jest czas można pojechać do Złotego Stoku do kopalni (można tam pływać tratwą po podziemiach, znajduje się tam podziemny wodospad), do tego zaraz za kopalnią jest kolejna bez ruchu turystycznego gdzie można wejść samemu o ile ma się latarke i buty które można wybrudzić, jest tam również park survivalowy z linami rozwieszonymi między drzewami, ale cena 70zł za przejście całego parku mnie odstrasza.
Mi się udało to wszystko zobaczyć nocując 2 noce w Kudowie.
Na stronie kudowy sa opisane chyba wszystkie te atrakcje, które opisałem.
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: gdzie, na, wypoczynek


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 20
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu