Tematy oznaczone jako typowanie |
Tytuł / treść wątku | Wyświetleń | Odpowiedzi |
Typery BLK 06/07 - 4. typowanie (19.11.06) 16. Lewin Brzeski Team - Piomar 17. Orbiliusz BC - Forumbrzeg.pl 18. Mysłek-Optident - Astra 19. Grodków - WSH-E Basket 20. Latający Cyrk Monthy Pytona - QRB Trafika
|
14584 |
21 |
Typery BLK 06/07 - 3. typowanie - 5.11.06 Mysłek-Optident - Lewin Brzeski TEam Orbiliusz BC - WSH-E Basket Latający Cyrk Monthy Pytona - Grodków Astra - Forumbrzeg.pl QRB Trafika - Piomar
|
14080 |
16 |
- typujemy zwycięzcę i dokładną różnicę punktów (wynik końcowy); punktacja: 5 pkt. - wy typowanie zwycięzcy i dokładnej różnicy punktów oraz wy typowanie remisu (ply off); 3 pkt. - wy typowanie zwycięzcy i różnicy punktów z tolerancją do 5 "oczek"; 1 pkt. - wskazanie zwycięzcy Typery BLK 06/07 - 1. typowanie - 15.10.06 1. WSH-E Basket - Astra 2. Orbiliusz BC - Lewin Brzeski Team 3. Latający Cyrk Monthy Pytona - Mysłek-Optident 4. Piomar - Forumbrzeg.pl 5. QRB Trafika - Grodków
|
14074 |
26 |
Typery BLK 06/07 - 6. typowanie (10.12.06) 26. WSH-E Basket – Lewin Brzeski Team 27. Astra – Latający Cyrk Monthy Pytona 28. Forumbrzeg.pl – Grodków 29. Piomar – Mysłek-Optident 30. QRB Trafika – Orbiliusz BC
|
12583 |
15 |
3. typowanie (27/28.08.05): (IV) Burza Lipki/Skarbimierz - Orzeł Polska Cerekiew (LO) Wiking Opole - BTP Piast Brzeg (LO) Silesius Kotórz Mały - Victoria Dobrzyń (A) Sokół Niemodlin - Olimpia Lewin Brzeski (A) Pogoń Łosiów - Agfa Prusinowice (A) Orzeł Olszanka - LZS Kamienica Nyska (A) LZS Goworowice - Orlik Michałów (B) LZS Jankowice Wlk. - Burza II Lipki (B) LZS Żłobizna - Rekapol Kościerzyce (B) GKS Grodków - Bolko Kruszyna/Prędocin (J) BTP Piast Brzeg - MKS Gogolin (J) Olimpia Lewin Brzeski - Odra Opole 4. typowanie odbędzie się w środku tygodnia (30/31.08) - nie przegapcie!
|
12047 |
16 |
Typery BLK 06/07 - 2. typowanie - 29.10.06 6. Lewin Brzeskie Team - Latający Cyrk Monthy Pytona 7. Piomar - Astra 8. Grodków - Orbiliusz BC 9. Forumbrzeg.pl - Mysłek-Optident 10. WSH-E Basket - QRB Trafika
|
11110 |
19 |
Typery BLK 06/07 - 5. typowanie (3.12.06) 21. Grodków – Lewin Brzeski Team 22. Mysłek-Optident – WSH-E Basket 23. Orbiliusz BC – Astra 24. Latający Cyrk Monthy Pytona – Piomar 25. QRB Trafika – Forumbrzeg.pl
|
10633 |
17 |
nie było topicu to daje bo pozniej znowu polowa zapomnie typować :P Orbiliusz BC - Jeźdźcy Apokalipsy Lewin Brzeski TEam - WSH-E Basket Mysłek-Optident - Piomar Astra Gaśnice - QRB Trafika good luck all ;] [ Dodano: 2006-02-15, 21:59 ] Orbiliusz BC - Jeźdźcy Apokalipsy (Orbiliusz +20) Lewin Brzeski TEam - WSH-E Basket (Lewin 11-15) Mysłek-Optident - Piomar (Mysłek 1-5) Astra Gaśnice - QRB Trafika (QRB 11-15)
|
9925 |
11 |
Typery BLK 06/07 - 8. typowanie (7.01.07) 36. Astra – Lewin Brzeski Team 37. Orbiliusz BC – Latający Cyrk Monthy Pytona 38. Forumbrzeg.pl – WSH-E Basket 39. Piomar – Grodków 40. QRB Trafika – Mysłek-Optident
|
9478 |
15 |
Typery BLK 06/07 - 17. typowanie (12.05.07) 75. Lewin Brzeski Team - Latający Cyrk Monthy Pytona (5-8) 76. QRB Trafika - Gniotpol Basket Team (1-4) 77. Astra - WSH-E Basket (5-8) 78. Piomar - Mysłek-Optident (1-4)
|
9298 |
12 |
4. typowanie (30/31.08.05): (IV) Skalnik Tarnów Opolski - Burza Lipki/Skarbimierz (LO) BTP Piast Brzeg - Victoria Chróścice (LO) Victoria Dobrzyń - Wiking Opole (A) Polonia Przylesie - LZS Ścinawa Nyska (J) Motor Praszka - Olimpia Lewin Brzeski (J) LZS Walce - BTP Piast Brzeg
|
9085 |
14 |
16. typowanie (09.04.06) QRB Trafika vs Lewin *(35-47) Piomar vs Forumbrzeg.pl *(61-54) Orbiliusz vs Astra *(93-36) Mysłek vs WSH-E *(80-48) * - wynik z I spotkania [ Dodano: 2006-04-05, 19:02 ] QRB Trafika vs Lewin (LB 1-5) Piomar vs Forumbrzeg.pl (Piomar 6-10) Orbiliusz vs Astra (OBC +20) Mysłek vs WSH-E (Mysłek 11-15)
|
8652 |
11 |
Typery BLK 06/07 - 13. typowanie (11.03.07) 59. Forumbrzeg.pl - Lewin Brzeski Team (B) 60. Astra - OKiR Grodków (B) 61. QRB Trafika - WSH-E Basket (A) 62. Latający Cyrk Monthy Pytona - Mysłek-Optident (A) 63. Gniotpol Basket Team - Piomar (A)
|
8518 |
13 |
14. typowanie (18.03.06) Lewin Brzeski Team - Forumbrzeg.pl Orbiliusz BC - Piomar Astra Gaśnice - Mysłek-Optident WSH-E Basket - QRB Trafika
|
8514 |
9 |
Piłka nożna - 9. typowanie (24/25.09.05) (IV) LKS Poborszów - Burza Lipki/Skarbimierz (LO) BTP Piast Brzeg - Małapanew Ozimek (LO) Victoria Dobrzyń - Hetman Byczyna (A) Olimpia Lewin Brz. - LZS Piotrówka (A) LZS Biała Nyska - Pogoń Łosiów (A) Orzeł Olszanka - Polonia Przylesie (A) Strażak Lipniki - Orlik Michałów (B) GKS Grodków - Skorpion Lubsza (B) Burza II Lipki - Bolko Kruszyna/Prędocin (C) KS Pawłów - Parkowa Kantorowice (J) BTP Piast Brzeg - Polonia Nysa (J) Olimpia Lewin Brz. - LZS Domaszkowice
|
8492 |
14 |
Typery BLK 06/07 - 18. typowanie (13.05.07) 79. WSH-E Basket - Astra (5-8) 80. Mysłek-Optident - Piomar (1-4) 81. Latający Cyrk Monthy Pytona - Lewin Brzeski Team (5-8) 82. Gniotpol Basket Team - QRB Trafika (1-4)
|
8188 |
11 |
II runda - drugie mecze - 7 maja 2006 (niedziela) 16.00 - Lewin Brzeski Team - Astra Gaśnice (5-8) - Imecz 55:55 17.00 - Piomar - Mysłek-Optident (1-4) - Imecz 58-49 dla PIOMARU 18.00 - WSH-E Basket - Forumbrzeg.pl (5-8)- Imecz 54-39 dla WSH-E 19.00 - Orbiliusz BC - QRB Trafika (1-4) - Imecz 74:44 dla ORBILIUSZA TYPUJEMY... :evil: [ Dodano: 2006-04-25, 18:32 ] Lewin Brzeski Team - Astra Gaśnice (Lewin 1-5) Piomar - Mysłek-Optident (Piomar 6-10) WSH-E Basket - Forumbrzeg.pl (Forumbrzeg.pl 6-10) Orbiliusz BC - QRB Trafika (Orbiliusz BC 16-20) POZDRAWIAM :evil: :wink: :evil:
|
8034 |
12 |
8. typowanie (18.12.05) Astra Gaśnice - Lewin Brzeski Team Jeźdźcy Apokalipsy - WSH-E Orbiliusz BC - Mysłek-Optident Piomar - QRB Trafika
|
7889 |
10 |
Typery BLK 06/07 - 8. typowanie (21.01.07) 41. Forumbrzeg.pl – Lewin Brzeski Team 42. Grodków – Mysłek-Optident 43. Astra – QRB Trafika 44. WSH-E Basket – Latający Cyrk Monthy Pytona 45. Piomar – Orbiliusz BC
|
7777 |
12 |
10. typowanie (4/5.02.06) Mysłek-Optident - Jeźdźcy Apokalipsy Piomar - Astra Gaśnice Orbiliusz BC - WSH-E QRB Trafika - Lewin Brzeski Team
|
7445 |
11 |
15. typowanie (26.03.06) Lewin - QRB Trafika Forumbrzeg.pl - Piomar Astra - Orbiliusz WSH-E - Mysłek
|
7388 |
9 |
Rozkład par podam w sobotę wieczorem po ostatniej kolejce, tak więc chętnych do typowania zapraszam do pilnowania tego.
|
7381 |
12 |
Typery BLK 06/07 - 19. typowanie (19.05.07) 83. Astra - Latający Cyrk Monthy Pytona (o 7. miejsce) 84. QRB Trafika - Piomar (o 3. miejsce) 85. Lewin Brzeski Team - WSH-E Basket (o 5. miejsce) 86. Mysłek-Optident - Gniotpol Basket Team (o 1. miejsce)
|
7165 |
12 |
Typery BLK 06/07 - 14. typowanie (1.04.07) 47. OKiR Grodków - Lewin Brzeski Team (B - zaległy) 64. QRB Trafika - Latający Cyrk Monthy Pytona (A) 65. Piomar - WSH-E Basket (A) 66. Gniotpol Basket Team - Mysłek-Optident (A)
|
7111 |
11 |
5. typowanie (20.11.05) Orbiliusz BC - Lewin Brzeski Team GTW - Astra Gaśnice Piomar - Jeźdźcy Apokalipsy QRB Trafika - Mysłek Optident
|
7105 |
10 |