Tematy oznaczone jako trener |
Tytuł / treść wątku | Wyświetleń | Odpowiedzi |
Kandydaci na trenera lutego 2006: Zdzisław Grobelski (UGKS Odra Brzeg); tenis stołowy - wygrana w wojewódzkim Pucharze Polski, wygrana w lidze i 4 medale jego graczy w mistrzostwach Opolszczyzny Robert Karlikowski (Orlik Brzeg); piłka ręczna - wygrana na koniec lutego z Krokusem Bystrzyca Kłodzka Krzysztof Kubiak (Cukierki Odra Brzeg); koszykówka - wspaniała wygrana z Lotosem Gdynia i zwycięstwa z Gorzowem i ŁKS-em Krzysztof Leroch (Orlik Brzeg); piłka ręczna - awans z juniorami do ćwierćfinału mistrzostw Polski Jan Moskwiak (Orbiliusz BC Brzeg); koszykówka - trzy zwycięstwa w lidze, w tym z liderem z Nysy
|
3063 |
2 |
Siatkarze AZS Nysa Janusza Bułkowskiego wygrali trzy ligowe mecze pod rząd w I lidze; pingpongiści UGKS Odra Zdzisława Grobelskiego wygrywali mecz za meczem w III lidze oraz zdobyli dwa brązowe medale mistrzostw Województwa; Siatkarze UKS Kościerzyce pod wodzą Marcina Góreckiego awansowali do turnieju finałowego grupy B III ligi; koszykarze Piomaru prowadzeni przez Krzysztofa Kubiaka zakończyli sezon III ligi na trzecim miejscu; zaś koszykarski Cukierków Jarosława Zyskowskiego postarały się o duża niespodziankę pokonując wysoko zespół z Gorzowa.
|
3049 |
1 |
Janusz Korcala wygrał ze swoim zespołem trzy pierwsze mecze ligowe; kolarze Franciszka Moszumańskiego nadal osiągali bardzo dobre wyniki w wielu wyścigach; a juniorzy Jacka Mazurkiewicza rozpoczęli sezon od zwycięstwa
|
3025 |
2 |
Kandydaci na trenera czerwca: Dariusz Hołyński (Pogoń Łosiów); piłka nożna - awans do ligi okręgowej Wiesław Jedynak (Burza Lipki/Skarbimierz); piłka nożna - zwycięstwo w jednym z meczów IV ligi Bartosz Kowalski (BTP Piast Brzeg); piłka nożna - trzecie meijsce w lidze juniorów Edward Małek (BTP Piast Brzeg); piłka nożna - trzecie miejsce w lidze okręgowej Zbigniew Świerczek (Victoria Dobrzyń); piłka nożna - walka do końca o utrzymanie w lidze okręgowej
|
2881 |
1 |
Kandydaci na trenera listopada 2006 Zdzisław Grobelski (UGKS Odra Brzeg); tenis stołowy - trener mistrzyń Polski Uczniowskich Klubów Sportowych Joanna Iwanicka (Piomar Brzeg); koszykówka - trener lidera III ligi koszykarzy Bartosz Kowalski (BTP Piast Brzeg); piłka nożna - seria 7 zwycięstw na zakończenie rundy jesiennej w lidze juniorów Małgorzata Kubiak (Cukierki Odra Brzeg); koszykówka - dobra forma zespołu kadetek i dwa zwycięstwa w listopadzie Zbigniew Świerczek (BTP Piast Brzeg); piłka nożna - wysoka forma zespołu na koniec rundy i powrót do ligowej czołówki
|
2878 |
1 |
Kandydaci na trenera listopada Zdzisław Grobelski (UGKS Odra Brzeg); tenis stołowy; drużynowe Mistrzostwo Polski UKS-ów z drużyną do lat 10 Robert Karlikowski (Orlik Brzeg); piłka ręczna; coraz lepsze występy w lidze Krzysztof Kubiak (Cukierki Odra Brzeg); koszykówka; minimalne porażki z Gdynią i Gorzowem oraz zwycięstwo w Łodzi Jan Śliwiński (Burza Lipki/Skarbimierz); piłka nożna; zwycięstwo nad liderem IV ligi Zbigniew Świerczek (Victoria Dobrzyń); piłka nożna, awans do II rundy Pucharu Polski
|
2825 |
2 |
KANDYDACI: Dariusz Ilów (LZS Olszanka/Pogorzela) - wyciskanie leżąc - złoty i dwa brązowe medale Mistrzostw Polski zdobyte przez jego zawodników (jeden brązowy sam zdobył) Jacek Krzciuk (Zespół Szkół nr 1 Brzeg) - softball - Mistrzostwo Europy kadetek Zbigniew Makowiecki (Zespół Szkół nr 1 Brzeg) - baseball - 3. m-ce w eliminacjach do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży Franciszek Moszumański (Ziemia Brzeska) - kolarstwo - 4. miejsce jego zawodnika w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży i kilka innych wysokich lokat w kilku wyścigach Piotr Romanowicz (Zespół Szkół nr 1 Brzeg) - softball - Mistrzostwo Europy młodziczek Głosujemy do 8 sierpnia
|
2816 |
2 |
Odra Zdzisława Grobelskiego jest liderem pingpongowej IV ligi, juniorzy młodsi Roberta Karlikowskiego z kolei liderują w lidze opolskiej, Dariusz Konstańciuk wraz z juniorkami i juniorkami starszymi zanotował kilka bardzo dobrych wyników, trampkarze Bartosza Kowalskiego zajmowali drugie i trzecie miejsce w silnie obsadzonych turniejach, a Orlik Jerzego Rusina dobrze zakończył I rundę rozgrywek.
|
2815 |
1 |
Krzysztof Kubiak ze swoimi koszykarzami awansował do półfinału III ligi; Jarosław Zyskowski odniósł z Cukierkami pierwsze zwycięstwo na własnym boisku; Janusz Bułkowski z nyskimi siatkarzami wygrał w styczniu dwa mecze w I lidze; kolarze Franciszka Moszumańskiego zdobyli trzy medale mistrzostw Polski w przełajach i zaliczyli kilka innych udanych startów, a jego wychowanek – Adrian Tekliński zadebiutował w Pucharze Świata na torze.
|
2767 |
1 |
Kandydaci na trenera września: Adam Dziasek (Olimpia Lewin Brz.) - piłka nożna; jego zespół juniorów jest rewelacja rozgrywek i plasuje się w czołówce tabeli Bartosz Kowalski (BTP Piast Brzeg) - piłka nożna; juniorzy BTP z kompletem zwyciestw są niespodziewanym liderem Krzysztof Kubiak (Cukierki Odra Brzeg) - koszykówka; dobra postawa jego zespołu podczas turniejów przedsezonowych Edward Małek (BTP Piast Brzeg) - piłka nożna; dobra passa wygranych meczów i pozycja wicelidera okręgówki Zbigniew Świerczek (Victoria Dobrzyń) - piłka nożna; kilka dobrych występów i miejsce w środku tabeli okręgówki
|
2762 |
1 |
Kandydaci na trenera kwietnia Dariusz Ilów (LZS Olszanka/Pogorzela); wyciskanie leżąc; 9 medali, w tym trzy złote oraz drugie meisjce w klasyfikacji drużynowej podczas XIII Otwartych Mistrzostw Dolnego Śląska Kobiet i Mężczyzn w Wyciskaniu Sztangi Leżąc Robert Karlikowski (Orlik Brzeg); piłka ręczna; dobry występ z młodzikami podczasd ćwierćfinałów mistrzostw Polski Bartosz Kowalski (BTP Piast Brzeg); piłka nożna; komplet zwyciestw z juniorami w kwietniu Krzysztof Kubiak (Cukierki Odra Brzeg); koszykówka; wysokie - szóste meijsce na zakończenie sezonu w ekstraklasie Zbigniew Świerczek (Victori Dobrzyń); piłka nożna; udane występy i cenne punkty w walce o utrzymanie w lidze okręgowej
|
2721 |
1 |
Kandydaci na trenera sierpnia: Adam Dziasek (Olimpia Lewin Brzeski) - piłka nożna - udany start w Opolskiej Lidze Juniorów i zwycięstwo nad Odrą Opole Bartosz Kowalski (BTP Piast Brzeg) - piłka nożna - trzy zwyciestwa w trzech meczach i trzecie miejsce w Opolekiej Lidze Juniorów Jacek Krzciuk (Szóstka Brzeg) - softball - pierwsze zwycięstwo w historii polskiego softballa podczas Mistrzostw Świata Edward Małek (BTP Piast Brzeg) - piłka nożna - miejsce w ścisłej czołówce ligi okręgowej Franciszek Moszumański (Ziemia Brzeska) - kolarstwo - trener dwukrotnego medalisty Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży Głosujemy do 8 września
|
2580 |
1 |
Koszykarki Jarosława Zyskowskiego wygrały czwarty mecz ligowy w Pabianicach; młodzicy Orlika Roberta Karlikowskiego zakończyli I rundę jako lider; koszykarze Piomaru Krzysztofa Kubiaka zanotowali komplet zwycięstw; siatkarze Marcina Góreckiego poprawili swoją pozycję w lidze; kadetki Małgorzaty Kubiak grają coraz lepiej z meczu na mecz i odnoszą kolejne zwycięstwa; juniorzy Orlika pod wodzą Marcina Stefaniszyna awansowali do ćwierćfinału mistrzostw Polski; dobrze radzili sobie również juniorzy młodsi Marka Taczanowskiego, a pierwszy zespół Pawła Pietraszka zakończył rundę zwycięstwem; pingpongiści Zdzisława Grobelskiego przebrnęli przez dwie rundy Pucharu Polski.
|
2578 |
1 |
Janusz Dziura ze swoimi piłkarzami zakończył rundę jesienną w czołówce, a Mariusz Świtoń poprowadził juniorów młodszych do 3. miejsca; zespół Jarosława Zyskowskiego wygrał w Poznaniu i zaprezentował się z dobrej strony w innych meczach, a koszykarze Krzysztofa Kubiaka zatrzymali się dopiero w Dobrodzieniu i wciąż sa w czołówce; pingpongiści Zdzisława Grobelskiego utrzymują się w ścisłej czołówce III ligi; Robert Karlikowski ze swoimi młodzikami jest liderem ligi opolskiej szczypiornistów.
|
2512 |
2 |
Pingpongiści Zdzisława Grobelskiego wygrywają mecz za meczem w IV lidze; Robert Karlikowski z juniorami młodszymi awansował do ćwierćfinału mistrzostw Polski, podobnie jak Dariusz Konstańciuk z juniorkami; Janusz Korcala udanie rozpoczął runde wiosenną, a Leszek Marzec play out zaczął od dwóch zwycięstw.
|
2452 |
1 |
Kandydaci na trenera października Mariusz Andruchowicz (Cukierki Odra Brzeg); koszykówka - dobre wystepy w lidze kadetek Zdzisław Grobelski (UGKS Odra Brzeg); tenis stołowy - awans do finału Mistrzostw Polski UKS Bartosz Kowalski (BTP Piast Brzeg); piłka nożna - lider ligi juniorów Jan Śliwiński (Burza Lipki/Skarbimierz); piłka nożna - zwycięstwo i remis po objęciu posady trenera Zbigniew Świerczek (Victoria Dobrzyń); piłka nożna - dwa zwycięstwa na koniec miesiąca
|
2410 |
1 |
Zespół Janusza Korcali pewnie zmierza do IV ligi; juniorzy Jacka Mazurkiewicza kilkoma zwycięstwami zachowali szansę na utrzymanie; pingpongiści Zdzisława Grobelskiego awansowali do III ligi; a baseballiści Łukasza Zielińskiego są liderem I ligi; tradycyjnie bardzo dobrze radzą sobie kolarze Franciszka Moszumańskiego.
|
2404 |
1 |
Kandydaci na trenera października 2006 Mariusz Andruchowicz (BTP Piast Brzeg); piłka nożna - wicelider Opolskiej Ligi Młodzików Zdzisław Grobelski (UGKS Odra Brzeg); tenis stołowy - bardzo dobre wyniki podopiecznych na wielu turniejach Dariusz Hołyński (Pogoń Łosiów); piłka nożna - nieoczekiwanie wysokie miejsce w lidze okręgowej Bartosz Kowalski (BTP Piast Brzeg); piłka nożna - awans do górnej części tabeli w lidze juniorów Edward Małek (GKS Starościn); piłka nożna - wysokie miejsce zespołu w IV lidze
|
2404 |
1 |
Kandydaci na trenera czerwca: Adam Dziasek (Olimpia Lewin Brzeski) - piłka nożna - awans z juniorami do I ligi Piotr Litwin (Softball Klub Brzeg) - softball - Mistrzostwo Polski kadetek Franciszek Moszumański (Ziemia Brzeska) - kolarstwo - udane starty jego podopiecznych na krajowych trasach Piotr Romanowicz (Zespół Szkół nr 1) - softball - Mistrzostwo Polski młodziczek Zbigniew Świerczek (Victoria Dobrzyń) - piłka nożna - awans do Ligi Okręgowej [ Dodano: 2005-07-08, 17:19 ] trenerem czerwca został Zbigniew Świerczek. 1. Zbigniew Świerczek (Victoria Dobrzyń) - 4 2. Piotr Litwin (SK Brzeg) - 2 . Piotr Romanowicz (ZS nr 1 Brzeg) - 2 4. Adam Dziasek (Olimpia Lewin Brz.) - 0 . Franciszek Moszumański (Ziemia Brzeska) - 0
|
2388 |
0 |
W lipcu najwieksze sukcesy święciły softballistki, zespół Jacka Krzciuka i Łukasza Zielińskiego w Big League został mistrzem Europy, wicemistrzostwo zdobyły podopieczne Piotra Litwina w Junior League, Franciszek Moszumański to trener WLUKK, którego zawodniczka Dominika Żukowska zdobyła dwa złote medale mistrzostw Polski juniorek młodszych, inni zawodnicy tego klubu również notowali dobre wyniki.
|
2341 |
1 |
Proponuję rozpocząć zabawę w wybory sportowców i trenerów poszczególnych miesięcy, a na koniec roku - roku. Kandydatury na razie będę sam typował, ale jestem otwarty na wszelkie inne propozycje. Głosujemy do 15 czerwca Janusz Dziura (Burza Lipki/Skarbimierz) - piłka nożna - awans do IV ligi Jacek Krzciuk (Szóstka Brzeg) - softball - zwycięstwo w turnieju międzynarodowyjm Jacek Cup Jan Moskwiak (Orbiliusz Brzeg) - koszykówka - mistrz BLK i AMOK Marek Szulczewski (PSP nr 3 Brzeg) - piłka ręczna i lekkoatletyka - mistrz Opolszczyzny w klubowej i szkolnej piłce ręcznej oraz w sztafetach przełajowych Zbigniew Świerczek (Victoria Dobrzyń) - piłka nożna - lider Klasy A [ Dodano: 2005-06-15, 15:15 ] Najlepszym trenerem maja został nauczyciel PSP nr 3 - Marek Szulczewski Wyniki głosowania: 1. Marek Szulczewski - 4 2. Janusz ...
|
2336 |
1 |
Softballistki Krzysztofa Heroka zdobyły złoty medal mistrzostw Polski Junior League; tradycynie dobre wyniki uzyskiwali kolarze Franciszka Moszumańskiego; to był tez dobry miesiąc dla zespołów piłkarskich BTP Piast - seniorzy Janusza Korcali wywalczyli IV ligę; juniorzy Jacka Mazurkiewicza utrzymali się w I lidze; trampkarze Bartosza Kowalskiego okazali się najlepsi w powiecie, a orliki Wojciecha Kaszuba zajęły trzecie miejsce w Pucharze TP SA; z kolei młodzi szczypiorniści Marka Szulczewskiego i Mirosława Kołodziejczyka wygrali ligę wojewódzką; podopieczny Zbigniewa Sempa wywalczył dwa medal na mistrzostwach Europy w teakwondo; a zespół Krzysztofa Kubiaka zdobył wicemistrzostwo Polski szkół wyższych w koszykówce kobiet.
|
2323 |
1 |
Zawodnicy Franciszka Moszumańskiego zdobywali we wrześniu medale na arenie krajowej i międzynarodowej; trampkarze Bartosza Kowalskiego dominują w lidze; piłkarze Janusza Dziury utrzymują się w czołówce IV ligi; Piotr Litwin i jego zawodniczki włączyli się do walki o softballowe mistrzostwo Polski.
|
2320 |
1 |
Łukasz Zieliński ze swoimi softballistkami zdobył mistrzostwo Polski, udane starty zaliczali piłkarze Janusza Dziury, pingpingiści Zdzisława Grobelskiego i koszykarze Krzysztofa Kubiaka, a podpieczny Zbigniewa Sempa zdobył dwa medale w Pucharze Świata w tae-kwondo.
|
2296 |
1 |
Janusz Dziura bardzo dobrze rozpoczął występy ze swoim zespołem w IV lidze; piłkarze Józefa Szpaka na koniec sierpnia byli liderem Klasy A; zespół Roberta Karlikowskiego zajął trzecie miejsce na międzynarodowym turnieju na Węgrzech; softballistki Jacka Krzciuka i Łukasza Zielińskiego zajęły ósme miejsce na mistrzostwach Świata; kolarze Franciszka Moszumańskiego zdobyli łącznie pięc medali młodzieżowych mistrzostw Polski w kolarstwie torowym.
|
2284 |
2 |