Tematy oznaczone jako lutego |
Tytuł / treść wątku | Wyświetleń | Odpowiedzi |
W lutym w Cukierkach na wyróżnienie zasłużyły Magdalena Gawrońska i Amber Petillon, szczególnie za mecz z gorzowskim AZS; w Piomarze to był Tomasz Pieszyński; w Orliku - Szymon Suwiczak; w UKS Kościerzyce – Marcin Ściślak; Adrian Tekliński zajął 10. miejsce w kolarskim sprincie podczas zawodów Pucharu Świata; Krzysztof Pacek, Arkadiusz Pająk i Jagoda Kawula zdobywali brązowe medale podczas pingpongowych mistrzostw Województwa; Marek Jezierzański wraz Piastem został liderem III ligi
|
11161 |
1 |
Koszykarki w tym miesiącu spisują się słabiej, spośró nich wyróżniłbym jedynie Joannę Chełczyńską. Z koszykarzy Piomaru lepszą formę prezentują Artur Zagórski i Marcin Wilk. A w Orliku - Łukasz Ogorzelec, Mateusz Janklowski i Szymon Suwiczak
|
6388 |
10 |
Pierwsza połowa lutego nie obfitowała nam w jakieś dobre wyniki. Na razie wyrózniłbym Krzysztofa Lerocha, który poprowadził Piomar do zwycięstwa z KZK Krapkowice i choć przegrał w Nysie, to zespół zaprezentował się nieźle
|
4171 |
5 |
Kandydaci na sportowca lutego 2006: Joanna Chełczyńska (Cukierki Odra Brzeg); koszykówka - jedna z najlepszych koszykarek Odry w lutym Martyna Koc (Cukierki Odra Brzeg); koszykówka - bardzo dobry i skuteczny występ w meczu w Gorzowie Krzysztof Pacek (UGKS Odra Brzeg); tenis stołowy - mistrz Opolszczyzny w deblu, trzeci w mikscie, dobra gra w lidze Olena Proszczenko (Cukierki Odra Brzeg); koszykówka - poprowadziła Odrę do trzech zwycięstw w lutym, w tym do wspaniałej wygranej z Lotosem Tomasz Rabanda (Rybnios); piłka nożna - zdobywca zwycięskiej bramki w finale Brzeskiej Ligi Fut-Salu
|
3833 |
5 |
W lutym kandydaci proponowani przez TVP osiągali następujące wyniki: Janusz Krężelok (biegi narciarskie) był 5. drużynowo i 10. indywidualnie w sprincie na mistrzostwach Świata; Adam Małysz (skoki narciarskie) wygrywał konkursy Puchru Świata; Piotr Mikuła (hokej na trawie) to kapitan reprezentacji Polski, która zdobyła halowe wicemistrzostwo Świata; Tomasz Sikora (biathlon) został dwukrotnym mistrzem Europy; a Grzegorz Tkaczyk (piłka ręczna) kapitanował wicemistrzom Świata.
|
3757 |
3 |
Kandydaci na trenera lutego 2006: Zdzisław Grobelski (UGKS Odra Brzeg); tenis stołowy - wygrana w wojewódzkim Pucharze Polski, wygrana w lidze i 4 medale jego graczy w mistrzostwach Opolszczyzny Robert Karlikowski (Orlik Brzeg); piłka ręczna - wygrana na koniec lutego z Krokusem Bystrzyca Kłodzka Krzysztof Kubiak (Cukierki Odra Brzeg); koszykówka - wspaniała wygrana z Lotosem Gdynia i zwycięstwa z Gorzowem i ŁKS-em Krzysztof Leroch (Orlik Brzeg); piłka ręczna - awans z juniorami do ćwierćfinału mistrzostw Polski Jan Moskwiak (Orbiliusz BC Brzeg); koszykówka - trzy zwycięstwa w lidze, w tym z liderem z Nysy
|
3063 |
2 |
Siatkarze AZS Nysa Janusza Bułkowskiego wygrali trzy ligowe mecze pod rząd w I lidze; pingpongiści UGKS Odra Zdzisława Grobelskiego wygrywali mecz za meczem w III lidze oraz zdobyli dwa brązowe medale mistrzostw Województwa; Siatkarze UKS Kościerzyce pod wodzą Marcina Góreckiego awansowali do turnieju finałowego grupy B III ligi; koszykarze Piomaru prowadzeni przez Krzysztofa Kubiaka zakończyli sezon III ligi na trzecim miejscu; zaś koszykarski Cukierków Jarosława Zyskowskiego postarały się o duża niespodziankę pokonując wysoko zespół z Gorzowa.
|
3049 |
1 |
Tomasz Adamek (boks) obronił tytuł mistrza Świata federacji IBF i dodatkowo zdobył pas IBO; Justyna Kowalczyk (biegi narciarskie) zdobyła dwa złote medale i jeden brązowy na mistrzostwach Świata, ponadto wygrała jeden wyścig Pucharu Świata; Marcin Gortat (koszykówka) zaliczał udane występy w NBA; Li Qian (tenis stołowy) wygrała prestiżowy turniej TOP 12; Kamil Stoch (skoki narciarskie) był czwarty indywidualnie i czwarty drużynowo na mistrzostwach Świata.
|
2485 |
1 |
Justyna Kowalczyk (biegi narciarskie) zajęła drugie miejsce w jednym z wyścigów Pucharu Świata; Li Qian (tenis stołowy) zajęła drugie miejsce w prestizowym turnieju TOP 12; Agnieszka Radwańska (tenis) wygrała turniej WTA i dotarła do półfinału turnieju w Doha; Tomasz Sikora (biathlon) został mistrzem Europy; Aleksandra Socha (szermierka) wygrała turniej Pucharu Świata w szabli.
|
2371 |
2 |
W lutym w Cukierkach na wyróżnieneie zasłużyła Joei Clyburn, a Justyna Daniel miała wprawdzie tylko jeden przebłysk, ale za to przyczynił sie on do zwycięstwa z Dudą Leszno. Andrzej Bartkiewicz został przełajowym mistrzem Opolszczyzny juniorów w kolarstwie, a Kajetan Skrobich wygrał przełajowy wyścig w Prószkowie. Bartosz Krocz zdobył wicemistrzostwo Polski juniorów w skoku wzwyż. Łukasz Ogorzelec był najlepszym zawodnikiem Orlika w lutym, a Marcin Nowacki udanie zadebiutował w Ruchu Chorzów.
|
2326 |
1 |
Zespół Leszka Marca (Cukierki Odra Brzeg) nieoczekiwanie pokonał trzeci zespól ligi - Dudę Leszno; Kolarze Franciszka Moszumańskiego zajmowali wysokie lokaty w kilku wyścigach przełajowych; Piłkarki Henryka Józefkiewicza zajęły drugie miejsce w turnieju w Lubinie; a pingpongiści Zdzisława Grobelskiego dobrze spisywali sie podczas indywidualnych mistrzostw województwa, a także rozpoczeli od zwycięstwa drugą rundę w IV lidze.
|
2140 |
1 |
OGŁOSZENIE Uprzejmie zawiadamiam, że w dniu 29.02.2008 r. o godzinie 9.00 w Ratuszu odbędzie się sesja Rady Miejskiej w Brzegu z następującym porządkiem obrad: Porządek obrad: 1) Otwarcie obrad sesji. 2) Wnioski do porządku obrad. 3) Przyjęcia protokołów z sesji Rady Miejskiej z dnia 28.12.2007 r. oraz z dnia 4.02.2008 r. 4) Sprawozdanie Burmistrza z bieżącej działalności. 5) Interpelacje i wnioski radnych. 6) Przyjęcie uchwał w sprawie: a) uchwalenia Statutu Brzegu (druk nr 1); b) uchwalenia Kodeksu Etyki Radnego Rady Miejskiej w Brzegu (druk nr 2); c) upoważnienia Burmistrza Miasta Brzegu do zaciągnięcia zobowiązania z tytułu umowy na wykonanie zadania pn. „Przebudowa nawierzchni Placu Polonii Amerykańskiej”, realizowanego w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Rewitalizacja przestrzeni miejskiej centrum miasta Brzeg (I etap – Przebudowa nawierzchni Placu Polonii Amerykańskiej, Placu Niepodległości i rejonu Placu Kościelnego w Brzegu – Przebudowa nawierzchni ...
|
2095 |
0 |
OGŁOSZENIE Uprzejmie zawiadamiam, że w dniu 9.02.2009 r. o godzinie 9.00 w Ratuszu odbędzie się sesja Rady Miejskiej Brzegu z następującym porządkiem obrad: Porządek obrad: 1)Otwarcie obrad sesji. 2)Wnioski do porządku obrad. 3)Przyjęcia protokołu z sesji Rady Miejskiej z dnia 30.12.2008r. 4)Sprawozdanie Burmistrza z bieżącej działalności. 5)Interpelacje i wnioski radnych. 6)Zatwierdzenie planu pracy Rady Miejskiej Brzegu na 2009 r. 7)Przyjęcie uchwał w sprawie: a)przyjęcia Strategii Zrównoważonego Rozwoju Gminy Miasto Brzeg na lata 2009-2015(druk nr 1); b)zmian w budżecie miasta na 2009 rok (druk nr 2); c)zwolnień w podatku od nieruchomości (druk nr 3); d)zmiany uchwały w sprawie zasad wynajmowania lokali wchodzących w skład mieszkaniowego zasobu Gminy – Miasto Brzeg (druk nr 4); e)zbycia zabudowanej nieruchomości stanowiącej własność Gminy Miasto Brzeg położonej w Brzegu przy ulicy Wrocławskiej (druk nr 5); f)udzielenia Wspólnocie Mieszkaniowej Długa ...
|
1933 |
0 |
OGŁOSZENIE Uprzejmie zawiadamiam, że w dniu 4.02.2008 r. o godzinie 9.00 w Ratuszu odbędzie się sesja Rady Miejskiej w Brzegu z następującym porządkiem obrad: Porządek obrad: 1) Otwarcie obrad sesji. 2) Wnioski do porządku obrad. 3) Przyjęcia protokołów z sesji Rady Miejskiej z dnia 30.11.2007 r. z 6.12.2007 cz.I z 19.12.2007 r.cz. II oraz z dnia 19.12.2007 r. 4) Sprawozdanie Burmistrza z bieżącej działalności. 5) Interpelacje i wnioski radnych. 6) Zatwierdzenie planu pracy Rady Miejskiej w Brzegu na 2008 rok. 7) Przyjęcie uchwał w sprawie: a) przyjęcia Strategii Rozwiązywania Problemów Społecznych w Gminie Miasto Brzeg na lata 2008-2015 (druk nr 1); b) zbycia z mienia komunalnego prawa własności działki gruntu nr 960/7 położonej w Brzegu przy ul. Starobrzeskiej (druk nr 2); c) zamiany nieruchomości pomiędzy Gminą – Miasto Brzeg, a Spółdzielnią Mieszkaniową „ZGODA” w Brzegu (druk ...
|
1768 |
0 |