Tematy oznaczone jako klasa |
Tytuł / treść wątku | Wyświetleń | Odpowiedzi |
TERMINARZ RUNDY JESIENNEJ KLASY C GRUPY II W SEZONIE 2007/08 I kolejka – 9 września 2007 (niedziela); godz. 16.00 GKS II Michałów – LZS Żłobizna LZS Obórki – LZS Zwanowice KS Pawłów – Pogoń II Łosiów LZS Czeska Wieś pauza II kolejka – 16 września 2007 (niedziela); godz. 16.00 LZS Zwanowice – KS Pawłów LZS Żłobizna – LZS Obórki LZS Czeska Wieś – GKS II Michałów Pogoń II Łosiów pauza III kolejka – 23 września 2007 (niedziela); godz. 16.00 LZS Obórki – LZS Czeska Wieś KS Pawłów – LZS Żłobizna Pogoń II Łosiów – LZS Zwanowice GKS II Michałów pauza IV kolejka – 30 września 2007 (niedziela); godz. 16.00 LZS Żłobizna – Pogoń II Łosiów LZS Czeska Wieś – KS Pawłów GKS II ...
|
11929 |
23 |
Terminarz rundy jesiennej Klasy B I kolejka - 21 sierpnia LZS Żłobizna - LZS Bąków Rekapol Kościerzyce - LZS Jankowice Wlk. Burza II Lipki - GKS Grodków Bolko Kruszyna/Prędocin - Błękitni Przecza LZS Kopice/Więcmierzyce - LZS Łukowice Brz. LZS Przylesie Dln. - Zryw Szydłowice LZS Wierzbnik - Skorpion Lubsza II kolejka - 28 sierpnia LZS Bąków - Skorpion Lubsza Zryw Szydłowice - LZS Wierzbnik LZS Łukowice Brz. - LZS Przylesie Dln. LZS Kopice/Więcmierzyce - Błekitni Przecza LZS Jankowice Wlk. - Burza II Lipki LZS Żłobizna - Rekapol Kościerzyce GKS Grodków - Bolko Kruszyna/Prędocin III kolejka - 4 września Rakapol Kościerzyce - LZS Bąków Burza II Lipki - LZS Żłobizna Bolko Kruszyna/Prędocin - LZS Jankowice Wlk. LZS Kopice/Więcmierzyce - GKS Grodków LZS Przylesie ...
|
10910 |
16 |
w dzisiejszym świecie każdy chce być na topie... :D Nasza klasa zrobiła swoje ale teraz najnowszym trendem jest http://www.naszechoroby.pl/ może odnajdziesz tam osobę która podobnie jak ty ma hemoroidy czy np częste zaparcia... ;| czego to ludzie nie wymyślą
|
10306 |
18 |
TERMINARZ RUNDY JESIENNEJ – klasa A GRUPA IV 2009/10 I kolejka - 23 sierpnia (niedziela); godz. 17.00 Polonia Przylesie - LZS Ścinawa Nyska LZS Biała Nyska - Unia Reńska Wieś LZS Bodzanów - LZS Konradowa LZS Kamienica Nyska - LZKS Mańkowice/Piątkowice LZS Meszno - Agfa Prusinowice Atom Grądy-Goświnowice - Ogrodnik Chróścina Nyska Sudety Burgrabice - Strażak Lipniki II kolejka - 30 sierpnia (niedziela); godz. 17.00 LZS Ścinawa Nyska - Strażak Lipniki Ogrodnik Chróścina Nyska - Sudety Burgrabice Agfa Prusinowice - Atom Grądy-Goświnowice LZKS Mańkowice/Piątkowice - LZS Meszno LZS Konradowa - LZS Kamienica Nyska Unia Reńska Wieś - LZS Bodzanów Polonia Przylesie - LZS Biała Nyska III kolejka - 6 września (niedziela); godz. 16.00 LZS Biała Nyska - LZS Ścinawa Nyska LZS Bodzanów - Polonia Przylesie[br ...
|
9271 |
18 |
I Kolejka 03.09.2006r godzina 11.00 Skorpion Lubsza pauza pazua Pogoń Łosiów Lzs Żłobizna Lzs Kruszyna-Prędocin Zryw Szydłowice Olimpia Lewin Brzeski KS Skarbimierz II Kolejka 10.09.2006r godzina 11.00 pauza KS Skarbimierz pauza Lzs Żłobizna Lzs Kruszyna-Prędocin Skorpion Lubsza Pogoń Łosiów Zryw Szydłowice Olimpia Lewin Brzeski III Kolejka 17.09.2006r godzina 11.00 Pogoń Łosiów pauza pauza Lzs Kruszyna-Prędocin Skorpion Lubsza Olimpia Lewin Brzeski Lzs Żłobizna KS Skarbimierz Zryw Szydłowice IV Kolejka 24.09.2006r godzina 11.00 pauza Zryw Szydłowice pauza Lzs Żłobizna KS Skarbimierz Skorpion Lubsza Olimpia Lewin Brzeski Pogoń Łosiów Lzs Kruszyna-Prędocin ...
|
7990 |
14 |
Terminarz rundy jesiennej Klasy A grupy I I kolejka - 11 września LZS Olszanka - LZS Przylesie Dln. LZS Przylesie - Olimpia II Lewin Brz. LZS Gnojna - LZS Więcmierzyce/Kopice LZS Michałów pauza II kolejka - 18 września LZS Michałów - LZS Olszanka LZS Przylesie Dln. - LZS Więcmierzyce/Kopice LZS Gnojna - LZS Przylesie Olimpia II Lewin Brz. pauza III kolejka - 25 września LZS Więcmierzyce/Kopice - LZS Michałów LZS Olszanka - Olimpia II Lewin Brz. LZS Przylesie Dln. - LZS Gnojna LZS Przylesie pauza IV kolejka - 2 października LZS Przylesie - LZS Olszanka Olimpia II Lewin Brzeski - LZS Więcmierzyce/Kopice LZS Michałów - LZS Przylesie LZS Gnojna pauza V kolejka - 9 października LZS Przylesie - ...
|
7527 |
9 |
TERMINARZ RUNDY JESIENNEJ KLASY C GRUPY I I kolejka - 3 września LZS Młodoszowice - LZS II Kopice/Więcmierzyce LZS Nowa Wieś Mała - LZS Wierzbna KS WOjsław - LZS Tarnów Gr. II kolejka - 10 września LZS Wierzbna - KS WOjsław LZS II Kopice/Więcmierzyce - LZS Nowa Wieś Mała LZS Gałążczyce - LZS Młodszowice III kolejka - 17 września LZS Nowa Wieś Mała - LZS Gałążczyce KS Wojsław - LZS II Kopice/Więcmierzyce LZS Tarnów Gr. - LZS Wierzbna IV kolejka - 24 września LZS II Kopice/Więcmierzyce - KS Wojsław LZS Gałążczyce - LZS Tarnów Gr. LZS Młodoszowice - LZS Nowa Wieś Mała V kolejka - 1 października KS Wojsław - LZS Młodoszowice LZS Tarnów Gr. - LZS Gałążczyce LZS Wierzbna ...
|
7198 |
14 |
LZS Nowa Wieś Mała 2-3 LZS Przylesie Dolne LZS Wójtowice 1-5 LZS Gałążczyce LZS Kopice/Więcmierzyce 4-0 LZS Starowice LZS Obórki 2-8 LZS Jankowice Wielkie LZS Gnojna 1-8 LZS Wojsław wyniki za www.90minut.pl
|
6913 |
8 |
TERMINARZ RUNDY JESIENNEJ KLASY A JUNIORÓW GRUPY I I kolejka - 3 września LZS Jankowice Wlk. - LZS Przylesie DLn. LZS Kopice/Więcmierzyce - LZS Przylesie LZS Michałów - LZS Olszanka II kolejka - 10 września LZS Przylesie - LZS Michałów LZS Przylesie Dln. - LZS Kopice/Więcmierzyce LZS Gnojna - LZS Jankowice Wlk. III kolejka - 17 września LZS Kopice/Więcmierzyce - LZS Gnojna LZS Michałów - LZS Przylesie Dln. LZS Olszanka - LZS Przylesie IV kolejka - 24 września LZS Przylesie DLn. - LZS Olszanka LZS Gnojna - LZS Michałów LZS Jankowice Wlk. - LZS Kopice/Więcmierzyce V kolejka - 1 października LZS Michałów - LZS Jankowice Wlk. LZS Olszanka - LZS Gnojna LZS Przylesie - LZS Przylesie DLn. ...
|
6670 |
10 |
TERMINARZ RUNDY JESIENNEJ KLASY C GRUPY I W SEZONIE 2007/08 I kolejka – 9 września 2007 (niedziela); godz. 16.00 LZS Nowa Wieś Mała – LZS Wierzbna LZS Wierzbnik – LZS Wójtowice KS Wojsław – LZS Gnojna LZS Gałążczyce pauza II kolejka – 16 września 2007 (niedziela); godz. 16.00 LZS Wójtowice – KS Wojsław LZS Wierzbna – LZS Wierzbnik LZS Gałążczyce – LZS Nowa Wieś Mała LZS Gnojna pauza III kolejka – 23 września 2007 (niedziela); godz. 16.00 LZS Wierzbnik – LZS Gałążczyce KS Wojsław – LZS Wierzbna LZS Gnojna – LZS Wójtowice LZS Nowa Wieś Mała pauza IV kolejka – 30 września 2007 (niedziela); godz. 16.00 LZS Wierzbna – LZS Gnojna LZS Gałążczyce – KS Wojsław LZS Nowa Wieś Mała – LZS Wierzbnik[br ...
|
6328 |
14 |
Poszukuję w inetrnecie testów, które pisali wczoraj 6 klasiści.
|
5563 |
1 |
są już terminarze? Jeśli tak to byłbym wdzięczny jakby ktoś je wrzucił tutaj
|
5284 |
1 |
Terminarz rundy jesiennej Klasy C grupy I I kolejka - 11 września LZS Starowice - LZS Młodoszowice LZS Gałążczyce - LZS Wojsław LZS Tarnów Gr. - LZS NOwa Wieś Mała LZS Wierzbna - LZS Więcmierzyce/Kopice II kolejka - 18 września LZS Młodoszowice - LZS Wierzbna LZS Więcmierzyce/Kopice - LZS Tarnów Gr. LZS Nowa Wieś Mała - LZS Gałążczyce LZS Wojsław - LZS Starowice III kolejka - 25 września LZS Wojsław - LZS Młodoszowice LZS Starowice - LZS Nowa Wieś Mała LZS Gałążczyce - LZS Więcmierzyce/Kopice LZS Tarnów Gr. - LZS Wierzbna IV kolejka - 2 października LZS Nowa Wieś Mała - LZS Młodoszowice LZS Wierzbna - LZS Gałążczyce LZS Więcmierzyce/Kopice - LZS Starowice LZS Tarnów Gr. - LZS Wojsław ...
|
5213 |
6 |
klasa C BRZEG 1 Wyniki kolejki 12 (2005-04-24) LZS Sarny Małe - LZS Młodoszowice - LZS Kobiela - LZS Przylesie - LZS Starowice - LZS Nowa Wieś - LZS Gałążczyce - LZS Kopice - LZS Tarnów Gr. - LZS Wierzbna - klasa C Brzeg 1 1. LZS Kopice 9 25 50 - 11 2. LZS Przylesie 9 19 53 - 20 3. LZS Starowice 9 16 24 - 21 4. LZS Młodoszowice 9 15 27 - 14 5. LZS Gałążczyce 9 15 26 - 17 6. LZS Sarny Małe 9 14 23 - 29 7. LZS Nowa Wieś 9 12 21 - 19 8. LZS Wierzbna 9 11 20 - 16 9. ...
|
5162 |
9 |
Śląscy policjanci zatrzymali dwóch 16-latków, którzy za pomocą stworzonego przez siebie programu rozsyłali spam. Właściciele zaatakowanego przez hakerów popularnego serwisu społecznościowego Nasza klasa oszacowali straty na 60 mln zł. Ich wyliczenia są raczej dementowane przez internetowych komentatorów. Rafał Biczysko z zespołu prasowego śląskiej policji powiedział w poniedziałek PAP, że dwaj nastolatkowie z powiatu pszczyńskiego stworzyli specjalny program, który monitorował Naszą Klasę. - Do każdego nowo umieszczonego na portalu zdjęcia aplikacja dodawała komentarz chwalący fotografię. Ponadto w komentarzu tym znajdowała się reklama płatnego programu do pobierania plików - powiedział Biczysko. Jak ustalili prowadzący sprawę policjanci z KWP w Katowicach, tylko z komputera jednego z 16-latków wysłano aż 120 tys. takich reklam. Tak duża liczba wysyłanych komunikatów sparaliżowała działanie portalu w ten sposób, że spowodowała mniejszą o 2 mln dzienną liczbę odwiedzin, a w końcowym efekcie - czasowe wyłączenie jego funkcjonowania. ...
|
4711 |
7 |
Terminarz rundy jesiennej Klasy A grupy II I kolejka - 11 września LZS Łukowice Brz. - LZS Lubsza LZS Lipki/Skarbimierz - LZS Szydłowice LZS Kruszyna/Prędocin - Pogoń Łosiów BTP Piast II Brzeg - LZS Skarbimierz Os. II kolejka - 18 września LZS Lubsza - BTP Piast II Brzeg Pogoń Łosiów - LZS Lipki/Skarbimierz LZS Szydłowice - LZS Łukowice Brz. LZS SKarbimierz Os. - LZS Kruszyna/Prędocin III kolejka - 25 września LZS Lipki/Skarbimierz - LZS Kruszyna/Prędocin BTP Piast II Brzeg - LZS Szydłowice LZS Łukowice Brz. - Pogoń Łosiów LZS Skarbimierz Os. - LZS Lubsza IV kolejka - 2 października Pogoń Łosiów - BTP Piast II Brzeg LZS Kruszyna/Prędocin - LZS Łukowice Brz. LZS Szydłowice - LZS Lubsza LZS Lipki/Skarbimierz - LZS Skarbimierz ...
|
4105 |
3 |
klasa A GR 4: Wyniki kolejki 17 (2005-04-23) Rolnik Lasocice - LZS Goworowice 1-4 Orzeł Olszanka - LZS Ścinawa 2-1 Skorpion Lubsza - LZS Kałków 0-4 LZS Kamienica - LZS Rusocin 2-7 LZS Wierzbnik - Victoria Dobrzyń 0-7 Metalowiec Łambinowice - GKS Grodków 4-1 LZS Biała Nyska - Polonia Przylesie 2-2 klasa A gr 4 1. LZS Rusocin 16 34 65 - 27 2. Victoria Dobrzyń 16 34 46 - 14 3. LZS Biała Nyska 17 31 46 - 25 4. LZS Kałków 16 29 37 - 36 5. Metalowiec Łambinowice 17 24 34 - 33 6. LZS Ścinawa 15 22 29 - 25 7. LZS Goworowice 16 22 30 ...
|
3357 |
2 |
Wokół portalu Nasza- klasa gęstnieje atmosfera. Kto podtruwa? My, dorośli, a ściślej – politycy, owi genetyczni zawistnicy pogardzający łebskimi twórcami. Bo dla politycznych smutasów Nasza- klasa = nasza kasa. wiecej na http://panorama.info.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=895&Itemid=40
|
2908 |
6 |
Nie bardzo widziałem miejsce do umieszczenia tej informacji na stronach forumbrzeg.pl jeśli moderatorzy bądzą administracja znajdą lepsze, dogodne miejsce, bez skrępowania proszę przenieść W związku z linkiem, oraz opiniami naszych znajomych zwracamy się z prośbą do administracji naszej-klasy i opinię samych użytkowników naszej-klasy ws. zaistnienia poniższej funkcji: tylko użytkownicy będący "znajomymi" danej osoby mają prawo do oglądania galerii użytkowników w pełnym obszarze fotografii, użytkownicy przeglądający fotografie / galerię widzą i owszem ale opatrzoną znakiem wodnym na każdej z nich wcześniej myśleliśmy o możliwości blokowania ściągania pobierania danej fotografii... jednak sprawdziliśmy.... tylko znak wodny umieszczony tak by zniekształcić obraz... daje możliwość zablokowania ściągania zdjęć do profili kojarzonych z działaniami np. pedofilskimi wyrażając nasze ubolewanie ws. działań osób jakich w skrócie można nazwać DEBILE prosimy użytkowników naszej-klasy jak i administrację o wspólne ...
|
2548 |
1 |
Grupa I 1. LZS Wojsław 11 25 25:23 2. LZS Przylesie Dolne 11 22 41:23 3. LZS Więcmierzyce 11 21 24:16 4. LZS Olszanka 11 19 42:43 5. LZS Michałów 11 15 24:29 6. LZS Lipowa 11 7 22:42 7. Polonia Przylesie 11 5 21:49 Grupa II 1. Burza II Lipki/Skarbimierz 12 36 60:7 2. Pogoń Łosiów 12 30 65:19 3. LZS Kruszyna/Prędocin 12 20 36:22 4. Victoria Dobrzyń 12 18 31:35 5. LZS Lubsza 12 10 17:49 6. LZS Szydłowice 12 6 20:40 7. LZS Łukowice Brz. 12 4 12:58 Baraże o awans do II ligi: LZS Wojsław – Burza II Lipki/Skarbimierz 3:1; Burza II Lipki/Skarbimierz – LZS Wojsław 1:4 Awans do II ligi: LZS Wojsław
|
2527 |
0 |
Hej Kiedyś miałem tam konto by ściągać ściągi, referaty takie tam :) zalogowałem i u dołu ekranu napis (pacz screen). robiłem porządki na dysku i znalazłem :)
|
2409 |
0 |
klasa B BRZEG Wyniki kolejki 16 (2005-04-17) LZS Jankowice - LZS Kruszyna 0-2 LZS Michałów - Olimpia II Lewin B. 3-0 v.o. LZS Łukowice - LZS Brzezina 0-2 LZS Wójtowice - LZS Szydłowice 3-2 LZS Bąków - LZS Przecza 0-2 LZS Żłobizna - LZS Kościerzyce 2-5 klasa B Brzeg 1. LZS Michałów 15 43 64 - 15 2. LZS Kościerzyce 15 34 35 - 18 3. LZS Bąków 15 31 41 - 23 4. LZS Kruszyna 15 25 31 - 30 5. LZS Łukowice 15 22 38 - 34 6. LZS Żłobizna 15 21 40 - 43 7. LZS Szydłowice 15 20 37 - 30 8. Olimpia II Lewin B. 14 ...
|
2332 |
1 |
:: LZS Sławice :: Polonia Prószków :: Burza Lipki :: Rudatom Kępa :: Źródło Krośnica :: Skalnik Tarnów Opolski :: Gazownik Wawelno :: Polonia Karłowice :: LZS Dąbrówka Górna :: Czarni Korfantów :: Wiking Opole :: Rekapol Kościerzyce :: Sokół Niemodlin :: Rodło Opole Kolejka 1 - 17 sierpnia LZS Sławice - Polonia Prószków Burza Lipki - Rudatom Kępa Źródło Krośnica - Skalnik Tarnów Opolski Gazownik Wawelno - Polonia Karłowice LZS Dąbrówka Górna - Czarni Korfantów Wiking Opole - Rekapol Kościerzyce Sokół Niemodlin - Rodło Opole Kolejka 2 - 24 sierpnia Polonia Prószków - Rodło Opole Rekapol Kościerzyce - Sokół Niemodlin Czarni Korfantów - ...
|
2041 |
0 |
:: LZS Sidzina :: LZKS Mańkowice/Piątkowice :: LZS Konradowa :: LZS Kałków :: Strażak Lipniki :: Agfa Prusinowice :: LZS Kamienica Nyska :: Atom Grądy-Goświnowice :: Ogrodnik Chróścina Nyska :: LZS Polski Świętów :: Orzeł Olszanka :: LZS Karłowice Wielkie :: LZS Kopice/Więcmierzyce :: LZS Ścinawa Nyska 1. kolejka 17.08: Góral - Mańkowice Piątkowice Konradowa - Kałków Strażak Lipniki - Agfa Prusinowice Kamienica Nyska - Atom Grądy Goświnowice Ogrodnik Chróścina Nyska - Polski Świętów Orzeł Olszanka - Karłowice Wielkie Kopice Więcmierzyce - Ścinawa Nyska 2. kolejka 24.08: Mańkowice Piątkowice - Ścinawa Nyska Karłowice Wielkie - Kopice Więcmierzyce Polski Świętów - Orzeł Atom - Ogrodnik ...
|
2035 |
0 |
Już za rok Szkoła Podstawowa w Przylesiu będzie obchodzić okrągłą 60-tą rocznicę działalności. W ubiegłym tygodniu odbył się pierwszy w jej historii zjazd absolwentów. więcej na http://brzeg24.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=2124&Itemid=1 - W 1969 roku ukończyliśmy tu szkołę podstawową, dzisiaj spotykamy się dokładnie po 40 latach od jej zakończenia. - mówi Zbigniew Witkowski, który razem z sołtys Przylesia, Krystyną Listowską również absolwentką, był inicjatorem i organizatorem tego spotkania
|
1447 |
0 |