Tematy oznaczone jako 07 |
Tytuł / treść wątku | Wyświetleń | Odpowiedzi |
15.00 Astra – Lewin Brzeski Team 16.00 Orbiliusz BC – Latający Cyrk Monthy Pytona 17.00 Forumbrzeg.pl – WSH-E Basket 18.00 Piomar – Grodków 19.00 QRB Trafika – Mysłek-Optident
|
4315 |
4 |
II kolejka - 11 listopada 17.00 Mysłek - Gniotpol 18.00 QRB - Grodków 19.00 Lewin - WSH-E pauzuje Astra odpowiedzialny za organizację: QRB
|
4276 |
4 |
Typery 06/ 07 - 34. tydzień (21-27.05. 07) 331. (22.05) Odra Wodzisław - Legia Warszawa (pn-I) 332. (23.05) Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok (pn-II) 333. (26.05) Lech Poznań - Odra Wodzisław (pn-I) 334. (26.05) Zagłębie Sosnowiec - Śląsk Wrocław (pn-II) 335. (26.05) Skalnik Gracze - Gawin Królewska Wola (pn-III) 336. (26.05) BTP Piast Brzeg - Orzeł Źlinice (pn-LO) 337. (26.05) Pogoń Łosiów - Małapanew Ozimek (pn-LO) 338. (26.05) Plon Skoroszyce - BTP Piast Brzeg (pn-jun) 339. (27.05) Burza Lipki - LZS Ścinawa Nyska (pn-A) 340. (27.05) GKS Grodków - Unia Głuchołazy (pn-A)
|
4255 |
6 |
Typery 06/ 07 - 33. tydzień (14-20.05. 07) 321. (15.05) BTP Piast Brzeg - Start Namysłów (pn-jun) 322. (19.05) Widzew Łódź - Odra Wodzisław (pn-I) 323. (19.05) Śląsk Wrocław - Polonia Bytom (pn-II) 324. (19.05) Walka Zabrze - Skalnik Gracze (pn-III) 325. (19.05) ZKS Górażdże - BTP Piast Brzeg (pn-LO) 326. (19.05) Orzeł Źlinice - Pogoń Łosiów (pn-LO) 327. (19.05) BTP Piast Brzeg - Polonia Głubczyce (pn-jun) 328. (19.05) Zagłębie Lubin - Wisła Płock (pr-I) 329. (20.05) Burza Lipki - LZS Kałków (pn-A) 330. (20.05) Polonia Przylesie - GKS Grodków (pn-A)
|
4210 |
6 |
Dnia 7 września br. (piątek) Galeria Sztuki Współczesnej BCK oraz Stowarzyszenie Haftu Bahamarze zapraszają na wernisaż wystawy haftu pod tytułem "Kobieta". Wernisaż odbędzie się o godz. 17:00 w Galerii BCK. Wystawę będziemy mogli oglądać do 6 października br. Wszstkie szczegóły w poniższym zaproszeniu:
|
4150 |
5 |
III kolejka - 18 listopada 17.00 Mysłek - Astra 18.00 Grodków - WSH-E 19.00 Lewin - Gniotpol pauzuje QRB odpowiedzialny za organizację: Gniotpol Przypominam pokrótce o obowiązkach gospodarzy kolejki: - dostarczenie wody z krytej pływalni (3 zgrzewki, trzeba się po nią zgłosić do konserwatora na pływalni najlepiej do godz. 16.15, bo później może wyjść żeby otworzyć nam halę) - pilnowanie kluczy do szatni, - rozdawanie wody drużynom, - pilnowanie spokoju wokół parkietu, w korytarzach i na trybunach, - pozostanie po ostatnim meczu i sprawdzenie porządku na hali (szczególnie na trybunach i w szatniach). Po pierwszej kolejce nie było żadnych uwag ze strony MOSiR-u do organizacji, po drugiej też nie powinno być i tak trzymać :) Drużyny, które jeszcze nie zapłaciły proszę o dotrzymanie dodatkowych, uzgodnionych z organizatorami ...
|
4090 |
3 |
Typery 06/ 07 - 18. tydzień (29.01-4.02. 07) 171. (31.01) Orlik Brzeg - Miedź II Legnica (pr-II) 172. (31.01) AZS Poznań - CCC Polkowice (kosz-FGE) 173. (3.02) Cukierki Odra Brzeg - SMS Łomianki (kosz-FGE) 174. (3.02) ŁKS ŁÓdź - CCC Polkowice (kosz-FGE) 175. (3.02) Piomar Brzeg - KZK Krapkowice (kosz-III) 176. (3.02) ZS Ozimek - KS Głubczyce (kosz-III) 177. (3.02) MKS Strzelce Op. - MMKS K-Koźle (kosz-III) 178. (3.02) AZS II Opole - AZS PWSZ Nysa (kosz-III) 179. (3.02) Anwil Włocławek - Śląsk Wrocław (kosz-DBE) 180. (3.02) Polfa Pabianice - AZS Poznań (kosz-FGE)
|
4087 |
7 |
chcialbym sie dowiedziec co wiecie na temat calonocnej zabawy na żwirowni w lewinie 1.lipca?podobno takowa impreza ma sie odbyc,i takie sluchy mnie doszly,lecz nic wiecej na ten temat nie wiem a nie ukrywam ze wiedziec bym chcial :Dwiec jesli ktos cos wie to prosze o informacje :D
|
4057 |
7 |
Typery 06/ 07 - 16. tydzień (15-21.01. 07) 151. (17.01) Cukierki Odra Brzeg - Zryw Dębieńsko (kosz-jun) 152. (18.01) Cukierki Odra Brzeg - Zryw Dębieńsko (kosz-kad) 153. (20.01) ŁKS Łódź - Cukierki Odra Brzeg (kosz-FGE) 154. (20.01) Duda Leszno - SMS Łomianki (kosz-FGE) 155. (20.01) Polfa Pabianice - CCC Polkowice (kosz-FGE) 156. (20.01) MKS Strzelce Op. - Start Dobrodzień (kosz-III) 157. (20.01) AZS II Opole - MMKS K-KOźle (kosz-III) 158. (20.01) AZS PWSZ Nysa - KZK Krapkowice (kosz-III) 159. (21.01) Śląsk Wrocław - Czarni Słupsk (kosz-DBE) 160. (21.01) Anwil Włocławek - Turów Zgorzelec (kosz-DBE)
|
4018 |
7 |
1 lipca o godz. 11 na Stadionie Miejskim w Brzegu rozpocznie się "Graffiti Jam Brzeg 2006". Główną atrakcją imprezy będzie malowanie muru wokół stadionu. Poza tym przewidziano m.in. pokazy i konkursy jazdy na rolkach i deskorolkach. Będzie można także zobaczyć pokaz gry na bębnach, a także koncert hip-hopowy brzeskiego zespołu. Impreza odbywa się pod patronatem burmistrza Brzegu Wojciecha Huczyńskiego, a jej organizatorem jest Urząd Miasta oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Źródło: http://www.brzeg.pl
|
4009 |
4 |
Typery 06/ 07 - 36. tydzień (04-10.06. 07) 351. (06.06) BTP Piast Brzeg - Unia Krapkowice (pn-jun) 352. (06.06) Armenia - Polska (pn-eME) 353. (09.06) Piast Gliwice - Śląsk Wrocław (pn-II) 354. (09.06) ŁKS Łomża - Odra Opole (pn-II) 355. (09.06) Skalnik Gracze - Pogoń Świebodzin (pn-III) 356. (09.06) Lechia Z.Góra - TOR Dobrzeń Wlk. (pn-III) 357. (09.06) BTP Piast Brzeg - Małapanew Ozimek (pn-LO) 358. (09.06) Pogoń Łosiów - Skalnik Tarnów Op. (pn-LO) 359. (09.06) OKS Olesno - BTP Piast Brzeg (pn-jun) 360. (10.06) GKS Grodków - LZS Kamienica N. (pn-A)
|
4003 |
6 |
Rezerwy AZS Opole to jedyna drużyna, z którą Piomar jeszcze nie wygrał w ciągu ostatnich sezonów (nie licząc walkowera dwa lata temu). Czas na przełamanie.
|
3907 |
4 |
Typery 06/ 07 - 38. tydzień (18-24.06. 07) 371. (23.06) GKS Starościn - Strat Namysłów (pn-IV) 372. (23.06) LZS Proślice - Swornica Czarnowąsy (pn-IV) 373. (23.06) BTP Piast Brzeg - LZS Grodziec (pn-LO) 374. (23.06) Pogoń Łosiów - Silesius Kotórz Mały (pn-LO) 375. (23.06) Małapanew Ozimek - Skalnik Tarnów Op. (pn-LO) 376. (23.06) Odra II Opole - Start Dobrodzień (pn-LO) 377. (23.06) Orzeł Źlinice - LZS Mechnice (pn-LO) 378. (23.06) Hetman Byczyna - Polonia Domaszowice (pn-LO) 379. (23.06) Unia Kolonowskie - ZKS Górażdże (pn-LO) 380. (23.06) LZS Widawa - Start Siołkowice (pn-LO)
|
3898 |
6 |
Typery 06/ 07 - 29. tydzień (16-22.04. 07) 281. (18.04) Arka Gdynia - Odra Wodzisław (pn-I) 282. (18.04) Śląsk Wrocław - Unia Janikowo (pn-II) 283. (18.04) Rozwój Katowice - Skalnik Gracze (pn-III) 284. (21.04) Odra Wodzisław - Wisła Płock (pn-I) 285. (21.04) Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław (pn-II) 286. (21.04) Lechia Zielona Góra - Skalnik Gracze (pn-III) 287. (21.04) Silesius Kotórz Mały - BTP Piast Brzeg (pn-LO) 288. (21.04) Pogoń Łosiów - Odra II Opole (pn-LO) 289. (21.04) TOR DObrzeń Wlk. - BTP Piast Brzeg (pn-jun) 290. (21.04) Zagłębie II Lubin - Orlik Brzeg (pr-II)
|
3823 |
6 |
Typery 06/ 07 - 30. tydzień (23-29.04. 07) 291. (27.04) Śląsk Wrocław - Turów Zgorzelec (kosz-DBE) 292. (28.04) Korona Kielce - Odra Wodzisław (pn-I) 293. (28.04) Śląsk Wrocław - Podbeskidzie B-Biała (pn-II) 294. (28.04) Skalnik Gracze - Zagłebie II Lubin (pn-III) 295. (28.04) BTP Piast Brzeg - Hetman Byczyna (pn-LO) 296. (28.04) Unia Kolonowskie - Pogoń Łosiów (pn-LO) 297. (28.04) Olimpia Lewin Brz. - Start Namysłów (pn-jun) 298. (28.04) BTP Piast Brzeg - RTS Kozie R. (pn-jun) 299. (29.04) Start Namysłów - UKS Kościerzyce (pn-jun. mł.) 300. (29.04) Śląsk Wrocław - Turów Zgorzelec (kosz-DBE)
|
3805 |
6 |
Typery 06/ 07 - 39. tydzień (25.06-01. 07. 07) 381. (27.06) Unia Janikowo - Warta Poznań (pn-oIIlige) 382. (30.06) Polska - Brazylia (pn-MŚdo20) 383. (30.06) Korea Płd. - USA (pn-MŚdo20) 384. (30.06) KRL-D - Panama (pn-MŚdo20) 385. (30.06) Argentyna - Czechy (pn-MŚdo20) 386. (01. 07) Kanada - Chile (pn-MŚdo20) 387. (01. 07) Jordania - Zambia (pn-MŚdo20) 388. (01. 07) Hiszpania - Urugwaj (pn-MŚdo20) 389. (01. 07) Japonia - Szkocja (pn-MŚdo20) 390. (01. 07) Nigeria - Kostaryka (pn-MŚdo20)
|
3793 |
4 |
Brzeskie koszykarki rozegraja awansem mecz z wicemistrzyniami Polski - Lotosem Gdynia.
|
3766 |
4 |
:: Galeria Sztuki Współczesnej Brzeskiego Centrum Kultury zaprasza na Pokaz autorski slajdów z podróży po Chinach Aleksandry Janik, Magdaleny Hlawach, Grzegorza Gajosa Made in China pokaz odbędzie się 14. 07.06 o godz. 17.00 w Galerii BCK, będzie to również oficjalne zamkniecie wystawy fotograficznej pod tym samym tytułem ::
|
3715 |
4 |
W dniach 10 - 19 lipca 2006 w Brzegu odbędzie się Ogólnopolski Plener Malarski – Brzeg 2006r. Organizator: Brzeskie Centrum Kultury miejsce imprezy: Brzeg ul. Mleczna 5 49-300, Brzeg tel.: 077 416 28 88; 077 404 57 75 Jedyne info na ten temat, jakie posiadam :( Może ktoś coś jeszcze do tego dorzuci :?:
|
3628 |
5 |
Typery 06/ 07 - 32. tydzień ( 07-13.05. 07) 311. (09.05) Pogoń Szczecin - Odra Wodzisław (pn-I) 312. (09.05) Śląsk Wrocław - Polonia Warszawa (pn-II) 313. (12.05) Odra Wodzisław - Górnik Łęczna (pn-I) 314. (12.05) Odra Opole - Śląsk Wrocław (pn-II) 315. (12.05) Skalnik Gracze - GKS Katowice (pn-III) 316. (12.05) BTP Piast Brzeg - Pogoń Łosiów (pn-LO) 317. (12.05) Polonia Pogórze - BTP Piast Brzeg (pn-jun) 318. (13.05) Małapanew Ozimek - BTP Piast Brzeg (pn-jun. mł.) 319. (13.05) GKS Grodków - LZS Karłowice (pn-A) 320. (13.05) Agfa Prusinowice - BUrza Lipki (pn-A)
|
3571 |
5 |
Witam chciałbym wszystkich poinformować że z daną chwilą zakładam nowy turniej Fifa 07 przez program Hamachi Zgłaszajcie się Najpierw rozegramy Lige Mistrzów a Następne Mistrzostwa Świata dla zwycięscy Mistrzostw Świata i Ligi Mistzów Kod Doładowujący Orange o wartości 5 zł ale to tylko jeżeli ktos będzie miał pierwsze miejsce i tu i tu. Server:Fifa 07 Hamachi Hasło:Fifa A Więc Zgłaszajcie się to jes wzór na Zgłoszenie który powinien wyglądać tak. Rasti gg 6606644 Manchester United England Kluby Rasti Manchester United Reprezentacje Rasti England Zasady 1.Podawając wyniki mówcie kto grał jaka drużyną 2.Screeny z wynikiem wysylajcie ...
|
3532 |
5 |
"Bursztynowa przygoda" to wakacyjna zabawa Radia Opole i Nowej Trybuny Opolskiej. Codziennie od poniedziałku do piątku wspólnie z mieszkańcami regionu będziemy szukać drogocennej sakwy z kamieniami. Bursztynowa Przygoda zawita do Brzegu 31. 07 (poniedziałek) Czytaj więcej : NTO --
|
3421 |
5 |
Typery 06/ 07 - 37. tydzień (11-17.06. 07) 361. (13.06) GKP Gorzów Wlkp. - Skalnik Gracze (pn-III) 362. (13.06) TOR Dobrzeń Wlk. - Zagłębie II Lubin (pn-III) 363. (16.06) Sparta Paczków - GKS Starościn (pn-IV) 364. (16.06) Swornica Czarnowąsy - LZS Krasiejów (pn-IV) 365. (16.06) Start Siołkowice - BTP Piast Brzeg (pn-LO) 366. (16.06) LZS Mechnice - Pogoń Łosiów (pn-LO) 367. (16.06) LZS Grodziec - Małapanew Ozimek (pn-LO) 368. (16.06) Start Dobrodzień - LZS Widawa (pn-LO) 369. (17.06) LZS Ścinawa N. - GKS Grodków (pn-A) 370. (17.06) LZS Karłowice - Burza Lipki (pn-A)
|
3397 |
5 |
Typery 06/ 07 - 19. tydzień (5-11-02. 07) 181. (10.02) Orlik Brzeg - OSiR Komprachcice (pr-II) 182. (10.02) AZS Poznań - Nova Trading Toruń (kosz-FGE) 183. (10.02) ŁKS Łódź - Polfa Pabianice (kosz-FGE) 184. (10.02) SMS Łomianki - Lotos Gdynia (kosz-FGE) 185. (10.02) KS Głubczyce - Start Dobrodzień (kosz-III) 186. (10.02) MMKS K-Koźle - ZS Ozimek (kosz-III) 187. (10.02) KZK Krapkowice - MKS Strzelce Op. (kosz-III) 188. (11.02) Cukierki Odra Brzeg - AZS Jelenia Góra (kosz-FGE) 189. (11.02) Duda Leszno - CCC Polkowice (kosz-FGE) 190. (11.02) AZS PWSZ Nysa - Piomar Brzeg (kosz-III)
|
3292 |
6 |
V kolejka - 23 grudnia 17.00 Mysłek - Grodków 18.00 Astra - Lewin 19.00 WSH-E - QRB pauzuje Gniotpol odpowiedzialny za organizację: WSH-E
|
3145 |
3 |