Tematy oznaczone jako 07 |
Tytuł / tre¶ć w±tku | Wy¶wietleń | Odpowiedzi |
W niedzielę 9 wrze¶nia o godz 15.00 w Rybniku odbędzie sie decyduj±cy i ostateczny mecz Grabarze vs Jastrz±b, który wyłoni mistrza II ligi. Mistrz bezpo¶rednio awansuje do I ligi. Wicemistrz rozegra baraże o I ligę z ostatni± drużyna I ligi (Gdańsk lub Władysławowo) !!! Play Ball !!!
|
6472 |
7 |
15.00 Forumbrzeg.pl - Lewin Brzeski Team (B) 16.00 Astra - OKiR Grodków (B) 17.00 Mysłek-Optident - QRB Trafika (A) 18.00 Piomar - Lataj±cy Cyrk Monthy Pytona (A) 19.00 WSH-E Basket - Gniotpol Basket TEam (A)
|
6382 |
8 |
Typery BLK 06/ 07 - 11. typowanie (11.02. 07) 51. Forumbrzeg.pl - Lewin Brzeski Team (B) 52. Astra - OKiR Grodków (B) 53. Mysłek-Optident - QRB Trafika (A) 54. Piomar - Lataj±cy Cyrk Monthy Pytona (A) 55. WSH-E Basket - Gniotpol Basket TEam (A)
|
6343 |
12 |
Typery 06/ 07 - 28. tydzień (09-15.04. 07) 271. (10.04) Odra Opole - BTP Piast Brzeg (pn-jun) 272. (10.04) Olimpia Lewin Brz. - MKS Kluczbork (pn-jun) 273. (10.04) Hetman Byczyna - BTP Piast Brzeg (pn-jun mł.) 274. (11.04) Duda Leszno - Cukierki Odra Brzeg (k-FGE) 275. (14.04) Cukierki Odra Brzeg - Nova Trading Toruń (k-FGE) 276. (14.04) Orlik Brzeg - KPR ¦widnica (pr-II) 277. (14.04) BTP Piast Brzeg - Unia Kolonowskie (pn-LO) 278. (14.04) LZS Widawa - Pogoń Łosiów (pn-LO) 279. (14.04) BTP Piast Brzeg - Olimpia Lewin Brz. (pn-jun) 280. (15.04) BTP Piast Brzeg - Rodło Opole (pn-jun mł.)
|
6049 |
7 |
Typery BLK 06/ 07 - 20. typowanie (20.05. 07) 87. Lataj±cy Cyrk Monthy Pytona - Astra (o 7. miejsce) 88. Piomar - QRB Trafika (o 3. miejsce) 89. WSH-E Basket - Lewin Brzeski Team (o 5. miejsce) 90. Gniotpol Basket Team - Mysłek-Optident (o 1. miejsce)
|
5752 |
10 |
Typery BLK 06/ 07 - 16. typowanie (28.04. 07) 73. Mysłek-Optident - Lewin Brzeski Team 71. WSH-E Basket - QRB Trafika 72. Gniotpol Basket Team - Astra 74. Piomar - Lataj±cy Cyrk Monthy Pytona
|
5725 |
10 |
Typery 06/ 07 - 15. tydzień (8-14.01. 07) 141. (10.01) Gwarek Pawłowice - Cukierki Odra Brzeg (kosz-jun) 142. (11.01) MOSM Bytom - Cukierki Odra Brzeg (kosz-kad) 143. (13.01) Cukierki Odra Brzeg - AZS Poznań (kosz-FGE) 144. (13.01) SMS Łomianki - ŁKS ŁódĽ (kosz-FGE) 145. (13.01) KK AZS Jelenia Góra - CCC Polkowice (kosz-FGE) 146. (13.01) Piomar Brzeg - Start Dobrodzień (kosz-III) 147. (13.01) AZS PWSZ Nysa - MMKS K-KoĽle (kosz-III) 148. (13.01) AZS II Opole - KS Głubczyce (kosz-III) 149. (13.01) MKS Stzelce Op. - OKiS ZS Ozimek (kosz-III) 150. (13.01) ¦l±sk Wrocław - Polpak ¦wiecie (kosz-DBE)
|
5377 |
7 |
IV kolejka - 16 grudnia 17.00 Lewin - Grodków 18.00 Gniotpol - QRB 19.00 Astra - WSH-E pauzuje Mysłek odpowiedzialny za organizację: Lewin
|
5263 |
7 |
Typery 06/ 07 - 26. tydzień (26.03-01.04. 07) 251. (28.03) Polska - Armenia (pn-eME) 252. (28.03) MOSM Bytom - Cukierki Odra Brzeg (kosz-jun) 253. (31.03) SMS Łomianki - Cukierki Odra Brzeg (kosz-FGE) 254. (31.03) Orlik Brzeg - Krokus Bystrzyca Kł. (pr-II) 255. (31.03) BTP Piast Brzeg - Odra II Opole (pn-LO) 256. (31.03) Start Dobrodzień - Pogoń Łosiów (pn-LO) 257. (31.03) BTP Piast Brzeg - Start Namysłów (pn-jun) 258. (31.03) OKS Olesno - Olimpia Lewin Brz. (pn-jun) 259. (31.03) Forumbrzeg.pl - KS Pawłów (pn-tow) 260. (01.04) BTP Piast Brzeg - Pomologia Prószków (pn-jun mł.)
|
5242 |
8 |
Typery 06/ 07 - 24. tydzień (12-18.03. 07) 231. (12.03) Cukierki Odra Brzeg - RMKS Rybnik (kosz-jun) 232. (14.03) Cukierki Odra Brzeg - Gwarek Pawłowice (kosz-jun) 233. (15.03) Cukierki Odra Brzeg - MOSM Tychy (kosz-kad) 234. (17.03) Orlik Brzeg - Żagiew Dzierżoniów (pr-II) 235. (17.03) KPR ¦widnica - OSiR Komprachcice (pr-II) 236. (17.03) Cukierki Odra Brzeg - Duda Leszno (kosz-FGE) 237. (17.03) SMS Łomianki - Nova Trading Toruń (kosz-FGE) 238. (17.03) AZS PWSZ Gorzów - AZS Poznań (kosz-FGE) 239. (18.03) AZS PWSZ Gorzów - AZS Poznań (kosz-FGE) 240. (18.00) AZS PWSZ Nysa - Piomar Brzeg (kosz-bar.oII)
|
5131 |
7 |
Typery 06/ 07 - 27. tydzień (02-08.04. 07) 261. (04.04) ŁKS ŁódĽ - AZS Jelenia Góra (kosz-FGE) 262. (04.04) AZS Poznań - Polfa Pabianice (kosz-FGE) 263. (04.04) Orlik Brzeg - Krokus Bystrzyca Kł. (pr-II) 264. ( 07.04) LZS Mechnice - BTP Piast Brzeg (pn-LO) 265. ( 07.04) Start Siołkowice - Pogoń Łosiów (pn-LO) 266. ( 07.04) Agfa Prusinowice - GKS Grodków (pn-A) 267. ( 07.04) ŁKS ŁódĽ - Odra Wodzisław (pn-I) 268. ( 07.04) GKS Bełchatów - Zagłębie Lubin (pn-I) 269. ( 07.04) ¦l±sk Wrocław - Ruch Chorzów (pn-II) 270. ( 07.04) Szczakowianka Jaworzno - Skalnik Gracze (pn-III)
|
5059 |
6 |
Typery 06/ 07 - 21. tydzień (19-25.02. 07) 201. (21.02) Cukierki Odra Brzeg - Chrobry-Basket Głuchołazy (kosz-jun) 202. (24.02) Cukierki Odra Brzeg - Wisła Can-Pack Kraków (kosz-FGE) 203. (24.02) SMS Łomianki - CCC Polkowice (kosz-FGE) 204. (24.02) AZS PWSZ Gorzów - Polfa Pabianice (kosz-FGE) 205. (24.02) Sukces Lipowa - Cukierki Odra Brzeg (kosz-kad) 206. (24.02) MKS Strzelce Op. - Piomar Brzeg (kosz-III) 2 07. (24.02) Start Dobrodzień - AZS PWSZ Nysa (kosz-III) 208. (24.02) Orlik Brzeg - Pogoń Ole¶nica (pr-II) 209. (24.02) MiedĽ II Legnica - OSiR Komprachcice (pr-II) 210. (25.02) ŁKS ŁódĽ - AZS Poznań (kosz-FGE)
|
5059 |
8 |
Typery 06/ 07 - 17. tydzień (22-28.01. 07) 161. (24.01) Cukierki Odra Brzeg - Duda Leszno (kosz-FGE) 162. (24.01) SMS Łomianki - AZS Gorzów Wlkp. (kosz-FGE) 163. (24.01) CCC Polkowice - Nova Trading Toruń (kosz-FGE) 164. (24.01) Cukierki Odra Brzeg - MOSM Bytom (kosz-jun) 165. (25.01) Łabędy Gliwice - Cukierki Odra Brzeg (kosz-kad) 166. (27.01) AZS Gorzów Wlkp. - CUkierki Odra Brzeg (kosz-FGE) 167. (27.01) SMS Łomianki - AZS KK Jelenia Góra (kosz-FGE) 168. (27.01) MMKS K-KoĽle - Piomar Brzeg (kosz-III) 169. (27.01) KZK Krapkowice - AZS II Opole (kosz-III) 170. (27.01) KS Głubczyce - MKS Strzelce Op. (kosz-III)
|
4978 |
7 |
13.00 Lewin Brzeski Team - Lataj±cy Cyrk Monthy Pytona (5-8) 14.00 QRB Trafika - Gniotpol Basket Team (1-4) 15.00 Astra - WSH-E Basket (5-8) 16.00 Piomar - Mysłek-Optident (1-4)
|
4936 |
4 |
Typery 06/ 07 - 23. tydzień (5-11.03. 07) 221. (08.03) MKS Zabrze - Cukierki Odra Brzeg (kosz-kad) 222. (09.03) CUkierki Odra Brzeg - Duda Leszno (kosz-PP) 223. (09.03) Wisła Kraków - AZS Poznań (kosz-PP) 224. (09.03) Polfa Pabianice - AZS Gorzów WLkp. (kosz-PP) 225. (09.03) Lotos Gdynia - SMS Łomianki (kosz-PP) 226. (10.03) Start Dobrodzień - Piomar Brzeg (kosz-III) 227. (10.03) Bór Oborniki ¦l. - Orlik Brzeg (pr-II) 228. (11.03) Start Siołkowice - BTP Piast Brzeg (pn-PP) 229. (11.03) Burza Lipki - LZS Widawa (pn-PP) 230. (11.03) Pogoń Łosiów - LZS Pro¶lice (pn-PP)
|
4768 |
7 |
Typery 06/ 07 - 20. tydzień (12-18.02. 07) 191. (17.02) Lotos Gdynia - Cukierki Odra Brzeg (kosz-FGE) 192. (17.02) Wisła Kraków - SMS Łomianki (kosz-FGE) 193. (17.02) Nova Trading Toruń - ŁKS ŁódĽ (kosz-FGE) 194. (17.02) KK AZS Jelenia Góra - AZS Poznań (kosz-FGE) 195. (17.02) Tęcza Leszno - Orlik Brzeg (pr-II) 196. (17.02) OSiR Komprachcice - Zagłębie II Lubin (pr-II) 197. (17.02) AZS II PO Opole - Piomar Brzeg (kosz-III) 198. (18.02) Piomar Brzeg - KS Głubczyce (kosz-III) 199. (18.02) Polfa Pabianice - Duda Leszno (kosz-FGE) 200. (18.02) CCC Polkowice - AZS Gorzów (kosz-FGE)
|
4759 |
7 |
Typery 06/ 07 - 22. tydzień (26.02-04.03. 07) 211. (27.02) UKS 13 Mysłowice - Cukierki Odra Brzeg (kosz-kad) 212. (28.02) Zryw Dębieńsko - Cukierki Odra Brzeg (kosz-jun) 213. (01.03) Cukierki Odra Brzeg - RMKS Rybnik (kosz-kad) 214. (03.03) CCC Polkowice - Cukierki Odra Brzeg (kosz-FGE) 215. (03.03) Polfa Pabianice - SMS Łomianki (kosz-FGE) 216. (03.03) KK AZS Jelenia Góra - ŁKS ŁódĽ (kosz-FGE) 217. (03.03) AZS Poznań - Duda Leszno (kosz-FGE) 218. (03.03) Piomar Brzeg - OKiS ZS Ozimek (kosz-III) 219. (03.03) AZS Nysa - KS Głubczyce (kosz-III) 220. (03.03) AZS II Opole - Start Dobrodzień (kosz-III)
|
4699 |
7 |
Witam Poszukuje jednej, moze dwoch osob na miesieczna wyprawe rowerowa. Start ok. 25 lipca. Trasa: Polska - Slowacja - Wegry - Serbia - Czarnogora - Bosnia i Herc. - Chorwacja - Włochy - Austria- Czechy - Polska. I jeszcze pare informacji na temat wyprawy: * Dziennie: ok. 120 km po gorach; 150 km po plaskim; Ł±cznie ok. 3500 km * Noclegi na dziko, albo w ogrodkach u ludzi * Kasa potrzebna na jedzenie i na ewentualne naprawy czyli ok. 500 zł * Czas trwania wyprawy: 30 dni * Info o wyprawie: http://www.wyprawy.ovh.org Jezeli bylby ktos zainteresowany spraw± zapraszam na gg:4357879 --
|
4579 |
5 |
Typery 06/ 07 - 31. tydzień (30.04-06.05. 07) 301. (01.05) LZS Domaszkowice - BTP Piast Brzeg (pn-jun) 302. (01.05) LZS Mechnice - BTP Piast Brzeg (pn-LO) 303. (05.05) Odra Wodzisław - Wisła Kraków (pn-I) 304. (05.05) Górnik Polkowice - ¦l±sk Wrocław (pn-II) 305. (05.05) TOR Dobrzeń Wlk. - Skalnik Gracze (pn-III) 306. (05.05) Polonia Domaszowice - BTP Piast Brzeg (pn-LO) 3 07. (05.05) Pogoń Łosiów - Hetman Byczyna (pn-LO) 308. (05.05) BTP Piast Brzeg - Koksownik Zdzieszowice (pn-jun) 309. (05.05) Olimpia LEwin Brz. - RTS Kozie Rogi (pn-jun) 310. (05.05) Turów Zgorzelec - ¦l±sk Wrocław (kosz-DBE)
|
4537 |
7 |
Dnia 09.03. 07 we Wrocławiu odbędzie się koncert takich zespołów jak : Vavamuffin happysad Pogodno Paprika korps managa mitch&mitch więcej szczegółów na www.wrockfest.pl Wybiera się ktos może z forum brzeg ??
|
4528 |
6 |
Typery 06/ 07 - 40. tydzień (02-08. 07. 07) - OSTATNI 391. (02. 07) Kongo - Austria (pn-M¦u20) 392. (02. 07) Portugalia - Nowa Zelandia (pn-M¦u20) 393. (02. 07) Gambia - Meksyk (pn-M¦u20) 394. (03. 07) USA - Polska (pn-M¦u20) 395. (03. 07) Brazylia - Korea Płd. (pn-M¦u20) 396. (04. 07) Szkocja - Nigeria (pn-M¦u20) 397. (05. 07) Meksyk - Portugalia (pn-M¦u20) 398. (06. 07) Brazylia - USA (pn-M¦u20) 399. (06. 07) Polska - Korea Płd. (pn-M¦u20) 400. ( 07. 07) Vetra Wilno - Legia Warszawa (pn-Intertoto)
|
4375 |
7 |
Typery 06/ 07 - 35. tydzień (28.05 - 03.06. 07) 341. (29.05) BTP Piast Brzeg - Ruch Zdzieszowice (pn-jun) 342. (02.06) ¦l±sk Wrocław - KSZO Ostrowiec (pn-II) 343. (02.06) Odra Opole - MiedĽ Legnica (pn-II) 344. (02.06) Raków Częstochowa - Skalnik Gracze (pn-III) 345. (02.06) TOR Dobrzeń Wlk. - Chrobry Głogów (pn-III) 346. (02.06) Azerbejdżan - Polska (pn-eME) 347. (02.06) Start Dobrodzień - BTP Piast Brzeg (pn-LO) 348. (02.06) LZS Grodziec - Pogoń Łosiów (pn-LO) 349. (02.06) Rodło Opole - BTP Piast Brzeg (pn-jun) 350. (03.06) LZS Kopice/Więcmierzyce - GKS Grodków (pn-A)
|
4342 |
6 |
Zapraszamy na totalnie spontaniczne wydarzenie, czyli koncert zespołu Foliba z naszym przyjecielem mieszkajacym na stale za granica - Cynglem(muzyk zespołu - http://www.derubey.pl.tl.) Zaczynamy dzi¶ o godzinie 20:00 w Brzeskim klubie "Herbaciarnia" przy ulicy Jana Pawła, wstep: Free, Pozdro!
|
4324 |
5 |
Typery 06/ 07 - 14. tydzień (1-7.01. 07) 131. (4.01) Cukierki Odra Brzeg - RMKS II Rybnik (k-kad) 132. (6.01) Nova Trading Toruń - Cukierki Odra Brzeg (k-FGE) 133. (6.01) INEA AZS Poznań - SMS Łomianki (k-FGE) 134. (6.01) Prokom Sopot - Kager Gdynia (k-DBE) 135. (6.01) OKiS ZS Ozimek - Piomar Brzeg (k-III) 136. (6.01) KS Głubczyce - AZS PWSZ Nysa (k-III) 137. (6.01) Start Dobrodzień - AZS II PO Opole (k-III) 138. (6.01) MMKS K-KoĽle - KZK Krapkowice (k-III) 139. (7.01) CCC Polkowice - Wisła Kraków (k-FGE) 140. (7.01) ¦l±sk Wrocław - Turów Zgorzelec (k-DBE)
|
4306 |
8 |
Typery 06/ 07 - 25. tydzień (19-25.03. 07) 241. (20.03) Cukierki Odra Brzeg - SMS Łomianki (kosz-FGE) 242. (21.03) AZS Poznań - AZS Gorzów (kosz-FGE) 243. (21.03) Zryw Dębieńsko - Cukierki Odra Brzeg (kosz-jun) 244. (22.03) Alba Chorzów - Piomar Brzeg (kosz-bII) 245. (24.03) Polska - Azerbejdżan (pn-eME) 246. (24.03) Nova Trading Toruń - Cukierki Odra Brzeg (kosz-FGE) 247. (24.03) Ostrovia Ostrów Wlkp. - Orlik Brzeg (pr-II) 248. (24.03) Tęcza Leszno - OSiR Komprachcice (pr-II) 249. (24.03) Burza Lipki - Pogoń Łosiów (pn-PP) 250. (25.03) Piomar Brzeg - Hawajskie Koszule Żory (kosz-bII)
|
4276 |
7 |