Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert
Strona Główna » Tagi » sezon
Podobne tagi tematów
sezon

Tematy oznaczone jako sezon
Tytuł / treść wątku  Wyświetleń  Odpowiedzi 

7. sezon 2006/07 - IV kolejka (19.11.06)


15.00 Lewin Brzeski Team - Piomar
16.00 Orbiliusz BC - Forumbrzeg.pl
17.00 Mysłek-Optident - Astra
18.00 Grodków - WSH-E Basket
19.00 Latający Cyrk Monthy Pytona - QRB Trafika

Ta kolejka najprawdopodobobniej zostanie rozegrana na nowej hali na ul. Powstańców Śl., być może na stałe się tam przeniesiemy.
15715 32

7. sezon 2006/07 - I runda play off (rewanże) (28.04.07)


12.00 Mysłek-Optident - Lewin Brzeski Team
13.00 WSH-E Basket - QRB Trafika
14.00 Gniotpol Basket Team - Astra
15.00 Piomar - Latający Cyrk Monthy Pytona
15472 30

7. sezon 2006/07 - II kolejka (29.10.06)


15.00 Lewin Brzeski Team - Latający Cyrk Monthy Pytona
16.00 Piomar - Astra
17.00 Grodków - Orbiliusz BC
18.00 Forumbrzeg.pl - Mysłek-Optident
19.00 WSH-E Basket - QRB Trafika

Gramy na Oławskiej
15322 33

Siatkówka- III Liga gr. B sezon 2011-12


GRUPA „ B ”
1.LKS Miraż Głubczyce
2.KS Siatkarz Otmuchów
3.MLKS Piast–Iskra-Pimat Gorzów Śląski
4.SPS Głogówek
5. UKS Lider Paczków
6. SKS Mechanik Nysa
7.UKS Kościerzyce
8.MGOKSiR Korfantów

Dotychczasowe wyniki:
Korfantów- Kościerzyce 3-0
Kościerzyce- Gorzów 1-3
Głubczyce- Kościerzyce 3-2
Kościerzyce- Nysa 3-1
Otmuchów- Kościerzyce 1-3
Kościerzyce- Głogówek 3-1

Tabela po 6 kolejce:
1. Piast Gorzów 6 18 18-1
2. Siatkarz Otmuchów 6 13 16-9
3. Miraż Głubczyce 6 12 14-8
4. UKS Kościerzyce 6 10 12-12
5. Mechanik Nysa 6 8 11-12
6. Lider Paczków 6 6 7-14
7. MGOKSiR Korfantów 6 5 7-14
8. LZS Głogówek 6 0 3-18

Najblizsze mecze:

PACZKÓW : KOŚCIERZYCE 03.12.2011
KOŚCIERZYCE : KORFANTÓW 10.12.2011
GORZÓW :KOŚCIERZYCE 17.12.2011[br ...
14341 6

7. sezon 2006/07 - IX kolejka (21.01.07)


15.00 Forumbrzeg.pl – Lewin Brzeski Team
16.00 Grodków – Mysłek-Optident
17.00 Astra – QRB Trafika
18.00 WSH-E Basket – Latający Cyrk Monthy Pytona
19.00 Piomar – Gniotpol Basket Team
13786 19

9. sezon 2008/09 - IV kolejka (I runda) (16.11.08)


IV kolejka - 16 listopada

15.00 Forumbrzeg.pl - Grodków
16.00 Gniotpol - Debiutanci
17.00 Slow Forza - Lewin
18.00 WSH-E - Dziewiatka
19.00 BTP - Mysłek
pauzuje QRB

Organizator - BTP
13288 28

9. sezon 2008/09 - IX kolejka (I runda) (01.02.09)


IX kolejka - 1 lutego

15.30 Dziewiątka - Grodków
16.30 Lewin – WSH-E
17.30 Gniotpol - BTP
18.30 Forumbrzeg.pl – Slow Forza
19.30 QRB - Mysłek
pauzują Debiutanci

Organizator - QRB (zapraszamy o 15 przed łącznik)
13258 25

7. sezon 2006/07 - XIV kolejka (II runda) (14.04.07)


13.00 OKiR Grodków - Lewin Brzeski Team (B - zaległy)
14.00 QRB Trafika - Latający Cyrk Monthy Pytona (A)
15.00 Piomar - WSH-E Basket (A)
16.00 Gniotpol Basket Team - Mysłek-Optident (A)
16.45 Konkursy rzutów za trzy punkty i wsadów do kosza
13258 26

Siatkówka- III Liga gr. B sezon 2010/11


GRUPA „ B ”
1. LIDER Paczków
2. AZS UO Opole
3. SIATKARZ Otmuchów
4. MGOKSIR Korfantów
5. SKS MECHANIK Nysa
6. MIRAŻ Głubczyce
7. LZS Głogówek
8. Karo Strzelce Op.
9. UKS Kościerzyce
10.OKS Olesno

Terminarz Grupa „ B ”

1 kolejka : Sobota – 09.10.2010
1.LIDER – OLESNO
2.KU AZS – KOŚCIERZYCE
3.SIATKARZ – KARO
4.GŁOGÓWEK – KORFANTÓW
5.MECHANIK – MIRAŻ

2 kolejka : Sobota – 16.10.2010
6.OLESNO – MIRAŻ
7.GŁOGÓWEK – MECHANIK
8.KARO – KORFANTÓW
9.KOŚCIERZYCE – SIATKARZ
10.LIDER – KU AZS

3 kolejka : Sobota – 23.10.2010
11.KU AZS – OLESNO
12.SIATKARZ – LIDER
13.KOŚCIERZYCE – KORFANTÓW ...
13099 14

Wyniki kolarzy Ziemi Brzeskiej - sezon 2011


27 marca w niedziele częśc kolarzy ziemi brzeskiej za granicami naszego kraju zainaugurowała sezon startując w miejjscowości Leondig - Austria niedaleko Linz w wyścigu z serii Tchibo Top Rad Liga spisali się naprawdę dobrze jak na pierwszy start w tym sezonie .

http://www.computerauswertung.at/veranstaltungen/2011/110327/20110327_leonding.pdf
1 Martin Matej Slo Perutina Ptuj
2 Lechner Petr Cze ARBÖ Gebrüder Weiss - Oberndorfer
3 SOKOLL Christoph Aut RC ARBÖ Wels Gourmetfein

36m Andrzej Bartkiewicz Ziemia Brzeska
47m Paweł Franczak ---//----
72m Mateusz Majdanik ----//----

W wyścigu uczestniczyło ponad 120 kolarzy
W przyszły weekend reszta zainauguruje sezon w polsce ... w sobotę wyścigiem w dzierżoniowie i niedzielnym otwarciem sezonu szosowego w sobótce.
11971 8

7. sezon 2006/07 - finały (1.mecze) (19.05.07)


13.00 mecz o 7. miejsce
14.00 mecz o 3. miejsce
15.00 mecz o 5. miejsce
16.00 mecz o 1. miejsce
11911 15

7. sezon 2006/07 - I kolejka (15.10.06)


No to zaczynamy, pierwsza kolejka napweno na Oławskiej, jak będzie póxniej okaże się wkrótce...

15.00 WSH-E Basket - Astra
16.00 Orbiliusz BC - Lewin Brzeski Team
17.00 Latający Cyrk Monthy Pytona - Mysłek-Optident
18.00 Piomar - Forumbrzeg.pl
19.00 QRB Trafika - Grodków
11632 17

SKS Orlik Brzeg - dzieci chłopcy sezon 2008/09


Liga wojewódzka dzieci chłopcy w sezonie 2008/09 będzie reprezentowana przez kilka zespół Orlika Brzeg.

SKS Orlik Brzeg I

1. Adamczyk Mateusz ur. 1996
2. Bajsarowicz Kamil '97
3. Bednarczyk Jakub '96
4. Bednarski Kamil '97
5. Boszkiewicz Rafał '97
6. Czerwiński Patryk '96
7. Elżbieciak Marcin '96
8. Gogała Aleksander '96
9. Kelner Dominik '97
10. Kochański Wojciech '96
11. Koliweszka Rafał '97
12. Kowalik Jacek '96
13. Krocz Adam '98
14. Kruk Maciej '97
15. Kurtyka Piotr '96
16. Lew Mateusz '96
17. Listowski Damian '96
18. Majewski Kamil '97
19. Młodzianowski Konrad '96
20. Młotkowski Rafał '96
21. Rakoczy Jakub '96
22. Salacz Paweł '97
23. Staroń Maciej '96
24. Stopka Arkadiusz '98
25. Stypiński Kamil '97[br ...
11518 18

7. sezon 2006/07 - finały (rewanże) (20.05.07)


16.00 mecz o 7. miejsce
17.00 mecz o 3. miejsce
18.00 mecz o 5. miejsce
19.00 mecz o 1. miejsce
11473 16

Tango Brzeg - Sezon 2008 - START!!! 23 stycznia 2008 !


Witam!

Zapraszamy wszystkich chętnych tańczących, nietańczących, małych i dużych na spotkanie organizacyjne i nabór do grupy tangowej sezon 2008. Mistrz Andrzej opowie trochę o tangu, o swoim jego postrzeganiu, pewnikiem ktoś coś zatańczy - szczegółów nie znamy - pewnikiem dostosujemy spotkanie do oczekiwań i ilości przybyłych uczestników.
Być może spotkanie wzbogacimy o jakieś filmiki.

Miejsce: Mała Scena B.C.K.
Termin: Środa 23 stycznia 2008
Godzina: 19.00

Abrazos!

Zatańcz z nami... zatańcz tango...
11470 26

Brzeżanie w innych klubach sezon 2008/09 (piłka ręczna)


W nadchodzącym nowym sezonie 2008/09 będziemy mieć reprezentantów brzeskiego Orlika w I lidze, jak i również w II.

W I lidze reprezentować brzeski klub będzie - Lukasz Ogorzelec - który już w najbliższą sobotę zacznie sezon w zespole Gwardii Opole, która na swoim parkiecie zaczyna walkę o awans do ekstraklasy z Chrzanowem.

Gwardia Opole - MTS Chrzanów mecz prawdopodobnie w sobotę 20 września o 18:00.

W II lidze grają Kamil Herudziński, który dalej gra w składzie SPR Świdnica. W ten weekend zaczną ligę u siebie z drugą drużyną Miedź Legnica.

W AZS AWF Katowice, która w poprzednim sezonie spadła do II ligi, grac będzie Maciej Golda.

Mamy również reprezentanta we Wrocławiu. Waldemar Stanoszek przeniósł się drużyny juniorskiej Sląska Wrocław.
11344 25

next sezon...


no to coś musimy ożywić NASZ TEMAT...
coś HT ostatnio pod-upadł...
pozdro i klikamy

tradycyjnie kolejny sezonik rozpoczynamy od pucharów,tradycyjnie poszedłem w I rundzie jak burza - zobaczymy co przyniesie kolejna runda-rozczarowanie a może sukces...
pozdro

arsenal 0 – 9 DREDs
Stadion : stoke are second ars Arena
Widzów: 3163

W skrócie
0 - 1 Ruben Jæger (16)
0 - 2 Juan Luis Romojaro (19)
0 - 3 Juan Luis Romojaro (20)
0 - 4 Aviv Ben-Haim (25)
0 - 5 Cacho Villalba (28)
0 - 6 Juan Luis Romojaro (65)
0 - 7 Kristian Schildknegt (85)
0 - 8 Ruben Jæger (89)
0 - 9 Ruben Jæger (90)

Posiadanie
17% 83%
7% 93%

:evil: :wink: :evil:
11239 32

Orlik Brzeg juniorzy starsi - sezon 2007/08


W sezonie 2007/08 juniorzy starsi Orlika Brzeg będą tak samo jak młodsza kategoria walczyć w lidze opolskiej wyłącznie z 3 drużynami:

1. SKS Orlik Brzeg
2. ASPR Zawadzkie
3. Gwardia Opole
4. OSiR Komprachcice
5. Olimp Grodków

Terminarz i skład drużyny spróbuje podać później.

Na dzień dzisiejszy mogę podać, że skład juniorów starszy będzie się składach z zawodników z grupy seniorskiej.
10897 23

Wyniki brzeskich górali MTB sezon 2009


Nasze wyniki z tegorocznych maratonów i innych zawodów na których jesteśmy obecni :)

Górale na Start Głuszyca 17.05

Młodynia Łukasz; kat. M Elita 2
Denes Tadek; kat. M Open 3

MtbMarathon Międzygórze 16.05

dystans MINI
Walczakowski Grzegorz; open 27; m4- 7

dystans MEGA
Pawłowski Sławomir; open 164; m3- 55
Walczakowski Maciej; open 251; m2- 80
Pawłowska Monika; open 310 k3- 15

dystans GIGA
Gołąbek Adam; open 158 m2- 58

BikeMaraton #2 Boguszów-gorce 09.05

dystans MINI
Górowski Jakub; open 121; m1- 15
Walczakowski Grzegorz; open 196; m4- 18

dystans MEGA
Denes Tadek; open 14; m2- 10
Młodynia Łukasz; open 37; m2- 23
Trzeciak Błażej; open 133; m1- 8
Pawłowski Sławomir; open 215; ...
10759 8

10 sezon - I kolejka 18.10.09


16.30 blogvertising - Dziewiątka
17.30 Forumbrzeg - QRB
18.30 Mysłek - WSH-E
19.30 BTP - Gniotpol

zapraszam do komentowania i typowania :D
10753 6

9. sezon 2008/09 - XI kolejka (I runda) (22.02.09 i 1.03.09)


Tak jak zapowiadaliśmy kolejka rozłożona jest na raty (ze względu na terminy innych wydarzeń sportowych w hali przy ul. Oławskiej)

22 Lutego
17.00 QRB - Mysłek - zaległy
18.00 BTP - Lewin
19.00 Debiutanci – WSH-E
Organizator - Debiutanci - zapraszamy przed łącznik o godz. 16.30

1 Marca
17.00 QRB - Forumbrzeg.pl
18.00 Dziewiątka - Slow Forza
19.00 Gniotpol - Mysłek
Organizator - Mysłek
10516 16

Nowy sezon BLK - 09/10


Powoli zbliża się kolejny sezon Brzeskiej Ligi Koszykówki, będzie to jubileuszowy 10 sezon!!

Z tej okazji szykujemy trochę zmian/udoskonaleń, które mamy nadzieje będą dobrze przyjęte.

Żeby wszystko zorganizować (głównie wiadomo, pieniądze), musimy już wiedzieć ile zespołów wystąpi w następnym sezonie, wiec proszę już o zgłoszenia w tym temacie.
Wiem, że jest jeszcze wcześnie i nie każdy może powiedzieć na 100%, ale napiszcie przynajmniej orientacyjnie czy dany zespół chce grać, podzwońcie po reszcie zespołu, niech każdy się zadeklaruje, przypominam że to na razie nie jest nic wiążącego, główne zapisy będą koniec sierpnia/początek września. Proszę o wypowiedzenie się do końca tygodnia.

Zapraszamy wszystkie 11 zespołów oraz pozostałych chętnych.

Start rozgrywek październik 2009
10432 8

7. sezon 2006/07 - VI kolejka (10.12.06)


15.00 WSH-E Basket – Lewin Brzeski Team
16.00 Astra – Latający Cyrk Monthy Pytona
17.00 Forumbrzeg.pl – Grodków
18.00 Piomar – Mysłek-Optident
19.00 QRB Trafika – Orbiliusz BC
10273 18

7. sezon 2006/07 - II runda play off (rewanże) (13.05.07)


16.00 WSH-E Basket - Astra (5-8)
17.00 Mysłek-Optident - Piomar (1-4)
18.00 Latający Cyrk Monthy Pytona - Lewin Brzeski Team (5-8)
19.00 Gniotpol Basket Team - QRB Trafika (1-4)
10240 14

9. sezon 2008/09 - X kolejka (I runda) (08.02.09)


X kolejka - 8 lutego

15.30 Slow Forza - Grodków
16.30 QRB - Debiutanci
17.30 BTP – WSH-E
18.30 Dziewiątka – Lewin
19.30 Mysłek – Forumbrzeg.pl
pauzuje Gniotpol

Organizator - Grodków (zapraszamy przed halę na godz. 15)

[ Dodano: 2009-02-05, 13:32 ]
Ponieważ to już przedostatnia kolejka I rundy, więc pokusiłem się o krótką analizę:

Pewne awansu do czołowej szóstki są już Gniotpol, Mysłek-Optident, Dziewiątka i QRB, które mają na koncie odpowiednio: 8,7,6 i 5 zwycięstw.

O pozostałe dwa miejsca teoretycznie rywalizują jeszcze cztery teamy: OKiR (4 wygrane), WSH-E (4), Mera Lewin (4) i Debiutanci (3).

Wszystko może być jasne już po czterech pierwszych spotkaniach tej kolejki. Jeżeli nie będzie niespodzianek i wygrają wyżej notowane zespoły (a więc OKiR, ...
10027 19


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 14
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu