Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Dziura na drodze? Powalone drzewo? Sąsiad który pali opony w domowym piecu?
Napisz do nas na adres forumbrzeg@forumbrzeg.pl a zajmiemy się każdą sprawą.
Przesunięty przez: yasiu
2008-03-08, 14:19
Wybory Miss 2008 roku na forumbrzeg.pl

Wybierz Miss forumbrzeg.pl
Agnes
16%
 16%  [ 67 ]
Crazy_Devil
3%
 3%  [ 15 ]
Inez
7%
 7%  [ 29 ]
Jadore
6%
 6%  [ 28 ]
KS
16%
 16%  [ 66 ]
Łasica
2%
 2%  [ 12 ]
Myszka
1%
 1%  [ 5 ]
oliVkA
11%
 11%  [ 45 ]
Pepe
17%
 17%  [ 69 ]
Robaczek
4%
 4%  [ 20 ]
Sawka
5%
 5%  [ 21 ]
Verbeina
6%
 6%  [ 25 ]
Głosowań: 186
Wszystkich Głosów: 402

Autor Wiadomość
Pan_Pasztet 



Wiek: 36
Dołączył: 10 Maj 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg :)

Wysłany: 2008-02-27, 15:41   

Junikoks napisał/a:
smooth napisał/a:
Dziś piękność Twą w całej ozdobie widzę i opisuję", tak powinno się się rozpoczynać opis każdej z kandydatek.
Żebys sie tylko nie zapedził i nie kontynuowal z "...Panno święta, co Jasnej bronisz Częstochowy I w Ostrej świecisz Bramie!...."



mała modyfikacja i by grało ;)

"...Ty co forumbrzeg.pl ochraniasz z jego wiernym tłumem... Jak mnie dziecko do klawiatury powrócilas cudem ... ( gdy od czerwonych banów martwą podniosłem powiekę...)
0 UP 0 DOWN
 
Inez 
Mod na emeryturze ;)



Wiek: 46
Dołączyła: 15 Wrz 2005

UP 10 / UP 0



Wysłany: 2008-02-27, 17:37   

sabinsen napisał/a:
Moja faworytką jest Inez.....

Hmmm... moje ego zostało mile połaskotane. Dziękuję ;) Cieszę się, że dla kogoś (tym bardziej zupełnie obcego) mogę być w pewnym sensie "naj..." (z tu obecnych). Jeszcze raz dziękuję, bo dajesz mi coś naprawdę cennego - wiarę w samą siebie, która czasem niestety gdzieś znika ;) Osiągnęłam swój wymarzony cel jeśli chodzi o te wybory mam głosik na wagę złota, dzięki Tobie ;)

Pozdrawiam
0 UP 0 DOWN
 
crazy_devil 
Spirit never die



Wiek: 37
Dołączyła: 20 Cze 2006

UP 2 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-02-27, 19:13   

A ja w stosunku do Inez troszkę żałuję, że startuję bo stałam się obiektem żartów między znajomymi w pracy... I w dodatku powinny startować naprawdę urodziwe forumowiczki...
0 UP 0 DOWN
 
Inez 
Mod na emeryturze ;)



Wiek: 46
Dołączyła: 15 Wrz 2005

UP 10 / UP 0



Wysłany: 2008-02-27, 19:28   

crazy_devil napisał/a:
A ja w stosunku do Inez troszkę żałuję, że startuję bo stałam się obiektem żartów między znajomymi w pracy...

Takie komentarze się olewa. Zresztą świadczą one o poziomie osób, które się w ten sposób wypowiadają. Startować może każdy i każdy ma coś w sobie.

crazy_devil napisał/a:
I w dodatku powinny startować naprawdę urodziwe forumowiczki...

Piękno to rzecz gustu, więc każdemu podoba się coś innego.

Na bank kilka głosików zdobędziesz, więc nie ma się czego wstydzić. Niech się wstydzą osoby, które w ten sposób psują innym dobrą zabawę :x
0 UP 0 DOWN
 
Pepe 
Iskra córka ognia :]



Wiek: 38
Dołączyła: 29 Paź 2006

UP 2 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-02-27, 19:48   

crazy_devil na prawdę jestem w szoku, że może Cię jakaś przykrość spotkać z powodu tego konkursu.

Pewnie, że nie ma się co przejmować osobami które psują innym zabawę, ale osobiście jest mi przykro, że coś nieprzyjemnego może się wydarzyć z powodu naszej niewinnej Zabawy w forumowe wybory Miss i Mistera

Inez napisał/a:
Piękno to rzecz gustu, więc każdemu podoba się coś innego.
no i do tego nasze wybory to w szczególności powinny być oparte na troszkę wyższych wartościach ludzkich niż to jak się wygląda. Z resztą nie mamy dużego wyboru, co do tego czym nas natura obdarzy, ale mamy duży wpływ na to co i jak z tym zrobimy i chyba właśnie taki całokształt osoby może być oceniany tutaj.

Brak mi słów :((
0 UP 0 DOWN
 
blaster 



Zaproszone osoby: 10
Wiek: 39
Dołączył: 26 Kwi 2006

UP 138 / UP 192


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-02-27, 20:09   

Aniu czym ty sie wogóle przejmujesz? to jest po 1 tylko zabawa a po drugie nazwa Konkursu miss i mistera forum to tylko nazwa :) tu jak sama zobaczysz nie ocenia się urody uczestników tylko ale ogolnie całokształ tak więc olej te osoby i niezawracaj sobie głowy nimi bo szkoda czasu
0 UP 0 DOWN
 
crazy_devil 
Spirit never die



Wiek: 37
Dołączyła: 20 Cze 2006

UP 2 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-02-27, 21:09   

Wiecie to jest tak, że człowiek chce zrobić coś dla siebie a inni się z tego po prostu śmieją. Ten kto mnie zna wie, że może natura mnie nie obdarzyła urodą ale za to tam w środku nie mam sobie nic do zarzucenia... I będę się tego trzymała.
Poza tym wszystkie Forumowiczki zasługują na ten tytuł :)
0 UP 0 DOWN
 
Necia 
*zakręcony pechowiec*



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 34
Dołączyła: 18 Kwi 2006

UP 24 / UP 8


Skąd: LA

Wysłany: 2008-02-27, 21:16   

crazy_devil wiem co czujesz, przechodziłam to samo w trakcie trwania akcji na WOŚP niektórzy niw potrafili zrozumieć iż jest to zabawa która niesie za sobą coś pożytecznego. Ale ja się wylałam i byłam dumna że moge pomóc, Ty powinnaś być dumna że potrafisz się bawić i ze miałaś odwagę :)
0 UP 0 DOWN
 
KS 
.rześka osóbka.



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 38
Dołączyła: 24 Kwi 2005

UP 18 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-02-27, 21:21   

crazy_devil napisał/a:
tam w środku nie mam sobie nic do zarzucenia...


Zgadzam się w 100% z tym! Jesteś naprawdę fajna babeczką ;) Bo nie raz juz miałysmy okazję się widzieć i porozmawiać... I tak jak wyżej napisali, tu patrzy się nie tylko na zdjątka, ale na całokształt...
Myśle, że nie warto rozpamiętywac już tego. Cieszę się, że wzięłas udział w konkursie, i pewnie nie tylko ja. Konkurs się skończy, wynik będzie jaki będzie, a przeciez nas to nie zmienia... Kiedyś się spotkamy i będziemy się 'smiały' z tych wszystkich konkursów :) :* i już się nie smucimy (!)
0 UP 0 DOWN
 
crazy_devil 
Spirit never die



Wiek: 37
Dołączyła: 20 Cze 2006

UP 2 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-02-27, 21:24   

KS napisał/a:
Kiedyś się spotkamy i będziemy się 'smiały' z tych wszystkich konkursów (!)
Oj napewno. Ale wtedy będziemy starszymi Paniami i zrobimy Miss Seniorek :)
0 UP 0 DOWN
 
biedronka 



Wiek: 33
Dołączyła: 01 Sie 2007

UP 1 / UP 0



Wysłany: 2008-02-27, 21:26   

w ogóle to przeraża mnie to, że ludzie mówią o pięknie jako o urodzie... piękno to nie uroda. piękno to wnętrze człowieka, jego charakter, usposobienie, cele, wartości. te rzeczy powinno się określać "skalą" piękna. nie urodę. uroda przeminie, wnętrze zostaje :)
crazy_devil, nie przejmuj się docinkami. nie jedna kobieta pewnie nie raz słyszała jakieś docinki na swój temat. bądź sobą, pokarz, że masz to głęboko w nosie ;)
0 UP 0 DOWN
 
alfix 
redaktor



Zaproszone osoby: 98
Wiek: 34
Dołączył: 08 Cze 2007

UP 3 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-02-27, 21:52   

Ja, powiem tak. Wybory Miss i Mistera forum to tylko i wyłącznie zabawa. Oceniany jest nick, to co jest napisane pod użytkownikiem, to co użytkownik napisał oraz jego fotki. Tak naprawdę powinniśmy olać to co inni mówią i myślą.

Dziewczyny przecież macie takie osoby, na które zawsze możecie liczyć i są one dla Was najważniejsze! I nie przejmujcie się tym co mówią i myślą inni!!!
Ostatnio zmieniony przez alfix 2008-02-27, 21:55, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
Juni 



Wiek: 35
Dołączył: 14 Lut 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-02-27, 22:19   

Necia napisał/a:
crazy_devil wiem co czujesz, przechodziłam to samo w trakcie trwania akcji na WOŚP niektórzy niw potrafili zrozumieć iż jest to zabawa która niesie za sobą coś pożytecznego. Ale ja się wylałam i byłam dumna że moge pomóc, Ty powinnaś być dumna że potrafisz się bawić i ze miałaś odwagę

Ja miałem coś takiego jak necia....leciały do mnie hasła typu: " Ty to już do reszty jesteś pop.....", "Co Ci znowy odje...." A ja z uśmiechem na twarzy to przyjmowałem...bo jeżeli ktoś nie rozumie, że takie akcje mogą pomóc to jest wewnętrzenie pusty......A co do tych wyborów już też słyszałem takie hasła jak wyżej napisałem....ale powiem szczerze..mam je głęboko. To jest tylko zabawa i chodzi o to żeby było weselo. A co by było gdybyśmy cos takiego zrobili na forum i nikt nie dałby zgłoszenia?? ;> Postawa osób biorących udzial pokazuje między innymi to, że nie boją się opinii innych i potrafią podejść do życia z humorem i dystansem......
Jak czytam gdzieś głupie komentarze nasuwa mi sie refren piosenki 52 Dębiec - Konfrontacje : " Chesz ze mnie kpić? Ja nie poczułem nic, daj bis. Nie powiedziałes tego w ryj to nie powiedziałes nic...." ;) Nikt nie powinien brać tych wyborów poważnie bo nie o to chodzi... To jest tylko zabawa. Pozdrawiam JNKKS
0 UP 0 DOWN
 
Sawka 
Diablica [;



Zaproszone osoby: 5
Wiek: 34
Dołączyła: 14 Lip 2006

UP 1 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-02-27, 23:03   

Najlepiej wziąć wszystko z przymrużeniem oka, bo inaczej można zwariować 8)

A to przecież tylko zabawa :wink:
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2008-02-27, 23:30   

No właśnie - piwo dla wyżej piszących. A jak myślicie - co ludzie o mnie myślą? Nie mówią nic, ale niektóre uśmieszki "na mieście" mówią same za siebie :) .

Wylać się i jaaaazda :) . Cocodżambo i do przodu. Forum rulez a reszta wynika tylko z fałszywej moralności i zakłamania, albo zapewne i zazdrości :) .

Jesteśmy jedną z najsilniejszych społeczności lokalnych, jeśli nie najsilnieszją i coraz więcej ludzi po prostu zaczyna się bać czegoś, czego nie rozumie.

Uściski dla wszystkich startujących (dziewczyn, oczy-wiście).

Zarazek
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 2008, forumbrzeg, miss, na, pl, roku, wybory


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 37
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu