Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
2007/08 - 19. Cukierki Brzeg - Duda Leszno (20.02; 18:30)
Autor Wiadomość
steve 
w.w.j.d??


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-03-01, 11:27   

MSI napisał/a:
hahahahah zal. :x


chlopcze najpierw jakiś szacunek na forum, bo jak nie to lepiej przestań pisać tu :/

Insert napisał/a:
Oni naprawdę mają dobre chęci, chcą pomagać koszykarkom, że mają jeszcze słabe głosy to nie ich wina, nie mają jeszcze odpowiedniego wieku, za parę lat jak uzbiera sie ich więcej to mogą stworzyć naprawdę silna grupę kibiców, a nie kiboli czy innych chuliganów...


no to co.. za kilka lat jak będą starsi to będą przychodzić na mecz koszykarek i śpiewać dalej Stal, WKS itp. będą mieć szaliki klubów pilki nożnej itp.

Hmmm ta ich pomoc koszykarkom jest na prawdę zajebista, nie no wręcz super super super fantastyczna... Jestem ciekaw czy któryś z nich chociaż raz pomyślal, aby pogratulować śpiewem jednej z nich ;> ;> ;>

Insert Ty chyba nas nie rozumiesz... my nie mamy nic do tego, że kibicują... nam się tylko nie podoba to co spiewają, bo to jest śmieszne i żal mi na prawdę sluchać tego na meczu koszykówki... To co się dzieje w tym sezonie na trybunach to jakby kociol na meczu pilki nożnej, jeśli chcą to śpiewać to zapraszam na mecz BTP !!
0 UP 0 DOWN
 
beneck 


Wiek: 38
Dołączył: 11 Wrz 2006

UP 26 / UP 16



Wysłany: 2008-03-01, 12:55   

steve napisał/a:
my nie mamy nic do tego, że kibicują... nam się tylko nie podoba to co spiewają, bo to jest śmieszne i żal mi na prawdę sluchać tego na meczu koszykówki...
święta racja popieram w 100 %
0 UP 0 DOWN
 
MaRiO 
..


Wiek: 82
Dołączył: 03 Maj 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: B r Z e G

Wysłany: 2008-03-01, 14:03   

steve napisał/a:
my nie mamy nic do tego, że kibicują... nam się tylko nie podoba to co spiewają, bo to jest śmieszne i żal mi na prawdę sluchać tego na meczu koszykówki...


Otóż to! Zgadzam się również. Nic nie podnosi sportowca na duchu jak doping kibica, a kibiców do dopingu podnoszą sportowcy udanymi akcjami. Dlatego pokażcie, że potraficie kibicować brzeskiej koszykówce - brzeskiemu zespołowi. A dziś podczas tego ważnego meczu wsparcie ze strony "szóstego" zawodnika będzie nieodzowne!
0 UP 0 DOWN
 
Adrian-WKS 
STOP MILICYJNEJ PROWOKACJI!!


Wiek: 46
Dołączył: 18 Lut 2008

UP 0 / UP 0



Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2008-03-08, 13:45   

Witam wszystkich. To co się tu dzieje to jest zwykła paranoja a no dlatego, że Steve i A.Mason wogóle nie znają się na sprawach kibicowskich. Kiedyś przeczytałem że kluby piłkarskie nie zmieniają barw, nazwy i herbów a czemu??Dlatego że w piłce nożnej jest tradycja.Czemu macie pretensje do młodych kibiców, którzy próbują coś na tym zadupiu rozkręcić?? Jak jesteście tacy cwani to sami się zorganizujcie, anie nie pierdzielicie tu na forum bo to jest zwykła patologia, wy nie robicie bo wam się nie chce a innym też nie dacie zrobić jakiegoś dopingu. Koniec kurna..Pozdro dla kumatych kim jestem 8)
Ostatnio zmieniony przez Adrian-WKS 2008-03-08, 13:46, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
A.Mason 



Wiek: 109
Dołączył: 04 Lip 2007

UP 138 / UP 71


Skąd: skądinąd

Wysłany: 2008-03-08, 14:38   

Adrian-WKS napisał/a:
Witam wszystkich. To co się tu dzieje to jest zwykła paranoja a no dlatego, że Steve i A.Mason wogóle nie znają się na sprawach kibicowskich. Kiedyś przeczytałem że kluby piłkarskie nie zmieniają barw, nazwy i herbów a czemu??Dlatego że w piłce nożnej jest tradycja.Czemu macie pretensje do młodych kibiców, którzy próbują coś na tym zadupiu rozkręcić?? Jak jesteście tacy cwani to sami się zorganizujcie, anie nie pierdzielicie tu na forum bo to jest zwykła patologia, wy nie robicie bo wam się nie chce a innym też nie dacie zrobić jakiegoś dopingu. Koniec kurna..Pozdro dla kumatych kim jestem 8)

Gratuluje znajomosci spraw kibicowskich, jestem pod ogromnym wrazeniem tego co napisales, argumentow, ktore tu prytoczyles i uwaznego czytania postow.
Chyle czola i chowam sie do najblizszej dziury.
Nie pojawie sie na dzisiejszym meczu, tak sie zawstydzilem.
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-03-17, 00:08   

Adrian-WKS napisał/a:
Witam wszystkich. To co się tu dzieje to jest zwykła paranoja a no dlatego, że Steve i A.Mason wogóle nie znają się na sprawach kibicowskich. Kiedyś przeczytałem że kluby piłkarskie nie zmieniają barw, nazwy i herbów a czemu??Dlatego że w piłce nożnej jest tradycja.Czemu macie pretensje do młodych kibiców, którzy próbują coś na tym zadupiu rozkręcić?? Jak jesteście tacy cwani to sami się zorganizujcie, anie nie pierdzielicie tu na forum bo to jest zwykła patologia, wy nie robicie bo wam się nie chce a innym też nie dacie zrobić jakiegoś dopingu. Koniec kurna..Pozdro dla kumatych kim jestem 8)


hehe nie ma co :D mlodzi mają się od kogo uczyć :D taki stary i jaki... :D

No, ale czy my mówimy i pilce nożnej, czy o brzeskiej koszykówce ? :) Hehehe "na tym zadupiu" dobre dobre :D
0 UP 0 DOWN
 
beneck 


Wiek: 38
Dołączył: 11 Wrz 2006

UP 26 / UP 16



Wysłany: 2008-03-21, 14:42   

Adrian-WKS napisał/a:
a innym też nie dacie zrobić jakiegoś dopingu
Zastanów się najpierw czy to co oni robią to doping, a potem zabierz głos w dyskusji
0 UP 0 DOWN
 
A.Mason 



Wiek: 109
Dołączył: 04 Lip 2007

UP 138 / UP 71


Skąd: skądinąd

Wysłany: 2008-03-21, 17:42   

Adrian-WKS napisał/a:
beneck napisał/a:
Adrian-WKS napisał/a:
a innym też nie dacie zrobić jakiegoś dopingu
Zastanów się najpierw czy to co oni robią to doping, a potem zabierz głos w dyskusji



A ty się zastanów czy cię stara kocha!!! :oops:

No wlasnie! Zastanow sie beneck, czy Cie kocha stara Adriana-WKSa.
Chlopak ma watpliwosci, wiec prosi, zebys je rozwial.
0 UP 0 DOWN
 
beneck 


Wiek: 38
Dołączył: 11 Wrz 2006

UP 26 / UP 16



Wysłany: 2008-03-21, 17:56   

Adrian-WKS napisał/a:
A ty się zastanów czy cię stara kocha
chłopcze ile Ty masz lat ze takie teksty wypisujesz bo chyba raczej na pewno nie tyle co tam jest obok"Wiek" wpisane Prośba do adminów usuwajcie takie wpisy bo nic do tematu nie wnoszą....
0 UP 0 DOWN
 
Piotro 
1312



Wiek: 33
Dołączył: 05 Sty 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-03-21, 19:10   

A ja tak wracając do tematu kibiców pojawiających się na koszykówce chciałem powiedziec, że koalicja anty-kibicowska zaczyna odnosić sukcesy powoli. Myślę, że niedługo już nikt nie zostanie. Dobra robota!
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 02, 1830, 19, 20, 200708, brzeg, cukierki, duda, leszno


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 28
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu