Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Dzieciństwo lat '80 i '90
Autor Wiadomość
Necia 
*zakręcony pechowiec*



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 34
Dołączyła: 18 Kwi 2006

UP 24 / UP 8


Skąd: LA

Wysłany: 2008-02-28, 11:49   Dzieciństwo lat '80 i '90

Ten pokaz slajdów odzwierciedla życie dzieci w latach 80 i 90 załapałam się jeszcze na ten okres z czego jestem baaardzo szczęśliwa... przypomnijcie sobie jak to było ;)


>>>KLIK<<<
0 UP 0 DOWN
 
alkatel 



Wiek: 44
Dołączyła: 20 Sie 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-02-28, 23:58   

Dostałam to na maila jakiś miesiąc temu i uśmiałam się. To były czasy <tak2>
0 UP 0 DOWN
 
Tomaszos 



Wiek: 36
Dołączył: 20 Wrz 2007

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-02-29, 00:36   

Necia napisał/a:
przypomnijcie sobie jak to było


ach to były czasy.... <buja> dokładnie tak samo jak w tej preentacji

Necia piwko leci za ten link :wink: pozdrawiam
0 UP 0 DOWN
 
Janio 
Express IT



Wiek: 35
Dołączył: 13 Sie 2005

UP 17 / UP 4


Skąd: www.ExpressIT.pl

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2008-02-29, 11:46   

Ahh, aż się łezka w oku kręci :) Teraz to się w du*** poprzewracało, ynternety, komórki, komputery, a dzieci siedzą w domu i się alienują :P
0 UP 0 DOWN
 
alkatel 



Wiek: 44
Dołączyła: 20 Sie 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-02-29, 12:36   

No właśnie <załamany>

A może by tak pogonić towarzystwo na podwórko, żeby sobie w "palanta" pograli albo w "chowanego" pobawili :mrgreen: albo na wrotkach pojeździli hahaha
Jeździł ktoś z was na wrotkach?? Teraz to minimal w modzie i wrotkom buchnęli 2 kółka nazywając je rolkami. Ale na rolkach łatwiej jest wyczyniać akrobacje niż na wrotkach. Achhhh ....... jak ja tęsknię za swoim dzieciństwem ..... wojny podwórkowe na kasztany ..... wesoły "lany poniedziałek" ...... poździerane kolana ..... zamki z piasku .... kolorowe trampki ..... kupa śmiechu ..... nauka życia ..... eksperymenty na biednych dżdżownicach zwanych glizdami :lol: .......... ooooooj pięknie było <buja>

"To były piękne dni ..." :wink:

Tylko, że teraz to albo podwórka nie ma albo komputer i telewizor :(
0 UP 0 DOWN
 
myszka 



Wiek: 36
Dołączyła: 14 Paź 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-02-29, 12:59   

alkatel napisał/a:
Tylko, że teraz to albo podwórka nie ma albo komputer i telewizor :(


nawet jak jest podwórko to wolą komputer i TV :(

Dzieciństwo było super niezapomniane zabawy i rozrywka, ogniska spanie pod namiotem latem itp fajnie sobie powspominać :)
0 UP 0 DOWN
 
gosiaczek86 
Male wredne i pyskate:P



Wiek: 37
Dołączyła: 19 Lip 2005

UP 2 / UP 1



Wysłany: 2008-02-29, 15:36   

alkatel, oj wrotki pamietam a szczegolnie jak siostry mi wcisnely kit ze mam sie najpierw nauczyc na jednej jezdzic a pozniej dopiero na dwoch .oj ale sie dalo wkrecic ale i tak bylo zabawnie w sumie na swoim osiedlu tylko ja nie doczekalam sie rolek hm i teraz jakos tego nie zaluje.. jak siegne pamiecia to juz calkiem ... ekipa do chowanego, palanta, żyda, noza czy nawet gra w karty czy bingo zawsze sie znalazla i bylo zawsze wesolo az szkoda ze to sie skonczylo, ale teraz dzieciaki maja mniej czasu szczegolnie teraz bedzie tego mniej jak 6 latki pojda do szkoly..
0 UP 0 DOWN
 
Natek 



Wiek: 37
Dołączyła: 04 Mar 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-02-29, 16:12   

No właśnie, jak to było, że jakoś też chodziliśmy do szkoły, a mimo wszystko był czas na zabawę ;)
No i co z tego, że huśtawki i piaskownice nie spełniały norm unijnych, a robiąc fikołki na trzepaku była duża szansa rozwalenia sobie głowy o beton? ;) Ale przynajmniej wogóle BYŁY jakiekolwiek place zabaw, nie to co teraz - zlikwidowali wszystkie metalowe huśtawki, bo "niebezpieczne", ale niczego nowego w te miejsca nie postawili, i na prawdę dzieciaki nie mają się gdzie bawić... :/

A wrotki to był dopiero czad :mrgreen: Przy którymś z kolei upadku tak sobie skręciłam rękę, że do dzisiaj czasem mnie boli ;) Ale było fajnie. I też nigdy nie dorobiłam się rolek, chociaż to były już czasy w których rolki wchodziły na rynek i wszystkie dzieciaki chyba je miały.

Cieszę się, że miałam szansę się załapać na normalne dzieciństwo, a nie takie z komórką i laptopem ;)

Necia, dzięki za tego linka :)
0 UP 0 DOWN
 
myszka 



Wiek: 36
Dołączyła: 14 Paź 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-02-29, 18:56   

Natek napisał/a:
No właśnie, jak to było, że jakoś też chodziliśmy do szkoły, a mimo wszystko był czas na zabawę ;)


Chyba przez to że komputer itp nie zabierały nam tyle czasu

Natek napisał/a:
No i co z tego, że huśtawki i piaskownice nie spełniały norm unijnych, a robiąc fikołki na trzepaku była duża szansa rozwalenia sobie głowy o beton? ;)


My nieraz dalej siedzimy na trzepaku i dalej na nas krzyczą że mamy zejść :D
0 UP 0 DOWN
 
a2r 
07 zgłoś się...!!!



Wiek: 43
Dołączył: 01 Mar 2006

UP 1 / UP 0



Wysłany: 2008-02-29, 20:10   

Natek napisał/a:
A wrotki to był dopiero czad


szczególnie te regulowane !!! rodzinne regulowanie czyli czas spedzony albo z ojcem albo ze starszym baratem ;) ) wimiana łozysk, smarowanie wiazania sznurówki zszywana skóra bo kumpel nie wyhamował (oczywiscie we wrotkach ta rozdarta skóra choc i nie zawsze ;) ) etc.....

Dostałem ten pokaz tydzien temu - ogladnąłem go chyba z 6 razy ;) i zyczyłbym sobie że moje dzieci przeszły po plecach ciary za 20 lat jak to lub cos podobnego przeczytają ...

A teraz... Idę włączyć nawilżacz powietrza zeby córka lepiej w nocy przez sen oddychała i nie była alergiczką... :-P


Ps. to był zart... :evil:
0 UP 0 DOWN
 
alkatel 



Wiek: 44
Dołączyła: 20 Sie 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-03-01, 01:16   

Od tego czytania aż mi się zachciało poszaleć na trzepaku - tylko gdzie go teraz znaleźć?? Przecież to takie niebezpieczne :mrgreen:

Szkoda mi naszych dzieci, bo nigdy nie doświadczą tego, co my mieliśmy na podwórkach. Wiadomo, wypadki się zdarzały. Niejeden z nas miał cos złamane, czy skręcone, czy nawet szyte. Od tego jest dzieciństwo !!!

"Zdrowe dziecko to brudne dziecko" - jak mawia moja babcia <tak2>

Poobdzierane kolana i łokcie to właśnie uroki dzieciństwa.

Próbuję mojej córce zaszczepić odrobinę sportu i turystyki, bo my właśnie tak się wychowywaliśmy. Nasze charaktery kształtowały się na podwórku w trakcie zabaw, a nie w domu przed tv lub komputerem.
0 UP 0 DOWN
 
myszka 



Wiek: 36
Dołączyła: 14 Paź 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-03-01, 08:16   

alkatel napisał/a:
odrobinę sportu i turystyki


wycieczki to były świetne zawsze sie udała nawet jak deszcz padał

alkatel napisał/a:
Od tego czytania aż mi się zachciało poszaleć na trzepaku - tylko gdzie go teraz znaleźć?? Przecież to takie niebezpieczne :mrgreen:


Kilka by sie znalazło :D

alkatel napisał/a:
Niejeden z nas miał cos złamane, czy skręcone, czy nawet szyte. Od tego jest dzieciństwo !!!


Byla nawet licytacja kto ma więcej siniaków :) Mam kilka blizn z dzieciństwa które na pewno mi zostaną :)
0 UP 0 DOWN
 
alkatel 



Wiek: 44
Dołączyła: 20 Sie 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-03-01, 12:07   

myszka napisał/a:
Byla nawet licytacja kto ma więcej siniaków Mam kilka blizn z dzieciństwa które na pewno mi zostaną


I powiedz, że niemiło je wspominasz :mrgreen:

:wink:

Ja też mogę się pochwalić kilkoma dziecinnymi bliznami i złamaną ręką :D
Był ból i łzy :cry: , ale ile śmiechu było później w szkole jak niechcący gipsem uderzałam w ławkę i robiłam wielki hałas :D

A jak dostałam odszkodowanie :jump: to sobie 1. jeansy kupiłam w PeWeXie :mrgreen:
Ostatnio zmieniony przez alkatel 2008-03-01, 12:10, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
myszka 



Wiek: 36
Dołączyła: 14 Paź 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-03-01, 13:08   

alkatel napisał/a:
I powiedz, że niemiło je wspominasz :mrgreen:


Bardzo :) Jak bawiliśmy sie w chowanego to zaklepywanka była na chropowatej scianie i zawsze rece pozdzierane żeby jak najszybciej sie zaklepac.
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: Brak tagów.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu