Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Coctail Club
Autor Wiadomość
verbeina 



Zaproszone osoby: 5
Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2007

UP 13 / UP 3


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-02-16, 13:16   

Hekamiah napisał/a:
Na pewno będzie świetna zabawa i niezapomniana atmosfera tak jak w Walentynki :D


Byłam w walentynki i bardzo podobał mi się wystrój oraz drinki były naprawdę pyszne...Uważam, że ten koncert to świetny pomysł tylko nie wiem jak z miejscami będzie, ale i tak napewno tam zawitam :D
0 UP 0 DOWN
 
Adamek 
Love, Peace and Extasy!!!


Wiek: 33
Dołączył: 22 Sie 2007

UP 2 / UP 1


Skąd: Zielęcice

Wysłany: 2008-02-20, 18:10   

Nio jestem pod wrazeniem pierwszy w brzegu lokal czynny do ostatniego klijeta. jeszcze nie byłem ale juz mi sie podoba :wink:
0 UP 0 DOWN
 
A.Mason 



Wiek: 109
Dołączył: 05 Lip 2007

UP 138 / UP 71


Skąd: skądinąd

Wysłany: 2008-02-23, 09:09   

Najpierw o gospodarzach, bo to ich watek ;-D - lubie knajpki, gdzie mozna napic sie i co wazniejsze dobrze zjesci, a przy okazji posluchac muzyki na zywo.
No i jesli dolozymy jeszcze dobra obsluge, to juz niczego wiecej mi nie potrzeba :-D

Teraz o koncercie - udal sie. W dodatku urozmaicony byl tancem dziewczyny (mozecie obejrzec na zdjeciach ponizej). Krytykiem muzycznym nie jestem, wiec ponad to, ze koncert mi sie podobal, nie jestem w stanie nic wiecej napisac :-)

Przy okazji koncertu zrobilo sie party. Dzieki wszystkim za mily wieczor.


Zdjecia grupy:









I zdjecia z party jakie sie zawiazalo przy okazji koncertu:










0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 43
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-02-23, 10:26   

Ha!
I ja dziękuje za "party".
Niby na pierwszy rzut oka mała knajpka, ale sporo nas się tam pomieściło.
O tak chlebek ze smalcem był w ilościach bardzo pożądanych. Superzasto przyprawione skrzydełka z kurczaka i ziemniaczki zapiekane - również mieliśmy okazje posmakować, no i oczywiście piwko i frytki.Do tego wystrój i kolorystyka - miła dla oka. No i na bardzo duży plus obsługa - oby tak dalej.

Co do koncertu. Duet bongosowy zrobił naprawdę fajną atmosferę, a jak do tego dodamy jeszcze tancerkę, której ekspresyjność i poczucie rytmu nie pozwoliło, aby ciało zapomniało choćby o jednym dźwięku, to naprawdę pozostają niezapomniane wrażenia.
Dzięki wszystkim za towarzycho, no i "Mejsyn", za dokumentacje, no ale jak zwykle ni mo Ciebie :wink:
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2008-02-23, 10:27   

Widzę, że jak zawsze forum zdominowało jako publika ;)
0 UP 0 DOWN
 
Lukasz 


Wiek: 35
Dołączył: 24 Maj 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-02-23, 12:05   

bardzo fajnie zdjecia!/ "Duet bongosowy" ..raczej tradycyjne instrumenty zachodnio-afrykanskie.. tak na marginesie:) pozdrawiam Lukasz
0 UP 0 DOWN
 
Manuela 
Amor omnibus idem...



Wiek: 37
Dołączyła: 20 Paź 2006

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-02-23, 13:39   

co do knajpki samej to same plusy... :evil: nie będę wypisywała, bo chyba mnie uprzedziliście we wszystkim... dodam tylko, że toalety mają całkiem w porządku (na co ja bardzo zwracam uwagę :wink: )

co do samego zespołu... atmosferkę zrobili świetną... niestety dosyć często zdarzało im się mijać ze sobą jeśli chodzi o rytm... przynajmniej na początku... ale pewnie z czasem i to dopracują do perfekcji... :) ogólnie na + :P
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2008-02-23, 13:47   

Czas na mnie: lokalik bardzo przyjemny po zmianie. Obsługa na poziomie (przepraszam za nadupierdliwość :P ). Chlebek ze szmalczykiem ekstra dodatek do bursztynwego uśmierzacza wszelkich bolączek.

Koncert imho bardzo ok. Stare kości same podrygiwały do muzyki - ciupkę za mało miejsca było na szaleństwa, ale jakoś dawaliśmy radę, co zresztą tajmniczy Szpieg z Krainy Masonów uwiecznił na fotografiach pstrykanych zapewne ukryta kamerą ;) .

Specjalne ukłony dla Etnologa Olgi, która niesamowicie wywijała całym ciałem. Szkoda, że tak krótko.

Miło było spotkać znajomych umówionych i nieumówionych (autorka posta powyżej ;) ).
0 UP 0 DOWN
 
Manuela 
Amor omnibus idem...



Wiek: 37
Dołączyła: 20 Paź 2006

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-02-23, 13:56   

ja byłam umówiona... tylko nie ze wszystkimi :wink: żeby było nas troszkę więcej po prostu zabrałam trochę publiki ze sobą (dla niewtajemniczonych również forumowicze :lol: ) czyli konspiracyjnie powiększyłam grono naszych reprezentantów 8)
0 UP 0 DOWN
 
krystian121 

Wiek: 37
Dołączył: 19 Sty 2008

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-02-23, 16:17   

Ukłony dla organizatorów koncertu!!! Bylo naprawde warto napic sie piwka i kąsnąc chleba ze smalczykiem "cudo w gempie" Wieczór zaliczam za udany!!!! Myśle ze wlaścicielka jescze czymś nas zaskoczy :D

Mam mala prośbe czy mógl by ktos przeslac wiecej fotek z tego wieczoru bylbym bardzo wdzięczny krystiaano1@wp.pl :D Wielkie dzieki.
Ostatnio zmieniony przez krystian121 2008-02-23, 16:21, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
respectum 



Wiek: 32
Dołączył: 06 Sty 2006

UP 1 / UP 0



Wysłany: 2008-02-23, 22:00   

Co tu dużo mówić, było miło i przyjemnie. Obsługa jak najbardziej na tak. Wiele osób skarżyło się na brak miejsca, ale myśle że problem taki występuje jedynie przypadku jakis większych imprez. Lokal w sam raz pasuje na miłe , kameralne spotkania przy browarze i chlebie ze smalcem.
0 UP 0 DOWN
 
jazzWkieszeni 
spread love!



Wiek: 34
Dołączyła: 14 Mar 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: brzeg

Wysłany: 2008-02-23, 23:27   

zdjęcia z imprezy do pobrania tutaj: http://s009.wyslijto.pl/?...289929448418299 , bez tych prywatnych oczywiście x]. impreza udana jak najbardziej, dzięki łukasz za to co robisz w tym mieście x]!
0 UP 0 DOWN
 
warlike 


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 42
Dołączył: 23 Kwi 2005

UP 12 / UP 2



Wysłany: 2008-04-26, 09:56   

wczoraj był tam mój "pierwszy raz" całkiem sympatycznie tam było milutki lokal do posiedzenia wypicia piwka i przegryzienia coś lekkiego.....polecam pewnie zaglądne tam jeszcze :evil:
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: club, coctail


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 31
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu