Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Widzisz wypadek? Pożar? Poinformuj nas o tym telefonicznie lub sms: 886-33-07-33
Przesunięty przez: yasiu
2008-06-25, 20:12
Wypadek motocyklisty w Brzegu
Autor Wiadomość
miniek1 
MGS



Wiek: 33
Dołączył: 07 Mar 2006

UP 0 / UP 0



Ostrzeżeń:
 4/4/6
  Wysłany: 2008-02-08, 13:28   Wypadek motocyklisty w Brzegu

Czy ktoś coś wie o wypadku dzisiaj motocyklisty??
Prosze o prawdziwe informacje.
0 UP 0 DOWN
 
yashin 


Wiek: 35
Dołączył: 27 Lut 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-02-08, 14:04   

Ok godziny 11 był wypadek na ulicy Słowiańskiej. Z tego co widziałem kierowca stracił panowanie nad motorem. Jego wiek to 17 lat. Wynik wypadku to 2 uszkodzone samochody. Pierwszy z nich miał otarcie na lewym boku, drugi natomiast miał skasowany tył. Kierowca motocyklu poniósł obrażenia ciała ponieważ wpadł pod samochód który stał zaparkowany. Wleciał pod tył pojazdu. Tłumik samochodu przeciął mu brzuch. Karetka go zabrała do szpitala. Najbardziej mnie zdenerwował kierowca samochodu Ford dla którego praktycznie nic się nie stało, ale moi koledzy chcieli przestawić motor to tyle krzyku narobił, że szkoda gadać. Kierowca motoru jest uczniem ZSZ nr 1. Byłym przy tym wypadku i rozmawiałem z policjantami, wyszło z tego, że to była brawura, choć ja tak nie uważam nawierzchnia była śliska a kierowca wpadł w poślizg.
Ostatnio zmieniony przez yashin 2008-02-08, 14:05, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
miniek1 
MGS



Wiek: 33
Dołączył: 07 Mar 2006

UP 0 / UP 0



Ostrzeżeń:
 4/4/6
Wysłany: 2008-02-08, 14:06   

Wiem bo to mój kolega. Dzięki Dj YAsHiN

Ps.A możesz opisać kto tam był itp?? bo to bardzo ważne dla mnie
Ostatnio zmieniony przez miniek1 2008-02-08, 14:12, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
yashin 


Wiek: 35
Dołączył: 27 Lut 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-02-08, 14:32   

To co ja widziałem to wyglądało to tak:

Przyjeżdżamy z kolegą do szkoły i patrzymy stoi duża ilość oso, wychodzimy z samochodu i widzimy, że 2 auta są "rozwalone". Kilka minut później dowiadujemy się, że był wypadek. Obeszliśmy wszystko dookoła i patrzymy stoi motor po wypadku. Za chwilę przyjeżdża karetka. Podeszliśmy do poszkodowanego i "po sklejali go". Przenieśli go na nosze i zawieźli go do szapita. Michał P trzymał się tyle ile miał sił choć miał przecięty brzuch od rury wydechowej pod która wpadł. Po tym jak go zabrali sprawdziliśmy rurę i wyszło na t, że ona jest ostrzejsza niż nóż. Kolejno przyjechali jego rodzice i rozmawiali z policją. Nie wnikałem w to bo to była ich prywatna sprawa. Najgorsze co zauważyłem to był śmiech gościa który był właścicielem samochodu który został lekko porysowany. Później "wyskoczyli" mieszkańcy bloku i zaczęła się "gadka" na temat że tu na przerwach pokazują jakieś wyścigi itp. choć tego nigdy przez swoje 4 lata nauki nie widziałem. Policjanci którzy przyjechali na miejsce byli chyba najlepsi których widziałem. Można było wymienić sporo zdań na różne tematy. Choć głownie o wypadku rozmawialiśmy. Irytujące było to, jak wyskoczyli nauczyciele i kazali wracać do szkoły, przecież to jest nasz kolega i każdy sie o niego martwi. Został również zorganizowany apel ale nie wiem co na nim się działo bo miałem pilne sprawy do załatwienia. Właścicielka 2 samochodu który został najbardziej zniszczony nie panikowała jak gość od białego Forda. Który zachowywał się tak jak by "świat się walił". Podeszliśmy z policjantami do motoru żeby spisać dane a gość od białego forda mało "jajka nie zniósł". Niektóre osoby mają "nie równo pod sufitem". Ciekaw jestem jak by właściciel tego samochodu postawił się na miejscu Michała. Mam jeszcze sporo na temat tego wypadku do powiedzenia ale to trochę później.
Ostatnio zmieniony przez yashin 2008-02-08, 14:34, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
yashin 


Wiek: 35
Dołączył: 27 Lut 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-02-08, 15:01   

Ja mam pytanie do gościa od tego białego Forda:

Dlaczego pan zgrywał takiego "kozaka", cwaniakowałeś gorzej niż "Chuck Norris". Ciekawe co byś zrobił gdyby to twój syn, córka lub ktokolwiek z rodziny miał taki wypadek. Staliśmy przy motorze a ty mało nie dostałeś "zajawki". Gość był w poważnym stanie bo miałeś zerdzewiały tłumik który rozciął brzuch dla mojego kolegi. Twój samochód został tylko lekko porysowany. Natomiast samochód obok miał skasowany cały tył i właścicielka nie panikowała jak ty. Kolejna sprawą są mieszkańcy pobliskich bloku jak wyskoczyli z tym, że robimy jakieś pokazy na ulicy, palimy gumę itp. Najlepiej to wszystko zwalić na uczniów pobliskiej szkoły bo to oni są odpowiedzialni za ceny paliwa za wysokie podatki itp. Pomyślcie 10 razy zanim coś powiecie. Bo to co zaprezentowała sobie pewna pani to śmiechu warte. Chcieliśmy pomóc jak najlepiej a okoliczni mieszkańcy pokazali właśnie własne myślenie którego nie było. Kontynuując dalej my śmiecimy ale jak patrze jak wychodzicie ze swoimi psami i jak one załatwiają swoją potrzebę na naszym szkolnym terenie to co mamy zrobić. Jest zakaz wprowadzania psów na teren szkoły a wy tego nawet nie przestrzegacie. To są moje wnioski wysunięte na temat tego wypadku choć jeszcze mam sporo do powiedzenia.
0 UP 0 DOWN
 
dreyfus 
TI_TU



Wiek: 37
Dołączył: 28 Maj 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg my sweet home

Wysłany: 2008-02-08, 15:01   

Widze że Yashin jest dobrze poinformowany, wiec chciałbym sie dowiedziec kilku rzeczy. Czy kierujacy motocyklem miał kask na sobie w chwili wypadku (pytam ponieważ według relacji osób mieszkajacych w sasiednich budynkach dochodziło wczesniej do pokazówek) i jakiej pojemności byl ów motocykl? (ciekaw jestem czy przypadkiem kierowca nie przeliczył swoich mozliwosci). Co do brawury mam nadzieje, ze był to jednak nieszcześliwy wypadek. Chłopie wracaj do zdrowia!
0 UP 0 DOWN
 
skoczek 


Wiek: 42
Dołączył: 07 Sty 2008

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-02-08, 15:05   

może ktoś posiada fotki z tego zdarzenia
0 UP 0 DOWN
 
yashin 


Wiek: 35
Dołączył: 27 Lut 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-02-08, 15:09   

dreyfus napisał/a:
Widze że Yashin jest dobrze poinformowany, wiec chciałbym sie dowiedziec kilku rzeczy.


Tak byłem tam prawie od samego początku do samego końca, nawet jechaliśmy

dreyfus napisał/a:
Czy kierujacy motocyklem miał kask na sobie w chwili wypadku
z kolegą samochodem za policją do szpitala.

Z tego co wiem to miał.
dreyfus napisał/a:
(pytam ponieważ według relacji osób mieszkajacych w sasiednich budynkach dochodziło wczesniej do pokazówek)


Starsze pokolenie w tych blokach uważa, że jak komuś głośno chodzi pojazd to od razu jest to brawura. Dzisiaj prawie bym przemówił siła do jednej mieszkanki tej ulicy bo wyskoczyła z nieodpowiednim tekstem.

dreyfus napisał/a:
(ciekaw jestem czy przypadkiem kierowca nie przeliczył swoich mozliwosci). Co do brawury mam nadzieje, ze był to jednak nieszcześliwy wypadek


Moim zdaniem nie była to brawura tylko złe warunki na drodze :wink: W tej szkole przypadki popisów już dawno minęły.

dreyfus napisał/a:
Chłopie wracaj do zdrowia!


Gość jest wytrwały jak miał brzuch rozcięty to się trzymał bardzo dobrze :) choć miał lekkie drgawki z powodu szoku.
0 UP 0 DOWN
 
miniek1 
MGS



Wiek: 33
Dołączył: 07 Mar 2006

UP 0 / UP 0



Ostrzeżeń:
 4/4/6
Wysłany: 2008-02-08, 15:13   

Kolega żyje miał operacje i jest wszystko OK jeszcze dzisiaj ma operacje naciągania chyba mięśni

Ps. Dawca jestem z tobą
Ostatnio zmieniony przez miniek1 2008-02-08, 15:14, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
yashin 


Wiek: 35
Dołączył: 27 Lut 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-02-08, 15:18   

skoczek napisał/a:
może ktoś posiada fotki z tego zdarzenia


Tak, ale te zdjęcia są zbyt drastyczne i lądują do mojej kolekcji.

Cytat:
Kolega żyje miał operacje i jest wszystko OK jeszcze dzisiaj ma operacje naciągania chyba mięśni


przez 2 tygodnie dojdzie do siebie :)

Powracając do zdjęć nie wiem czy jest sens to oglądać bo dużo osób ktore widziały to na żywo mało co nie zwymiotowały.
0 UP 0 DOWN
 
dreyfus 
TI_TU



Wiek: 37
Dołączył: 28 Maj 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg my sweet home

Wysłany: 2008-02-08, 15:33   

Ja bym może zaapelowal nie tyle w imieniu poszkodowanego co w trosce o jego prywatność aby jednak tych zdjeć nie publikować. Chyba że samego miejsca zdarzenia, motocykla, uszkodzenia samochodów. Czyli jako takiego minimum na poziomie czysto informacyjnym. Lepiej nie przekraczajmy pewnych granic. Dzieki wielkie
0 UP 0 DOWN
 
PoCo 


Wiek: 36
Dołączył: 29 Sie 2006

UP 4 / UP 4



Wysłany: 2008-02-08, 15:52   

To był mój kolega i niebyło tu żadnego braku umiejetności, sam mam motor i nigdy niestwierdze że jeżdze lepiej od niego i mial kask, nigdy nie jeździ bez kasku byłem u niego w szpitalu po pierwszej było dobrze teraz czeka go druga. Miał poprostu pecha chamujac przednim chamulcem kolo się zablokowalo efektem tego motor sie położyl na ziemie i poleciał w jedno z aut a Michał w drugie. BęDZIE DOBRZE TRZYMAJ SIę WRACAJ DO ZDROWIA TO POJEźDZIMY:) ps. (jutro jestem u ciebie)
0 UP 0 DOWN
 
yashin 


Wiek: 35
Dołączył: 27 Lut 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-02-08, 15:55   

dreyfus napisał/a:
Ja bym może zaapelowal nie tyle w imieniu poszkodowanego co w trosce o jego prywatność aby jednak tych zdjeć nie publikować. Chyba że samego miejsca zdarzenia, motocykla, uszkodzenia samochodów. Czyli jako takiego minimum na poziomie czysto informacyjnym. Lepiej nie przekraczajmy pewnych granic. Dzieki wielkie


Tych zdjęć nikt nie dostanie, chyba że sam poszkodowany na własną prośbę. Mnie dalej irytuje postawa kilku osób.
0 UP 0 DOWN
 
PoCo 


Wiek: 36
Dołączył: 29 Sie 2006

UP 4 / UP 4



Wysłany: 2008-02-08, 16:22   

A ja niemam nic do ciebie kolego ale sam sie walnełem w pierszym poście napisałem był moim kolegą a to głupio brzmi bo dalej jest WRACAJ DO ZDROWIA
0 UP 0 DOWN
 
Dulec 

Wiek: 32
Dołączył: 08 Lut 2008

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-02-08, 16:57   

3maj sie Dawca!
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: brzegu, motocyklisty, wypadek


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 35
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu