Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Piłka nożna - 13. typowanie (22/23.10.05)
Autor Wiadomość
qiero 
11


Wiek: 43
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-10-17, 14:41   Piłka nożna - 13. typowanie (22/23.10.05)

13. typowanie (22/23.10.05)

(IV) MKS Kluczbork - Burza Lipki/Skarbimierz
(LO) BTP Piast Brzeg - LZS Grodziec
(LO) Victoria DObrzyń - Piast Gorzów Śl.
(A) Unia Tułowice - Olimpia Lewin Brz.
(A) LZS Kałków - Orzeł Olszanka
(A) LZS Średnia Wieś - Pogoń Łosiów
(A) Rolnik Lasocice - Polonia Przylesie
(A) Orlik Michałów - LZS Ścinawa Nyska
(B) Burza II Lipki - Skorpion Lubsza
(C) KS Pawłów - LZS Zwanowice
(J) Unia Krapkowice - BTP Piast Brzeg
(J) Olimpia Lewin Brz. - Odra K-Koźle
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 43
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-10-17, 14:42   

(IV) MKS Kluczbork - Burza Lipki/Skarbimierz 3:1
(LO) BTP Piast Brzeg - LZS Grodziec 2:1
(LO) Victoria DObrzyń - Piast Gorzów Śl. 2:0
(A) Unia Tułowice - Olimpia Lewin Brz. 3:0
(A) LZS Kałków - Orzeł Olszanka 4:0
(A) LZS Średnia Wieś - Pogoń Łosiów 1:3
(A) Rolnik Lasocice - Polonia Przylesie 1:1
(A) Orlik Michałów - LZS Ścinawa Nyska 2:0
(B) Burza II Lipki - Skorpion Lubsza 3:1
(C) KS Pawłów - LZS Zwanowice 3:2
(J) Unia Krapkowice - BTP Piast Brzeg 1:3
(J) Olimpia Lewin Brz. - Odra K-Koźle 2:0
0 UP 0 DOWN
 
Majzer 


Wiek: 33
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-10-17, 20:16   

(IV) MKS Kluczbork - Burza Lipki/Skarbimierz 2-0
(LO) BTP Piast Brzeg - LZS Grodziec 3-1
(LO) Victoria DObrzyń - Piast Gorzów Śl. 1-0
(A) Unia Tułowice - Olimpia Lewin Brz. 2-0
(A) LZS Kałków - Orzeł Olszanka 4-0
(A) LZS Średnia Wieś - Pogoń Łosiów 2-1
(A) Rolnik Lasocice - Polonia Przylesie 0-2
(A) Orlik Michałów - LZS Ścinawa Nyska 1-0
(B) Burza II Lipki - Skorpion Lubsza 2-1
(C) KS Pawłów - LZS Zwanowice 0-1
(J) Unia Krapkowice - BTP Piast Brzeg 0-3
(J) Olimpia Lewin Brz. - Odra K-Koźle 2-0
0 UP 0 DOWN
 
warlike 


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 23 Kwi 2005

UP 12 / UP 2



Wysłany: 2005-10-17, 22:48   

(IV) MKS Kluczbork - Burza Lipki/Skarbimierz 3:0
(LO) BTP Piast Brzeg - LZS Grodziec 1:3
(LO) Victoria DObrzyń - Piast Gorzów Śl. 2:1
(A) Unia Tułowice - Olimpia Lewin Brz. 2;0
(A) LZS Kałków - Orzeł Olszanka 2:0
(A) LZS Średnia Wieś - Pogoń Łosiów 2:1
(A) Rolnik Lasocice - Polonia Przylesie 2:2
(A) Orlik Michałów - LZS Ścinawa Nyska 2:1
(B) Burza II Lipki - Skorpion Lubsza 3:1
(C) KS Pawłów - LZS Zwanowice 1:2
(J) Unia Krapkowice - BTP Piast Brzeg 1:3
(J) Olimpia Lewin Brz. - Odra K-Koźle 2:0
0 UP 0 DOWN
 
polly 
wants a cracker


Dołączył: 26 Kwi 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: zewsząd

Wysłany: 2005-10-19, 08:30   

(IV) MKS Kluczbork - Burza Lipki/Skarbimierz 3:0
(LO) BTP Piast Brzeg - LZS Grodziec 3:1
(LO) Victoria DObrzyń - Piast Gorzów Śl. 2:0
(A) Unia Tułowice - Olimpia Lewin Brz. 3:1
(A) LZS Kałków - Orzeł Olszanka 3:1
(A) LZS Średnia Wieś - Pogoń Łosiów 1:1
(A) Rolnik Lasocice - Polonia Przylesie 1:2
(A) Orlik Michałów - LZS Ścinawa Nyska 3:0
(B) Burza II Lipki - Skorpion Lubsza 3:2
(C) KS Pawłów - LZS Zwanowice 1:2
(J) Unia Krapkowice - BTP Piast Brzeg 1:3
(J) Olimpia Lewin Brz. - Odra K-Koźle 4:1
0 UP 0 DOWN
 
sedzia DRED 
sir Rafcio



Wiek: 45
Dołączył: 01 Cze 2005

UP 3 / UP 0


Skąd: Zasiedmiogorogrod

Wysłany: 2005-10-20, 09:54   

(IV) MKS Kluczbork - Burza Lipki/Skarbimierz 3:0
(LO) BTP Piast Brzeg - LZS Grodziec 2:1
(LO) Victoria DObrzyń - Piast Gorzów Śl. 2:0
(A) Unia Tułowice - Olimpia Lewin Brz. 3:1
(A) LZS Kałków - Orzeł Olszanka 4:1
(A) LZS Średnia Wieś - Pogoń Łosiów 2:1
(A) Rolnik Lasocice - Polonia Przylesie 2:1
(A) Orlik Michałów - LZS Ścinawa Nyska 1:0
(B) Burza II Lipki - Skorpion Lubsza 2:0
(C) KS Pawłów - LZS Zwanowice 2:3
(J) Unia Krapkowice - BTP Piast Brzeg 1:3
(J) Olimpia Lewin Brz. - Odra K-Koźle 2:0

POZDRAWIAM WASsssssssssss ;-)
0 UP 0 DOWN
 
Czarny 



Wiek: 33
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-10-21, 13:25   

(IV) MKS Kluczbork - Burza Lipki/Skarbimierz 4:1
(LO) BTP Piast Brzeg - LZS Grodziec 2:1
(LO) Victoria DObrzyń - Piast Gorzów Śl. 1:0
(A) Unia Tułowice - Olimpia Lewin Brz. 2:1
(A) LZS Kałków - Orzeł Olszanka 5:1
(A) LZS Średnia Wieś - Pogoń Łosiów 2:1
(A) Rolnik Lasocice - Polonia Przylesie 2:0
(A) Orlik Michałów - LZS Ścinawa Nyska 1:2
(B) Burza II Lipki - Skorpion Lubsza 3:1
(C) KS Pawłów - LZS Zwanowice 3:3
(J) Unia Krapkowice - BTP Piast Brzeg 0:1
(J) Olimpia Lewin Brz. - Odra K-Koźle 2:1
0 UP 0 DOWN
 
Jamps 


Wiek: 46
Dołączył: 04 Cze 2005

UP 2 / UP 0


Skąd: Brzeg Rybaki

Wysłany: 2005-10-22, 07:56   

IV) MKS Kluczbork - Burza Lipki/Skarbimierz 1:1
(LO) BTP Piast Brzeg - LZS Grodziec 3:0
(LO) Victoria DObrzyń - Piast Gorzów Śl. 0:0
(A) Unia Tułowice - Olimpia Lewin Brz. 2:0
(A) LZS Kałków - Orzeł Olszanka 3:1
(A) LZS Średnia Wieś - Pogoń Łosiów 2:1
(A) Rolnik Lasocice - Polonia Przylesie 2:3
(A) Orlik Michałów - LZS Ścinawa Nyska 4:1
(B) Burza II Lipki - Skorpion Lubsza 2:0
(C) KS Pawłów - LZS Zwanowice 1:2
(J) Unia Krapkowice - BTP Piast Brzeg 2:5
(J) Olimpia Lewin Brz. - Odra K-Koźle 3:1
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 05, 10, 13, 2223, nozna, pilka, typowanie


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 25
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu