Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Dziura na drodze? Powalone drzewo? Sąsiad który pali opony w domowym piecu?
Napisz do nas na adres forumbrzeg@forumbrzeg.pl a zajmiemy się każdą sprawą.
Co nowego w UPC oraz myśl "Dziewicza"
Autor Wiadomość
Roztropek 


Wiek: 73
Dołączył: 11 Sie 2006

UP 345 / UP 162


Skąd: tutejszy

Wysłany: 2008-06-10, 07:42   

Wiadomo jaki mamy problem z 3vnet. Czy jest możliwość przedstawienia w kręgu decydentów UPC propozycji lokalnej promocji na internet dla wszystkich podłączonych do UPC, którzy chcą jak najszybciej zrezygnować z usług 3vnet? Promocja wynikałaby z faktu, że w Brzegu to dosyć pokaźna grupa ponad 1000 osób, więc jest o co zabiegać.
Ostatnio zmieniony przez Roztropek 2008-06-10, 07:45, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
misterio 



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 47
Dołączył: 03 Maj 2005

UP 17 / UP 6


Skąd: B R Z E G

Wysłany: 2008-06-28, 07:55   

ostatnio odkryłem przypadkiem nowy program "comedy central" - nie znalazłem informacji o jego wprowadzeniu ani na stronie ani w liście od upc
0 UP 0 DOWN
 
osiolekGucio 



Wiek: 46
Dołączył: 09 Paź 2007

UP 6 / UP 9


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-06-29, 22:37   

misterio napisał/a:
ostatnio odkryłem przypadkiem nowy program "comedy central" - nie znalazłem informacji o jego wprowadzeniu ani na stronie ani w liście od upc


jaki masz pakiet? Jeśli pełny - analogowy to Comedy Central jest emitowany na kanale Okienko UPC czyli na tym, na którym są cyklicznie zmieniane programy z Pełnego Pakietu jako reklama dla osób z Pakietem Mini. Obecnie jest to reklama pakietu TV Cyfrowej na którym jest od 14 do ponad 40 programów więcej niż w ofercie Pełnego Pakietu Analogowego.
Zanim jednak zdecydujecie się na zmianę TV Analog na DTV to proszę, zadzwońcie do mnie i umówcie się na spotkanie w celu poznania pełnej oferty i dobrania odpowiedniej oferty. Omawiania na telefon staram się unikać z racji ogromnej opcji różnych wariantów co wyklucza przekazanie pełnej informacji potrzebnej do podjęcia trafnej decyzji.
Wkrótce będzie w Naszym Mieście miejsce, gdzie będzie można zobaczyć jak działa TV Cyfrowa w UPC. Szczegóły niebawem. W chwili obecnej pozostaje kontakt telefoniczny:
0 513 531 150 lub 0 790 26 26 79

Pozdrawiam

oG
0 UP 0 DOWN
 
misterio 



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 47
Dołączył: 03 Maj 2005

UP 17 / UP 6


Skąd: B R Z E G

Wysłany: 2008-06-30, 14:56   

czy biorąc teraz tuner najprostszy mogę go za jakiś czas wymienić na hd i ile taka wymiana kosztuje?
0 UP 0 DOWN
 
krt 



Wiek: 47
Dołączył: 08 Gru 2007

UP 41 / UP 37



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2008-06-30, 15:37   

osiolekGucio napisał/a:
misterio napisał/a:
ostatnio odkryłem przypadkiem nowy program "comedy central" - nie znalazłem informacji o jego wprowadzeniu ani na stronie ani w liście od upc


jaki masz pakiet? Jeśli pełny - analogowy to Comedy Central jest emitowany na kanale Okienko UPC czyli na tym, na którym są cyklicznie zmieniane programy z Pełnego Pakietu jako reklama dla osób z Pakietem Mini. Obecnie jest to reklama pakietu TV Cyfrowej na którym jest od 14 do ponad 40 programów więcej niż w ofercie Pełnego Pakietu Analogowego.
Zanim jednak zdecydujecie się na zmianę TV Analog na DTV to proszę, zadzwońcie do mnie i umówcie się na spotkanie w celu poznania pełnej oferty i dobrania odpowiedniej oferty. Omawiania na telefon staram się unikać z racji ogromnej opcji różnych wariantów co wyklucza przekazanie pełnej informacji potrzebnej do podjęcia trafnej decyzji.
Wkrótce będzie w Naszym Mieście miejsce, gdzie będzie można zobaczyć jak działa TV Cyfrowa w UPC. Szczegóły niebawem. W chwili obecnej pozostaje kontakt telefoniczny:
0 513 531 150 lub 0 790 26 26 79

Pozdrawiam

oG




Juz dziś nie ma Comedy Central :( można prosić żeby wróciło bo ten Uniwersal to głównie seriale które i tak sa nadawane na Polsacie i TVNie
0 UP 0 DOWN
 
Janiss 
tsss...



Wiek: 37
Dołączyła: 23 Kwi 2005

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-07-01, 17:36   

...też cierpię z powodu braku CC, bo przyzwyczaiłam sie do zarywania nocy przy "Seksie w wielkim mieście"... :(
0 UP 0 DOWN
 
osiolekGucio 



Wiek: 46
Dołączył: 09 Paź 2007

UP 6 / UP 9


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-07-03, 09:45   

krt napisał/a:

Juz dziś nie ma Comedy Central :( można prosić żeby wróciło bo ten Uniwersal to głównie seriale które i tak sa nadawane na Polsacie i TVNie


Janiss napisał/a:
...też cierpię z powodu braku CC, bo przyzwyczaiłam sie do zarywania nocy przy "Seksie w wielkim mieście"... :(


napiszcie mi proszę na PW jakie macie pakiety i ile wynosi abonament. Może coś dobrego się uda zrobić dla Was.
Pozdrawiam
oG
0 UP 0 DOWN
 
Yaroo 
Brzeg - moje miasto


Wiek: 50
Dołączył: 01 Wrz 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: z Brzegu

Wysłany: 2008-07-03, 14:10   

osiolekGucio napisał/a:
napiszcie mi proszę na PW jakie macie pakiety i ile wynosi abonament. Może coś dobrego się uda zrobić dla Was.
Pozdrawiam
oG


Tak napiszcie na PW ....
Ja na odpowiedź czekam już kilka dni...
0 UP 0 DOWN
 
rzepik 


Wiek: 41
Dołączył: 06 Maj 2008

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-08-11, 14:23   

witam
mam pytanie kiedy i które ulice będą miały oprocz dostępnu do oferty TV kablowej również mozliwość skorzystania z internetu ?
Ostatnio zmieniony przez rzepik 2008-08-11, 14:25, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
mirozmij 



Wiek: 48
Dołączył: 30 Wrz 2008

UP 18 / UP 0


Skąd: Dolny Śląsk

Wysłany: 2008-10-03, 15:02   

Witam:-)
Jak będzie coś wiadomo o ul Grunwaldzkiej, to dać znać, bo ja też bym się pisał...

Pozdr. :D
0 UP 0 DOWN
 
krt 



Wiek: 47
Dołączył: 08 Gru 2007

UP 41 / UP 37



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2008-10-03, 15:21   

No to i ja mam pytanie za dwa miechy kończy mi się lojalka na Neostradę, zastanawiam sie właśnie nad netem z UPC ale potrzebuje stabilnego łącza mało awaryjnego - dlatego mam pytanie do użytkowników internetu UPC, jak wygląda sprawa z Awaryjnością czy są przerwy, jak szybko są załatwiane awarie??
Z Neostrady jestem zadowolony ale wkurza mnie czasami obsługa klienta i zbedny koszt utrzymywania linii jak się nie chce telefonu, internet jest mi potrzebny non stop, kompy u mnie chodzą całą dobę ze względu na moją prace, dlatego zależy mi na opinii użytkowników UPC internet
0 UP 0 DOWN
 
thebobek 

Wiek: 35
Dołączył: 29 Lis 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-10-03, 20:28   

ja mam internet 10mb/s UPC od około miesiąca i nie narzekam, jeszcze żadnej awarii nie zaznałem, osobiście polecam ;)
0 UP 0 DOWN
 
kysys 
Rap City



Wiek: 33
Dołączył: 07 Lut 2007

UP 2 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-10-03, 21:29   

To samo mogę powiedzieć co user powyżej jak narazie niezawodny dobry szybki internet z UPC który można śmiało polecić.
0 UP 0 DOWN
 
rzepik 


Wiek: 41
Dołączył: 06 Maj 2008

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-10-08, 14:05   promocje upc dla Brzegu

witam mam pytanie odnośnie promocji upc dla naszego miasta. Interesuje mnie zarówno oferta programowa jak i internet
pozdrawiam
0 UP 0 DOWN
 
zipi 



Wiek: 70
Dołączył: 20 Kwi 2005

UP 64 / UP 34


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-10-17, 23:14   

To już koniec Polsatu 2 w UPC? Długi czas na pasku przypominano operatorom, żeby przełączyć ten kanał, bo będzie od 17 października zakodowany. I wyszło tak jak zwykle. O północy przełączyłem na serial "Daleko od noszy" i niespodzianka: kolorowe pasy zamiast obrazu.
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: co, mysl, nowego, oraz, quotdziewiczaquot, upc


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu