Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Dziura na drodze? Powalone drzewo? Sąsiad który pali opony w domowym piecu?
Napisz do nas na adres forumbrzeg@forumbrzeg.pl a zajmiemy się każdą sprawą.
Co nowego w UPC oraz myśl "Dziewicza"
Autor Wiadomość
zahrah 
North Starr.



Wiek: 35
Dołączyła: 21 Cze 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: bg

Wysłany: 2008-03-02, 11:44   

Skoro będzie podwyżka abonamentu to powinny być dodane nowe kanały. W tym platformy cyfrowe znacznie przeganiają to co oferuję UPC :x Nie ma genialnych stacji takich jak FoxLife, MGM albo Universal Channel. Nie ma też MTV2, Eurosport 2, reszty AXN a wszyscy oferują te kanały oprócz UPC :x ngc oferuję nowy kanał Nat Geo Wild ale oczywiście UPC go nie wprowadzi :D . Coraz wyższa cena jest nie adekwatna do takiej żenującej jakości, bo taka oferta programowa byłaby w porządku...ale w połowie lat 90'
Rich Kramer napisał/a:
mysle ze straca niewielu klientow jesli w ogole jakichs

a ja myślę że stracą wielu bo w końcu chodzi o zróżnicowanie i dobre oferty kanałowe a nie o HDTV, jak ktoś potrzebuje oglądać w HD to ma już N. Jeśli taka będzie dalej polityka firmy opierająca na wpychaniu chłamu w HD i podnoszeniu abonametu to ja dziękuję i rezygnuję. Mam nadzieje, że większość zrobi to samo. Dlaczego mam płacić więcej za coś co już nie spełnia moich oczekiwań :x Na początku byłam zadowolona ale teraz jestem coraz bardziej poirytowana
Damian napisał/a:
wracając do ceny to moim zdaniem platformy cyfrowe oferują o wiele więcej za mniejsze pieniądze i w doskonałej jakości, a więc coś czuje że UPC straci trochę klientów i da jej to do myślenia.
Całkowicie się zgadzam
0 UP 0 DOWN
 
mmagda12


Dołączył: 07 Cze 2005

UP 14 / UP 13



Wysłany: 2008-03-02, 13:42   

Zupelnie sie zgadzam ,ze przeginaja. :( Dziwne ,ze nie dostalam informacji o podwyzce?
Jak zwykle zadzwonie ,zobaczymy co powiedza?
0 UP 0 DOWN
 
Rich Kramer 


Wiek: 41
Dołączył: 10 Wrz 2005

UP 2 / UP 0



Wysłany: 2008-03-02, 19:49   

nic dziwnego ze platformy cyfrowe oferuja wiecej. sama nazwa wskazuje ze sa cyfrowe. telewizja analogowa nie ma takich mozliwosci dlatego upc idzie bo musi w strone HDTV.
0 UP 0 DOWN
 
Damian 
Kalafiordj


Wiek: 43
Dołączył: 09 Mar 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-03-02, 20:04   

To z tego co widzę UPC musi i co najważniejsze idzie w stronę HDTV, a więc poczekam i wtedy raz jeszcze ocenie ofertę kablówki ;)

i jeszcze jedno informacje o podwyżce dostałem e-mailem.

Pozdrawiam
0 UP 0 DOWN
 
Rich Kramer 


Wiek: 41
Dołączył: 10 Wrz 2005

UP 2 / UP 0



Wysłany: 2008-03-21, 10:17   

Telewizja Cyfrowa UPC - co zaoferuje operator?
Łukasz Roguski, 21 marca 2008, godz. 9:28
Niemal trzydzieści dodatkowych kanałów telewizyjnych - siedem kanałów premium oraz HD. Tak zapowiada się oferta Cyfrowej Telewizji UPC - dowiaduje się nieoficjalnie media2.pl. Znamy także terminy wprowadzania oferty cyfrowej w miastach poza stolicą.
Do informacji dotyczącej programowej oferty telewizji cyfrowej w UPC dotarliśmy dzięki użytkownikowi Matheus z Forum media2.pl. Oficjalnie UPC Polska cyfrową ofertę zaprezentuje po świętach.

OFERTA UPC CYFROWEJ
oprócz dotychczasowych kanałów dostępnych analogowo dodatkowo w ofercie:

1. Comedy Central
2. Disney Channel
3. NASN
4. Sci-Fi Channel
5. Universal Channel
6. Movies 24
7. AXN Crime
8. AXN Sci-Fi
9. TV Biznes
10. Bloomberg TV
11. TVP Kultura
12. Ale Kino (dotychczas kodowany w UPC)
13. Kino Polska (dotychczas kodowany w UPC)
14. TCM (wersja 24 godzinna)
15. TV 1000
16. FilmBox (dodatkowo płatny kanał premium w ofercie: FilmBox, FilmBox Extra oraz FilmBox HD)
17. FilmBox Extra (dodatkowo płatny kanał premium w ofercie: FilmBox, FilmBox Extra oraz FilmBox HD)
18. Fox Life
19. ESPN Classic
20. E! Entertainment TV
21. BBC Knowledge
22. BBC Lifestyle
23. BBC Style
24. BBC Cbebies
25. Jim Jam (wersja 24 godzinna)
26. Zig Zap / Hyper
27. Cinemax (dodatkowo płatny kanał premium dostępny w ofercie: Cinemax, Cinemac 2)
28. Cinemax 2 (dodatkowo płatny kanał premium dostępny w ofercie: Cinemax, Cinemax 2)

Kanały premium
Pakiet HBO:
- HBO (dodatkowo płatny kanał premium dostępny w ofercie: HBO, HBO2, HBO Comedy oraz HBO HD)
- HBO2 (dodatkowo płatny kanał premium dostępny w ofercie: HBO, HBO2, HBO Comedy oraz HBO HD)
- HBO Comedy (dodatkowo płatny kanał premium dostępny w ofercie: HBO, HBO2, HBO Comedy oraz HBO HD)
Pakiet Canal+:
- Canal+ (dodatkowo płatny kanał premium z grupy C+)
- Canal+ Film (dodatkowo płatny kanał premium z grupy C+)
- Canal+ Sport (dodatkowo płatny kanał premium z grupy C+)
- Canal+ Sport 2 2 (dodatkowo płatny kanał premium z grupy C+)

Kanały HD
1. National Geographic Channel HD
2. Discovery Channel HD
3. MGM Movie HD
4. FilmBox HD (dodatkowo płstny w pakiecie Filmbox)
5. HBO HD (dodatkowo płstny w pakiecie HBO)
6. Canal+ FIlm HD (dodatkowo płstny w pakiecie Canal+)
7. Canal+ Sport HD (dodatkowo płstny w pakiecie Canal+)

Prawdopodobnie do oferty HD dołączą także:
- Polsat Sport HD
- Eurosport HD
- nSport HD
- TVN HD

Planowany harmonogram wprowadzania telewizji cyfrowej w UPC:
1. Warszawa - koniec marca / początek kwietnia 2008
2. Katowice - maj 2008 (druga połowa)
3. Kraków - lipiec 2008 / sierpień 2008
4. Gdańsk - lipiec 2008 / sierpień 2008
5. Szczecin - sierpień 2008
6. Wrocław - wrzesień 2008 / październik 2008
7. Opole - wrzesień 2008 / październik 2008
8. Lublin - październik 2008
9. Łódź - październik 2008 (termin może ulec zmianie na sierpień 2008)
10. Bydgoszcz - październik 2008
- Pozostałe miasta do końca 2009.
0 UP 0 DOWN
 
osiolekGucio 



Wiek: 47
Dołączył: 09 Paź 2007

UP 6 / UP 9


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-06-02, 11:54   

Witam serdecznie

Rich Kramer napisał/a:

Planowany harmonogram wprowadzania telewizji cyfrowej w UPC:
...
6. Wrocław - wrzesień 2008 / październik 2008
...

Takie małe sprostowanie. Telewizja Cyfrowa w UPC rusza we Wrocławiu czyli również w Brzegu od czerwca. Wszelkie informacje dostępne pod nr. tel 0 513 531 150 lub 0 790 26 26 79

Pozdrawiam

PS. Nowych programów jest znacznie więcej :)
0 UP 0 DOWN
 
skarbek05 


Wiek: 61
Dołączył: 27 Lut 2007

UP 1 / UP 2



Wysłany: 2008-06-02, 17:08   

Chyba już ruszyła, bo w moim telewizorze ..... "kanały się rozbiegły" :twisted: !
A tak całkiem serio, to co się dzieje z sygnałem UPC na Westerplatte?
0 UP 0 DOWN
 
Bart 



Wiek: 42
Dołączył: 04 Wrz 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-06-02, 17:45   

Czy UPC ma szanse zagościc na Długiej?
0 UP 0 DOWN
 
misterio 



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 47
Dołączył: 03 Maj 2005

UP 17 / UP 6


Skąd: B R Z E G

Wysłany: 2008-06-02, 17:56   

1 sierpnia konczy mi sie umowa na neostrade. Chiałbym wziąść internet i telefon z upc , zachowując swój stary numer. Czy mogę za jednym zamachem zawrzeć umowę na internet i telewizje od czerwca a zmianę telefonu od 1 sierpnia ( do tego czasu internet miałbym i z tpsa i z upc )
0 UP 0 DOWN
 
KtOŚ 
<--(x_x)-<<



Wiek: 37
Dołączył: 10 Kwi 2006

UP 18 / UP 25


Skąd: a domyśl się :P

Wysłany: 2008-06-03, 00:12   

osiolekGucio, czy już coś wiadomo o rozszerzeniach granic zasięgowych UPC w Brzegu? :)
0 UP 0 DOWN
 
osiolekGucio 



Wiek: 47
Dołączył: 09 Paź 2007

UP 6 / UP 9


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-06-03, 01:09   

KtOŚ napisał/a:
osiolekGucio, czy już coś wiadomo o rozszerzeniach granic zasięgowych UPC w Brzegu? :)


Będzie kilka nowych budynków przyłączonych ale na chwilę obecną mogę napisać tyle, że trwają rozmowy z zarządcami posesji Przykro mi, ale więcej wiadomości w tej sprawie na razie nie będzie. Jeśli coś się dowiem to dam znać. Jeśli chodzi o Grunwaldzką to dalej brak wieści.

Bart napisał/a:
Czy UPC ma szanse zagościc na Długiej?

Brak planów w najbliższych miesiącach

misterio napisał/a:
1 sierpnia konczy mi sie umowa na neostrade. Chiałbym wziąść internet i telefon z upc ...


Odpowiedź wysłałem na PW

skarbek05 napisał/a:
Chyba już ruszyła, bo w moim telewizorze ..... "kanały się rozbiegły"


Tak już hula. Przy okazji potwierdzam wszystkie zarezerwowane terminy. Dla zastanawiających się podpowiem że wolne terminy zaczynają się od 19 czerwca.

mmagda12 napisał/a:
Zupelnie sie zgadzam ,ze przeginaja. :( Dziwne ,ze nie dostalam informacji o podwyzce?
Jak zwykle zadzwonie ,zobaczymy co powiedza?


Wszyscy abonenci otrzymali informacje o planowanej waloryzacji abonamentu. Wysyłka była dokonana za pomocą zarówno drogi tradycyjnej, jak i elektronicznej ( klienci e-faktur)
Było to wysyłane wraz z rachunkiem w okresie od lutego do kwietnia.

Na koniec zostawiłem sobie perełkę

zahrah napisał/a:
Skoro będzie podwyżka abonamentu to powinny być dodane nowe kanały.


Albo koleżanka ma takie luki w pamięci, albo z matmy jest noga straszna. W 2007 roku doszło kilkanaście nowych programów. Oczywiście taki fakt jest mało istotny. To że raz w roku jest rewaloryzacja to też jest mało znaczące. Najważniejsze żeby ponarzekać i powymyślać jakich tutaj programów brakuje. Brawo

zahrah napisał/a:
Skoro będzie podwyżka abonamentu to powinny być dodane nowe kanały. W tym platformy cyfrowe znacznie przeganiają to co oferuję UPC :x Nie ma genialnych stacji takich jak FoxLife, MGM albo Universal Channel. Nie ma też MTV2, Eurosport 2, reszty AXN a wszyscy oferują te kanały oprócz UPC :x ngc oferuję nowy kanał Nat Geo Wild ale oczywiście UPC go nie wprowadzi :D


Z ciekawości zapytam, która platforma cyfrowa oferuje pakiet w podobnej cenie gdzie są te wszystkie programy oraz te które my oferujemy? Tak dla ścisłości od 2 czerwca wypada z ramówki oferty analogowej Edusat i TVE. Zapewne jako nieobecne również wzbudzą u Ciebie nieodpartą chęć ich przywrócenia. Zastanów się. Z jednej strony chcesz jak najwięcej nowych programów a z drugiej najlepiej żebyśmy obniżyli abonament. Tak się nie da.


zahrah napisał/a:
Coraz wyższa cena jest nie adekwatna do takiej żenującej jakości, bo taka oferta programowa byłaby w porządku...ale w połowie lat 90'


No tak, choć z tego co pamiętam gdy w 1997 roku na „kablówce” było 19 polskojęzycznych programów to, był to szał. Łączna liczba w ofercie 36- 38. to było max. Teraz jest 58 i boli że mało. Patrząc na Twój wiek to wcale mnie nie dziwią takie poglądy.

zahrah napisał/a:
… jak ktoś potrzebuje oglądać w HD to ma już N. Jeśli taka będzie dalej polityka firmy opierająca na wpychaniu chłamu w HD i podnoszeniu abonametu to ja dziękuję i rezygnuję.


:cry: Rozpacz mną targa, lecz Ci odpisze Niewiasto. Oczywiście jako prorok którym zapewne jesteś, bo opinię ta wyraziłaś zanim zostały podane oficjalne dane programingów cyfrowych. Jako prorok więc powinnaś wiedzieć, że nie każdy posiada chęć, możliwość lub co ważniejsze przekonanie co do wspomnianej przez Ciebie platformy. Natomiast jeśli sprawdzisz jak faktycznie wygląda wprowadzana teraz oferta, dowiesz się, że chłamem nazywasz większość przez Ciebie pożądanych programów, ponieważ znalazły się one w ofercie UPC.


zahrah napisał/a:
Damian napisał/a:
wracając do ceny to moim zdaniem platformy cyfrowe oferują o wiele więcej za mniejsze pieniądze i w doskonałej jakości, a więc coś czuje że UPC straci trochę klientów i da jej to do myślenia.
Całkowicie się zgadzam



I tym optymistycznym akcentem proponuje zakończyć moje wywody i wrócić do nich, powiedzmy za rok. :wink:

Pozdrawiam serdecznie
oG
0 UP 0 DOWN
 
zahrah 
North Starr.



Wiek: 35
Dołączyła: 21 Cze 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: bg

Wysłany: 2008-06-03, 06:32   

Cytat:
Z ciekawości zapytam, która platforma cyfrowa oferuje pakiet w podobnej cenie gdzie są te wszystkie programy oraz te które my oferujemy? Tak dla ścisłości od 2 czerwca wypada z ramówki oferty analogowej Edusat i TVE. Zapewne jako nieobecne również wzbudzą u Ciebie nieodpartą chęć ich przywrócenia. Zastanów się. Z jednej strony chcesz jak najwięcej nowych programów a z drugiej najlepiej żebyśmy obniżyli abonament. Tak się nie da.

Mogę płacić nawet 100 zł abonementu byle na prawde było co oglądać.

osiolekGucio napisał/a:
No tak, choć z tego co pamiętam gdy w 1997 roku na „kablówce” było 19 polskojęzycznych programów to, był to szał. Łączna liczba w ofercie 36- 38. to było max. Teraz jest 58 i boli że mało. Patrząc na Twój wiek to wcale mnie nie dziwią takie poglądy.

Ok, ale mi nie chodzi o programy tylko o ciągłe awarie, znikanie programów itp. Jakość to pojecie ogólne, ale mi akurat chodziło o jakość dostaraczania usługi. Tak, więc proszę Pana, chyba się nie rozumiemy

osiolekGucio napisał/a:
Rozpacz mną targa, lecz Ci odpisze Niewiasto. Oczywiście jako prorok którym zapewne jesteś, bo opinię ta wyraziłaś zanim zostały podane oficjalne dane programingów cyfrowych. Jako prorok więc powinnaś wiedzieć, że nie każdy posiada chęć, możliwość lub co ważniejsze przekonanie co do wspomnianej przez Ciebie platformy. Natomiast jeśli sprawdzisz jak faktycznie wygląda wprowadzana teraz oferta, dowiesz się, że chłamem nazywasz większość przez Ciebie pożądanych programów, ponieważ znalazły się one w ofercie UPC.

Porządne programy których nie potrzebuję. Proszę zauważyć, że nie wszyscy mają już telewizory obsługujące HD, więc nawet gdyby były to jakieś rewelacje na niewiele im się przydadzą.
0 UP 0 DOWN
 
osiolekGucio 



Wiek: 47
Dołączył: 09 Paź 2007

UP 6 / UP 9


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-06-03, 14:02   

zahrah napisał/a:

Ok, ale mi nie chodzi o programy tylko o ciągłe awarie, znikanie programów itp. Jakość to pojecie ogólne, ale mi akurat chodziło o jakość dostaraczania usługi. Tak, więc proszę Pana, chyba się nie rozumiemy...


Faktycznie chyba się nie rozumiemy. Ciągłe awarie? Kiedy występują te Ciągłe awarie. Nie pytam czy występują, bo przy takiej ilości sprzętu coś może strzelić. Pytam kiedy ciągle występują?
Znikanie programów tego akurat do końca nie kumam, ale Ok. Jeśli chodzi o to że jakiś program się zawiesi to fakt. Mnie też to denerwuje jako użytkownika. Przyznasz jednak że dość szybko jest to naprawiane. Jeśli chodzi o wycofane programy z oferty sprawdź proszę jak popularne były to programy i jakimi je zastąpiliśmy. Na przestrzeni ostatnich 12 m-cy zdarzyła się tylko jedna poważna awaria która uniemożliwiła odbiór 5 programów. Czas usunięcia 6.5 godziny. To wtedy kiedy nie było TVN-u
I dla przypomnienia. Napisałaś

zahrah napisał/a:
Coraz wyższa cena jest nie adekwatna do takiej żenującej jakości, bo taka oferta programowa byłaby w porządku...ale w połowie lat 90'…

Oferta programowa to dla mnie, choć mogę się mylić, ale według mnie sugeruje to jednoznacznie o co chodzi w obiekcji. Abstrahując od tego kto źle zrozumiał jedno musisz przyznać że oferta obecna w porównaniu do tamtej z połowy lat 90’ jest nieporównywalnie atrakcyjniejsza. Jeśli chodzi o jakość to żadnym sekretem nie jest różnica pomiędzy sygnałem analogowym a cyfrowym . Dlatego teraz wprowadzamy TV Cyfrową aby w pełni zadowolić swoich klientów

zahrah napisał/a:

Porządne programy których nie potrzebuję. Proszę zauważyć, że nie wszyscy mają już telewizory obsługujące HD, więc nawet gdyby były to jakieś rewelacje na niewiele im się przydadzą.


My faktycznie się nie rozumiemy. Zostaje wprowadzona oferta telewizji cyfrowej z opcją HD, a nie telewizja HD. Podobnie jak na platformach cyfrowych, kilka programów jest w standardzie HD. Pozostała większość jest przesyłana sygnałem cyfrowym co rzutuje na jakość obrazu, dźwięku oraz pozwala na oferowanie dodatkowych opcji, szczególnie tych interaktywnych. Nawet osoby ze „zwykłym” TV mogą korzystać z takiej usługi. Pomyśl proszę, czy wśród Twoich znajomych są takie osoby które posiadają jakąś platformę cyfrową musiały kupować TV LCD lub Plazmę? Nie. Dlatego to jest takie perspektywiczne. Mam nadzieję że teraz to rozumiesz.

zahrah napisał/a:
…Porządne programy których nie potrzebuję. Proszę zauważyć, że nie wszyscy mają już telewizory obsługujące HD, więc nawet gdyby były to jakieś rewelacje na niewiele im się przydadzą.


Jeśli chodzi o HD to jak wyżej, a jeśli chodzi o programy których nie potrzebujesz to przypomnę
zahrah napisał/a:
... platformy cyfrowe znacznie przeganiają to co oferuję UPC :x Nie ma genialnych stacji takich jak FoxLife, MGM albo Universal Channel. Nie ma też MTV2, Eurosport 2, reszty AXN a wszyscy oferują te kanały oprócz


I wcześniej

zahrah napisał/a:
… a tak po za tym chciałam się spytać osiolekGucio czy masz już jakiś odzew w sprawie planowania wprowadzenia nowych kanałów :) ? Wiem, że ponad 50 to dość spory wybór, ale wg ludowego powiedzenia ,,kobiecie ciągle mało'' :D ... aha, i dalej popieram zlikwidowanie Zone Romantica, jeśli byłaby możliwość zastąpienia go czymś lepszym :P Z góry dziękuję i pozdrawiam :)


Większość z tych programów będzie teraz w ofercie. Rozumiem że skoro napisałaś że ich nie potrzebujesz to wymienianie ich wcześniej przez Ciebie było jedynie podyktowane pokazaniem jak to jesteśmy BE. Nie zmienia to faktu że teraz przy nowej ofercie klient będzie miał do wyboru pakiety z 75. lub ponad 100. programami w większości w j.polskim.
Przykro mi że muszę Cię rozczarować, ale Romantica zostaje. :(

Droga Zahrah, traktuj proszę moje wypowiedzi nie jako atak skierowany na Twoją osobę, a jako prostowanie błędnych informacji o których piszesz. Masz prawo mieć swoje zdanie. Masz prawo wypowiadać swoje poglądy. I co najważniejsze masz prawo krytykować. To ostatnie jest niezmiernie ważne i możesz nie wierzyć ale wcześniejsze tematy, odnośnie oferty programowej były również rozważane w Centrali, a wiele z propozycji znalazło się w obecnej ofercie. Proszę Cię więc o krytykę, ale krytykę konstruktywną, a nie taką pod hasłem „Byle tylko coś napisać”. Mam nadzieję że Cię nie uraziłem. Jeśli pozwolisz poproszę Cię na przyszłość o pewną pomoc. Jeżeli faktycznie coś się będzie działo „złego” z naszą ofertą. Napisz mi to na PW. Tego typu informacje naprawdę pomagają w dążeniu do zadowolenia Klienta. Czy możemy się tak umówić?
Oczywiście prośbę tą kieruję do wszystkich Forumowiczów korzystających z naszych usług.

Pozdrawiam
oG
0 UP 0 DOWN
 
artury2000 



Wiek: 113
Dołączył: 29 Wrz 2007

UP 5 / UP 0



Wysłany: 2008-06-09, 11:46   

Może mi ktoś odpowie czy w Brzegu z UPC moge zamówić pakiet :INTERNET, TELEFON,TELEWIZJA na ul. Wyszyńskiego 24. Z góry dziekuje
0 UP 0 DOWN
 
osiolekGucio 



Wiek: 47
Dołączył: 09 Paź 2007

UP 6 / UP 9


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-06-10, 00:38   

Tak. Istnieje taka możliwość. W celu zapoznania się ze szczegółami proszę o kontakt telefoniczny 0 513 531 150 lub podanie swojego nr. na PW
Pozdrawiam
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: co, mysl, nowego, oraz, quotdziewiczaquot, upc


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 34
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu