Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Dziura na drodze? Powalone drzewo? Sąsiad który pali opony w domowym piecu?
Napisz do nas na adres forumbrzeg@forumbrzeg.pl a zajmiemy się każdą sprawą.
Co nowego w UPC oraz myśl "Dziewicza"
Autor Wiadomość
mmagda12


Dołączył: 07 Cze 2005

UP 14 / UP 13



Wysłany: 2008-02-07, 21:14   

osiolekGucio, nie chce robic antyreklamy ,to nie bylo moim zamiarem. Kablowke mam od dawna ,tylko byly remisje ,ze rezygnowalam ,a potem spowrotem podpisywalam umowe.Mysle ,ze tu musi byc jakis kruczek.Mam r-nek z grudnia2005 r 35.39 ,a umowe podpisalam na pakiet mini(7.99 ) 4 list 2005
Potem mam nastepny r-nek 23.95 platnosc do 14marca 2006 ,a kolejny czyli od kwietnia 2006 r juz po 33zl. Na logike ,tak jak piszesz powinnam placic do kwietnia 2008r ,te 33zl ,a ja juz dawno place 55zl.Wiem ,bo dzwonilam do UPC powiedzieli ,ze na rok .Co myslisz o tym? Jutro zadzwonie sama ,bo ciekawosc mnie zrera.Dam znac Pozdro
0 UP 0 DOWN
 
osiolekGucio 



Wiek: 47
Dołączył: 09 Paź 2007

UP 6 / UP 9


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-02-07, 22:20   

Dziękuję za sprawdzenie starych rachunków. Sprawdzę w swoim archiwum jakie wtedy były dostępne promocje, czyli w okresie o którym napisałaś. Jeśli udało by się znaleźć regulamin tej promocji byłbym wdzięczny.
Pozdrawiam
0 UP 0 DOWN
 
mmagda12


Dołączył: 07 Cze 2005

UP 14 / UP 13



Wysłany: 2008-02-08, 18:36   

osiolekGucio,

A wiec dzwonilam i okazalo sie ,ze byla to promocja zimowa na 12m-cy ,ktora podpisalam 1 marca 20006r.To tak sie ma jak nie czyta sie" tresci "zawartej w umowie,tylko wierzy sie "na slowo" hehe
A wogole powiedziala mi konsultantka ,ze mam tak namieszane.
Zadalalam jej pytanie ,czy to byla umowa zawarta telefonicznie ,czy przez przedstawiciela ,nie umiala odpowiedziec.Wydaje mi sie ,ze byl facet u mnie ,ale teraz to moze wydawac mi sie duzo hehe .Dalam sobie spokoj.
Ostatnio robilam porzadki i widocznie musialam ja "wywalic" ,mam tylko r-nki.Ale poemat wyszedl z tego i "masz babo placek" hehe
0 UP 0 DOWN
 
osiolekGucio 



Wiek: 47
Dołączył: 09 Paź 2007

UP 6 / UP 9


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-02-08, 20:32   

Że facet był to na 100% pewne, ponieważ instalatorów mamy w Brzegu tylko takiej płci i to sztuk 1 :D . Jeżeli Pani z którą odbyła się rozmowa, nie potrafiła znaleźć nr przedstawiciela to na 99.9% była to umowa z OBOK-u. Tym bardziej, że w tym okresie był w naszym mieście tylko jeden przedstawiciel, za którego, niezbyt skromnie napiszę, mogę ręczyć głową. :wink:

To najlepszy przykład na to aby zapraszać przedstawiciela na rozmowę do Państwa mieszkania. Jeżeli nawet wyskoczy po spotkaniu,jakieś pytanie lub wątpliwość zawsze mogę podejść ponownie i odpowiedzieć na pytania. Przez telefon ciężko omówić wszystkie kwestie. Ponadto co najważniejsze. W przypadku składania oferty przez lokalnego przedstawiciela, jakiekolwiek niedomówienia są wręcz niedopuszczalne. Nie dlatego, że niemożliwe. Po prostu kto o zdrowych zmysłach będzie psuł sobie markę, wiarygodność, zaufanie itd. u Państwa. Tym bardziej ze Brzeg jest małym miastem, jeśli chodzi o społeczność. Zapewniam, że przynajmniej w tej kwestii moje zmysły są zdrowe.

Na koniec mojego wywodu, ubolewając nad Pani sytuacją, pozwolę sobie przypomnieć
PODSTAWOWE zasady zamawiania CZEGOKOLWIEK:
1. Zastanów się co Ci jest potrzebne,
2. Zapoznaj się z ofertą,
3. Nie działaj pochopnie,
4. Spisz pytania przed rozmową z Przedstawicielem. Licząc na pamięć zawsze coś umknie.
5. Poproś o regulamin promocji. Tam wszystko jest napisane. Jeśli masz pytania, pytaj, pytaj, pytaj.
6. Sprawdź nazwę promocji z regulaminu i umowy czy są zgodne.
7. Masz możliwość odstąpienia od jakiejkolwiek umowy przez 10 dni od jej podpisania.
8. Pamiętaj, że czas zobowiązania to co innego niż czas trwania umowy. Promocja ZWYKLE w przypadku usług jest na czas określony.
9. Jeśli jesteś zadowolony z obsługi poleć proszę znajomym. Uwierz, że to ciężka praca i zawsze jest miło usłyszeć pochwałę.


Mam nadzieję, ze moje podpowiedzi pozwolą Państwu poczuć pełną satysfakcję z zamawiania czegokolwiek.
Pozdrawiam
0 UP 0 DOWN
 
zahrah 
North Starr.



Wiek: 35
Dołączyła: 21 Cze 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: bg

Wysłany: 2008-02-08, 22:37   

Przepraszam, że zejdę nieco z tematu :) . Mianowicie, myślałam dzisiaj nad tym dlaczego w Brzegu nie ma kanału Zig Zap i Sportklub a przecież te kanały są w ofercie UPC w Pakiecie Pełnym? a tak po za tym chciałam się spytać osiolekGucio czy masz już jakiś odzew w sprawie planowania wprowadzenia nowych kanałów :) ? Wiem, że ponad 50 to dość spory wybór, ale wg ludowego powiedzenia ,,kobiecie ciągle mało'' :D ... aha, i dalej popieram zlikwidowanie Zone Romantica, jeśli byłaby możliwość zastąpienia go czymś lepszym :P Z góry dziękuję i pozdrawiam :)
0 UP 0 DOWN
 
osiolekGucio 



Wiek: 47
Dołączył: 09 Paź 2007

UP 6 / UP 9


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-02-09, 03:29   

zahrah napisał/a:
... myślałam dzisiaj nad tym dlaczego w Brzegu nie ma kanału Zig Zap i Sportklub a przecież te kanały są w ofercie UPC w Pakiecie Pełnym?


Te programy są dostępne jedynie w Warszawie, jeśli dobrze pamiętam. ZIG ZAP na przemian z HYPER mają możliwość odbioru w Brzegu jedynie osoby, które posiadają Pakiet Pełny oraz Internet w UPC w opcji minimum 2 Mb, za pośrednictwem LiveTV. Odnośnie Sportklubu nie wiem dlaczego nie jest to oferowane.

zahrah napisał/a:
...czy masz już jakiś odzew w sprawie planowania wprowadzenia nowych kanałów :) ? Wiem, że ponad 50 to dość spory wybór, ale wg ludowego powiedzenia ,,kobiecie ciągle mało''


Przykro mi ale od 23 stycznia mam oficjalny zakaz informowania o jakichkolwiek zmianach w ofercie. :cry: O ile takich informacji nie mogę przekazać, o tyle jest to dobry znak na ten rok. Wiem że rok to długo, ale ...

Mam taką zagadkę 8)
Ile jest przedstawicieli handlowych UPC w Brzegu?
Ilu jest instalatorów płci żeńskiej?
Ile jest biór obsługi klienta w Brzegu?
Odpowiedając na każde z pytań wyjdzie Wam cyfra. Taka docelowo pi drzwi ma być ilość kanałów.

Oczywiście zastrzegam i proszę, a nawet błagam nie piszcie za 2 miesiące że obiecałem taką ilość. Poinformowałem o planach to jest właściwe określenie. :lol:

zahrah napisał/a:
... i dalej popieram zlikwidowanie Zone Romantica, jeśli byłaby możliwość zastąpienia go czymś lepszym :P Z góry dziękuję i pozdrawiam :)


Wybacz mi Pani, że nie spełnię prośby damy, ale życie mi jeszcze miłe. Pomijając fakt, że to nie ja decyduję, bo nawet gdyby tak było, nie śmiałbym tego zrobić. Ukamienowanie miałbym pewne. Od razu zaznaczam że podobne stanowisko przejawiam wobec usunięcia innego programu, którego nazwy nie wymienię, ale twardo TRWAM przy moim postanowieniu. :wink: Osobiście uważam, że te programy są... :censored: :censored: :censored: :censored: :censored: ... i tak właśnie uważam. A tak na poważnie to zastanówcie się czy te programy, które lubicie oglądać, są dla wszystkich równie atrakcyjne.

Tym optymistycznym akcentem zakończyłem wypowiedź.
Pozdrawiam
0 UP 0 DOWN
 
Damian 
Kalafiordj


Wiek: 43
Dołączył: 09 Mar 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-02-09, 11:40   

Ile jest przedstawicieli handlowych UPC w Brzegu? - 1
Ilu jest instalatorów płci żeńskiej? - 0
Ile jest biór obsługi klienta w Brzegu? - 0

= 100 kanałów, jeśli oczywiście dobrze odgadłem zagadkę :)
Pozdrawiam
0 UP 0 DOWN
 
zahrah 
North Starr.



Wiek: 35
Dołączyła: 21 Cze 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: bg

Wysłany: 2008-02-09, 12:04   

osiolekGucio napisał/a:
Przykro mi ale od 23 stycznia mam oficjalny zakaz informowania o jakichkolwiek zmianach w ofercie
osiolekGucio napisał/a:
Oczywiście zastrzegam i proszę, a nawet błagam nie piszcie za 2 miesiące że obiecałem taką ilość.
ok, więc koniec tego tematu, jeśli będą pewne zmiany to na pewno UPC wyśle list z informacją jak ostatnim razem, a wtedy, mam nadzieje, że o zmianach będzie można z Tobą podyskutować na forum :)
osiolekGucio napisał/a:
Wybacz mi Pani, że nie spełnię prośby damy, ale życie mi jeszcze miłe
Oczywiście rozumiem wszystko :P
osiolekGucio napisał/a:
Od razu zaznaczam że podobne stanowisko przejawiam wobec usunięcia innego programu, którego nazwy nie wymienię, ale twardo TRWAM przy moim postanowieniu.
hmmm, ciekawe o jaki chodzi :D
osiolekGucio napisał/a:
A tak na poważnie to zastanówcie się czy te programy, które lubicie oglądać, są dla wszystkich równie atrakcyjne.
na poważnie to raczej nie, bo oglądam ,,potyczki Jerry'go Springera'' i wieczór bez tego to wieczór stracony :D ale rozumiem, że ktoś inny nie może żyć bez ,, Bezwstydnic'', ,,Ojca Coraje'' albo jeszcze innego OJCA na kanale o którym lepiej nie wspomnę bo mi również życie jeszcze miłe :wink:
0 UP 0 DOWN
 
osiolekGucio 



Wiek: 47
Dołączył: 09 Paź 2007

UP 6 / UP 9


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-02-09, 13:42   

Damian napisał/a:
Ile jest przedstawicieli handlowych UPC w Brzegu? - 1
Ilu jest instalatorów płci żeńskiej? - 0
Ile jest biór obsługi klienta w Brzegu? - 0

= :?: :?: :?: kanałów, jeśli oczywiście dobrze odgadłem zagadkę :)
Pozdrawiam


Oczywiście poprawności odpowiedzi nie mogę potwierdzić :wink: . Natomiast poproszę o kontakt na PW w celu odbioru nagrody- niespodzianki :D .

zahrah napisał/a:
ok, więc koniec tego tematu, jeśli będą pewne zmiany to na pewno UPC wyśle list z informacją jak ostatnim razem, a wtedy, mam nadzieje, że o zmianach będzie można z Tobą podyskutować na forum :)


Dyskusji nikt nie może nam zabronić. Nawiasem mówiąc (pisząc) wszelkie dyskusje w tych sprawach są mi szalenie pomocne w późniejszych rozmowach w firmie. Tak więc, zachęcam do tego z całego serca.

Pozdrawiam

PS. Czy ktoś poznał już Wielki Czerwony Telefon (WCT)? Za zdjęcie z takim telefonem jest nagroda. Pozdrawiam
0 UP 0 DOWN
 
MARTITA 

Wiek: 39
Dołączyła: 06 Lut 2008

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-02-09, 15:09   

instalatorów jest 2 ... bardzo miłych panów... zakładali mi wczoraj łącze :) :D
0 UP 0 DOWN
 
osiolekGucio 



Wiek: 47
Dołączył: 09 Paź 2007

UP 6 / UP 9


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-02-10, 01:43   

Dla ścisłości -Instalatorów w Brzegu jest .... Sztuk 1. Dodatkowo 2 Panów z serwisu i jeden biedny Przedstawiciel. Wierzcie mi na słowo. :P
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2008-02-10, 14:16   

Z tym telefonem to nam się udało :D

Tylko jest nas 5 osób :D więc jak się podzielimy nagrodą?

0 UP 0 DOWN
 
Adamek 
Love, Peace and Extasy!!!


Wiek: 33
Dołączył: 22 Sie 2007

UP 2 / UP 1


Skąd: Zielęcice

Wysłany: 2008-02-12, 00:36   

nie nio Yasiu z tym tel to było za mocno ale pamiętaj 20% tej nagrody jest moje w sumie z Moja Kochana to 40% więc nie fikaj:P ale tel nam sie troche czerwony zrobił:P ciekawe dlaczego może dlatego ze łukasz dzwonił pod 0700....... <hahaha> :oops:
Ostatnio zmieniony przez Adamek 2008-02-12, 00:37, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Damian 
Kalafiordj


Wiek: 43
Dołączył: 09 Mar 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-03-01, 16:57   

Dzisiejszy e-mail od UPC do abonentów (fragmenty):

...Zarządu UPC Polska chcę Państwu przekazać, że od 1 kwietnia 2008 roku miesięczna opłata abonamentowa za Pakiet Pełny będzie wynosić 58,00 zł brutto...

...Zmiana ceny jest spowodowana między innymi wzrostem kosztów związanych z utrzymaniem i modernizacją sieci, niezbędnych by zagwarantować wysoką jakość naszych usług...

...Opłata ta będzie pomniejszana o przysługujący Państwu rabat, zgodnie z Regulaminem Promocji, do momentu jej zakończenia...

Na razie jakość jest średnia, mam nadzieje że rzeczywiście te pieniądze przyczynia sie do poprawy jakości?

wracając do ceny to moim zdaniem platformy cyfrowe oferują o wiele więcej za mniejsze pieniądze i w doskonałej jakości, a więc coś czuje że UPC straci trochę klientów i da jej to do myślenia.
Ostatnio zmieniony przez Damian 2008-03-01, 17:02, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
Rich Kramer 


Wiek: 41
Dołączył: 10 Wrz 2005

UP 2 / UP 0



Wysłany: 2008-03-02, 00:17   

wkrotce do oferty ma trafic tv biznes i jeszcze jakis jeden kanal po tym jak ITI zrezygnowal z nadawania TVN Gra.

mysle ze straca niewielu klientow jesli w ogole jakichs, dlatego ze w II pol. roku w UPC startuje HDTV.
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: co, mysl, nowego, oraz, quotdziewiczaquot, upc


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu