Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Muzyka na Forum?? :)))) TAK!!
Autor Wiadomość
Dawid 
Nie jestem sam. :D



Wiek: 40
Dołączył: 21 Kwi 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-04-26, 13:34   Muzyka na Forum?? :)))) TAK!!

Wiecie nie jestem super znawcą oprogramowania ani zbyt wielu języków programowych, jednak już pewnie nie ja pierwszy wyrażam chęć by coś tu nam pogrywało dla umilenia czasu. Nie będe ukrywał że to słowa głównie skierowane do Administratora he he Urzad największej władzy:), Jeśli jest tak możliwość stwórzmy kącik jakiejś muzyki...Na początek cokolwiek:), Jak jet możliwe że moge w tym pomóc to chętnie poświęce czas na najdrobniejszy szczegół. Prosze o wypowiedz:)) :wink:
0 UP 0 DOWN
 
Tymon 



Wiek: 39
Dołączył: 19 Kwi 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-04-26, 13:39   

Nie wiem czy chodzi ci o to, że jak się stronę włączy to muzyka sama gra, bo jak tak to jestem przeciw. Nie znoszę stron z czymś takim. Muzykę ściągamy z działu download i odtwarzamy np w Winampie samemu :P
0 UP 0 DOWN
 
Dawid 
Nie jestem sam. :D



Wiek: 40
Dołączył: 21 Kwi 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-04-26, 14:03   

No to dzieki za wskazówke, oczywiscie nie tak by cos tu zawsze plumkalo bo ktos musialby cos puszczac a wiadomo nie kazdy lubi to co dana jednostka. :) Jest juz jakiś zbiór he he to jaknajbardziej o to chodziło, a kazdy dodaje tam swoje utwory ??

[ Dodano: 2005-04-26, 13:04 ]
Nom to mi sie podoba muzyczka jest:), i ok

[ Dodano: 2005-04-26, 13:08 ]
A z tym dodawaniem to pewnie uznane to by zostało przez kogos jako rozpropagowanie piractwa:(, to pewnie trudne do zrealizowania> Nie ma co sie lubi to sie lubi ze cokolwiek jest
:lol:
0 UP 0 DOWN
 
Tymon 



Wiek: 39
Dołączył: 19 Kwi 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-04-26, 14:59   

Możesz w którymś dziale zgłaszać swoje propozycje jaki rodzaj muzyki chciałbyś znaleźć w downloadzie czy nawet konkretne utwory, a admin w miare możliwości będzie to wrzucał.
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2005-04-26, 23:24   

Tak dokłądnie dawid. Nie możecie dodawać muzyki gdyż.... Po pierwsze trzeba ją kasować co 24 godziny bo nie jest to legalne w inny sposób a ma zachęcić jedynie do zakupu oryginalnych wersji :wink:

Po drugie jakby każdy wrzucał to byłby olbrzymi bałagan i wiele dubli. A trzeba oszczędzać przecież miejsce na serwerze.

Po trzecie napewno będzie więcej muzyki tylko teraz ciągle modyfikuję niektóre niedociągnięcia forum i nie bardzo mam na to czas.

Po czwarte jest jeszcze jedna osoba pozamną która będzie dodawać muzykę natomiast jest to Tomala.

Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania proszę śmiało odpowiem.
0 UP 0 DOWN
 
Dawid 
Nie jestem sam. :D



Wiek: 40
Dołączył: 21 Kwi 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-04-28, 16:56   

No dzieki admin he he, nie zawsze jest tak jakbyśmy chcieli :) , CO do reszty to wiadomo he he fajnie że coś już jest :)
0 UP 0 DOWN
 
Ewelcia86 



Wiek: 37
Dołączyła: 23 Kwi 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-04-30, 01:50   

Muzyczka, fajna sprawa ale by przeszkadzała jak byśmy chcieli z kompa posłuchać czegoś innego. Zresztą jak to Yasiu powiedział nie jest to zbytnio legalne, a narażać się przecież nie będziemy :!: :)
0 UP 0 DOWN
 
Dawid 
Nie jestem sam. :D



Wiek: 40
Dołączył: 21 Kwi 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-05-07, 02:40   

No co racja to racja, lepiej nie narazac na szwank dobrego imienia
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: forum, muzyka, na, tak


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 26
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu