Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Kiedy i Kto Chce I Wyścigu XC MTB w Brzegu?
Autor Wiadomość
Tadek 



Wiek: 42
Dołączył: 08 Sty 2008

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-01-08, 21:01   Kiedy i Kto Chce I Wyścigu XC MTB w Brzegu?

od jakiegos czasu zastanawiam sie nad organizacja kilku petli xc w naszym miescie tak dla sprawdzenia formy i bez nagod. Jezeli by sie dalo to moza kilku sponsorow znalesc ale przeciez liczy sie jazda i spedzanie czasu razem . jest kilka miejsc w Brzegu gdzie mozna zrobc xc np. park kolo amfiteatru, za kanalem lub park wolnosci.Napiszci e co o tym sadzicie i czy macie jakies pomysly odnosnie organizacji!!!

polamania KÓŁ
PZDR

Nationals MTB Tollymore 2007 Part 2 252.jpg
Plik ściągnięto 28387 raz(y) 4,4 KB

Ostatnio zmieniony przez alferx 2008-01-23, 19:53, w całości zmieniany 3 razy  
0 UP 0 DOWN
 
zejen 



Wiek: 32
Dołączył: 27 Cze 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-01-08, 22:00   

oczywiście jestem na TAK:D
0 UP 0 DOWN
 
kubut 
Antyreporter



Wiek: 31
Dołączył: 31 Maj 2006

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-01-08, 22:00   

No ja się pisze oczywiście :D I pomysł świetny. W parku koło amfiteatru...jest fajnie..tak to ujmę :evil: Kto jeździł ten wie, a kto nie-niech się dowie ;)
0 UP 0 DOWN
 
MaJsTeR_16 
-ExTreMe-



Wiek: 32
Dołączył: 06 Paź 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: BrZeG

Wysłany: 2008-01-08, 22:11   

przyłączam sie do pomysłu:D

termin..?..myślę że na rozpoczęcie sezonu, ale jeżeli taki termin... to musielibyśmy się szybko zgrać, i zorganizować.
Xc w Brzegu to super pomysł!!!

a co do sponsoringu to raczej nie będzie problem, zakręcimy sie wokół tego tematu.

a co Wy na to żeby było kilka etapów? na rozpoczęcie sezonu np. za kanałem, jakoś na wakacjach II etap w parku wolności... a na np. zakończenie sezonu w parku kolo amfiteatru, dlatego na koniec ponieważ wydaje mi sie najtrudniejsza i najbardziej ciekawa trasa.
hm??

Gorąco Pozdrawiam!!! :wink:
0 UP 0 DOWN
 
kubut 
Antyreporter



Wiek: 31
Dołączył: 31 Maj 2006

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-01-08, 22:15   

Jeśli tylko znajdą się chętni! To jak najbardziej!
0 UP 0 DOWN
 
zejen 



Wiek: 32
Dołączył: 27 Cze 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-01-08, 22:19   

co do rozgrywania tych etapów to dobry pomysł :) , a daty to tak jak wspomniano trzeba będzie ustalić, ale myślę że może pierwszy dzień wiosny(21 marzec)co o tym sadzicie :?:
0 UP 0 DOWN
 
kubut 
Antyreporter



Wiek: 31
Dołączył: 31 Maj 2006

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-01-08, 22:26   

Myśle że wstępny termin ok. Ale nie planujmy jeszcze na sztywno...zważcie na to że narazie jest na 4 jesli dobrze licze...Poczekajmy aż będzie więcej osób i wtedy dogadajmy się czy aby wszystkim pasuje (może nie wszystkim co większości)
0 UP 0 DOWN
 
MaJsTeR_16 
-ExTreMe-



Wiek: 32
Dołączył: 06 Paź 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: BrZeG

Wysłany: 2008-01-08, 22:31   

a jeżeli nie damy rady z terminem wcześniejszym typu rozpoczęcie sezonu...
polecam 22 września "Dzień bez samochodu" w ten dzień organizowane są rożne zawody miedzy szkolne... byłaby to niezła akcja propagująca ten sport. Każdy mógłby spróbować swoich sił :evil:

a jeżeli nie między szkołami, to zrobić to jako odrębną imprezę... niech się coś dzieje w Brzegu :wink:
0 UP 0 DOWN
 
zejen 



Wiek: 32
Dołączył: 27 Cze 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-01-08, 22:31   

ok to może na feriach spotkamy sie razem na jakimś treningu i wszytko wtedy dokładnie dogadamy :) :?:
0 UP 0 DOWN
 
kubut 
Antyreporter



Wiek: 31
Dołączył: 31 Maj 2006

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-01-08, 22:36   

No możnaby się spotkać... Ale myśle że dobrym byłoby zorganizować własnie w dzień bez samochodu...Dobra okazja, duuużo ludzi (w tym młodych) na mieście. Może by się nawet jakiś odwazył spróbować (proponuje zrobić też trasę dla nowicjuszy, aby mieli okazje posmakowac tego sportu).
0 UP 0 DOWN
 
MaJsTeR_16 
-ExTreMe-



Wiek: 32
Dołączył: 06 Paź 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: BrZeG

Wysłany: 2008-01-08, 22:48   

Żejen!!!:D to Ty chcesz trenować czy gadać?? :D

poczekajmy na innych odpowiedzi... do tej pory piszemy tylko we 4-kę, tylko że nam nie trzeba forum, bo sie znamy na codzień... a więc poczekamy, zobaczymy :wink: co inni na to :)

Pozdrawiam!!!
0 UP 0 DOWN
 
Qbass 
bass player



Zaproszone osoby: 4
Wiek: 35
Dołączył: 04 Paź 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-01-09, 07:59   

bardzo fajny pomysl ja tez sie pisze, ale ze strony organizacyjnej nie moge niczego obiecac..., ale dla udzialu i dobrej zabawy bardzo chetnie :) xD do zobaczenia na trasie :)
0 UP 0 DOWN
 
Garfield 
Life tastes great



Wiek: 30
Dołączyła: 18 Cze 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-01-25, 22:26   

No, to mogłoby być całkiem ciekawe. Nawet ze strony ludzi takich jak ja, rowerem to tylko do sklepu ;) Byłaby okazja do przedstawienia jakichś porad kolarskich i tego typu sprawy.
MaJsTeR_16 napisał/a:
niech się coś dzieje w Brzegu


No dokładnie, trzeba poruszyć miasto, rower extra rzecz :) Sama chętnie poobserwowałabym.
Życzę powodzenia i pozdrawiam! :)
0 UP 0 DOWN
 
kubut 
Antyreporter



Wiek: 31
Dołączył: 31 Maj 2006

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-01-25, 22:37   

Gadałem właśnie z kolegą, i kazał mi przekazać (nie ma konta na FB) że popiera pomysł i że jest zainteresowany udziałem. Nasunął też pomysł żeby zorganizować trasę za kanałem. Zaznaczył też że w parku koło amfiteatru rzeczywiście jest trudna trasa ;)
A od siebie:
Chciałbym żeby wypowiadali się nie tylko kolarze ale także "cywile". W wyścigu raczej (przynajmniej wg. mnie tak powinno być) będą mogli startować wszyscy, i zawodowi kolarze, jak i ludzie którzy jeżdżą po bułki do sklepu rowerem i nic więcej. Poza tym nawet jak ktoś nie chce jeździć...zawsze może przyjść pokibicować, popatrzeć. A chwielibyśmy poznać opinie wszystkich mieszkańców Brzegu...dlatego tak jak to zrobiła Garfield (która jest "cywilkom" tj. nie kolarką) zapraszam wszystkich do wyrażania opinii na ten temat :)
0 UP 0 DOWN
 
derdy 


Wiek: 41
Dołączył: 07 Paź 2007

UP 8 / UP 21



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2008-01-26, 18:14   

lokalizacja za kanałem świetna :)
bo jest trochę asfaltu, trochę dróg polnych :)
ech spędzało się za kanałem trochę czasu :)

pomysł ciekawy..... swoją drogą możecie się zgrać z wyścigami na 1/4 mili :) i zrobić taki sprint na rowerze :D :D :D
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: brzegu, chce, kiedy, kto, mtb, wyscigu, xc


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 38
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu