Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Dziennik Brzeski -co o nim sądzicie...
Autor Wiadomość
Pan_Pasztet 



Wiek: 36
Dołączył: 10 Maj 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg :)

Wysłany: 2008-01-08, 10:55   Dziennik Brzeski -co o nim sądzicie...

zastanawiam się co sądzicie o dzienniku brzeskim...
czekam na Wasze opinie.. ;)


i proszę tylko o wyrażenie swojej opini bo nie chciałbym żeby pojawiły się znowu kłótnie...
Ostatnio zmieniony przez Pan_Pasztet 2008-01-08, 11:25, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Necia 
*zakręcony pechowiec*



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 34
Dołączyła: 18 Kwi 2006

UP 24 / UP 8


Skąd: LA

Wysłany: 2008-01-08, 11:07   

Ja tam z tego w ogóle nie korzystam, po co mam czytać drugi raz to samo co jest już na forum :/

Ps. Alfix jak dla mnie Twój podpis jest błędny, dla mnie pierwsze źródło informacji to FB i chyba tak samo ma większość
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??



Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-01-08, 11:56   

Nawet nie wiem po co to jest wydawane :)
0 UP 0 DOWN
 
Kathia 
Czubek i Patol ;)



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 35
Dołączyła: 27 Lip 2007

UP 4 / UP 2


Skąd: z kątowni :P

Wysłany: 2008-01-08, 16:30   

Nigdy jeszcze nie miałam okazji go czytać i sądząc po poziomie, jaki prezentują na forumbrzeg.pl jego redaktorzy, to nigdy okazji nie będę miała... :|
Zdecydowanie wystarczają mi informacje zamieszczane tutaj :wink:
Ostatnio zmieniony przez Kathia 2008-01-08, 16:31, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Yvvone 



Wiek: 33
Dołączyła: 23 Lut 2007

UP 66 / UP 12


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-01-08, 16:31   

Kathia napisał/a:
Nigdy jeszcze nie miałam okazji go czytać i sądząc po poziomie, jaki prezentują na forumbrzeg.pl jego redaktorzy, to nigdy okazji nie będę miała... :|


Dokładnie to samo miałam napisać :wink:
Jakoś nie czytałam nigdy i chyba nic tego nie zapowiada... :)
0 UP 0 DOWN
 
warlike 


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 42
Dołączył: 23 Kwi 2005

UP 12 / UP 2



Wysłany: 2008-01-08, 16:41   

byłem parę razy ale stronka wrażenia na mnie nie zrobiła. Niczym szczególnym się nie wyróżnia. Z forumbrzeg.pl czerpie informacje z okolic więc nie widzę potrzeby zaglądania tam...
0 UP 0 DOWN
 
Bartek T. 
poszukiwacz



Wiek: 43
Dołączył: 23 Wrz 2006

UP 161 / UP 140


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-01-08, 23:35   

Przedruki (Ctrl+C i Ctrl+V), trochę własnych zdjęć, często źle dobrane avatary (takie małe grafiki przed tekstem). Dobre wrażenie wywarła na mnie szata graficzna, ale żeby źródło informacji to nie :) Nie mówiąc już czy że pierwsze. Na innych portalach może jest mniej informacji ale są oryginalne. Tego brakuje temu portalowi. Według mnie przynajmniej. Na przepisywanych tekstach nic się nie zbuduje. Chęci autorom nie brak. I możliwości., ale te dwie rzeczy to dopiero połowa sukcesu. Druga to własny styl :)

Pasztecie, czemu nie napisałeś co sam sądzisz o tym portalu? Tak się nie zaczyna dyskusji, to nieładnie ;)
0 UP 0 DOWN
 
Pan_Pasztet 



Wiek: 36
Dołączył: 10 Maj 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg :)

Wysłany: 2008-01-08, 23:40   

Cytat:
Pasztecie, czemu nie napisałeś co sam sądzisz o tym portalu? Tak się nie zaczyna dyskusji, to nieładnie ;)


Przepraszam Bartku... ;) już się poprawiam... ;) widziałem 2 razy... i nie zwróciło mojej uwagi niczym szczególnym... dla mnie takie jakieś nijakie... brakuje mi tego fenomenu co ma forum czy inne strony...
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2008-01-08, 23:44   

Bartek T. napisał/a:

Pasztecie, czemu nie napisałeś co sam sądzisz o tym portalu? Tak się nie zaczyna dyskusji, to nieładnie ;)


A ja pozwolę sobie mieć w tym miejscu zdanie odmienne. IMHO zaczynanie dyskusji od osobistej opinii było by sugerowaniem tendencji.

Natomiast samo zdanie o portalu jest w zasadzie powieleniem Twojego, Bartku postu.

Dodam, że kiedyś jak zajrzałem na Forum i zobaczyłem, że jakiś Alfix zrobił własny portal - napisałem maila do ALFERa z gratulacjami - Alfer musial prostować ;) . Heh...

Szkoda, że taki potencjal marnuje się w deko niesmacznym stylu (niesmacznym oczywiście w kategoriach mojej, bardzo specyficznej aksjomatyki).
Ostatnio zmieniony przez Franco Zarrazzo 2008-01-09, 00:08, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
Bartek T. 
poszukiwacz



Wiek: 43
Dołączył: 23 Wrz 2006

UP 161 / UP 140


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-01-08, 23:47   

Jak już pisałem - podoba mi się szata graficzna. Jest dopieszczona, taki jakiej ja nigdy mieć nie będę. Ale nie szata zdobi... portal :)
Nie wypada pisać o www.brzeg.com.pl bom nieobiektywny, ale mają co najmniej czterech stałych autorów, którzy piszą tylko dla tego portalu (ew. także do gazety drukowanej co jest przyczyną umieszczania na stronach domowych tych gazet, ale to się nie liczy).

Jest takie czasopismo na rynku prasowym: Angora. Ono, głównie składa się ze zlepku przedrukowanych artykułów z innych dzienników i czasopism. ALE! Po pierwsze piszą własne teksty, a po drugie jest selekcja, czego niestety brakuje na omawianym portalu.

Zapewne mają sporo stałych czytelników, ale wg. mnie nie mają "tego czegoś" i nie mam do nich przekonania. :)
0 UP 0 DOWN
 
zalev 
szyderca


Wiek: 33
Dołączył: 22 Kwi 2005

UP 7 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-01-09, 00:09   

szata graficzna miła dla oka, ale jej pochodzenie nie jest do końca sprecyzowane.
na stronie widnieje napis "Wykonane przez..." wraz z logiem 404 Creative Studios. z moich krótkich poszukiwań wynika, że firma ta nie oferuje layoutów do darmowego użytku. tak więc nasuwa się pytanie - czy admin zakupił projekt w firmie z siedzibą w zachodniej Virginii, czy też "zapożyczył" wystrój z jakiegoś zakątka internetu... a może po prostu źle szukałem i można zdobyć takie cuś na licencji freeware?
0 UP 0 DOWN
 
Jamps 


Wiek: 49
Dołączył: 04 Cze 2005

UP 2 / UP 0


Skąd: Brzeg Rybaki

Wysłany: 2008-01-10, 18:02   

Bartek T. napisał/a:
Jest takie czasopismo na rynku prasowym: Angora. Ono, głównie składa się ze zlepku przedrukowanych artykułów z innych dzienników i czasopism. ALE! Po pierwsze piszą własne teksty, a po drugie jest selekcja, czego niestety brakuje na omawianym portalu.


i jeszcze płacą za przedruki autorom :wink:
a dziennik brzeski nie :)
0 UP 0 DOWN
 
alfix 
redaktor



Zaproszone osoby: 98
Wiek: 34
Dołączył: 08 Cze 2007

UP 3 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-01-16, 16:58   

Cytat:
Ja tam z tego w ogóle nie korzystam, po co mam czytać drugi raz to samo co jest już na forum


nie wszystko jest na forum

Cytat:
Ps. Alfix jak dla mnie Twój podpis jest błędny, dla mnie pierwsze źródło informacji to FB i chyba tak samo ma większość


nie zaprzeczam... nie potwierdzam
steve napisał/a:
Nawet nie wiem po co to jest wydawane :)


na DB wchodzi dziennie od 1000 - 2500 użytkowników... dla nich

Bartek T. napisał/a:
Zapewne mają sporo stałych czytelników, ale wg. mnie nie mają "tego czegoś" i nie mam do nich przekonania. :)


nie trzeba mieć przekonania
0 UP 0 DOWN
 
Bartek T. 
poszukiwacz



Wiek: 43
Dołączył: 23 Wrz 2006

UP 161 / UP 140


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-01-16, 20:02   

alfix napisał/a:
Bartek T. napisał/a:
Zapewne mają sporo stałych czytelników, ale wg. mnie nie mają "tego czegoś" i nie mam do nich przekonania. :)


nie trzeba mieć przekonania


No i tu się nie zgadzamy. Nie po raz pierwszy zresztą ;) Pytanie było "Co sądzicie?" Odpowiedź nie wchodzę bo nie mam przekonania. No właśnie trzeba mieć przekonanie - chęci - motywację - jak zwłą tak zwał żeby tam przynajmniej zaglądać :)
0 UP 0 DOWN
 
alfix 
redaktor



Zaproszone osoby: 98
Wiek: 34
Dołączył: 08 Cze 2007

UP 3 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-01-16, 20:11   

Bartek T. napisał/a:
Nie po raz pierwszy zresztą ;) Pytanie było "Co sądzicie?" Odpowiedź nie wchodzę bo nie mam przekonania. No właśnie trzeba mieć przekonanie - chęci - motywację - jak zwłą tak zwał żeby tam przynajmniej zaglądać :)


No niby tak... Nie we wszystkich sprawach sie nie zgadzamy...;)
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: brzeski, co, dziennik, nim, sadzicie


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu